Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj ponad 300 zł za bezwarunkowo darmowe CitiKonto

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

25.08.2021

Zyskaj ponad 300 zł za bezwarunkowo darmowe CitiKonto

Wystartowała kolejna edycja promocji konta osobistego w Citibanku.

Zyskaj ponad 300 zł za bezwarunkowo darmowe CitiKonto
Do wzięcia czeka premia pieniężna do 200 zł na start. Aczkolwiek to nie wszystko, bo można też uzyskać 2 kody na darmowe przesyłki z InPostem oraz do 100 zł zwrotów za płatności.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Ostatnia z nagród - czyli zwrot za płatności - przewidziana jest dla osób, które jednocześnie (oprócz konta) zdecydują się wyrobić kartę kredytową z logo Citi - a i skorzystanie z niej opłaca się, bo można zdobyć kolejne gwarantowane nagrody o wartości do 400 zł. Dzięki tej kumulacji - w sumie za konto i kartę - można zgarnąć bonusy o wartości ponad 700 zł!

Promocja "Nawet 200 zł z CitiKontem"


Dla kogo promocja konta? Do udziału kwalifikuje się osoba pełnoletnia, która nie posiada i po 1.01.2020 r. nie posiadała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje również współposiadaczy tego typu rachunków).

Ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku nie wyklucza z promocji. Zatem nawet gdy już masz np. kredyt, pożyczkę lub kartę kredytową Citibanku, to udział w niniejszej promocji konta możesz brać. Pamiętaj jedynie, by wniosek o konto złożyć na stronie promocji.

Nagrody. Do wzięcia czekają:
 • 4 bonusy pieniężne po 50 zł każdy (co w sumie da 200 zł), które wpłyną na Twe konto, więc środki wykorzystasz według własnego uznania (przelewając, wypłacając lub wydając na dowolny cel);
 • 2 kody rabatowe na przesyłki kurierskie za pośrednictwem InPostu do wykorzystania podczas nadawania przesyłek za pośrednictwem szybkienadania.pl; kody mają mieć ważność do 31.12.2021 r.;
 • zwrot 1% za płatności kartą - dzięki któremu maksymalnie zyskasz 100 zł.

Limit uczestników. Dostępność promocji przewidziana jest do 16.10.2021 r., ale trzeba uwzględnić, iż może skończyć się wcześniej, gdyż bank przewidział ją dla 3 000 klientów, którzy jako pierwsi otworzą CitiKonto.

Jednakże bazując na doświadczeniu z poprzednich promocji CitiKonta, wygląda na to, że polityka banku jest taka, by nikt nie odchodził z kwitkiem - gdy pule wniosków objętych promocją wyczerpywały się, to bank odpalał kolejną odsłonę promocji.

Zasady promocji "Nawet 200 zł z CitiKontem"


By wziąć udział w promocji:
 • złóż wniosek o CitiKonto i najpóźniej do 16.10.2021 r. zawrzyj umowę z bankiem oraz w ciągu 10 dni od otwarcia konta zaakceptuj regulamin promocji (w praktyce robi się to jednak już wraz z zawieraniem umowy o konto);
 • by dodatkowo uzyskać 2 kody rabatowe na przesyłki kurierskie (nagroda nr 1), we wniosku o konto wyraź zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, przez bank.

Kody na przesyłki kurierskie mają być przekazane w bankowości internetowej w zakładce "Korzyści i produkty" do ostatniego dnia roboczego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta (do tego czasu nie wycofuj wspomnianych zgód).

Poniżej dowiesz się jak zdobyć kolejne nagrody - teraz to już premie pieniężne.

Premia 50 zł za aktywność (nagroda nr 2)


Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku (dostępnej na urządzenia z oprogramowaniem Android oraz iOS samo logowanie wystarczy - nie ma bowiem konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji; w tej edycji promocji odpadł już wymóg płacenia telefonem) oraz
 • wpłać/przelej na CitiKonto min. 100 zł (musi być to przelew z konta poza Citibankiem; najprostszym sposobem na spełnienie tego warunku jest wykonanie przelewu z własnego konta w innym banku). 

Nagrodę nr 2 otrzymasz do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto. 

Premia 50 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe (nagroda nr 3)


Do  końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia CitiKonta spełnij jeden z poniższych warunków:
 • otrzymaj "przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN" (nieco niżej wyjaśniam czym może być ów wpłata/wpływ) lub
 • za pośrednictwem Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Citibanku) wykonaj zlecenia walutowe na łączną kwotę 2 000 zł lub jej równowartość w innej walucie.

