Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Blikomania 2021: co to jest, jak działa loteria Blika i ile można wygrać?

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

2.08.2021

Blikomania 2021: co to jest, jak działa loteria Blika i ile można wygrać?

Wystartowała nowa promocja dla osób korzystających z Blika.

Loteria Blikomania 2021
Do wygrania czekają nagrody pieniężne: codziennie 135 nagród po 100 zł oraz 100 tys. zł raz w miesiącu. Udział w loterii biorą płatności Blikiem, przelewy na telefon, a także wpłaty i wypłaty w bankomatach.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje bankowe.]

Na blogu Bankobranie generalnie skupiam się na promocjach bankowych, w których do wzięcia czekają nagrody gwarantowane. W tego typu promocjach nie sposób o nagrody o wartości 100 tys. zł, jak główna nagroda w Blikomanii, ale też nie ma cienia loteryjności i przypadku. 

Loterię Blikomania jednak opisuję, bo uczestniczyć w niej mogą transakcje i tak wykonywane na co dzień, więc a nuż komuś z Czytelników się poszczęści (choć tym razem nie odbywa się to bezkosztowo - przy rejestracji będzie należało... wpłacić 1 zł na rzecz fundacji edukacyjnej).

💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z tej formy płatności, jak i pozostałych możliwości systemu (wypłaty gotówki, przelewy), sprawdź jak działa Blik?

 

Loteria Blikomania 2021


Dla kogo loteria? Udział wziąć mogą:

"zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz osoby małoletnie, które ukończyły lat 13 oraz przesłały do Organizatora skan lub fotokopię pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego, przesłanej do Organizatora w postaci elektronicznej, na uczestnictwo w Loterii na adres kontakt@blikomania.pl", 

które są (lub dopiero staną się) klientem banku udostępniającego Blika. W regulaminie loterii znaleźć można listę wyszczególniającą następujące banki:

Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., Bank Ochrony Środowiska S.A., Getin Noble Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank S.A., PKO Bank Polski SA, BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Pekao S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A., Santander Bank Polska S.A., SGB - Bank S.A. oraz Banki Spółdzielcze zrzeszone w Spółdzielczej Grupie Bankowej bądź współpracujące z SGB-Bankiem S.A. na podstawie odrębnych umów lub porozumień, wskazane na stronie internetowej www.sgb.pl, Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., Nest Bank S.A., Bank Pocztowy S.A., Bank Spółdzielczy w Brodnicy, oraz banki, które staną się Uczestnikami Systemu BLIK w trakcie trwania Loterii"


Nagrody.  W loterii Blikomania 2021 organizator przygotował następujące nagrody:

 • 4 nagrody główne (miesięczne) o wartości 100 000 zł (jej zdobywcy otrzymają ją przelewem) oraz  
 • 16 065 nagród pieniężnych dziennych o wartości 100 zł każda (na każdy dzień przewidziane jest 135 nagród po 100 zł) - będą to nagrody w formie czeku, który będzie można wypłacić w bankomatach (Aliora, Millennium, Banku Pocztowego, Banku Spółdzielczego w Brodnicy, BNP Paribas, BOŚ Banku, BPS, Credit Agricole, Euronetu, Getinu, ING, mBanku, Nest Banku, PKO BP, Planet Cash, Santander Banku, wybranych urządzeń SGB) - czek ma mieć ważność przez 15 dni.


Blikomania 2021: zasady loterii


By wziąć udział w loterii:
 • zarejestruj się na stronie loterii
 • potwierdź zgłoszenie, dokonując wpłaty Blikiem 1 zł na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci (ta transakcja już też bierze udział w loterii) - link do tej płatności otrzymasz mailem po rejestracji oraz
 • do 28.11.2021 r. wykonuj transakcje Blikiem.

Do udziału w loterii kwalifikować się będą wyłącznie transakcje Blikiem (od 2.08. do 28.11.2021 r.) dokonywane od momentu otrzymania maila z potwierdzeniem zakończenia rejestracji w loterii. Udział w loterii biorą płatności Blikiem w Internecie oraz w sklepach stacjonarnych i punktach sprzedaży automatycznej, wpłaty gotówkowe oraz wypłaty gotówkowe Blikiem, a także przelewy na telefon Blik.

