Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Credit Agricole: 200zł za przelew wynagrodzenia w promocji dla zaproszonych klientów

700 zł od Santandera630 zł od BNP Paribas⭐ 500 zł od: Millennium, ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

11.08.2021

Credit Agricole: 200zł za przelew wynagrodzenia w promocji dla zaproszonych klientów

W Credit Agricole dostępna jest promocja dla obecnych klientów. 

200 zł za wynagrodzenie od Credit Agricole
Konkretnie propozycja skierowana jest do posiadaczy konta osobistego, którzy od banku dostaną zaproszenie. Do wzięcia - bez konieczności wykazywania się nadmierną aktywnością - czeka premia 200 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Credit Agricole.]

Dla kogo promocja? Udział wziąć mogą posiadacze Konta dla Ciebie lub Konta VIP, którzy otrzymali/otrzymają od Credit Agicole zaproszenie od doradcy, SMS-em lub mailem (piszę też o czasie przyszłym, gdyż regulamin promocji wspomina o tym, że z promocji będzie można skorzystać do 31.12.2021 r.).

💡 Jeśli jeszcze nie masz konta w Credit Agicole, sprawdź jak zyskać do 500 zł za Konto dla Ciebie. Jego posiadanie może otworzyć Ci w przyszłości drogę do udziału w podobnych promocjach, jak ta z premią 200 zł za wpływy wynagrodzenia. A przy okazji przypomnę też, że przedsiębiorcy mogą zgarnąć do 1700 zł za konto firmowe w Credit Agricole.


Nagroda
. Do wzięcia czeka premia pieniężna 200 zł, którą bank wypłaci na konto osobiste. Uzyskane środki będzie więc można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji. Jeśli jest Ci dane znaleźć się w gronie osób wyróżnionych przez bank zaproszeniem do promocji, to, by zdobyć 200 zł premii:

 • przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe zapewnij wpływy wynagrodzenia w wysokości co najmniej 1 000 zł (pierwszy taki wpływ musi pojawić się najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po tym, gdy otrzymasz zaproszenie).

I to wszystko. Wypłata premii ma nastąpić do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Przykładowo: jeśli zaproszenie dostaniesz w sierpniu, to wystarczy zapewnić wpływy (najpóźniej) we wrześniu, październiku i listopadzie, a 200 zł od Credit Agricole otrzymasz do 31.12.2021 r.

A czym dla Credit Agricole jest wpływ wynagrodzenia? W regulaminie promocji można znaleźć następującą definicję:
"wpływ na Twoje konto z tytułu wynagrodzenia za pracę, emerytury, renty, zasiłku lub stypendium, a także innych stałych świadczeń o podobnym charakterze."

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Leszkowi.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. ciekawe czy przelew ze swojego konta w innym banku bądź od członka rodziny z tytułem wynagrodzenie będzie kwalifikowało jako spełienie warunku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie. Ciekawe jak to jest sprawdzane. Czy przejdzie sposobem? czy musi być od pracodawcy z konta firmowego?

   Usuń
  2. Dość dawno temu przy takich zapisach w innej promocji CA przechodziło "wynagrodzenie".

   Usuń
 2. Właśnie zaproponowano mi tę promocję podczas składania wypowiedzenia, więc grzech było nie skorzystać. ;)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 600, a 700 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. W wraz z nią dużo dobrych wieści. Do wzięcia czekałyby bonusy o...