Przez wynagrodzenie Citibank - zgodnie z regulaminem - rozumie: 
"(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/ zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub 
(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub 
(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub 
(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie. 
Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank [czyli Citibank - przyp. Mr. Złotówa] dla klientów indywidualnych oraz z rachunku prowadzonych dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych (...)"

O ile więc dla zdobycia nagrody nr 2 wpływ może pochodzić z własnego konta w innym banku, to w przypadku nagrody nr 3 trzeba pamiętać o tym, że warunku jej uzyskania nie da się spełnić własnym przelewem.

Wypłata powyższej premii przewidziana jest do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Premia 50 zł za transakcyjność (nagroda nr 4)


W celu zdobycia tej nagrody, do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta należy spełnić jeden z poniższych warunków:
 • za pomocą karty wydanej do konta wykonaj płatności na sumę min. 1 000 zł (w PLN; płatności można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie; do tej sumy nie zaliczą się transakcje zwrócone) lub
 • tylko wtedy gdy posiadasz dowolną kartę kredytową Citibanku, dokonaj spłatę lub spłaty z CitiKonta na rachunek tejże karty kredytowej na łączną kwotę min. 1 000 zł (przy okazji przypomnę, że na karcie kredytowej Citibanku nie należy robić nadpłaty na kwotę 200 zł lub więcej, bo za to jest dodatkowa opłata - 20 zł; uprzednio więc, by dokonać spłaty min. 1 000 zł, najlepiej z kartą kredytową wydać min. 800,01 zł i wtedy będzie można realizować warunek uzyskania tej premii).

Wypłata powyższego premii 50 zł (czyli już czwartej nagrody) przewidziana jest do końca czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Dodatkowe 50 zł (nagroda nr 5)


Każdy uczestnik promocji, który spełni warunki uzyskania nagród nr 2, 3 i 4 (czyli wszystkich wyżej wymienionych premii po 50 zł każda), ten otrzyma jeszcze jeden bonus 50 zł. Wypłata tej nagrody również nastąpi do końca czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto (czyli wraz z premią za transakcyjność).

1% zwrot za płatności kartą (nagroda nr 6)


To moneyback, dzięki któremu możesz zyskać do 100 zł.

Na tą nagrodę załapie się 1 000 uczestników, którzy jako pierwsi w okresie powyższej promocji (od 21.08. do 16.10.2021 r.), oprócz CitiKonta zawnioskują też o kartę kredytową Citibanku (a to też się opłaca - o czym piszę nieco niżej). Warunkiem załapania się na zwroty jest nieposiadanie jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Citibanku co najmniej od 1.01.2020 r.

Zwrot w wysokości 1% od sumy transakcji wykonywanych kartą wydaną do Citikonta, jak i kartą kredytową, ma być naliczany przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu, w którym wydano kartę kredytową. W każdym z tych miesięcy można uzyskać do 25 zł zwrotu (co w sumie może zaowocować moneybackiem 100 zł).

Wypłata moneybacku przewidziana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Do dnia otrzymania każdej z nagród nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto. Każdą z nagród (nr 1-5) można otrzymać jeden raz.

Dodatkowe korzyści z kartą kredytową Citi Simplicity


Wyrobienie karty kredytowej w Citibanku opłaca się podwójnie, bo oprócz wyżej wspomnianego moneybacku, do wzięcia jest również nagroda gwarantowana za skorzystanie z karty Citi Simplicity. Do wyboru jest jedna z nagród (w każdej promocji warunki do spełnienia są takie same):

W podlinkowanych wpisach z bloga znajdziesz szczegółowe omówienie każdej promocji. Płatności kartą wykonywane na potrzeby uzyskania jednej z powyższych nagród jednocześnie będą też dawać wspomniany moneyback 1% (do 25 zł miesięcznie).

CitiKonto - prześwietlenie oferty Citibanku


Takie konta lubię omawiać, bo jest to bardzo proste:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
 • 0 zł za kartę do konta (tu również nie trzeba spełniać jakichkolwiek warunków; bank nie pobiera opłat miesięcznych, ani opłaty za wydanie karty); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

W Citibanku warto mieć na uwadze opłaty za usługi dodatkowe np. CitiPhone, za którą bank pobiera 9 zł miesięcznie. To usługa dobrowolna, która na potrzeby promocji nie jest wymagana.

