Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander Banku (+ 120 zł na zakupy + do 300 zł zwrotów + do 500 zł za polecenia)

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

2.08.2021

300 zł premii za Konto Jakie Chcę w Santander Banku (+ 120 zł na zakupy + do 300 zł zwrotów + do 500 zł za polecenia)

Oto nowa edycja popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santander Banku.

Premia 300 zł za konto w Santanderze: sierpień 2021
Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł oraz 70 zł do wykorzystania w sklepie CCC. Jednak to nie wszystko, bo po założeniu konta można też uzyskać voucher 50 zł na zakupy, zwroty za płatności z konta oraz zarabiać dzięki poleceniom. Na oszczędzających czeka z kolei lokata 1% w skali roku.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

W praktyce to kumulacja kilku promocji, które na szczęście się ze sobą łączą. Nie jest to ani loteria, ani konkurs. Prześwietlam bowiem wyłącznie promocje bankowe z gwarantowanymi nagrodami. Stali bywalcy bloga Bankobranie (to ok. 100 tysięcy użytkowników miesięcznie), którego prowadzę już od ponad 7 lat, dobrze ten mechanizm znają. Banki już nie wydają kroci na reklamy telewizyjne, bo wolą zapłacić dopiero za efekt i uzyskać satysfakcję klienta. W ten sposób rozkręciły promocje, jak te niżej omawiane.

Premia do 300 zł za konto w Santander Banku


Dla kogo promocja? Na 300 zł premii załapać się może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie ma i co najmniej od 1.08.2020 r. nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego (w PLN) w Santander Banku. 

Dodatkowo w regulaminie znajduje się zapis, iż w promocji możesz wziąć udział, o ile "od 1 kwietnia 2019 r. nie otworzyłeś Konta [Jakie Chcę, Jakie Chcę dla Młodych lub Select,  - przyp. Mr. Złotówa] w ramach akcji promocyjnej organizowanej przez bank [czyli Santander Bank - przyp. Mr. Złotówa] lub inny podmiot".

Ewentualne posiadanie innych produktów w Santander Banku (np. konta oszczędnościowego, kredytu, karty kredytowej czy rachunku firmowego) nie wyklucza z poniższych promocji konta osobistego. Pamiętaj tylko, żeby wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej (na stronie promocji), bo tylko taki kwalifikuje do uzyskania premii. Nawet jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji.

Nagroda. Do wzięcia są: 
 • premia pieniężna 250 zł dzięki najnowszej, sierpniowej promocji, 
 • bonus pieniężny 50 zł za otwarcie konta z polecenia (poniżej znajdziesz potrzebny do tego kod i instrukcję udziału w promocji) 
A to jeszcze nie wszystko, bo po otwarciu konta można jeszcze uzyskać:
 • bon o wartości 50 zł na zakupy (w wybranej sieci sklepów) w promocji towarzyszącej organizowanej przez Mastercard (a taką właśnie kartę można wybrać do konta)
 • 70 zł do wykorzystania w CCC w ramach dodatkowego bonusu od banku
 • do 300 zł rocznie w postaci zwrotu za niektóre płatności z konta
 • 50 zł za otwarcie konta dla dziecka (o ile masz pociechę w wieku co najmniej 13 lat)
 • zwroty za przejazdy płatnymi odcinkami A1 i A4
 • do 500 zł w ramach programu poleceń (a polecać łatwiej, gdy osoba polecona, czyli otwierająca konto może zgarnąć co najmniej 300 zł premii).

