Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 150 PLN na Dzień dobry - kolejna promocja od BZ WBK

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

20.07.2016

150 PLN na Dzień dobry - kolejna promocja od BZ WBK

Bank Zachodni WBK tym razem premiuje skorzystanie z pakietu produktów: konta osobistego i karty kredytowej.

Do wzięcia jest premia 150 zł za zawarcie umów o Konto Godne Polecenia, Konto 1|2|3, Konto<20, Konto Aktywni 50+ lub Konto VIP oraz o dowolną kartę kredytową (z wyjątkiem wycofywanej z oferty MasterCard Payback). 

Aby wziąć udział w promocji "150 PLN na Dzień dobry" należy: 
 • najpóźniej do 31.10.2016 r. złożyć wniosek o konto osobiste w BZ WBK
 • w miesiącu zawarcia umowy o w/w konto lub w miesiącu kolejnym złożyć wniosek o kartę kredytową i po otrzymaniu pozytywnej decyzji banku o jej przyznaniu, zawrzeć umowę 
 • w miesiącu wydania karty oraz w kolejnych trzech następujących po sobie miesiącach wykonać łącznie co najmniej pięć transakcji kartą kredytową (mogą być to płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie)
Nagroda 150 zł zostanie wypłacona na rachunek konta osobistego w 4-tym miesiącu kalendarzowym licząc od miesiąca następującego po miesiącu podjęcia przez bank decyzji o wydaniu karty.

Bądź na bieżąco z bankowymi promocjami: 

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem promocji, na nagrodę mogą liczyć uczestnicy, którzy:
"- w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie Umowy o Konto osobiste nie posiadali żadnego Konta osobistego w PLN (dot. Posiadaczy i Współposiadaczy) (...)  
- w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzji o wydaniu Karty kredytowej nie dokonali zamknięcia dowolnej poprzedniej Karty kredytowej"
Warto też zwrócić uwagę, że:
"Z Promocji wyłączeni są Uczestnicy, którzy na moment wypłaty nagrody mają złożony sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych w Banku" 

Konta i karta kredytowa - prześwietlenie oferty


Tym razem jedynym kontem, które można założyć w promocji nie jest flagowe Konto Godne Polecenia, ale można też wybrać inny rachunek z oferty banku. Jednak to właśnie Konto Godne Polecenia wydaje się najlepszą opcją, bo jeśli Twój wybór padnie na Konto Aktywni 50+, 1|2|3 lub VIP musisz liczyć się z opłatami lub spełnianiem warunków, które pozwolą tych opłat uniknąć. Wyjątkiem jest tutaj Konto<20, gdzie wszystko jest bezwarunkowo darmowe, ale to oferta skierowana wyłącznie dla osób do 20. roku życia.

Poniżej więc prześwietlam ofertę Konta Godnego Polecenia:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (również po zmianie taryfy opłat i prowizji BZ WBK, która w życie wejdzie od 1.08.2016 r.
 • 0 zł za przelewy złotówkowe zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej (uwaga: od 1.08.2016 r. warto pamiętać, że w ciągu miesiąca kalendarzowego będziesz mieć 5 bezpłatnych smsKodów do autoryzacji transakcji w systemie bankowości internetowej, a za szósty i każdy kolejny zapłacisz po 0,20 zł) 
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie 
 • 7 zł - bezwarunkowo pobierana opłata za kartę MasterCard Omni (uwaga! Powyższa promocja nie wymaga zamawiania karty do konta)
 • 5 zł - opłata za wpłatę i wypłatę gotówki w placówkach BZ WBK (od 1.08.2016 r.)
 • 0 zł - za wypłaty gotówki w dowolnych bankomatach w Polsce
W regulaminie promocji "150 PLN na dzień dobry" mamy zapis:
"Promocja nie może być łączona z innymi ofertami promocyjnymi i premiowymi, które dotyczą Kont osobistych i Kart kredytowych (wyjątek stanowią promocje dot. punktów powitalnych na kartach kredytowych World MasterCard)"
Aczkolwiek zapis ten koliduje z innym, który mówi o tym, że wnioski objęte promocją mogą być składane w oddziałach, placówkach partnerskich, na infolinii banku, w BZWBK24, jak i przez Internet. A w tym ostatnim przypadku Konto Godne Polecenia zostanie objęte promocją "Konto na 4% - edycja 2", o której pisałem tutaj. Dzięki tej ofercie możliwe jest uzyskanie 4% dla części oszczędności zgromadzonych na koncie oraz zwolnienie z niektórych opłat gwarantowane do 30.06.2017 r. 