W celu założenia konta w promocji, wypełnij wniosek na stronie promocji. Na podany numer telefonu otrzymasz SMS z linkiem i jednorazowym kodem. Za ich pomocą przejdź do wideoweryfikacji w oparciu o tzw. biometrię, dzięki której konto założysz zdalnie bez konieczności wizyt w placówce i bez spotkania z kurierem. Wystarczy wykonywanie zdjęć za pomocą aparatu w swym telefonie - zgodnie ze wskazówkami uzyskiwanymi w aplikacji. Jeśli z jakiejkolwiek przyczyny (np. technicznej) ten proces by się nie powiódł, można go powtórzyć lub kontynuować, wybierając weryfikację po telefonicznym kontakcie przez bank.

Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga, by nie przegapić podobnych okazji w przyszłości:

Przydatne dokumenty:

62 komentarze:

 1. Niestety wersja 'selfie' tradycyjnie nie działa. Na szczęście jest opcja z kurierem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie się udała. Konto zakładałem kilka miesięcy temu.

   Usuń
  2. Mnie dzisiaj też się nie udało. Lipa.

   Usuń
 2. Drogi Złotówo coś mi się tu nie zgadza z nagrodą nr 4. W regulaminie czytamy: pkt 18. Każdy Uczestnik, który spełni warunki określone w pkt 5 Regulaminu oraz do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto, spełni jeden z dwóch warunków (punkt a pomijam) i dalej pkt b: posiada w Banku dowolną kartę kredytową oraz dokona przynajmniej jednej spłaty karty kredytowej z Konta
  CitiKonto, którego jest właścicielem, a łączna kwota spłat będzie wynosiła nie mniej niż 1 000 PLN (słownie: tysiąc złotych).otrzyma nagrodę o wartości 50 PLN (słownie: pięćdziesiąt złotych) („Nagroda 4”). Tak więc moim zdaniem spłat z karty kredytowej może być tu np. dwie jedna np. 500 zł a w następnym miesiącu np. 700 zł, byleby razem było powyżej 1000 zł. Czyż nie Tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wychodzi na to, że może być to jedna lub więcej spłat - ważne, by łącznie wyszło min. 1000 zł.

   Usuń
 3. Czy jak się założy konto to nadal można połączyć z wyrobieniem karty kredytowej i dostać voucher z Allegro, bo na stronie spod linka jest napisane że voucher można było dostać tylko do 7 września (pod kwadratem) a dodatkowo jak kliknie się że chce się założyć konto to piszą że oferta z voucherem do Allegro jest tylko do 2 sierpnia. Jak to jest, czy jak złożę wniosek to dostanę 200 za konto i jeszcze 400 za Allegro bo jest przecież następna edycja z Allegro identyczna jak wcześniejsza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z bonem Allegro (400 zł) za kartę Citi Simplicity jest ponownie dostępna - wystartowała jej kolejna edycja (opisuję ją tutaj).

   Najpewniej na stronie banku ktoś tego nie zaktualizował. W wyżej podlinkowanym wpisie linkuję do aktualnej strony 7. edycji akcji.

   Usuń
 4. Złotówa, do uzyskania nagroda nr 4 jeden z warunków to wykonanie płatności kartą w punktach handlowo-usługowych i/lub w internecie.

  Czy opłacenie karty Twisto spełni ten warunek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złotówa, podbijam pytanie.

   PS. Czy płatności na Moje Usługi będą zaliczane?

   Usuń
  2. Jeśli nie ma wykluczeń to wszystko jest dozwolone :)

   Usuń
  3. W ichnim regulaminie rzeczywiście nie ma wzmianki o żadnych wykluczeniach MCC jednak zapis o transakcjach "w punktach handlowo-usługowych i/lub w internecie" sugerowałby, że w grę wchodzą zakupy, a nie wpłaty do fintechów.

   Ciekawe co o tym sądzi Złotówa?

   Usuń
  4. Jeśli nie ma wykluczeń, to każda transakcja jest dopuszczona. Jedyne co, to płatności kartą muszą być w PLN.

   Usuń
  5. @Anonimowy 24 września 2021 09:56
   Transakcja to transakcja a nie tylko zakup.

   Usuń
 5. Mam pytanie odnośnie nagrody nr 3.

  W regulaminie w art. 13 pkt a. jest "otrzyma na to Konto przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN, z zastrzeżeniem pkt 14". W art. 14 jest natomiast "Wpłata wynagrodzenia, o której mowa w pkt 13 Regulaminu oznacza sumę wpływów na Konto...".

  Jeżeli otrzymam w październiku i listopadzie wpływy z tytułu świadczenia z programu Rodzina 500 plus w wysokości po 1000 zł, to będzie spełnieniem warunków uzyskania nagrody nr 3?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ciekawe pytanie. Ale "suma" raczej broni twojej interpretacji. I dobrze że o tym piszesz bo też miałem rozkminę co robić i z tym 500+ byłoby najsensowniej.

