Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

6.07.2016

Telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity

W kolejnej promocji karty kredytowej Citibanku do zdobycia jest gadżet multimedialny. Tym razem jest to smartfon.

Telefon LG K8 LTE w prezencie do karty Citi Simlicity Citibank
Zasady akcji są proste. Wystarczy zawnioskować o kartę Citi Simplicity i za jej pomocą wykonać płatności w ciągu trzech miesięcy na łączną kwotę 3 000 zł. Spełnienie tych warunków oznaczać będzie uzyskanie nagrody od banku.

[Aktualną edycję promocji Citibanku z telefonem LG K8 LTE w prezencie znajdziesz tutaj].

Karta Citi Simplicity na stałe zagościła już w promocjach banku. I bardzo dobrze! Bo były przecież czasy, w których karta o którą trzeba było wnioskować wiązała się z opłatami. A te wpływały na ostateczny bilans zysków z promocji. Teraz nie musimy myśleć o kosztach, bo karta Citi Simplicity jest bezwarunkowo darmowa.

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE":
 • gdy zadzwoni konsultant banku złóż wniosek o kartę kredytową (wybrać można kartę World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity; Na którą najlepiej się zdecydować? Podpowiadam na końcu wpisu)
 • dostarcz do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową i regulaminem promocji do podpisania)
 • zawrzyj umowę o kartę 
 • od daty podpisania przez Bank umowy o kartę: 
  • w ciągu 30 dni kalendarzowych co najmniej 1 raz zaloguj się do bankowości internetowej banku lub do aplikacji mobilnej 
  • w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych (jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez bank umowa o kartę) wykonaj transakcje bezgotówkowe na sumę min. 3 000 zł (może być to jedna płatność, ale może być ich też wiele - ważne by łącznie kartą wydać wspomnianą kwotę)
I to wszystko. Do 14. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz powyższe warunki, bank powiadomi Cię o przyznaniu nagrody (wiadomość wyśle w bankowości internetowej). W ciągu następnych 30 dni nagroda dotrze do Ciebie za pośrednictwem kuriera.

Przystąpienie do promocji ma być możliwe do 1.10.2016 6.01.2017 r. (promocja przedłużona). Nagroda w promocji - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie - zwolniona jest z podatku.

Jakie transakcje należy wykonać? 


Do wyrobienia wymaganej sumy płatności (co najmniej 3 000 zł) kwalifikują się transakcje, które spełnią poniższe kryteria:
"a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. dokonanymi kartą główną lub kartą dodatkową, 
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku"
Innymi słowy. Kartą możesz płacić w punktach handlowo-usługowych (zbliżeniowo lub z potwierdzeniem PINem), jak i w Internecie (zaliczają się płatności w sklepach online, jak i na Allegro). Do wymaganej sumy transakcji (3 000 zł) nie zliczą się wypłaty gotówki w bankomacie, ani przelewy z karty kredytowej (zlecane np. w bankowości internetowej).

Dla kogo promocja?


Karencja w promocjach Citibanku to nic nowego. I tym razem zgodnie z regulaminem promocji:
"Uczestnikiem Oferty (...) może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, w przypadku która (...) od 1 stycznia 2014 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank" 
Jeśli więc dane było Ci posiadać jakąkolwiek główną kartę kredytową banku w tym okresie to droga do wzięcia udziału w tej promocji jest dla Ciebie zamknięta. Jeśli jednak użytkowałeś/-aś kartę dodatkową (a właścicielem karty głównej, a więc osobą odpowiedzialną za limit kredytowy był ktoś inny), wówczas jak najbardziej możesz wypełnić formularz kontaktowy i załapać się na telefon LG.

Kto może wnioskować o kartę kredytową? 