Zasady promocji "250 zł z Kontem"


By zdobyć tytułową premię pieniężną:
 • do 31.08.2021 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę (lub Konto Jakie Chcę dla Młodych) wraz z wydawaną do niego kartą;

  we wniosku podaj kod polecenia - możesz skorzystać z mego kodu: 0037005192 - dzięki temu zgarniesz dodatkowy bonus 50 zł (o szczegółach piszę nieco niżej);
  • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz najpóźniej do 30.09.2021 r. wyraź zgody na: 
   • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
   • kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym oraz
   • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK; wyrażenie tej zgody można zweryfikować po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz
  • do 15.09.2021 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto z kartą.
  • w trzech kolejnych miesiącach (w każdym z tych trzech miesięcy):
   • zapewnij wpływ na konto 1 000 zł (może być to np. przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania, więc w dowolnej chwili te środki możesz wydać, przelać lub wypłacić); 
   • wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem na kwotę min. 10 zł -może być to płatność w dowolnym punkcie handlowo-usługowym (np. w sklepie czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro); płatności tych nie możesz anulować w terminie 7 dni od ich wykonania oraz
   • min. jeden raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku (wystarczy samo zalogowanie - nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji).

  W których miesiącach należy realizować te warunki? Szczegółowo wyjaśnia to regulamin:
  • jeśli konto otworzysz w sierpniu 2021 r., to warunki (wpływ, płatność, logowanie) będzie należało spełnić w sierpniu, wrześniu i październiku lub we wrześniu, październiku i listopadzie 2021 r.
  • jeśli konto otworzysz we wrześniu 2021 r., to warunki (wpływ, płatność, logowanie) będą do spełnienia we wrześniu, październiku i listopadzie lub w październiku, listopadzie oraz grudniu 2021 r.

  Wypłata premii 250 zł przewidziana jest do 31.01.2022 r. (do tego czasu nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o Konto Jakie Chcę).

  W graficznym uproszczeniu droga do premii 250 zł wygląda następująco:
  Terminarz promocji z premią 250 zł za konto w Santander Banku


  Tu dodam, że spełnienie tych warunków w każdym z miesięcy jednocześnie sprawia, że konto i karta będą za 0 zł (więcej o tym piszę jeszcze nieco niżej).

  70 zł do CCC


  Aktualizacja w dn. 17.08.: Bank podniósł stawkę! Dla konto otwartych od 16.08.2021 r. przewidziana jest jeszcze jedna nagroda - bon rabatowy o wartości 70 zł do wykorzystania podczas zakupów na CCC.eu (przy zamówieniu za min. 200 zł). Bon będzie można zrealizować najpóźniej do 30.11.2021 roku.

  Ta nagroda przewidziana jest za... samo otwarcie konta i wyrażenie zgód, co idealnie pokrywa się z wyżej wymienionymi wymogami promocji z premią. I nic więcej robić nie trzeba. 

  Kod rabatowy bank prześle wiadomością w bankowości internetowej. Dla kont otwartych w sierpniu nagroda ma być przekazana do końca września. Do osób, które konto założą we wrześniu (na zawarcie umowy na potrzeby promocji z premią wszak jest czas do 15.09.), kod rabatowy do CCC bank prześle do 31.10.2021 r.

  Bonus pieniężny 50 zł za otwarcie konta z polecenia


  Zakładając konto w promocji z premią 250 zł (i z bonem 70 zł do CCC), jednocześnie możesz zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank" (okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santanderze jest jedynie nieco dłuższy niż w akcji z premią 250 zł, bo bank liczy go od 1.05.2020 r.).

  By zgarnąć bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia:
  • we wniosku o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (czyli w tym, który kwalifikuje do uzyskania wyżej opisywanej premii 250) wpisz kod polecenia od obecnego posiadacza konta osobistego w Santander Banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz podać mój sprawdzony kod: 0037005192 i zawrzyj umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą; 

  • aktywuj aplikację mobilną Santander Banku (i posiadaj ją do momentu wypłaty premii);
  • do końca miesiąca następującego po otwarciu konta: 
   • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander oraz 
   • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub mobilną kartą w telefonie i BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł - w tej sumie musi być co najmniej jedna płatność BLIKiem (dopuszczalny jest też przelew na telefon BLIK) choćby na małą kwotę; resztę transakcji możesz wykonać kartą; do tej sumy wliczą się już płatności, które wykonasz na potrzeby promocji z premią 250 zł.

