Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 50 zł na zakupy w prezencie za Konto 360° Junior w Banku Millennium (+ 250 zł dla rodzica otwierającego konto dla siebie)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

17.08.2021

50 zł na zakupy w prezencie za Konto 360° Junior w Banku Millennium (+ 250 zł dla rodzica otwierającego konto dla siebie)

Wystartowała kolejna promocja konta dla dzieci w Millennium.

Promocja "Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior - edycja 2"
W odróżnieniu od poprzedniej edycji, tym razem bank premiuje otwarcie każdego konta (także dla dziecka poniżej 7. roku życia). A przy okazji przypomnę, że na dorosłych czekają bonusy o wartości 250 zł.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja Konta 360° Junior? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu niepełnoletniemu dziecku.

By założyć konto dla dziecka w Millennium, trzeba posiadać (tudzież teraz założyć) konto osobiste lub kartę kredytową w tym banku oraz posiadać/wyrobić dostęp do bankowości Millenet, bo w promocji biorą udział wyłącznie Konta 360° Junior otwierane przez bankowość internetową (lub aplikację mobilną).
💡 Jeśli nie posiadasz jeszcze jakichkolwiek produktów w Banku Millennium, sprawdź jak zyskać 150 zł premii oraz 100 zł do wydania na Amazon.pl - to promocja z długim (choć w końcu nieco skróconym) okresem wykluczenia dla byłych posiadaczy Konta 360° lub 360° Student założonego w jakiejś promocji. Jeżeli na powyższą promocję się nie łapiesz, a chcesz wrócić do Millennium, to sprawdź promocję, w której warunki uczestnictwa są bardziej liberalne - do wzięcia czekają bilety do kina, lokata 2% lub 80 zł na zakupy z Goodie, w Empiku lub Zalando).

W promocji konta dla dziecka jest jednak i wykluczenie:
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która brała w przeszłości udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° Junior organizowanej przez Bank [Millennium - przyp. Mr. Złotówa]"


Aczkolwiek jest też dobra wiadomość dla osób, które mają więcej niż jedno dziecko:

"Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego swojego małoletniego dziecka jedno Konto 360° Junior"


Nagrodą w promocji jest eKarta podarunkowa o wartości 50 zł w aplikacji zakupowej Goodie, którą będzie można wykorzystać w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski.

Limit nagród. Udział w promocji weźmie 5000 Kont 360° Junior, które jako pierwsze zostaną założone w okresie od 17.08. do 10.09.2021 r. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu akcji Bank Millennium ma poinformować na swej stronie internetowej (tutaj).

"Powrót do szkoły z Kontem 360° Junior - edycja 2"


Zasady promocji. By zgarnąć 50 zł na zakupy za otwarcie konta dla swego dziecka:
 • do 10.09.2021 r. (uwzględnij jednak, że promocja może zakończyć się wcześniej z powodu wyczerpania - wspomnianej wyżej - ograniczonej puli kont objętych promocją): 
  • posiadaj zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej; 
  • posiadaj (lub wyraź) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i zgód tych nie odwołuj do końca promocji; 
  • załóż Konto 360° Junior wraz z kontem oszczędnościowym Profit dla dziecka, akceptując przy tym regulamin promocji - należy to zrobić za pośrednictwem bankowości Millenet (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) lub poprzez aplikację mobilną (Oferta dla ciebie => Konto dla dziecka).
 • najpóźniej do 31.10.2021 r.: 
  • bez względu na wiek dziecka zasil Konto 360° Junior kwotą min. 50 zł oraz
  • w przypadku dzieci powyżej 7. roku życia zapewnij aktywowanie aplikacji mobilnej oraz wykonanie min. 1 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem, lub zbliżeniowo telefonem;
 • do 31.10.2021 r. nie rozwiązuj, ani nie wypowiadaj umowy o Konto 360° Junior.

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 30.11.2021 r. w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem. Kod aktywuj w aplikacji Goodie najpóźniej w ciągu 60 dni. Z kolei eKarta ma być ważna przez 12 miesięcy od wyżej wspomnianej aktywacji kodu.

Czy warto zakładać konto dla dziecka? 


Jeśli Twa latorośl ma już kilkanaście lat i perspektywa pełnoletności jest bliska, to lepiej zaczekać do osiemnastki, bo do wzięcia jest wtedy zdecydowanie więcej - np. wspomniane już nagrody: 150 zł premii i 100 zł do Amazon.pl.
 

Konto 360° Junior - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta dla niepełnoletnich w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • na potrzeby promocji wyrabianie karty do konta nie jest wymagane, ale jeśli na takową się zdecydujesz, to opłata miesięczna za kartę do Konta 360° Junior wyniesie:
  • 0 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia i nie ukończyły 13. roku życia (jednakże pobierana jest wówczas jednorazowa opłata w wysokości 15 zł za samo wydanie karty do konta); 
  • 0/4 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 13. rok życia opłata miesięczna za kartę nie zostanie pobrana, jeśli wykonana zostanie min. 1 płatności kartą na dowolną kwotę miesięcznie (tutaj nie występuje już jednak opłaty za wydanie karty); 
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu) w przypadku kont dla dzieci w wieku 13-18 lat; młodsi mogą wypłacać środki bez prowizji.

⚠️ Otwierając konto dla swego dziecka, miej na uwadze by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 5140,74 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 
_____________

Co robić z oszczędnościami w czasie rekordowo niskich stóp procentowych? Bezdyskusyjnie trzeba szukać najlepszego oprocentowania. Ono nie pokryje skutków szalejącej inflacji, ale choć częściowo zniweluje jej wpływ. Pod uwagę warto brać obecnie 3 propozycje. Nowy bank w Polsce, Aion Bank daje do 1,5% na koncie oszczędnościowym (bez limitu kwoty). Także do 1,5% można uzyskać na lokatach w InBanku (bez konieczności zakładania konta czy korzystania z jakichkolwiek innych produktów). Z kolei Citibank przygotował promocję dla osób dysponujących kwotą min. 400 tys. zł - lokując taką sumę, uzyskasz tyle, co na 6-miesięcznej lokacie z oprocentowanie aż 1,85% w skali roku.
_____________

Konto z solidną premią. Jeśli zarobić na otwarciu konta, to uwagę warto skierować na propozycję Santander Banku, gdzie obecnie czeka 350 zł premii i 120 zł na zakupy za Konto Jakie Chcę. BNP Paribas serwuje z kolei bony na zakupy o wartości 400 zł do Biedronki. Do trójki najpopularniejszych promocji z kontem osobistym na blogu łapie się jeszcze konto w Aliorze z bonusami do 300 zł i zwrotem za płatności (do 20 zł miesięcznie).
_____________

Bankobranie od małego na całego? Możliwe. Promocji nie brakuje zarówno dla dorosłych, jak i małoletnich. Jeśli chcesz na nich zyskiwać wraz ze swoją pociechą, to jest na to jeden prosty, sprawdzony sposób - bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. Dzięki temu nie przegapisz najlepszych okazji na zysk:

Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...