Jeśli chodzi o wybór karty kredytowej to najlepiej zdecydować się na którąś z kart Silver. W takim przypadku dość łatwo można uniknąć opłat. Opłata roczna (za cały pierwszy rok posiadania karty):
"nie jest pobierana pod warunkiem rozliczenia minimum 5 transakcji (z wyjątkiem przelewów z karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty"
Jest to więc wymóg bardzo łatwy, a w dodatku pokrywający się z warunkami promocji. Jeśli kartę zdecydujesz się utrzymywać w dłuższym okresie to w drugim i kolejnym roku karty kredytowe w BZ WBK zazwyczaj wiążą się z miesięczną opłatą za jej posiadanie. Ale kosztów można uniknąć po wykazaniu się określoną aktywnością (liczy się jednak liczba wykonanych miesięcznie płatności, a nie sumy transakcji). Wyjątkiem jest karta kredytowa 1|2|3, która miesięcznie, bezwarunkowo kosztuje 10 zł.

Jeśli lubisz zarabiać na bankach, polub Bankobranie na Facebooku:

9 komentarzy:

 1. Podejrzewam, że zarówno w Citi jak i tu niewiele jest osób mogących skorzystać z owej promocji. Gdyby zrobili taką promocję KK jak T-mobile...chciałabym chciałam...Oj zrobiłby się tu ruch :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto miał mieć konto w BZ WBK to już pewnie ma. Tyle było promocji że nie sposób było przejść obojętnie ;) U mnie w rodzinie wszyscy pełnoletni mają konta tam ze względu na 4%.

   Usuń
 2. I tu wyśrubowali karencję, ale uwaga! Skoro do promocji można przystąpić do 31.10. a liczy się 12 miesięcy karencji wstecz od daty podpisania umowy to oznacza ni mniej ni więcej a to, że osoby które zamknęły konto we wrześniu ub.r. po promocji z pakietem 270 zł będą mogły teraz załapać się na tą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy ktoś wie jak poprawić błędnie wpisane dane do wypłaty premii 120 zł WBK i Agory?

  OdpowiedzUsuń
 4. Wysłałem zapytanie czy powyższa promocja wyklucza się z promocją "Konto na 4%" czy nie. Dostałem poniższą odpowiedź:

  "Szanowny Kliencie,

  dziękuję za przesłaną wiadomość.

  Odpowiadając na pytanie, uprzejmie informuję, że promocje się nie wykluczają. Korzystając z promocji" 150 PLN na Dzień Dobry" można pozyskać rachunek Konta Godnego Polecenia z oprocentowaniem 4% w skali roku.

  Mam nadzieję że przekazana informacja będzie pomocna.:

  OdpowiedzUsuń
 5. "Promocja nie może być łączona z innymi ofertami promocyjnymi i premiowymi, które dotyczą Kont osobistych i Kart kredytowych
  Czy jeśli mam kartę kredytową w promocji zwrotu 50% abonamentu Cinema City Unlimited jestem wykluczony z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 6. Co z nagrodą 150zł jeżeli bank wyda negatywną decyzje o wydaniu karty kredytowej a konto będzie założone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Figa z makiem. Za duże ryzyko w tej promocji, nie opłaca się

   Usuń
 7. Czy ktoś już otrzymał premię 150 zł z tej edycji promocji? Ja spełniłem warunki bodajże w listopadzie, a premii jeszcze nie dostałem. Aczkolwiek mają na to czas jeszcze do końca stycznia, więc na razie cierpliwie czekam.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...