Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz nawet 500 zł za Konto dla Ciebie w Credit Agricole + 1,5% dla oszczędności

700 zł od Santandera630 zł od BNP Paribas⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

2.08.2021

Odbierz nawet 500 zł za Konto dla Ciebie w Credit Agricole + 1,5% dla oszczędności

Credit Agricole odpalił drugą edycję promocji "Do 500 zł dla Ciebie".

Zyskaj do 500 zł z kontem osobistym w Credit Agricole
To rekordowo wysoka suma bonusów na start przewidziana dla otwierających Konto dla Ciebie (lub Konto VIP). A dla oszczędzających jest jeszcze jeden argument: można uzyskać 1,5% na koncie oszczędnościowym.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Credit Agricole.]

Promocja "Do 500 zł dla Ciebie II"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ma i po 31.03.2018 r. nie miała konta w Credit Agricole.


Nagrody. Do zdobycia czekają gwarantowane bonusy pieniężne na sumę aż 500 zł, z czego na start jest 50 zł (w praktyce za samo otwarcie konta), a resztę stanowić będą zwroty za płatności (kartą i/lub Blikiem) w postaci wysokiego, bo 3-procentowego moenybacku.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Do 500 zł dla Ciebie II":
 • złóż wniosek o konto w Credit Agricole wraz z wydawaną do niego kartą i dostępem do bankowości elektronicznej, wyrażając zgody na otrzymywanie ofert marketingowych oraz wybierając wyciągi z konta w formie elektronicznej (które bank będzie wysyłał mailem lub udostępniał w bankowości);
 • do 31.12.2021 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto;
 • najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po dniu otwarcia konta zapewnij wpływ min. 300 zł.

I tyle wystarczy, by otrzymać bonus 50 zł, który bank wypłaci na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Zapewniając wyżej wymieniony wpływ (...) na potrzeby promocji, zwróć uwagę, iż zgodnie z regulaminem promocji wpływ na konto, to:
"suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika"


Upraszczając: wymagany wpływ 300 zł nie może pochodzić z Twego konta. Wytyczne regulaminu spełni jednak np. przelew od pracodawcy. Jednak wytyczne regulaminu spełnić można w prostszy sposób, bo wystarczy przelew 300 zł na konto w Credit Agricole od współmałżonka.

Wpływ oznacza ni mniej, ni więcej, a pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część lub całość tych środków możesz wydać, przelać lub wypłacić.

Zwrot 3% od Credit Agricole za płatności kartą i BLIKiem


Pozostałe bonusy będą wypłacane jako 3-procentowy zwrot za płatności kartą (w tym mogą być też płatności Google Pay oraz Apple Pay) i/lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. 

W tym przypadku można wybrać na jeden z poniższych wariantów:
 • premia do 50 zł, która będzie wypłacana w 6 transzach (przez 6 kolejnych miesięcy), a maksymalnie będzie można zgarnąć do 8,35 zł miesięcznie; by otrzymać 3-procentowy zwrot, dodatkowo należy pamiętać o tym, by w ciągu miesiąca wykonać min. 3 płatności kartą i/lub BLIKiem;
 • premia do 150 zł, która będzie wypłacana w 12 transzach (przez 12 kolejnych miesięcy), a maksymalnie będzie można zgarnąć do 12,50 zł miesięcznie; by otrzymać 3-procentowy zwrot, dodatkowo należy pamiętać o tym, by w ciągu miesiąca wykonać min. 5 płatności kartą lub BLIKiem;
 • premia do 450 zł, która będzie wypłacana w 18 transzach (przez 18 kolejnych miesięcy), a maksymalnie będzie można zgarnąć do 25 zł miesięcznie; by otrzymać 3-procentowy zwrot, dodatkowo należy pamiętać o tym, by w ciągu miesiąca wykonać min. 10 płatności kartą lub BLIKiem.

Kto więc chce zgarnąć całą pulę, ten musi przygotować się na dłuższy okres aktywnego korzystania z konta - zwroty będzie można wtedy zdobywać przez 18 kolejnych miesięcy. To bardzo długi okres, ale z drugiej strony aż 500 zł do zgarnięcia za konto zdarza się rzadko.

Zwrot ma być naliczany "za płatności przez kolejne pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta" (zatem jeśli konto otworzysz w sierpniu, to pierwszy zwrot otrzymasz w październiku - za płatności wykonywane we wrześniu). Wypłata zwrotu przewidywana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po każdym miesiącu, w którym spełnisz warunki uzyskania zwrotu - do tego czasu nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

Wykonując płatności na potrzeby promocji, zwróć uwagę, iż niektóre transakcje nie będą zaliczone do zwrotów, gdyż regulamin promocji przewiduje wykluczenia (kody MCC podawane w nawiasach to kody przypisywane terminalom płatniczym, wskazujące na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"- kasyna oraz zakłady bukmacherskie i tym podobne (kod MCC 7995), 
- profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999), 
- instytucje finansowe (kod MCC 6012), 
- brokerzy ubezpieczeniowi (kod MCC 6211), 
- przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (kod MCC 6051), 
- internetowe przekazy pieniężne (kod MC 4829),"

Ponadto Credit Agricole nie zaliczy:
"- operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal, 
- przelewów na telefon BLIK, 
- wypłat z bankomatów." 


Chociaż lista wykluczeń wydaje się długa, to w praktyce bankowi chodziło zapewne o to, by wykluczyć miejsca, w których można zrobić większy obrót kartą lub Blikiem bez faktycznego płacenia za zakupy. Można za to płacić, oczekując moneybacku, w sklepach (m.in. spożywczych, odzieżowych, budowlanych), marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, u mechanika, dentysty, na stacji paliw itd., a także w Internecie - np. na Allegro.