  Gdzie uzupełnić kod polecający? Pole do wpisania kodu polecenia znajdziesz we wniosku na etapie wyrażania zgód:
  Gdzie podać kod polecenia we wniosku o Konto Jakie Chcę

  Bonus 50 zł otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (przykładowo: jeśli konto otworzysz w sierpniu, to czas na spełnienie warunków będziesz mieć do końca września - wtedy 50 zł dostaniesz do 31.10.; jeśli jednak z realizacją warunków wyrobisz się już w sierpniu, to bonus dostaniesz szybciej, bo już we wrześniu). 

  Warunkiem uzyskania bonusu jest posiadanie konta wraz z kartą, wyrażonych zgód, a także aktywnej aplikacji i dostępu do bankowości internetowej do momentu wypłaty bonusu przez bank (ten warunek dotyczy polecanego i polecającego).

  Jak zyskać jeszcze więcej z Kontem Jakie Chcę?


  4 000 punktów Bezcenne Chwile, czyli bon 50 zł na zakupy

  Choć we wniosku o konto w Santander Banku dostępna jest też karta Visa, to na potrzeby tej promocji wybierz kartę z logo Mastercard.

  Zasady promocji z 4 000 punktów powitalnych w programie lojalnościowym (Mastercard) Bezcenne Chwile, które można wymienić na nagrodę - np. voucher na zakupy (do wyboru: Circle K, Decathlon, Empik.com, Smyk i inne - w zależności od dostępności) o wartości 50 zł szczegółowo opisałem już tutaj (dostępna jest ona dla klientów różnych banków).

  Udział w promocji z punktami może wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard, która nie była uczestnikiem programu Bezcenne Chwile (daw. Priceless Specials) przed 7.07.2021 r.

  Teraz wystarczy przystąpić do programu, rejestrując swą kartę na stronie bezcennechwile.pl oraz w ciągu 30 dni od momentu przystąpienia do programu wykonać płatności kartą na sumę co najmniej 50 zł.

  66 tysięcy osób, które jako pierwsze spełnią powyższe warunki, otrzyma 4 000 punktów. Będą one przyznane w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków, a możliwość ich wykorzystania (czyli wymiany na nagrody z katalogu) ma przysługiwać przez 2 miesiące.

  Nagrody za polecanie. Jeżeli aktualnie już posiadasz lub dopiero teraz założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zyskać dzięki poleceniom (a osobę polecaną zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta i może zdobyć też 300 zł premii. Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja XI", z którego dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć łącznie do 500 zł - po 50 zł za każde skuteczne polecenie.

  Zwroty za płatności z konta. Konto Jakie Chcę (jak i Konto Jakie Chcę dla Młodych) daje również zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (takich, jak gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z konta (mogą to być płatności "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

  W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł, max. 25 zł miesięcznie; acz wyciśnięcie aż tyle jest trudne, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo. Choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty.

  By uzyskiwać zwroty, należy zgłosić do banku rachunki/faktury, za które będziesz dokonywać płatności, tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot. Można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Jakie Chcę wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

  Bonus 50 zł za konto dla dziecka. Jeśli masz pociechę, która ukończyła już 13. rok życia, to możesz dla niej założyć konto - za to bank płaci 50 zł. Więcej na temat tej promocji piszę tutaj.

  Zwrot za przejazdy autostradą A1 i A4. Jeśli planujesz przejazd autostradą A1 (na odcinku Gdańsk-Toruń) i/lub A4 (Kraków-Katowice), to możesz uzyskać zwrot płatności za 2 pierwsze przejazdy opłacone za pomocą usługi Autopay dostępnej w aplikacji mobilnej Santander Banku (promocja dostępna jest do 30.09.2021 r.). Więcej na ten temat piszę tutaj.

