Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 50 zł na start za konto dla dziecka w ING Banku Śląskim (+ do 210 zł dla rodzica)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

20.08.2021

Bonus 50 zł na start za konto dla dziecka w ING Banku Śląskim (+ do 210 zł dla rodzica)

Propozycja skierowana jest do młodzieży w wieku 13-17 lat.

Bonus 50 zł na start za konto dla dziecka w ING Banku Śląskim (+ do 210 zł dla rodzica)
By jednak założyć konto dla dziecka, niezbędnym jest posiadanie konta osobistego w ING także przez rodzica (jeśli go jeszcze nie masz, to teraz opłaca się je założyć).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING Banku Śląskim.]

ING Bank Śląski płaci do 210 zł za Konto Direct (dla osób pełnoletnich) lub (dla osób w wieku 18-26 l.) za Konto Mobi.

I to właśnie założenie/posiadanie konta osobistego w ING otwiera drogę do promocji z bonusem 50 zł za konto dla dziecka.

50 zł na start za konto dla dziecka


Dla kogo promocja? Udział w promocji wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca konto osobiste w ING Banku Śląskim (Mobi, Direct, Komfort, Klasyczne i/lub Premium), która założy konto dla swego dziecka, które ukończyło 13., ale nie ukończyło 18. roku życia.

Ponadto, by móc uczestniczyć w promocji, dziecko nie może posiadać Konta Mobi w ING Banku Śląskim.

Niezbędne jest również wyrażenie zgody marketingowej, gdyż:
"Promocja jest skierowana wyłącznie do Uczestników, którzy przed przystąpieniem do niej wyrazili zgodę na przekazywanie elektronicznie przez Bank informacji handlowych, w tym profilowanych informacji handlowych i zgoda ta nie została wycofana w chwili przystąpienia do Promocji."

Jeżeli bank Twej zgody jeszcze nie ma, to można ją wyrazić (po zalogowaniu do bankowości internetowej: rozwijając menu pod swym imieniem i nazwiskiem i dalej wybierając: Moje dane => Zgody i oświadczenia).


Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "50 zł na start" i zgarnąć tytułowy bonus:
  • do 30.09.2021 r. poprzez bankowość Moje ING (Oferta ING => Konta osobiste => Konto Mobi 13-17 lat) jako przedstawiciel ustawowy dziecka (np. rodzic) w jego imieniu zawrzyj umowę o Konto Mobi wraz z dostępem do bankowości internetowej (Moje ING), przystępując do promocji i akceptując jej regulamin;
  • do 30.10.2021 r.:
    • wykonaj co najmniej 1 przelew min. 50 zł z konta uczestnika (rodzica) na konto dziecka (może to być np. przelew BLIK na telefon albo "zwykły" przelew) oraz 
    • posiadaj swe konto osobiste w ING;
  • do momentu wypłaty premii 50 zł (ma to nastąpić najpóźniej do 17.11.2021 r.) nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto dla dziecka, jak i dla rodzica.

Biorąc udział w promocji, warto zwrócić uwagę na zapis z regulaminu:
"W ramach Promocji przysługuje tylko jedna nagroda jednemu Dziecku będącemu posiadaczem Konta Dziecka"

Konto Mobi otwierane i prowadzone jest za 0 zł. Darmowa jest również karta płatnicza wydawana do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków). 

Bez opłat realizowane są też krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej. Jeśli zaś chodzi o wypłaty kartą z bankomatów, to obowiązują następujące zasady: 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu.

Czy dziecku warto zakładać konto? Oczywiście są zalety takiego rozwiązania: nauka finansów od małego, uczenie podstaw bankowania, wyrobienie nawyków oszczędzania, sposób na łatwe przekazanie pieniędzy w momencie, gdy dziecko przebywa np. na wakacyjnym wyjeździe. Jednakże, jeśli dziecku już niewiele brakuje do pełnoletności (choć pod tym "niewiele" kryć się może okres nawet 2-3 lat), to z zakładaniem konta warto się wstrzymać. Osiemnastka może bowiem otworzyć bramy do znacznie bogatszego świata bankobrania, gdzie gratyfikacje są wyższe (w ING Banku Śląskim można zgarnąć - wspomniane już - 210 zł za Konto Direct lub - dla osób w wieku 18-26 l. - za Konto Mobi).
____________

Nie łapiesz się ze swym dzieckiem na powyższą promocję? Sprawdź propozycje innych banków, które przygotowały coś podobnego. Credit Agricole płaci 50 zł za konto dla dziecka (powyżej 13. roku życia), a na dorosłych czekają bonusy do 500 zł. Z kolei w Millennium zyskać można 50 zł za konto dla latorośli (już bez dolnego limitu wieku), a na osobę dorosłą czekają bonusy do 250 zł za Konto 360º lub 360º Student.
____________

Co robić z oszczędnościami w czasie rekordowo niskich stóp procentowych? Bezdyskusyjnie trzeba szukać najlepszego oprocentowania. Ono nie pokryje skutków szalejącej inflacji, ale choć częściowo zniweluje jej wpływ. Pod uwagę warto brać obecnie 3 propozycje. Nowy bank w Polsce, Aion Bank daje do 1,5% na koncie oszczędnościowym (bez limitu kwoty). Także do 1,5% można uzyskać na lokatach w InBanku (bez konieczności zakładania konta czy korzystania z jakichkolwiek innych produktów). Z kolei Citibank przygotował promocję dla osób dysponujących kwotą min. 400 tys. zł - lokując taką sumę, uzyskasz tyle, co na 6-miesięcznej lokacie z oprocentowanie aż 1,85% w skali roku.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


 Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...