Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon Allegro o wartości 100 zł za PKO Konto Dziecka (poniżej 13 lat) od PKO BP (+ 100 zł dla rodzica zakładającego konto dla siebie)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

24.08.2021

Bon Allegro o wartości 100 zł za PKO Konto Dziecka (poniżej 13 lat) od PKO BP (+ 100 zł dla rodzica zakładającego konto dla siebie)

PKO Bank Polski przygotował promocję konta dla najmłodszych klientów.

Do wzięcia czeka bon 100 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Jeśli chodzi o konta dla dzieci, to warto zauważyć, że jest to nagroda o wysokiej wartości.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w PKO BP.]

Promocji kont dla małoletnich nie brakuje (szczególnie dużo pojawia ich się właśnie w okolicach rozpoczęcia roku szkolnego). Jednakże wszystkie banki premiują solidarnie, dając tyle samo:


Na tle powyższych propozycji, promocja PKO BP wyróżnia się więc nie tylko wartością nagrody, ale też tym, że skierowana jest wyłącznie dla dzieci poniżej 13. roku życia (podczas gdy większość banków - za wyjątkiem Millennium - skupia się tylko na tych starszych). 100 zł to sowita nagroda za rachunek dla pociechy, acz już teraz zaznaczę, że za ostateczny zysk przyjąć będzie należało 85 zł (ze względu na jednorazowo ponoszoną opłatę - o czym piszę nieco niżej).

Promocja "Temat: finanse"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, posiadająca konto osobiste w PKO BP (jeśli go nie masz, to niżej dowiesz się jak zyskać przy okazji otwarcia konta dla siebie) oraz dostęp do bankowości internetowej (iPKO) i która jest przedstawicielem ustawowym dziecka poniżej 13. roku życia (któremu założy konto). 

Z udziału w promocji wykluczone są osoby małoletnie, które w okresie od 1.01.2020 do 17.08.2021 r. posiadały konto i kartę w PKO BP.
💡 Jeśli jako rodzic nie masz konta w największym banku w Polsce, sprawdź jak zyskać 100 zł premii za Konto Za Zero w PKO BP.

Nagroda. W promocji konta dla dzieci do wzięcia czeka bon o wartości 100 zł, który bank przekaże w formie kodu. Będzie go można wykorzystać podczas zakupów na Allegro. Tego typu bon można wykorzystywać wielokrotnie, aż do wyczerpania środków na nim się znajdujących. Ma on mieć ważność do 31.03.2022 r.
💡 Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z takiej formy płatności, sprawdź jak działa bon Allegro?

Limit nagród w promocji. Dostępność promocji przewidziana została na okres od 18.08. do 30.09.2021 r., ale trzeba mieć na uwadze, że akcja może zakończyć się wcześniej. Bank przygotował się bowiem na rozdanie 1000 nagród. Jeśli pula się wyczerpie, informacja o tym fakcie ma się pojawić tutaj (acz bank zastrzega sobie też możliwość zwiększenia puli).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Temat: finanse" i uzyskać 100 zł do wykorzystania na Allegro:
 • do 30.09.2021 r.: 
  • otwórz PKO Konto Dziecka oraz zamów kartę do konta (PKO Junior Visa) - można to zrobić poprzez bankowość internetową (iPKO) lub w placówce banku; 
  • wyraź zgodę (jeśli takowej jeszcze nie posiadasz) na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) oraz
  • zarejestruj się na stronie promocji
 • do 17.10.2021 r. wykonaj min. 2 płatności kartą wydaną do konta dziecka (w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie).

O przyznaniu bonów do Allegro decydować będzie kolejność spełnienia wszystkich powyższych warunków.

Nagrody mają być przekazywane wiadomością w bankowości internetowej iPKO w dwóch terminach:
"a) do 24 września 2021 r. – dla uczestników, którzy spełnią warunki promocji do 10 września 2021 r. 
b) do 29 października 2021 r. – dla pozostałych uczestników, którzy spełnią warunki promocji."

Do momentu otrzymania bonu nie zamykaj konta, ani karty oraz nie odwołuj zgody marketingowej. Dla jednego dziecka zdobyć można tylko jedną nagrodę (odpada więc założenie jednego konta przez mamę, a drugiego przez tatę na to samo dziecko).

Ile kosztuje PKO Konto Dziecka?


PKO Konto Dziecka to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla dzieci do 13. roku życia. Jego otwarcie i prowadzenie jest bezpłatne. Za wydanie (i wznowienie) karty PKO Junior bank pobiera opłatę w wysokości 15 zł (nie ma za to opłaty miesięcznej). Za jej pomocą za 0 zł można wypłacać środki z bankomatów PKO BP. W przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 5 zł.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuje Czytelnikowi Krzysztofowi.
_______________

Co robić z oszczędnościami w czasie rekordowo niskich stóp procentowych? Bezdyskusyjnie trzeba szukać najlepszego oprocentowania. Ono nie pokryje skutków szalejącej inflacji, ale choć częściowo zniweluje jej wpływ. Pod uwagę warto brać obecnie 3 propozycje. Nowy bank w Polsce, Aion Bank daje do 1,5% na koncie oszczędnościowym (bez limitu kwoty). Także do 1,5% można uzyskać na lokatach w InBanku (bez konieczności zakładania konta czy korzystania z jakichkolwiek innych produktów). Z kolei Citibank przygotował promocję dla osób dysponujących kwotą min. 400 tys. zł - lokując taką sumę, uzyskasz tyle, co na 6-miesięcznej lokacie z oprocentowanie aż 1,85% w skali roku.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Da się to ogarnąć bez fatygi z dzieckiem do banku?

  OdpowiedzUsuń
 2. PKO za konto dla dziecka daje najwięcej. Ale już za konto dla dorosłych mało. I rzadko są promocje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy można założyć konta dla dwójki dzieci do lat 13 i otrzymać dwa bony ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba tak. Właśnie nie zauważyłem jakiegoś wykluczenia.

   Usuń
 4. Czy rodzic tez musi mieć konto w tym banku czy może założyć dziecku konto gdy takiego nie posiada

  OdpowiedzUsuń
 5. Rejestrując się n ustronie promocji należy wpisać dane swoje czy dziecka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Swoje wg mnie bo uczestnik to rodzic.

   Usuń
 6. Dzisiaj mieli rozsyłać. Dostał ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam sobie odpowiem. Przyszło w końcu.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...