Każdy użytkownik Blika może dokonać więcej niż jedno zgłoszenie, o ile posiada na swym telefonie 
aplikacje różnych banków, udostępniających Blika.

Zasady i terminy losowań w loterii Blikomania 2021


W losowaniu organizator losuje... szczęśliwe godziny. Wygrywają wtedy transakcje wykonane w tę szczęśliwą godzinę lub najbliżej niej - zwycięska transakcja nagradzana jest kwotą 100 zł. Do zwycięzcy organizator prześle czek do wypłaty nagrody, a PIN do realizacji czeku ma przyjść mailem (w nim również znajdzie się instrukcja skorzystania z czeku).

Losowania nagród przewidziane są od 11.08.2021 do 1.12.2021 r., a dokładnie zaplanowanych jest 17 terminów: 11., 18., 25. sierpnia, 1., 8., 15., 22. i 29. września, 6., 13., 20. i 27. październik, 3., 10., 17., 24. listopada oraz 1. grudnia 2021 r. 

Podczas każdego losowania będą wyłaniani zdobywcy nagród dziennych (po 100 zł) za każdy dzień z tygodnia obejmującego losowanie, a 8.09., 6.10., 3.11. oraz 1.12.2021 r. rozlosowane będą nagrody główne (po 100 tys. zł).

Ze zdobywcami nagród dziennych organizator będzie kontaktować się w ciągu 3 dni roboczych od losowania, a z osobami, które wygrają 100 tys. zł, kontakt przewidziany jest w ciągu 5 dni roboczych od losowania.

W loterii można wygrać więcej niż jedną nagrodę (z wyjątkiem nagrody głównej, czyli 100 tys. zł). Do nagrody głównej (z racji jej wysokości) organizator loterii funduje też nagrodę dodatkową, będącą równowartością należnego podatku, który od wygranej zostanie odprowadzony do urzędu skarbowego.

Nagrody gwarantowane dzięki płatnościom Blikiem


Jeśli jakoś się złożyło, że nie masz konta w banku udostępniającym Blika, albo chcesz mieć takie konto, gdzie transakcje Blikiem przynoszą dodatkowe korzyści (np. zwrot za płatności lub przybliżają do zrealizowania warunków zdobycia bonusów dla nowych klientów), sprawdź poniższe propozycje:

Przydatne dokumenty:

104 komentarze:

 1. Coś chyba strona blokomanii nie wytrzymuje obciążenia:
  500
  Looks like we're having
  some server issues.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej coś chwilowego. W chwili obecnej strona działa.

   Usuń
 2. Coś chyba im strona nie działa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Są jakieś ograniczenia liczby transakcji na dzień?

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziwne te zasady. Mam darmowe wypłaty kasy za pomocą blika i darmowe wpłaty we wpłatomacie, więc teoretycznie mogę cały dzień nabijać losy na loterię ciągle wypłacając i wpłacając kasę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jakim banku?

   Usuń
  2. @CowPL, teoretycznie tak (o ile nie ma jakiegoś dziennego limitu transakcji, bo ten może być w regulaminie usługi w danym banku). Acz... nadal nie da to gwarancji wygranej :(

   Usuń
 5. Witam,
  Jak to jest z kontem w innym banku mogę złożyć wniosek z innego konta na te same dane (mail i numer telefonu) czy jak to wygląda?

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli mam aplikację Getin Mobile, to wybieram Getin Bank czy Getin Noble Bank w formularzu?

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli mam aplikację Getin Mobile, to w formularzu należy wybrać Getin Bank czy Getin Noble Bank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Getin Noble Bank to raczej ex klienci Noble Banku.

   Usuń
 8. Szansa na wygranie jest podobna do Toto Lotka - jedynie 135 nagród przy dziesiątkach mln operacji BLIK.

  Jedyny pożytek to zebrana kasa na rzecz tej fundacji edukacyjnej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sądzisz że miliony osób się zarejestrują? Nie ma szans.