  Lokata Mobilna. A to już coś dla oszczędzających. Osoba, która nigdy nie założyła lokaty mobilnej w Santander Banku (czy wcześniej w BZ WBK), teraz może jednorazowo skorzystać z 4-miesięcznej Lokaty Mobilnej, która daje 1% w skali roku, a można na niej zdeponować od 1 000 do 20 000 zł. Lokata dostępna jest wyłącznie w aplikacji mobilnej banku.

  Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty Santandera


  Główne cechy konta zakładanego w Santander Banku:
  • Konto Jakie Chcę: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danym miesiącu zapewnisz wpływ w wysokości min. 500 zł (z dowolnego źródła, nawet swojego konta w innym banku) oraz wykonasz min. jedną płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;

   Konto Jakie Chcę dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;

  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są również wszystkie przelewy natychmiastowe (co wyróżnia Konto Jakie Chcę na tle kont w innych bankach);
  • 0 zł za wydanie karty (Visa lub Mastercard) i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po 4 latach - czyli po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
  • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

  Udział we wszystkich wyżej wymienionych promocjach kwalifikuje tylko wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych. Umowę o konto można wtedy zawrzeć za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku.

  Spodobał Ci się ten wpis i promocja? Niech dowiedzą się o niej Twoi znajomi. W budowaniu zasięgów w mediach społecznościowych pomaga mi każde polubienie czy udostępnienie. Za to będę więc ogromnie wdzięczny. Udostępnij na Facebooku

  💡 Na koniec dodam, że w Santander Banku można też uzyskać bonusy do 1300 zł za konto firmowe (kolejność składania wniosków nie ma znaczenia).

  Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:  39 komentarzy:

  1. Czyli praktycznie karencja od prima aprilis 2029 :)

   OdpowiedzUsuń
  2. Jeśli konto założyłem na początku czerwca to mogę teraz załapać się też na 4000 pkt w Bezcenne Chwile?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Być może, ale nie w tej promocji.

    Usuń
   2. @Anonimowy 2 sierpnia 2021 16:20, w promocji z punktami możesz wziąć udział - promocja dostępna jest dla klientów różnych banków i bez względu na to kiedy założyli konto/wyrobili kartę.

    Usuń
  3. Czy dobrze rozumiem, że z Konta Jakie Chcę darmowe są wszystkie wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów (Euronet, PlanetCash itp.)?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jeśli tak stoi w TOiP, to tak :)

    Usuń
   2. Tak, Blikiem można wypłacać z dowolnych bankomatów bez prowizji.

    Usuń
  4. Korzystałam z tej promocji w styczniowej edycji. Premia wypłacana do 31.07.2021- niestety wciąż jej brak na koncie... Z tego co czytam w komentarzach to ten bank lubi ,,zapomnieć'' o wypłaceniu....

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W rodzinie już 5 kont. Wszystkie premie wypłacone na czas. Tak samo za polecenia. Może nie spełniłaś jakiegoś warunku albo nie zaznaczyłaś zgód? Sprawdź to i zgłoś reklamację.

    Usuń
  5. Dzisiaj aktywowałem konto założone pod koniec sierpnia. Chciałbym teraz polecić żonę. Jak to zrobić?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. W powyższym opisie promocji wspominam i linkuję do prześwietlenia programu poleceń (wpis można znaleźć tutaj). Tam podpowiadam jak przystąpić do programu i jak polecać.

    Usuń
  6. Czy Konto jakie chcę muszę założyć tylko przez kuriera?Czy jest inna możliwość przy zakładaniu aby ta promocja była spełniona np. wybór -podczas wizyty w banku ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Z regulaminu "Nie możesz złożyć wniosku o Konto w bankowości elektronicznej Santander Internet po zalogowaniu lub zawrzeć umowę o Konto w Placówce banku albo za pośrednictwem doradcy mobilnego."

    Usuń
   2. Można za pomocą przelewu weryfikacyjnego - przynajmniej tak było poprzednio.

    Usuń
   3. Przed chwilą wysłałem wniosek. Tylko kurier jest.