Wobec osób chcących skorzystać z karty kredytowe, Citibank stawia kilka minimalnych wymogów:
"Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata"

Specyfikacja nagrody: telefon LG K8 LTE


Procesor: Czterordzeniowy procesor 1,3 GHz
Ekran: 5-calowy wyświetlacz HD In-cell Touch
Wymiary: 144,6 x 71,5 x 8,75 mm
Aparat: Przedni: 5 MP / Tylny: 8 MP
Bateria: 2125 mAh
Pamięć: 1.5 GB pamięci RAM / 8 GB pamięci eMMC
System operacyjny: Android Marshmallow
Funkcje dodatkowe: Gesture Shot (wystarczy umieścić dłoń przed obiektywem i zacisnąć ją w pięść, aby włączyć 3-sekundowy stoper samowyzwalacza), Flash for Selfie (przedni aparat wykorzystuje wyświetlacz do podświetlenia)

Karta kredytowa - prześwietlenie oferty 


Jak już wspomniałem na wstępie, wnioskując o kartę w promocji można wybrać jedną z kart: World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity. Pierwsze dwie charakteryzują się połączeniem z programami lojalnościowymi, gdzie przelicznik zdobywania punktów/mil względem wartości nagród w mej ocenie do najkorzystniejszych nie należy. Ale pamiętać trzeba, że karty te kosztują aż 18 zł miesięcznie, a opłaty można uniknąć dopiero po wykonaniu płatności na sumę 4 000 zł w miesiącu.

Kredytowa karta Citi Simplicity wydawana jest za 0 zł. Jak już wspomniałem, bank nie pobiera też opłat za jej posiadanie (bez warunków do spełnienia). Więc jeśli wykorzystane środki z karty będziesz spłacać terminowo w okresie bezodsetkowym to nie zapłacisz odsetek, ani nie poniesiesz innych kosztów. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Wyrabiając którąkolwiek z kart kredytowych Citibanku warto zwrócić uwagę na opłatę... z której można jednak zrezygnować. To opłata za dostęp do usługi CitiPhone (6 zł miesięcznie). Aby ją wyłączyć wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać wiadomość o treści "Rezygnuję z usługi CitiPhone". I to wszystko.

Wyślij formularz zgłoszeniowy i zdobądź telefon LG K8 LTE

O promocjach bankowych bądź najlepiej poinformowany. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

138 komentarzy:

 1. Rozumiem że tu nie trzeba trzymać karty przez rok jak w ostatnio opisanych promocjach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiej potrzeby. Po otrzymaniu nagrody możesz z kartą zrobić co zechcesz ;)

   Usuń
 2. Czy o kartę może zawnioskować emeryt??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W podlinkowanym regulaminie na ostatniej stronie znajduje się wykaz źródeł dochodu, które są akceptowane przez bank. Emerytura do nich należy, więc jak najbardziej można składać wniosek o kartę w promocji :)

   Usuń
  2. W tym samym regulaminie od ludzi wykonujących wolne zawody lub własną działalność gospodarczą "Amerykanie" żądają:
   - wykazu księgi przychodów i rozchodów za ostatni rok podatkowy wraz z potwierdzeniami zapłaty podatku i ZUS za co najmniej 3 ostatnie miesiące albo
   - formularza PIT za ostatni rok z potwierdzeniem zapłaty podatku (lub zaświadczenie o dochodzie z US)

   I to wszystko po, żeby dostać smartka ... czy to są żarty?

   Usuń
  3. Mr. Złotówa6 lipca 2016 15:22

   Ciekawe ile można dostać limitu na karcie jedynie na zaświadczenie z ZUS gdy się nie pobiera emerytury resortowej? Ta karta trzeba wydać aż 3 tys. zł!

   Usuń
  4. @Anonimowy 6 lipca 2016 15:46 jak pewnie Ty, jak ja oraz większość osób ze zdroworozsądkowym podejściem, tak i bank. Nikt nie pożyczy kilku lub kilkunastu tysięcy złotych przypadkowej, nieznanej (a tym samym może i niewypłacalnej) osobie.

   @Anonimowy 6 lipca 2016 16:19 wydanie kwoty 3 000 zł można rozłożyć na okres trzech miesięcy. Więc karta z dowolnym limitem (nawet 1 000 zł) pozwala na zrealizowanie tego warunku. W międzyczasie wystarczy spłacać kwotę wcześniej wykorzystaną.