Rachunek Oszczędzam: 1,5% na 3 miesiące


Argumentem przemawiającym za skorzystaniem z powyższych promocji konta w Credit Agricole może być również propozycja tego banku dla oszczędzających. Rachunek Oszczędzam daje 1,5% w skali roku na 3 miesiące (licząc od otwarcia konta) dla kwoty do 20 000 zł.
"Oferta specjalna „Na start” dotyczy nowo otwartego Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie VIP, Konta dla Ciebie MOVE!, lub Konta dla Ciebie GO! od dnia 1.03.2021 r., z wyłączeniem kont klientów, którzy po 1.04.2018 r. byli już posiadaczami kont dla osób fizycznych w banku Credit Agricole. 
Aby skorzystać ww. Oferty, Posiadacz konta musi dodatkowo wyrazić zgody marketingowe, które oznaczają łącznie: 
a) zgodę na otrzymywanie ofert mailingowych Banku po wygaśnięciu umowy konta, 
b) zgodę na otrzymywanie ofert mailingowych Banku: elektronicznie (za pomocą e-mail i SMS) oraz telefonicznie, 
c) zgodę na przesyłanie przez Bank informacji dotyczących umów na podany przez posiadacza konta adres e-mail"

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje dla Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek, więc wpływu odsetek nie należy spodziewać się na koniec każdego miesiąca kalendarzowego (jak to zazwyczaj bywa w bankach), ale co 3 miesiące.

Konto dla Ciebie i Konto VIP w Credit Agricole


W promocji założyć można Konto dla Ciebie lub Konto VIP. 

Główne cechy Konta Dla Ciebie to:
 • 0/7 zł (miesięczna opłata za prowadzenie konta) i 0/9 zł (miesięczna opłata za kartę wydaną do konta) - opłaty nie będą pobrane, jeśli w poprzednim miesiącu na Twe konto zostanie zapewniony wpływ w wysokości 1 000 zł i wykonana zostanie co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/5 zł - opłata za wypłatę gotówki z bankomatów nie jest pobierana, jeśli zostaną spełnione ww. warunki zwolnienia z opłat za konto i kartę.

Jeśli wybierzesz Konto VIP, to warunki wyglądają następująco:
 • 0/30 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu na konto zostanie zapewniony wpływ w wysokości 10 000 zł lub średnie miesięczne saldo łącznie na rachunkach prowadzonych w ramach konta wyniesie 200 000 zł;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę wydaną do konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za wypłaty kartą we wszystkich bankomatach w Polsce.

💡 Na koniec dodam, że jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, to w Credit Agricole możesz też zyskać nawet 1700 zł za konto firmowe - promocję da się połączyć z wyżej omawianą promocją konta osobistego, więc w sumie można zgarnąć nawet 2 200 zł (kolejność złożenia wniosków o konta nie ma znaczenia).

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi, by zyskiwać np. przy okazji codziennych zakupów - tak, jak szansę na to dzięki moneybackowi daje powyższa propozycja Credit Agricole. By nie przegapić podobnych okazji, skorzystaj z bezpłatnego mailingu do Czytelników bloga, dzięki któremu otrzymasz powiadomienia o nowościach (wysyłam je maksymalnie 2 razy w tygodniu):

15 komentarzy:

 1. Tak długa karencja (od 31.03.2018) wyklucza wieeelu ludzi - żonę, mnie, moich rodziców i teściów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze rozumiem że nawet jak zrobię większy zakup i wyrobię cały miesięczny limit zwrotu to i tak trzeba też dodatkowo zrobić odpowiednią liczbę płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, musisz mieć odpowiednią liczbę płatności.

   Usuń
 3. Czy ten comiesięczny wpływ w wysokości 1000 zł zwalniający z opłat za konto i kartę również definiowany jest tak jak ten pierwszy pozwalający uzyskać pierwsze 50 zł premii?

  OdpowiedzUsuń
 4. A kto jest kompetentny, by powiedzieć, kiedy zamkn@łem poprzedni rachunek? Konsultant nie, kontakt osobisty w banku - nie.

  OdpowiedzUsuń
 5. 800 zł trzeba wydać na 25 zł.na poczcie nie wolno płacić

  OdpowiedzUsuń
 6. "suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym...
  Czyli wpłata we wpłatomacie np. może być? Czy nie zaliczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wpłata może być też we wpłatomacie.

   Usuń
 7. Ostrzegam że bank na starcie uruchamia usługę powiadomień SMSowych które kosztują 5zł miesięcznie. Przy zakładaniu konta nikt nie pytał czy taką usługę sobie życzę. Ja sie zorientowałam że pobierają mi za to 5zł miesięcznie dopiero po dwóch miesiącach, można to wyłączyc przez serwis internetowy. Chamstwo wg mnie, dlatego zgarniam premię i więcej z tym bankiem nie chcę miec nic do czynienia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złóż reklamację żeby Ci oddali. Mi zwrócili.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Też miałam pobrane ale po reklamacji bank oddał opłatę i wyłączył usługę.

   Usuń
 8. Chciałam się upewnić:
  Jeśli wybiorę wariant premia 450 zł i będę w miesiącu wykonywać 10 płatności kartą/blikiem to zawsze przez te 18 m-cy będę otrzymywać premię max.do 25 zł. Czyli jeśli płatności będą opiewać tylko na 100 zł dostanę 3 zł? , a jeśli uda się na ponad 834 zł to otrzymam to max. 25 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Jeśli będą spełnione warunki (min. 10 płatności), to przy wydaniu 100 zł, zwrot wyniesie jedynie 3 zł. Dla uzyskania maksymalnego zwrotu na miesiąc (25 zł), to potrzebne są transakcje na sumę ok. 834 zł.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...