    Usuń
  7. Jakie dane wpisującego kod otrzymuje polecający? Jest jakaś enigmatyczna wzmianka o zwolnieniu z tajemnicy bankowej, ale nie wiadomo, o jakie informacje dokładnie chodzi.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Polecający nie uzyskuje żadnych danych poza wpływem premii na konto.

    To oświadczenie dot. tego, iż osoba X może polecić konto tylko osobie Y. Gdy osoba X dostanie premię za polecenie, to (pośrednio) dowie się, że osoba Y założyła konto (choć jest to anonimowe, to zdarzenie wpływu premii określa fakt stania się klientem banku przez osobę Y - stąd taka treść oświadczenia o zwolnieniu z tajemnicy bankowej).

    Usuń
  8. Dobrze zrozumiałem, że przelew na telefon blik 300zl wystarczy do programu poleceń?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dobrze :)

    Usuń
   2. Czyli można po prostu zrobić przelew na telefon na swoje konto w innym banku i mamy temat z głowy?

    Usuń
   3. Jak najbardziej.

    Usuń
  9. Według informacji że strony Santander polecający (dający kod) nie musi posiadać karty. Tak też na mailu mi napisali.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Polecony musi, polecający nie musi. Sprawdzone w praktyce :)

    Usuń
  10. Otworzyłem konto w sierpniu, to warunki mam spełnić w sierpniu, wrześniu i październiku czy we wrześniu, październiku i listopadzie? Bo w artykule jest napisane "lub", mam sam sobie wybrać czy to bank wybierze?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Ty decydujesz. Bank sprawdzi obydwa te okresy. Ważne by przez któreś 3 miesiące z kolei te warunki były pospełniane.

    Usuń
  11. Raczej tu powinno być. Poprzednie konto w promocji otwierałem w maju 2018. Dyspozycję zamknięcia złożyłem 29 czerwca 2020. Obejmuje mnie ta promocja?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Możesz wziąć udział w promocji, bo poprzednie konto w promocji było założone przed 1.04.2019 r., a zamknięte przed 1.08.2020 r. :)

    Usuń
  12. Dla pewności.
   Wpływ może być w kilku przelewach.?
   Warunki zakupów można blikiem kartą nie zależnie jak procentowo.?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. @Piotr 20 sierpnia 2021 08:38

    Regulamin promocji „250 zł z Kontem”

    Odnośnie pierwszego pytania:
    "w każdym z trzech miesięcy, po otwarciu Konta spełnisz warunki:
    * na Twoje Konto wpłynie łącznie kwota co najmniej 1000 zł"

    "i. w każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta spełnisz następujące warunki:
    * na Twoje Konto, otwarte w tej promocji, wpłynie łącznie kwota co najmniej 1000 zł (np. wpływ
    wynagrodzenia)
    na Twoje Konto, otwarte w tej promocji, wpłynie łącznie kwota co najmniej 1000 zł (np. wpływ wynagrodzenia)"

    I pytanie drugie:
    "wykonasz min. 1 transakcję (transakcję bezgotówkową kartą debetową lub BLIKiem w sklepie lub w Internecie, za minimum 10 zł) i nie anulujesz jej do 7 dni od kiedy ją wykonasz. Do transakcji nie wliczamy wypłat gotówkowych z bankomatów: kartą debetową lub BLIKiem oraz przelewów BLIKiem"

    Usuń
  13. Wybrałem kartę Visa we wniosku i już umowa podpisana. Czy teraz da się to jakoś odkręcić i zmienić na Mastercarda?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Przez bankowość możesz sobie zamówić nową kartę do konta (mastercard).

    Usuń
  14. A te zwroty za rachunki to po jakim czasie się pojawiają?

   OdpowiedzUsuń
  15. Czy jako wpływ 1000 zł na konto zalicza się po prostu wpłata gotówki w banku lub wpłatomacie?

   OdpowiedzUsuń
  16. Witam. Spełniłem wszystkie warunki i nie otrzymałem premii 250zł w dniu 31.01.2022
   Co mam teraz zrobić?

   OdpowiedzUsuń
  17. Ja również mam taki problem :/

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

  Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...