   Usuń
 3. Co prawda ten smartphone chodzi na Android 6.0 ale dla pocieszenia ma wymienialna baterię!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wysłałem zgłoszenie. Ale teraz mam pytanie z jakiego numeru dzwonią? Bo jeśli z zastrzeżonego to może być ciężko - mam zablokowane :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Citibank na szczęście nie dzwoni z zastrzeżonego - numer będzie widoczny.

   Usuń
 5. Ja tablet, żona 200 zł, później ja poleciłem kartę teściowi (ja 400 zł, teść tablet). Poza tym moja mama telefon. No i już w rodzinie nie ma kto o kartę wnioskować :(

  OdpowiedzUsuń
 6. A mi po ostatniej promocji Citibank wysłał tablet niezgodny ze specyfikacją. Na reklamacj Citi odpowiedziało, że specyfikacja była tylko poglądowa i to , że urządzenie nie jest zgodne ze wszsytkimi punktai specyfikacji to jest ok i nie mam prawa do reklamacji.....

  OdpowiedzUsuń
 7. Po jakim czasie ktoś oddzwania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Różnie, ale musisz się liczyć z tym że do 5 dni roboczych możesz poczekać.

   Usuń
  2. 15 min.

   Usuń
  3. ja czekałam 1,5 tygodnia!

   Usuń
 8. Pytanie z kategorii których w banku lepiej już teraz nie zadawać ;) Jak mogę później zrezygnować z tej karty?? Tylko oddziały? List? Bankowość internetowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie z wymienionych. Najwygodniej pewnie po zalogowaniu w bankowości internetowej. Wysyłasz wiadomość. Czas wypowiedzenia standardowy - 30 dni. Masz też wtedy do pobrania pdf z potwierdzeniem wypowiedzenia.

   Usuń
  2. Po wypowiedzeniu dzwoni jeszcze konsultant by potwierdzić wniosek. Zachęca do pozostania klientem proponując dodatkowo 10% zwrotu za płatności kartą. Jednorazowo do 50 zł można zdobyć. Można więc się zgodzić i dodatkowo zgarnąć trochę cebulionów :)

   Usuń
  3. 10% zwrotu za płatności kartą. Rozumiem że to taki dodatkowy bonus 50zł do wzięcia 1 raz (1 miesiąc) i po tym już bez zwrotu 10%?

   Usuń
  4. Tak, dodatkowy jako taka promocja na zatrzymanie klienta. Ja ją dostałem w zeszłym roku gdy rezygnowałem z karty i w tym roku żona tak samo. Oczywiście możesz wziąć te promocję ale też cię jakoś nie wiąże na dłużej :)

   Usuń
  5. Warto tylko dodać, że wtedy przy tej rezygnacji trzeba być takim niby stanowczym, ale nie do końca jednak zdecydowanym. Najlepiej wspomnieć że z karty nie ma żadnych profitów itp. i dlatego ta rezygnacja.

   Usuń
  6. Jeżeli ulegnę namową konsultanta i przyjmę 10% zwrot płatności kartą, to czy wliczy się do zwrotu płatność Billem ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
 9. ile czasu trwa od wysłania zgłoszenia do otrzymania karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie zajęło to jakoś ok. 2 tyg. Licząc od zgłoszenia, telefon z banku, później kurier z umową i dalej wysyłają kartę.

   Usuń
 10. Jak bank żąda udokumentowania dochodów z własnej działalności? Czy tu też jest minimum 1200/miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie na końcu masz wykaz dokumentów jakie będzie trzeba przedstawić.

   Usuń
 11. Można pomyśleć iż emerytura wystarczy do wzięcia udziału w promocji ale okazało się że musi być powyżej 1200zł. Taka lipa z citi handlowym wyszła. Kto jak nie emeryt ma gwarancje wypłacalności. Ustalić mniejszy limit zadurzenia i byłoby sporo chętnych wśród bankobiorców na wykorzystanie emerytury seniora.

  OdpowiedzUsuń
 12. czy ktoś słyszała aby citi płacił znów za polecenie? podobno daj a300pln za polcenie klienta i telefon dla osoby która się poleci?

  OdpowiedzUsuń
 13. właśnie otrzymałem info że Citi ruszył z akcją polec znajomemu kartę i aby otrzymał telefon a Ja 300 zł za polecenie napiszcie coś o tym ? promocja trwa tylko do soboty

  OdpowiedzUsuń
 14. Jak spełnić warunek płatności 3 000 zł?