   Usuń
  2. Oba zapisy są sprzeczne ze sobą - kuriozalne :)

   Usuń
  3. @Anonimowy 24 września 2021 10:20
   Nie widzę tu żadnej sprzeczności. Punkt 14 jest rozwinięciem punktu 13.

   Usuń
  4. Dokładnie, chodzi o przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 2000 PLN.

   Usuń
  5. Zadzwoniłam do banku i konsultant potwierdził, że jeżeli otrzymam w październiku i listopadzie wpływy z tytułu świadczenia z programu Rodzina 500 plus w wysokości po 1000 zł, to będzie spełnieniem warunków uzyskania nagrody nr 3, ponieważ suma z dwóch miesięcy wyniesie 2000 zł.

   Usuń
  6. Zapis regulaminu mówi o warunku wpływu przynajmniej jednej wpłaty z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2000 zł. Czy to by oznaczało, że np. 2 wpływy z tytułu umowy o dzieło na łączną kwotę min. 2k spełnią ten warunek?

   Usuń
  7. Podłączam się do tego pytania.

   Usuń
 6. Jednym z warunków do nagrody nr 2 jest zalogowanir się do aplikacji mobilnej Citibanku. Czy po spełnieniu można apkę usunąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warunek do spełnienia to tylko logowanie - nie ma konieczności utrzymywania aplikacji.

   Usuń
 7. Czy oprócz CitiPhone włączają jakieś inne płatne usługi? W jaki sposób można je wyłączyć?
  OdpowiedzUsuń
 8. Warto mieć na uwadze opłaty za usługi dodatkowe np. CitiPhone, za którą bank pobiera 9 zł miesięcznie.
  -------

  Jakie inne płatne usługi mogą być włączone? W jaki sposób można je wyłączyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopilnować warto kwestii związanej z CitiPhone - ta usługa bywa włączana. Pozostałe są dobrowolne - włączane tylko i wyłącznie z woli klienta (przykładowo: powiadomienia CitiAlerts można sprawdzić w bankowości w zakładce 'Profil i ustawienia').

   Usuń
  2. Dzięki, Złotówa.

   Usuń
  3. Złotówa, poprzez wiadomość w bankowości złożyłem dyspozycję wyłączenia usługi CitiPhone. W odpowiedzi poinformowano mnie, że moja dyspozycja zostanie zrealizowana w ciągu 4 dni roboczych od dnia otrzymania niniejszej wiadomości.

   Gdy zapytałem czy była włączona i kto tego dokonał, otrzymałem dość zagadkową odpowiedź od ichniej starszej specjalistki ds. reklamacji: "Usługa nie została włączona, ona istniała od zawsze; jednak wraz ze zmianą Tabeli Opłat i Prowizji w 2018 r. zaczęliśmy za nią naliczać opłatę."

   To brzmi jakby to oni ją włączali z automatu licząc na to, że klient tego nie zauważy.

   Nie jestem przygotowany do ponoszenia jakichkolwiek opłat za samowolnie aktywowane usługi, o którą nigdy nie wnioskowałem, ale wygląda na to, że jutro na moim koncie zobaczę opłatę w wysokości 9 zeta. Co sugerujesz zrobić, żeby to cofnęli?

   Usuń
  4. Jak można wyłączać CitiPhone aż 4 dni robocze? To zakrawa na kpinę!

   Usuń
  5. Jak rozumiem jeszcze nie pobrali? Zatem spokojnie, zapewne nie pobiorą - ważne że dyspozycja wyłączenia złożona.

   Usuń
  6. Dziś dostałem zgoła inną wiadomość:

   "Szanowny Kliencie,

   Informuję, że usługa Citiphone na dzień zgłoszenia była wyłączona.

   Z poważaniem
   xxxxx yyyyy
   Starszy Specjalista ds. Serwisu dla Klienta
   Biuro Obsługi Rachunków Klientów Detalicznych
   Citi Handlowy

   Cyrk to mało powiedziane :)

   Usuń
 9. Czy przelewy z tytułem wynagrodzenia od drugiej osoby np. żony (nie firmy) przechodzą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jednej z poprzednich promocji trzeba było się upomnieć reklamacją. Ale skutecznie.

   Usuń
  2. Od tamtego czasu zaszła zmiana i regulamin został nieco 'dopracowany' - obecnie przez wynagrodzenie zgodnie z regulaminem uznane są zasilenia:

   - wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych
   - umów o dzieło/zlecenia
   - emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego
   - stypendium
   - świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego

   Usuń
 10. Szanowny Panie,

  opłata za możliwość korzystania z serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone w zakresie obsługi konta osobistego ma charakter abonamentowy i naliczana jest niezależnie od tego, czy w danym miesiącu Klient kontaktował się z CitiPhone.