   Usuń
  2. Juz kiedys byla ta loteria. Place blikiem kilkanascie razy w miesiacu. Wygralam 100 zl

   Usuń
 9. Aaaa wezmę udział, co mi tam. ;-) Dzięki za info.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ichnia strona znowu nie działa - lipa!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja mam pytanie jak rozumieć ponizszy pkt:
  3) w przypadku nagród dziennych, gdy wygrana transakcja stanowiła płatność P2P lub P2PR, Organizator uwzględnia tylko 10 pierwszych zapytań inicjujących przelew na telefon BLIK dla danego APPID w dniu objętym losowaniem zgodnie z Kalendarzem Losowań.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko 10 przelewów na telefon na dzień się liczy.

   Usuń
  2. Ale 10 z każdego konta? Czy w totalu 10 na użytkownika?

   Usuń
  3. Per konto.

   Usuń
  4. APPID - anonimowy, techniczny identyfikator Użytkownika w Systemie BLIK wymagany do
   obsługi płatności BLIK, rejestrowany w Systemie BLIK na zlecenie Banku prowadzącego rachunek Użytkownika i uniemożliwiający identyfikację danych Użytkownika BLIKA poza systemami Banku

   Usuń
 12. Czy Inteligo zalicza sie jako PKO BP?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma innej opcji. Trzeba zaznaczyć PKO.

   Usuń
 13. Dzisiaj losowanie. Dostał ktoś powiadomienie o wygranej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 3 dni mają na informowanie zwycięzców.

   Usuń
  2. nadal nic?

   Usuń
  3. No ja nie wygrałem.

   Usuń
  4. No ja trafiłem. Losowanie w środę powiadomienie przyszło w poniedziałek o 16:50

   Usuń
 14. 11.08 bylo pierwsze losowanie, a na stronie blikomanii nie jest opublikowana lista zwycięzców...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj opublikowali listę. Jest na niej tylko imię i pierwsza litera nazwiska.

   Usuń
  2. Tak, rzeczywiście dzisiaj podali wyniki. Ciekawe czy ktoś z czytelników bloga miał szczęście w loterii ;)

   Usuń
  3. Ale co to za wyniki kilkadziesiąt osób podali i to tylko z 3 dni a gdzie reszta, miało być 945 wygranych ?

   Usuń
  4. Dziwnie to wygląda, według wyników z tych 3 dni zwycięzców jest po kilkanaście-kilkadziesiąt dziennie zamiast 135 jak miało być według regulaminu.

   Usuń
  5. Wlasnie. Cos mi to wydaje sie podejrzane..zrobilam tyle transakcji ze uwazam ze niemozliwoscia jest ze nic nie wygralam..

   Usuń
  6. Wczoraj patrzyłem i było dokładnie 135 pozycji w p-wszym losowaniu. Ale dzisiaj faktycznie te listy są jakieś krótkie.

   Usuń
  7. Teraz to ta lista zwycięzców wcale nie daje się kliknąć.

   Usuń
  8. Na jakiej stronie znajduje się lista zwycięzców, bo nie mogę znaleźć? ;)

   Usuń
 15. Jeżeli ktoś wygrał niech się pochwali i ile zrobił transakcji;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z losowaniami to jest tak że ktoś mógł zrobić 1 transakcję i wygrał, a kto inny zrobił 1000 i nie wygrał.

   Usuń
  2. Ja juz wygralam dwa razy po 100zł

   Usuń
  3. po ilu dniach od losowania przychodził email potwierdzający wygraną?

   Usuń
  4. Anonimowy 20 sierpnia 2021 12:07
   Losowania są w środy. Info o wygranej wysyłają do 3 dni roboczych, czyli do poniedziałku włącznie. Wyjątkiem są przelewy na telefon - tu jest dodatkowa weryfikacja i termin 5 dni roboczych, czyli do środy.

   Usuń
 16. Dostałam dziś 100zl w czeku blik, wyplacilam już. Wykonuję regularnie każdego dnia po 10 przelewów na tel. I się udało. Moja najlepiej zainwestowana złotówka. Powodzenia i Wam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy wykonujesz te przelewy w różnych godzinach ?