  Z pomocą przychodzą wszelkie OBI/Castoramo markety, w których można oddać towar bez zbędnych wyjaśnień podając przy zwrocie kartę debetową do ROR w innym banku, kaska zdąży wrócić na konto i mamy jeszcze czas na spłatę karty kredytowej tymi pieniędzmi, nie kupując nic, czekamy na nagrodę i zamykamy kartę :)

  W kasie płacimy kredytową, w punkcie obsługi podajemy debetową, lub odbieramy gotówkę. Wpłacamy na ROR i po grace period spłacamy całość.
  Tylko nie pomylcie się :)

  Doradca JP3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tak hop-siup. W Castoramie mnie raz już shaltowali: jeśli kwota jest rzędu kilkuset złotych (w moim przypadku było to coś ok. 400-500 PLN), to żądają dokładnie tę samą kartę. Głupi nie są - jeśli płaciłeś przed chwilą, to nie możesz jej nie mieć. To jest raz. Po wtóre - z niektórymi sprzętami (zwłaszcza narzędzia) możesz mieć problem ze zwrotem, bo oni są uczuleni, że ludziska "kupują" takie wiertarki, powiercą sobie parę dni i oddają. Był wzywany opiekun działu i z racji choćby takiej, że sprzęt, który zwracałem, być zafoliowany fabrycznie, to łaskawie udzielił zgody na zwrot. Gdyby nosił ślady używania - mogłyby być dymy. Zatem radzę najpierw temat obadać, bo można zostać z zakupami "w nocniku".

   Usuń
  2. Zależy od Castoramy. W jednej zwrócili mi w gotówce. W drugiej nie chcieli i upierali się, że muszę dać kartę którą płaciłem.

   Usuń
 15. Witam. Nigdzie nie mogę się doczytać czy można przenieść do Citibanku kartę z limitem z innego banku i skorzystać z tej promocji? Wiecie może coś na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przenoszenie karty kredytowej jest "umowne". Choć w takie coś się bawi BPH:
   http://bankobranie.blogspot.com/2016/06/3x100-zl-za-karte-Fair-w-BPH.html
   Tu po prostu wnioskujesz o nową, a starą zamykasz na własną rękę.

   Usuń
 16. Witam,

  pytanie odnośnie city handlowy. Chcę zrezygnować z karty kredytowej simplycity. Jako że "starzy klienci " nie mają co szukać w tym banku, poczekam 2 lata aż ... stanę się nowym klientem. Na stronach internetowych szukałem informacji co trzeba zrobić, żeby usunąć kartę kredytową i opinii nie było za dużo, oprócz city bank. Wychodzą z założenia że to dwa te same banki, a jeżeli mam rację to opinie nie są pozytywne. Ktoś napisał, że nie wystarczy pójść do banku i wypełnić wniosek o zamknięcie karty, ale trzeba też wnioskować o zamknięcie/usunięcie limitu kredytowego. Czy ktoś rezygnował z karty kredytowej w city handlowym i podzieliłby się informacją jak to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli ktoś pomylił zastrzeżenie z zamknięciem karty no to cóż. W moim przypadku zamknięcie przebiegło bez problemu. Napisałem w bankowości internetowej że rezygnuję z umowy o kartę kredytową, po 2 tyg ktoś z banku dzwonił potwierdzić i kartę zamknęli.

   Usuń
 17. Proszę o informacje jak wygląda sprawa z zakupami poprzez serwis Allegro? tam można płacić kartą ale robi się to przez serwis PayU. Czy bank te płatności także zaliczą na poczet tych 3000zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Sprawdzone w poprzedniej edycji gdzie wszystkie transakcje zrobiłem na allegro :)

   Usuń
  2. Bardzo dobra informacja. W tym serwisie można szybko i wygodnie dokonać wielu zakupów. Zastanawiałem się, czy Bank "nie utrudnia" w związku z płatnościami kartą przez PayU.

   Usuń
  3. Przecież dla banku to biznes, że kartą się płaci. Więc nie utrudniają.

