Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Konto w dobrej kondycji", czyli promocja konta w BNP Paribas z dostępem do platformy FitAnka.pl + indywidualne treningi do wygrania

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

25.08.2021

"Konto w dobrej kondycji", czyli promocja konta w BNP Paribas z dostępem do platformy FitAnka.pl + indywidualne treningi do wygrania

Wystartowała nowa edycja promocji konta osobistego w BNP Paribas.

Promocja "Konto w dobrej kondycji"
Tym razem to propozycja dla tych osób, które chciałyby zadbać o kondycję fizyczną wraz z instruktorką Anna Dziedzic. Choć kto woli dbać o to we własnym zakresie, a preferuje inną formę nagród w promocjach bankowych, to przypomnę, że w alternatywnej promocji można zgarnąć bonusy o wartości aż 370 zł.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]


Promocja "Konto w dobrej kondycji"


Nagrody
. W promocji do wzięcia czeka miesięczny dostęp do platformy FitAnka.pl (to nagroda gwarantowana) o wartości 49,90 zł, gdzie znajdują się filmiki instruktażowe z ćwiczeniami, porady i treningi. 

Z kolei w towarzyszącym konkursie 5 osób może wygrać po 3 treningi indywidualne (o wartości 500 zł każdy), a do 20 osób trafić ma nagroda w postaci 3-miesięcznego dostępu do platformy FitAnka.pl (o wartości 119,99 zł każdy).

💡 Jeśli wolisz nagrodę w innej postaci, sprawdź alternatywną promocję, w której można uzyskać bonusy o łącznej wartości 370 zł.


Dla kogo promocja "Konto w dobrej kondycji"? To promocja dla osób pełnoletnich z polskim obywatelstwem, które nie są stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie mają i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie miały konta osobistego w BNP Paribas i/lub w Raiffeisen Polbanku. Wykluczenie obejmuje też współposiadaczy kont.

Limit rejestracji. Udział w promocji przewidziany jest maksymalnie dla 2000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji zostanie opublikowany komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe.

Zasady promocji. By wziąć udział i zgarnąć nagrodę gwarantowaną:

 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony); 
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 12.09.2021 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj - o tym dlaczego, piszę nieco niżej); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji; 
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej; 
 • nadaj PIN do karty wydanej do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania (zrób to jednak nie później niż do 24.09.2021 r.);
 • we wrześniu 2021 r.
  • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (może to być przelew na dowolną kwotę np. na własne konto w innym banku; z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych) oraz 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł.

I to wszystko. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz miesięczny dostęp do platformy FitAnka.pl o wartości 49,90 zł. - organizator o przyznaniu nagrody powiadomi Cię mailowo (z adresu kontowdobrejkondycji@bnpparibasplus.pl) do 26.10., a do 31.10.2021 r. również mailem prześle dane dostępowe do platformy - nagrodę będzie należało wykorzystać w ciągu dwóch miesięcy od otrzymania.

Do momentu otrzymania nagrody posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): "- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne".

Na potrzeby promocji można płacić w sklepach (spożywczych, odzieżowych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp.

Konkurs "Trenuj z FitAnką"


By wziąć udział w konkursie, podczas rejestracji na stronie promocji wybierz "TAK" w polu "Chcę wziąć udział w konkursie". Ponadto spełnij warunki uzyskania nagrody w postaci miesięcznego dostępu do serwisu FitAnka.pl (czyli m.in. we wrześniu wykonaj przelew oraz płatności kartą na sumę min. 300 zł). oraz w okresie od 13. do 30.09.2021 r. za pośrednictwem strony promocji prześlij krótki filmik konkursowy "Dlaczego warto ćwiczyć?" (w formacie mp4 o i wadze nie większej niż 3 GB).

Osoby, które zwyciężą w konkursie (wyłonione przez jury) otrzymają mailowe powiadomienie o nagrodzie do 26.10., a przekazanie nagród ma nastąpić do 31.10.2021 r.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas?


Główne cechy konta osobistego w BNP Paribas to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech poniższych kart: 

  Karta Otwarta na Dzisiaj - 0/5 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 3 płatności kartą (na dowolną kwotę) lub jeśli użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia; z tą kartą darmowe wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat);

  Karta Otwarta na eŚwiat - za którą bank pobiera 6 zł miesięcznie, ale umożliwia bezpłatną wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dodatkową korzyścią przy tej karcie jest ubezpieczenie "CYBER Pomoc", które obejmuje ochroną w przypadku utraty danych, kradzieży tożsamości, awarii komputera itp.; 

  Karta Otwarta na Świat - za tę kartę bank bezwarunkowo pobiera opłatę 10 zł miesięcznie, ale w zamian daje możliwość wypłaty gotówki bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce, a na świecie prowizja za wypłaty wynosi 5 zł (zamiast 10 zł jak w przypadku Kart otwartych na Dzisiaj i na eŚwiat). Karta daje również możliwość korzystania z bezpłatnego ubezpieczenia "Rezygnacja z Podróży", które w określonych przypadkach pozwoli na zwrot kosztów (do 40 000 zł na osobę) w związku z niespodziewanym anulowaniem podróży. 

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją i konkursem  możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Po nadaniu PINu do karty możliwa będzie aktywacja dostępu do bankowości internetowej (wystarczy wpisać login z umowy, a hasło do pierwszego logowania przyjdzie wtedy SMSem).

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto z bankiem jest wideoweryfikacja.
 
💡 A na koniec dodam, że jak już otworzysz konto w powyższej promocji (najlepiej zachować taką kolejność), to później możesz też zgarnąć od BNP Paribas 550 zł w bonach Allegro za kartę kredytową.

Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Pytanie brzmi, kim jest Anka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pytaj. Spiesz się ze składaniem wniosku bo limit 2000 wniosków może być już na wyczerpaniu ;)

   Usuń
  2. Podśmiechujemy się ale na FB FitAnka ma 468 tys. obserwujących.

   Usuń
  3. No to szacun. Ale Biedronka ma 557 tys. obserwujących, więc wybrałbym 400 zł do Biedronki. To trochę więcej niż 49,90 zł ;)

   Usuń
  4. Się śmiejcie ale gdyby nie fakt, że znajdą się tacy którzy wybiorą 49,90 zł zamiast 400 zł (bo 49,90 to cztery cyfry a 400 to tylko trzy :P ), to bank Parobas nie organizowałby takich "promocji".

   Usuń
  5. Być może fani/fanki tej trenerki będą zakładać konta. To chyba najlepsza grupa docelowa. Szkoda że dadzą się kupić za 49,90 zł i złudzenie wygranej w konkursie jak za to samo mogą mieć 400 zł.

   Usuń
 2. Ta promocja tu jako aktywna a żaden link do niej nie prowadzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, ta promocja zakończyła się miesiąc temu. Podmieniłem linkowanie. Aktualnie dostępna jest tylko jedna promocja konta w BNP Paribas, którą opisuję tutaj.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...