Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 250 zł za Konto 360º lub 360º Student w Millennium

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

9.08.2021

Zyskaj 250 zł za Konto 360º lub 360º Student w Millennium

Bank Millennium przygotował nową promocję swego konta osobistego, w której postanowił skrócić okres wykluczenia dla byłych klientów.

100 zł do Amazon.pl + 150 zł premii za konto w Millennium
Tym razem do wzięcia czeka 150 zł premii oraz 100 zł na zakupy. Ruchem w dobrą stronę jest to, że bank w końcu skrócił okres wykluczenia dla byłych posiadaczy Konta 360º lub 360º Student założonego kiedyś w promocji. 

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która na dzień 6.08.2021 r.: 
 • nie miała z Millennium żadnej umowy, produktu ani relacji z tym bankiem (np. jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku bądź poręczyciel kredytu) oraz 
 • także na ww. dzień nie wnioskowała o jakikolwiek produkt w Millennium.

Ponadto z udziału wykluczone są osoby, które po 1.01.2016 r. brały udział w jakiejkolwiek promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z bonusem/nagrodą na start. Zważywszy na fakt, iż to konto zostało wprowadzone do oferty banku w 2014 r., to data wyznaczająca okres karencji w końcu drgnęła (i miejmy nadzieję, że z czasem będzie się przesuwać).

Posiadanie jakiekolwiek innego produktu czy nawet konta w Millennium (np. Dobrego albo Internetowego bądź Konta 360° lub Konta 360° Student założonego poza promocją), które zostało zamknięte przed 6.08.2021 r., pozwala wziąć udział w niniejszej promocji.

Nagroda. W promocji do wzięcia czekają nagrody o łącznej wartości 250 zł. Konkretnie są to:
 • bon o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów na Amazon.pl oraz
 • 3 bonusy pieniężne po 50 zł każdy (czyli w sumie 150 zł, które wpłynie na konto i będzie można je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel).

To nagrody gwarantowane, gdyż na blogu Bankobranie skupiam się na promocjach, w których nagrodę otrzymuje się zawsze - po spełnieniu określonych warunków (o których za chwilę; te warunki są jednak całkiem proste). Nie ma tu cienia loteryjności i nic nie zależy od szczęścia (jak to bywa w konkursach czy loteriach). Każdy kto weźmie udział, ten otrzyma wymienione wyżej bonusy.

Zasady akcji "Promocja sierpniowa Konta 360°"


By wziąć udział w promocji:
 • do 10.09.2021 r. złóż wniosek o konto osobiste (360º lub 360º Student) wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony); we wniosku podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon;
 • do 30.09.2021 r.:
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium oraz
  • wykonaj co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz bon o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów na Amazon.pl.

Z kolei by uzyskać bonusy pieniężne (już do wykorzystania w dowolny sposób), w październiku, listopadzie i grudniu 2021 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
 • w przypadku Konta 360° zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1000 zł oraz wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem albo
 • w przypadku Konta 360° Student zapewnij wpływ(y) na sumę min. 500 zł oraz wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz 50 zł. A gdy miesiące są 3, to łącznie da się zgarnąć wspomniane 150 zł.

Przekazanie nagród. Bon 100 zł do Amazona otrzymasz w postaci kodu, który Bank Millennium prześle Ci SMSem do 31.10.2021 r.

Z kolei premia (od 50 do 150 zł - w zależności od tego w ilu miesiącach spełnisz wyżej wymienione warunki) ma wpłynąć do 31.01.2022 r. - do dnia otrzymania nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Zawarcie umowy. Umowę o konto w Banku Millennium można podpisać:
 • za pośrednictwem kuriera (na koszt banku przywiezie dokumenty do podpisu i przy okazji dostarczy kartę do konta) lub 
 • w placówce banku (pamiętaj jednak, że do uzyskania premii kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji - w placówce banku nastąpi jedynie finalizacja, czyli podpisanie dokumentów dla wcześniej złożonego wniosku; tego warto dopilnować w rozmowie z doradcą w banku), lub
 • online - do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku, lub
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

W tym ostatnim przypadku dojdzie jednak jeszcze jeden warunek do spełnienia. Mimo otwarcia konta na selfie, najpóźniej do 31.12.2021 r. będzie trzeba złożyć wzór podpisu w oddziale Banku Millennium.