   Usuń
  4. Można zapłacić bez problemu. Dziś płacone ;)

   Usuń
 18. Kto wie, czy to będzie model k350nds (1.5 GB RAM/ 8 GB pamieć, dual sim, wyświetlacz TFT, szkło Arc Glass)
  czy k350n (1 GB RAM/ 16 GB pamieć, wyświetlacz IPS)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ze specyfikacji od Citibanku wynika że ten pierwszy.

   Usuń
 19. Te 1200 zł - co miesiąc!
  Masakra...
  Ja mogę im wpłacić - ale oni chcą potwierdzenia z ZUS.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udokumentować musisz dochody uzyskiwane co miesiąc przez ostanie 3 miesiące. A co być chciał im wpłacać? Tu nie chodzi o wpłacanie czegokolwiek. Przy karcie kredytowej korzystasz z przyznanego limitu i to co wykorzystasz to spłacasz.

   Usuń
 20. A za wycieczke 3500 tez moge zrobic przelew ta karta?

  OdpowiedzUsuń
 21. A czy za wycieczkè 3500 zł teź moge zapłacic tą karta? Czy jest to zgodne z regulaminem?

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy przelew na konto uczelni jako opłata za studia będzie honorowany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, przelew się nie liczy. Muszą to być płatności kartą w punktach handlowo-usługowych (zbliżeniowe lub z użyciem PINu) albo w Internecie (z podaniem danych z karty).

   Usuń
 23. W sierpniu warunki spełnione, dzisiaj jest 14 dzień nastepnego miesiąca i wg regulaminu ostatni na powiadomienie o przyznanej nagrodzie, a powiadomienia nie ma :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kluczowe pytanie czy wszystkie płatności zdążyły ci się zaksięgować w sierpniu?

   Usuń
 24. Jest wiadomość o przyznaniu telefonu! :D Więc czekam na kuriera.

  OdpowiedzUsuń
 25. Hej jeżeli szybciej wydam te 3 tysie to mogę szybciej dostać nagrodę?

  Czy jest możliwe abym spełnil wymagania a nie dostał nagrody bo np limit się wyczerpal?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wcześniej wydana kwota 3 000 zł (np. w miesiąc lub dwa; nie trzeba tego rozkładać na trzy miesiące) oznacza wcześniejsze otrzymanie nagrody :)

   Nie ma limitu. Każdy kto spełni wymogi otrzyma nagrodę.

   Usuń
 26. Witam właśnie zapisałem się na stronie promocyjnej o tą kartę ale nie wiem czy zdążę jeszcze przed końcem września podpisać umowę (wszystko zależy od szybkości banku oraz kuriera) czytają clregulamin rozumiem że umowa musi być podpisana przez obie strony przed końcem września aby można było ubiegać się o nagrodę czy wystarczy tylko wysłać zgłoszenie a umowa może być podpisana w październiku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy wysłanie zgłoszenia. Pytałem o to w banku więc jeśli to już zrobiłeś to luz.

   Usuń
  2. czyli jeszcze można się załapać? po prostu podpisać umowę przed 1.10?

   Usuń
  3. wystarczy zgłosic się- wysłać zgłoszenie we wrzesniu- pytałam dzwoniacego konsultanta. kurier z papierami przyjdzie w pażdzierniku, ale zgłoszenie sie liczy

   Usuń
 27. Super to teraz tylko czekać na telefon z banku , dzięki za szybką odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 28. Kurier był u mnie 22.08, karta przyszła chyba 13.09, a wczoraj dopiero umowa - okazało się, że podpisana przez bank dopiero 06.09.2016, więc wydatki z tego miesiąca się nie zaliczą :( Prawie 3 tygodnie od kuriera i dopiero? "Wybitne tempo" mają z tym podpisywaniem.

  OdpowiedzUsuń
 29. Cały ten Citibank to kicha i bałagan!
  Poza tym dopóki coś chcesz to są mili a potem chamstwo.
  Czekam na kartę (łaskawie po miesiącu napisali ze mi wysłali), zrobie zakupy, przyślą ten badziewny smartfon, który dam dziecku i karta do ogniska :)))
  I to będzie koniec przygody z tym beznadziejnym bankiem!!!