   Usuń
  2. Nie chciałoby mi się w różnych godzinach. Lecę ciurkiem w wolnej chwili, a to czekając w aucie na kogoś, a to przerwa reklamowa w tv, na spacerze. Zajmuje 5 min jak się dojdzie do wprawy, każdy tyle znajdzie w ciągu dnia.

   Usuń
  3. Rozumiem że przelewy muszą być na numer / konto kogoś innego

   Usuń
  4. Nie, a dlaczego? Można robić na swój nr tel.

   Usuń
  5. No tak patrząc w regulaminie to jest zapis
   "oraz natychmiastowe przelewy BLIK bezpośrednio na numer
   telefonu innego Użytkownika BLIKA"

   wiec przelewając na swój nr chyba taka transakcja się nie liczy, ale nie jestem pewien.

   Usuń
  6. @ Anonimus A na jaką kwotę wysyłasz te przelewy? Może być 1 grosz czy 10gr.? Btw 13.08. dostałem 2 maile o wygranej po 100 zł.😀 Robiłem dużo transakcji w marketach

   Usuń
  7. Ja też dostałam 100 zł w czeku BLIK wczoraj i dziś wypłaciłam. Zrobiłam w niedzielę jedną transakcję :-).

   Usuń
 17. W jaki sposób wypłacacie blikiem? Mi w każdym banku pokazuje 6 cyfr a SMS dostałam 9 pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Numer czeku ma 9 cyfr, a pin do czeku 4 cyfry.

   Usuń
  2. W emailu jest instrukcja z obrazkami, jak wypłacić i gdzie.

   Usuń
 18. Wpadła stówka, miło.

  OdpowiedzUsuń
 19. jest zaskoczenie tez jest stówka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj dostałeś? Jak jestem na liście zwycięzców, ale nic nie dostałem.

   Usuń
  2. a niby skad masz pewność, że jesteś na liście?

   Usuń
  3. Ok, masz rację, pewności nie mam, ale znam jeszcze 2 osoby, których imię i pierwsza litera nazwiska są na liście nie dostały czeku na sms, więc czemu ma służyć takie publikowanie listy bez żadnej dodatkowej identyfikacji? Tylko nadzieję robią ludziom. Trzeba pamiętać, że nikt nie jest nieomylny, oni też mogą błędy robić.

   Usuń
  4. pisales reklamacje do blikomanii>?

   Usuń
  5. Napisałem i czekam na odpowiedź.

   Usuń
  6. daj znać co odpiszą - bo ja też mam pewne podejrzenia co do 1 losowania i też napisałem do nicj

   Usuń
  7. Dostaliście jakieś odpowiedzi?

   Usuń
  8. Przecież można było zorganizować to wszystko dużo bardziej przejrzyście - wystarczyło każdemu przy rejestracji przydzielić numer uczestnika, a potem na liście zwycięzców publikować same numery uczestników. Wtedy nie było by żadnych wątpliwości. Albo na liście zwycięzców publikować numery wylosowanych transakcji BLIK - taki numer każdy może sobie sprawdzić w szczegółach transakcji w historii rachunku.

   Usuń
 20. Mam i ja. Nie spodziewałam się wygranej. Miła niespodzianka.

  OdpowiedzUsuń
 21. Właśnie dostałam maila o wygraniu 100 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Mam takie pytanie.
  Wystarczy jedna transakcja BLIK na dobę,aby wziąść udział w loterii czy im więcej transakcji to wieksza szansa na wygraną?
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Im więcej, tym lepiej.

   Usuń
  2. płacę codziennie blikiem i nadal nic...

   Usuń
  3. Ja informację o wygranej dostałem w poniedziałek. Złotówa na Fb też pisał że wygrał.

   Usuń
 23. Odpowiedzi
  1. Ja też dostałem.

   Usuń
  2. ile transakcji zrobiliście?

   Usuń
  3. od 1 do 10 dziennie robię. Więcej jak pamiętam o przelewach na telefon ale zdarza mi się zapominać. U mnie wygrał na pewno przelew.

   Usuń
  4. a czy to prawda ze powiadomienia o wygranej ze zwyklej transakcji blikiem przychodza w piatek a z przelewu na telefon w poniedzialek?

