Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 50 zł na zakupy w prezencie za Konto 360° Junior w Banku Millennium (+ 250 zł dla rodzica otwierającego konto dla siebie)

750 zł od VeloBanku900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

17.08.2021

50 zł na zakupy w prezencie za Konto 360° Junior w Banku Millennium (+ 250 zł dla rodzica otwierającego konto dla siebie)

Wystartowała kolejna promocja konta dla dzieci w Millennium.

Promocja "Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior - edycja 2"
W odróżnieniu od poprzedniej edycji, tym razem bank premiuje otwarcie każdego konta (także dla dziecka poniżej 7. roku życia). A przy okazji przypomnę, że na dorosłych czekają bonusy o wartości 250 zł.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja Konta 360° Junior? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu niepełnoletniemu dziecku.

By założyć konto dla dziecka w Millennium, trzeba posiadać (tudzież teraz założyć) konto osobiste lub kartę kredytową w tym banku oraz posiadać/wyrobić dostęp do bankowości Millenet, bo w promocji biorą udział wyłącznie Konta 360° Junior otwierane przez bankowość internetową (lub aplikację mobilną).
💡 Jeśli nie posiadasz jeszcze jakichkolwiek produktów w Banku Millennium, sprawdź jak zyskać 150 zł premii oraz 100 zł do wydania na Amazon.pl - to promocja z długim (choć w końcu nieco skróconym) okresem wykluczenia dla byłych posiadaczy Konta 360° lub 360° Student założonego w jakiejś promocji. Jeżeli na powyższą promocję się nie łapiesz, a chcesz wrócić do Millennium, to sprawdź promocję, w której warunki uczestnictwa są bardziej liberalne - do wzięcia czekają bilety do kina, lokata 2% lub 80 zł na zakupy z Goodie, w Empiku lub Zalando).

W promocji konta dla dziecka jest jednak i wykluczenie:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa]"


Aczkolwiek jest też dobra wiadomość dla osób, które mają więcej niż jedno dziecko:

"Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego swojego małoletniego dziecka jedno Konto 360° Junior"


Nagrodą w promocji jest eKarta podarunkowa o wartości 50 zł w aplikacji zakupowej Goodie, którą będzie można wykorzystać w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski.

Limit nagród. Udział w promocji weźmie 5000 Kont 360° Junior, które jako pierwsze zostaną założone w okresie od 17.08. do 10.09.2021 r. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji Bank Millennium ma poinformować na swej stronie internetowej (tutaj).

"Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior - edycja 2"


Zasady promocji. By zgarnąć 50 zł na zakupy za otwarcie konta dla swego dziecka:
 • do 10.09.2021 r. (uwzględnij jednak, że promocja może zakończyć się wcześniej z powodu wyczerpania - wspomnianej wyżej - ograniczonej puli kont objętych promocją): 
  • posiadaj zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej; 
  • posiadaj (lub wyraź) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i zgód tych nie odwołuj do końca promocji; 
  • załóż Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla dziecka, akceptując przy tym regulamin promocji - należy to zrobić za pośrednictwem bankowości Millenet (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) lub poprzez aplikację mobilną (Oferta dla ciebie => Konto dla dziecka).
 • najpóźniej do 31.10.2021 r.: 
  • bez względu na wiek dziecka zasil Konto 360° Junior kwotą min. 50 zł oraz
  • w przypadku dzieci powyżej 7. roku życia zapewnij aktywowanie aplikacji mobilnej oraz wykonanie min. 1 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem, lub zbliżeniowo telefonem;
 • do 31.10.2021 r. nie rozwiązuj, ani nie wypowiadaj umowy o Konto 360° Junior.

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 30.11.2021 r. w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem. Kod aktywuj w aplikacji Goodie najpóźniej w ciągu 60 dni. Z kolei eKarta ma być ważna przez 12 miesięcy od wyżej wspomnianej aktywacji kodu.

Czy warto zakładać konto dla dziecka? 


Jeśli Twa latorośl ma już kilkanaście lat i perspektywa pełnoletności jest bliska, to lepiej zaczekać do osiemnastki, bo do wzięcia jest wtedy zdecydowanie więcej - np. wspomniane już nagrody: 150 zł premii i 100 zł do Amazon.pl.
 

Konto 360° Junior - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta dla niepełnoletnich w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • na potrzeby promocji wyrabianie karty do konta nie jest wymagane, ale jeśli na takową się zdecydujesz, to opłata miesięczna za kartę do Konta 360° Junior wyniesie:
  • 0 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia i nie ukończyły 13. roku życia (jednakże pobierana jest wówczas jednorazowa opłata w wysokości 15 zł za samo wydanie karty do konta); 
  • 0/4 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 13. rok życia opłata miesięczna za kartę nie zostanie pobrana, jeśli wykonana zostanie min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę miesięcznie (tutaj nie występuje już jednak opłaty za wydanie karty); 
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu) w przypadku kont dla dzieci w wieku 13-18 lat; młodsi mogą wypłacać środki bez prowizji.

⚠️ Otwierając konto dla swego dziecka, miej na uwadze by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 5140,74 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 
_____________

Co robić z oszczędnościami w czasie rekordowo niskich stóp procentowych? Bezdyskusyjnie trzeba szukać najlepszego oprocentowania. Ono nie pokryje skutków szalejącej inflacji, ale choć częściowo zniweluje jej wpływ. Pod uwagę warto brać obecnie 3 propozycje. Nowy bank w Polsce, Aion Bank daje do 1,5% na koncie oszczędnościowym (bez limitu kwoty). Także do 1,5% można uzyskać na lokatach w InBanku (bez konieczności zakładania konta czy korzystania z jakichkolwiek innych produktów). Z kolei Citibank przygotował promocję dla osób dysponujących kwotą min. 400 tys. zł - lokując taką sumę, uzyskasz tyle, co na 6-miesięcznej lokacie z oprocentowanie aż 1,85% w skali roku.
_____________

Konto z solidną premią. Jeśli zarobić na otwarciu konta, to uwagę warto skierować na propozycję Santander Banku, gdzie obecnie czeka 350 zł premii i 120 zł na zakupy za Konto Jakie Chcę. BNP Paribas serwuje z kolei bony na zakupy o wartości 400 zł do Biedronki. Do trójki najpopularniejszych promocji z kontem osobistym na blogu łapie się jeszcze konto w Aliorze z bonusami do 300 zł i zwrotem za płatności (do 20 zł miesięcznie).
_____________

Bankobranie od małego na całego? Możliwe. Promocji nie brakuje zarówno dla dorosłych, jak i małoletnich. Jeśli chcesz na nich zyskiwać wraz ze swoją pociechą, to jest na to jeden prosty, sprawdzony sposób - bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. Dzięki temu nie przegapisz najlepszych okazji na zysk:

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...