  OdpowiedzUsuń
 30. Obowiązuje data zgłoszenia? Jeśli zgłoszę dzisiaj a odezwą się do mnie w październiku i wtedy podpiszę umowę to po wydaniu 3000 dostane smartfon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ważne by formularz wysłać w okresie promocji. Umowę możesz spokojnie podpisać w październiku

   Usuń
 31. Czy ważna jest data zgłoszenia? Jeśli teraz wyśle zgłoszenie ale podpisze umowe dopiero w październiku to czy po wydaniu 3000 dostane smartfona?

  OdpowiedzUsuń
 32. Witam kwestia tylko czy zadzwonia składałem już dwa zgłoszenia czekam 6 dni i nic , jak długo czekaliscie na kontakt z banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie zadzwonili po 8 dniach. Pytałem dlaczego tak długo? Konsultant twierdził że mają tak dużo wniosków bo końcówka promocji.

   Usuń
  2. Witam no to czekamy dzieki za odp. jak się odezwą dam znać pozdrawiam

   Usuń
  3. Witam jestem właśnie po kontakcie z doradcą. Pozdrawiam

   Usuń
  4. Też czekam juz okolo tygodnia

   Usuń
 33. Witam chciałbym się dowiedzieć jedną rzecz kurier przyjechał do mnie 19 Września i tego dnia podpisałem umowę którą zabrał dnia 29 Września którą Aktywowałem pierwszego października Nadałem jej PIN oraz Wykonałem pierwszą płatność określoną kwotę Chciałbym się dowiedzieć czy już mogę wykonywać płatności ponieważ Nadal nie mam umowy i nie wiem z jaką datą Bank ją podpiszę i najważniejsze kiedy ją do mnie przyślę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie lada moment umowa dotrze. Możesz też zadzwonić na infolinię (jeśli jeszcze nie wyłączyłeś usługi CitiPhone) lub napisać w CitiOnline i zadać pytanie z jaką datą umowa jest podpisana przez bank. Ale skoro karta dotarła do Ciebie już we wrześniu to tą datą na 99,99999% będzie data wrześniowa.

   Usuń
  2. A czy po wysłaniu wniosku dostaje się jakieś potwierdzenie na maila?

   Usuń
 34. Taka sytuacja: wnioskowałem o kartę w promocji z telefonem. Konsultant zadzwonił, uzyskałem wstępną akceptację wniosku. Ale międzyczasie pojawiła się promocja z voucherem do Mall. Za pomocą formularza na stronie citi, napisałem wycofanie wniosku o kartę. Dziś dzwonił konsultant i anulował wniosek. I teraz pytanie: czy mogę wnioskować po raz kolejny o kartę, tym razem w promocji z voucherem do Mall? Konsultant powiedział mi że nie mogę, ale przecież nie byłem klientem banku, nie posiadam karty. Może ktoś już miał taką sytuację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za telefon dostałbyś na Allegro więcej niż 400 zł ;)

   Usuń
  2. sam sobie odpowiem/ podparty wiedzą z maila od konsultanta: tak mogę skorzystać bo wniosek został wycofany.

   Usuń
 35. Dziś dostałem wiadomość o przyznaniu telefonu. No więc czekam na kuriera.

  OdpowiedzUsuń
 36. Wybrałem darmową kartę Simplicity, ale przyszły dwa listy i w 1 jeszcze naklejka zbliżeniowa, ja coś przeoczyłem i mi ją wcisnęli czy to standard? Są za to jakieś koszty, czy po prostu jej ni eaktywować i wystarczy>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest darmowa. Ale na potrzeby promocji pamiętaj wydawać te 3000 zł kartą plastikową.

   Usuń
 37. Dziś zawitał kurier z paczką. Telefon jest, wszystko działa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I u mnie był też. To co mnie zaskoczyło to wielkie pudło. Zaszaleli z tym.

   Usuń
 38. A otrzymaliście wcześniej informację, że telefon został wysłany ??
  Jaką firmą kurierską został dostarczony ??