Ważne wskazówki dla uczestników promocji 


▶️ By zapewnić wymagany wpływ na konto, wystarczy wykonać przelew z własnego konta w innym banku (nie muszą być to wpływy od pracodawcy). Bank nie uwzględni jedynie przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku).

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić. 

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług, nawet drobne kwoty zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych).

Dodatkowe nagrody w pozostałych promocjach Millennium


Stając się klientem Millennium, można zyskać jeszcze więcej dzięki jego pozostałym promocjom. A drogę do udziału w nich otwiera właśnie posiadanie (tudzież założenie teraz) konta osobistego. Do wzięcia jest 50 zł na zakupy za konto dla dziecka oraz do 300 zł do Empiku za przetestowanie karty kredytowej.

Konto 360º oraz 360º Student - prześwietlenie oferty


Dla osób pełnoletnich Bank Millennium w swej ofercie ma Konto 360º lub 360º Student. Pierwsze z nich dostępne jest dla każdego. Drugie jest zaś propozycją skierowaną do osób w wieku 18-26 lat (i to właśnie wiek klienta jest kluczowym kryterium, bo choć nazwa konta sugeruje coś innego, bank nie sprawdza czy posiadacz konta jest studentem). 

Główne cechy Konta 360º to: 
 • 0/8 zł za prowadzenie konta oraz 0/7 zł za kartę wydaną do konta - te opłaty miesięczne nie są pobierane, jeśli w poprzednim miesiącu na konto wpłynie min. 1000 zł oraz wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunków zwalniających z opłat za konto i kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Konto 360° Student - tu w zasadzie jest jeszcze prościej, bo konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz minimum jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (jeśli ten warunek nie zostałby spełniony, to bank pobierze opłatę miesięczną 4 zł za kartę, a za wypłaty z bankomatów - oprócz sieci Millennium - będzie naliczał 1 zł w przypadku urządzeń Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce). 

Konto 360° Student prowadzone jest za 0 zł bez warunków, więc regularne wpływy nie są wymagane (acz pamiętaj o ich zapewnieniu w miesiącach, gdy jest to wymagane na potrzeby promocji: październik - grudzień).

Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):
Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. No niestety ja konto zamknąłem w grudniu'16 i nadal się nie łapię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Konto można otworzyć w placówce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, we wniosku jest opcja podpisania umowy w placówce.

   Usuń
  2. Doprecyzuję jedynie, że wniosek o konto należy złożyć na stronie promocji (bo tylko tak wysyłany wniosek uprawnia do uzyskania premii 150 zł i bonu 100 zł do Amazona), a w placówce można podpisać umowę do ww. wniosku.

   Wnioski o konto złożone w placówce nie biorą udziału w promocji.

   Usuń
 3. Czy mogę pobrać aplikację i aktywować na telefonie żony a później ją usunąć czy muszę przez jakiś czas z niej korzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałem aplikację na nie swoim telefonie. Dostałem premię.

   Usuń
  2. Regulamin promocji mówi tylko o aktywacji aplikacji - nie ma wymogu jej dalszego posiadania/używania.

   Usuń
 4. Hmm a co jeśli ja miałam kiedys konto w milenium, a teraz chce założyć wspolne konto z osobą która nie miała tam nigdy konta? Czy wogole konto wspólne zaliczyłoby sie do promocji 🤔

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspólne konta zazwyczaj wykluczają z promocji. Zaczekaj aż ta druga osoba dostanie nagrody i wtedy można dopisać współwłaścicela.

   Usuń
 5. Czy otrzymaliście już pierwsza z nagród czyli Amazon?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...