   Usuń
  5. No ciekawe. ja dostałem w poniedziałek (udział przelewowy).

   Usuń
 24. Najpierw dostaje się maila z informacją o wygranej czy wpierw jest publikowana lista zwycięzców na stronie?

  OdpowiedzUsuń
 25. Komuś udało się wygrać więcej niż jeden raz? Bo ja wygrałem raz na początku, a teraz nic i nie wiem czy jest sens dalej w to się bawić.

  OdpowiedzUsuń
 26. Dzień dobry,
  czy miał ktoś tak, że uważał ze powinien wygrać w danym tyg (były iniciały na liście wygranych) a nie dostał nagrody? czy ktoś składał reklamację? i czy jest szansa, żeby to weryfikowali raz jeszcze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A skąd wiesz że te inicjały to Twoje? Chyba że masz jakieś bardzo rzadkie.

   Usuń
 27. Dostałem mejla z info o wygranej, ale mija już drugi dzień i nie dostałem smsa z numerem czeku BLIK. Miał ktoś tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Update
   Odpowiedzieli, że mejla o nagrodzie dostałem na skutek błędu systemu. I jak to świadczy o wiarygodności organizatora BLIKOMANII?

   Usuń
  2. no wiarygodność jest słaba, moja żona już parę razy dostała smsa z tym samym kodem czeku

   Usuń
 28. A jesteś na liście wygranych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy w ogóle opublikowali już listę wylosowanych 20.10.2021?

   Usuń
 29. Szczęśliwe godziny do losowania to są z całej doby czy jakiś przedział czasowy?

  OdpowiedzUsuń
 30. Hej! mam pytanie - czy jest tu osoba regularnie wygrywająca co tydzień min 5 nagród? i czy nie ma problemu z otrzymywaniem powiadomień o wygranych od blikomanii?

  OdpowiedzUsuń
 31. Mr.ZŁOTÓWA,

  No trudno,niestety nic w tej blikomanii nie wygrałam.
  Jak teraz wycofać im udzielone zgody?
  Czy napisać na adres:
  www.blik.com/moje-dane?
   
  Może  być  takie coś:
  "Wycofuję moją zgodę na:
  -otrzymywanie od Polskiego Standardu Platnosci sp. z o.o. informacji handlowo-marketingowychz użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i automatycznych systemów  wywołujących ppprzez kanał email  i sms/mms
  -na przetwarzanie moich danych osobowych podatnych w formularzu  zgłoszeniowym obejmujących  imię , nazwisko , nr. telefonu, adres poczty, elektronicznejemail do celów marketingu bezpośredniego produktów i usług PSP( po zakończeniu LOTERII) i informowania mnie o promocjiach realizowanych  wspólnie lub oddzielnie z współpracującymi z PSP bankami, agentami rozliczeniowymi i akceptabtami (po zakończeniu LOTERII) w tym profilowania w celu poznania moich  potrzeb."
  B.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem loterii (pkt. 8.11.) zgody można cofnąć, wysyłając maila na adres kontakt@blikomania.pl

   Usuń
 32. Jest kolejna edycja Blikomanii - od 1 czerwca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale zasady takie, że większość nagród zostanie u organizatora.

   Usuń
  2. Trzeba trafić centralnie w 1/10 sekundy, żeby wygrać. Nawet gdybym znał szczęśliwą godzinę, to nie trafię blikiem. 20% nagród wydadzą to max.

   Usuń
  3. Nie chodzi o to, żeby celowo trafić. Wiadomo, że to kwestia fuksa. Ale jeśli i tak płaci się blikiem, to przecież można zapisać się do loterii, a nuż się trafi. No chyba, że ktoś się nie zapisuje "honorowo" - bo głupie zasady zrobili.

   Usuń
 33. Czy ktoś wygral główna nagrodę 100 000 zł?

  OdpowiedzUsuń
 34. Czy ktoś wygral nagrodę 100 000 zł?

  OdpowiedzUsuń
 35. Ja w edycji 2022 trafiłem do tej pory 8 x 100 zł :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...