  Usługa nie została włączona, jednak wraz ze zmianą Tabeli Opłat i Prowizji w 2018 r. zaczęliśmy za nią naliczać opłatę.

  Z poważaniem,

  xxxx yyyyy
  Starszy Specjalista ds. Reklamacji
  Biuro Obsługi Reklamacji i Zapytań Klientów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro opłata za usługę CitiPhone ma charakter abonamentowy, to CitiKonto nie jest bezwarunkowo darmowe.

   Teraz rozumiem dlaczego ją samowolnie aktywują i robią takie schody z wyłączaniem.

   Usuń
  2. Czy włączanie przez bank płatnych opcji bez wiedzy klienta jest zgodne z prawem?

   Usuń
  3. Jest niezgodne z prawem bankowym!

   Usuń
 11. Złotówa, czy np. 2 wpływy z tytułu umowy o dzieło na łączną kwotę min. 2k spełnią warunek otrzymania nagrody nr 3 ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli w sumie dadzą min. 2000 zł to tak.

   Usuń
  2. Warunkiem jest otrzymanie PRZYNAJMNIEJ JEDNEJ wpłaty z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 2 tys. zł.

   Usuń
  3. @Anonimowy, 1 października 2021, 22:25 - Czyli kwota jednorazowego wpływu na przekraczać 2k?

   Usuń
  4. Chyba lepiej zrobić jednorazowy przelew na ponad 2 tys. niż później pisać reklamacje :)

   Usuń
 12. Dziś płacili Nagrody-1.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nagroda nr 1 to kody na przesyłki kurierskie :)

   Usuń
  2. @Anonimowy 8 października 2021 12:37
   Nieźle, nieźle...
   Przesyłki kurierskie które teraz przy zamówieniach z wielu miejsc ma się jako najzwyczajniej w świecie darmowe.
   Mamy dobry czas na wydawanie kasy i jak ktoś to robi z głową, to teraz więcej zarobi wydając niż na jakimkolwiek KO czy lokacie.

   Usuń
  3. PRZELEW WEWNĘTRZNY - WPŁATA
   CITIKONTO. NAGRODA 2
   50,00PLN

   Usuń
  4. Anonimowy8 października 2021 16:46

   Ale tu chodzi o kody na przesyłki wysyłane od ciebie a nie o przesyłki przychodzące.

   Usuń
 13. Wczoraj płacili:

  PRZELEW WEWNĘTRZNY - WPŁATA
  CITIKONTO. NAGRODA 3
  50,00PLN

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam.

   Usuń
  2. Warunek spełniłam, a kasy brak ... znowu reklamacja?

   Usuń
  3. To samo u mnie 😬

   Usuń
  4. Witamy w klubie :)

   Usuń
 14. Czy komuś wypłacili już 3. premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dzisiaj.

   Usuń
  2. Czy transakcje walutowe jako kupno + sprzedaż wykonałeś na 2000 zł, czy też tylko kwota kupna wynosiła te 2000,00 zł?

   Usuń
 15. Witam. Ja jeszcze wrócę do zapisów Regulaminu dot. premii nr 3: czy suma zakupionych i sprzedanych walut ma przekroczyć kwotę 2000,00 zł, czy też liczy się tylko kwota zakupionych walut?

  Skąd to pytanie: Otóż w Regulaminie czytamy:
  pkt 13b: "wykona za pośrednictwem modułu Citi Kantor (...) zlecenia walutowe na łączną kwotę 2 000 PLN (...) lub jej równowartość w innej walucie otrzyma nagrodę (...)",
  pkt 15: "Zlecenie walutowe oznacza złożone przez Uczestnika zlecenie zawarcia transakcji natychmiastowej zamiany waluty bazowej na walutę docelową (...). Waluta bazowa to waluta, w której Uczestnik posiada środki pieniężne (...)".

  I teraz "zlecenia walutowe" należy wykonać na kwotę 2000,00 zł, przy czym "zleceniem walutowym" jest "zamiana waluty bazowej na walutę docelową". Z tego wnioskuję, że do promocji bank liczy tylko transakcje kupna.

  Czy też się mylę, i komuś bank wypłacił nagrodę w przypadku gdy wykonał on łączny obrót walutowy (kupno + sprzedaż) na kwotę 2000,00 zł np. kupno 1015,00 zł + sprzedaż 987,03 zł = 2002,03 zł?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...