Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 50 zł kieszonkowego za konto dla dzieci i młodzieży (13-19 lat) w Santander Banku (+ do 420 zł dla rodzica za założenie konta dla siebie)

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

24.08.2021

50 zł kieszonkowego za konto dla dzieci i młodzieży (13-19 lat) w Santander Banku (+ do 420 zł dla rodzica za założenie konta dla siebie)

Po dłuższej przewie powróciła promocja konta dla dzieci w Santander Banku.

50 zł kieszonkowego za konto w Santander Banku
Łatwy bonus 50 zł przysługuje za założenie konta przez osobę, która ukończyła 13, ale nie ukończyła 20 lat. A tu warto przypomnieć, że i rodzic (jak i zresztą każda dorosła osoba) może sporo zyskać, bo w tym przypadku czeka aż 300 zł premii i 120 zł na zakupy.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Jeśli masz min. 18 lat, a jeszcze nie posiadasz konta osobistego w Santander Banku, sprawdź jak zyskać bonusy o wartości min. 420 zł na start. Po założeniu konta dla siebie, możliwym będzie też założenia konta dla swej pociechy i za to wpadnie 50 zł.


50 zł kieszonkowego


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba, która ukończyła 13 lat, ale nie ukończyła 20 lat. Z promocji wykluczone są osoby, które posiadają lub posiadały kiedykolwiek dowolny produkt Santander Banku (czy wcześniej BZ WBK).

W przypadku osób niepełnoletnich, niezbędne jest wyrażenie zgody przez opiekuna prawnego (np. rodzica).

Zasady promocji. By zgarnąć 50 zł, należy:

 • do 30.09.2021 r. zawrzeć umowę o Konto Jakie Chcę dla Młodych wraz z wydawaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej, wyrażając przy tym zgody na: 
  • Elektroniczny kanał kontaktu (EKK) oraz 
  • otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną;
 • nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zarejestrować udział na stronie promocji;
 • w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem.

Dodatkowym wymogiem w przypadku osób niepełnoletnich jest to, by opiekun prawny nie zgłaszał sprzeciwu na udział w niniejszej promocji.

Bonus 50 zł od banku otrzymasz na konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (do tego czasu nie zamykaj konta, ani nie rezygnuj z karty i dostępu do bankowości oraz nie wycofuj wyrażonych zgód).

Udział w promocji biorą wyłącznie konta indywidualne (wspólnego konta nie opłaca się więc zakładać).

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę dla Młodych?


Oto główne cechy konta zakładanego w Santander Banku (które standardowo obowiązują do 26. roku życia):
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są również wszystkie przelewy natychmiastowe;
 • 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;
 • 0 zł za wypłatę kartą lub Blikiem z dowolnych bankomatów w Polsce.

Na koniec dodam, że promocji dla klientów Santandera jest więcej. Oprócz wspomnianej już propozycji dla nowych (jak i powracających) klientów, w której do wzięcia czeka min. 420 zł w bonusach, jest też kilka innych promocji dla nowych, jak i dla obecnych posiadaczy konta w tym banku. Zgarnąć można m.in. 4000 punktów w programie lojalnościowym Mastercarda - a taka liczba punktów przekłada się na nagrodę np. w postaci vouchera o wartości 50 zł na zakupy. Kto jeździ autostradą A1 lub A4, ten może uzyskać zwrot za dwie pierwsze płatności za przejazd. Z kolei na przedsiębiorców czekają bonusy do 1300 zł za konto firmowe.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Czy muszę mieć konto w tym bank (lub być jego klientem) aby otworzyć konto dziecku?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...