Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 50 zł kieszonkowego za konto dla dzieci i młodzieży (13-19 lat) w Santander Banku (+ do 420 zł dla rodzica za założenie konta dla siebie)

750 zł od VeloBanku900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

24.08.2021

50 zł kieszonkowego za konto dla dzieci i młodzieży (13-19 lat) w Santander Banku (+ do 420 zł dla rodzica za założenie konta dla siebie)

Po dłuższej przewie powróciła promocja konta dla dzieci w Santander Banku.

50 zł kieszonkowego za konto w Santander Banku
Łatwy bonus 50 zł przysługuje za założenie konta przez osobę, która ukończyła 13, ale nie ukończyła 20 lat. A tu warto przypomnieć, że i rodzic (jak i zresztą każda dorosła osoba) może sporo zyskać, bo w tym przypadku czeka aż 300 zł premii i 120 zł na zakupy.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Jeśli masz min. 18 lat, a jeszcze nie posiadasz konta osobistego w Santander Banku, sprawdź jak zyskać bonusy o wartości min. 420 zł na start. Po założeniu konta dla siebie, możliwym będzie też założenia konta dla swej pociechy i za to wpadnie 50 zł.


50 zł kieszonkowego


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba, która ukończyła 13 lat, ale nie ukończyła 20 lat. Z promocji wykluczone są osoby, które posiadają lub posiadały kiedykolwiek dowolny produkt Santander Banku (czy wcześniej BZ WBK).

W przypadku osób niepełnoletnich, niezbędne jest wyrażenie zgody przez opiekuna prawnego (np. rodzica).

Zasady promocji. By zgarnąć 50 zł, należy:

 • do 30.09.2021 r. zawrzeć umowę o Konto Jakie Chcę dla Młodych wraz z wydawaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej, wyrażając przy tym zgody na: 
  • Elektroniczny kanał kontaktu (EKK) oraz 
  • otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną;
 • nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zarejestrować udział na stronie promocji;
 • w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub Blikiem.

Dodatkowym wymogiem w przypadku osób niepełnoletnich jest to, by opiekun prawny nie zgłaszał sprzeciwu na udział w niniejszej promocji.

Bonus 50 zł od banku otrzymasz na konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (do tego czasu nie zamykaj konta, ani nie rezygnuj z karty i dostępu do bankowości oraz nie wycofuj wyrażonych zgód).

Udział w promocji biorą wyłącznie konta indywidualne (wspólnego konta nie opłaca się więc zakładać).

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę dla Młodych?


Oto główne cechy konta zakładanego w Santander Banku (które standardowo obowiązują do 26. roku życia):
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są również wszystkie przelewy natychmiastowe;
 • 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem;
 • 0 zł za wypłatę kartą lub Blikiem z dowolnych bankomatów w Polsce.

Na koniec dodam, że promocji dla klientów Santandera jest więcej. Oprócz wspomnianej już propozycji dla nowych (jak i powracających) klientów, w której do wzięcia czeka min. 420 zł w bonusach, jest też kilka innych promocji dla nowych, jak i dla obecnych posiadaczy konta w tym banku. Zgarnąć można m.in. 4000 punktów w programie lojalnościowym Mastercarda - a taka liczba punktów przekłada się na nagrodę np. w postaci vouchera o wartości 50 zł na zakupy. Kto jeździ autostradą A1 lub A4, ten może uzyskać zwrot za dwie pierwsze płatności za przejazd. Z kolei na przedsiębiorców czekają bonusy do 1300 zł za konto firmowe.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Czy muszę mieć konto w tym bank (lub być jego klientem) aby otworzyć konto dziecku?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...