  Pytam dlatego, że aktualnie nie przebywam pod adresem korespondencyjnym i boje się, że kurier zostawi awizo a potem paczka wróci do nadawcy a ja o tym nie będę wiedział.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam sobie odpowiem. Telefon dostarcza firma UPS. Przed dostawą nie dostałem żadnej informacji. Dopiero przed drugą próbą doręczenia zadzwonił kurier z pytaniem czy będę w domu.

   Usuń
 39. czy jeżeli kartę dostałem w tym miesiącu ok 14.10, jeśli do końca miesiąca wydam 3 000zł to czy już w listopadzie dostanę telefon? czy dopiero od listopada będzie się liczyć wydana kwota i wszystkie większe wydatki zostawić na listopad?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli data zawarcia umowy przez bank przypada na październik to zgodnie z regulaminem transakcje zliczające się do wymaganej sumy 3 000 zł muszą być wykonywane od listopada. Więc lepiej wydatki zostawić :)

   Usuń
  2. Ja w jednej z poprzednich edycji się pomyliłem i zacząłem płacić za wcześnie, ale okazało się że mi to zaliczyli :)

   Usuń
  3. Też już takie komentarze uczestników promocji czytałem na blogu. Aczkolwiek zakwalifikowanie płatności kartą już z miesiąca umowy jest w tym przypadku dobrą wolą banku. Warto się jednak trzymać regulaminu ;)

   Usuń
 40. Citibank pada w USA - to wymyślają promocje.

  OdpowiedzUsuń
 41. Witam, mam pytanko ;) czy ten zapis:
  Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6700 zł, całkowita kwota do zapłaty 7068,44 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 368,44 zł. (w tym opłata roczna za wydanie i możliwość użytkowania karty głównej 0 zł, odsetki 368,44 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 589,04 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01/09/2016 na reprezentatywnym przykładzie.
  Sugeruje że gdybym złożył wniosek o tą kartę, to bym musiał zapłacić te 368 zł? Z góry dzięki za odpowiedź xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie wyliczenia mogą zaniepokoić na wstępie, ale są to na szczęście wyliczenia hipotetyczne. Bazują one na wytycznych rekomendacji KNF, która obliguje banki do przedstawiania klientom kosztów kredytu w jasny i czytelny sposób z przykładowym wyliczeniem.

   O ile sprawdza się to w przypadku kredytu hipotecznego czy pożyczki, o tyle w przypadku karty kredytowej wprowadza niestety w błąd. Pokazuje bowiem wykorzystanie całej kwoty z karty w pierwszym dniu i spłacanie przez okres 12 kolejnych miesięcy (uwzględniając przy tym wszystkie możliwe koszty). Karta kredytowa jest jednak produktem specyficznym. Nie wymaga wykorzystywania całej dostępnej kwoty. No i jako jedyna posiada okres bezodsetkowy co pozwala spłacić dokładnie taką kwotę, jaka została z karty wydana (bez żadnych kosztów, ani odsetek). Więc tym wyliczeniem nie ma się co przejmować.

   Usuń
  2. Super, dzięki za odpowiedź :)

   Usuń
 42. Witam czy przysłanie kurierem karty kosztuje 30 zeta czy jest inna droga .pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To opcjonalna forma dostarczenia karty - na życzenie klienta. Standardowo bank wysyła kartę listem - bez opłat. Również pozdrawiam :)

   Usuń
 43. Witam. Dzisiaj jest 15-ty dzień miesiąca i nadal cisza.. Nikt do mnie nie dzwoni w sprawie telefonu, a warunki jakie były do spełnienia zostały spełnione oczywiście. Czy mam w jakiś sposób sam dochodzić swoich praw co do nagrody? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 44. Witam serdecznie raz jeszcze. Parę minut temu napisałem, iż brak informacji z banku, odnośnie nagrody, a tu proszę, zamiast do mnie zadzwonić, wysłali mnie maila:

  Drogi Kliencie,

  Dziękujemy za udział w ofercie Citi Handlowy.

  Z przyjemnością informujemy, że spełniłeś wszystkie warunki niezbędne do otrzymania nagrody.
  Mamy nadzieję, że Karta Kredytowa Citibank oraz nagroda przyniosą Tobie wiele radości.

  Z poważaniem,
  Zespół Citi Handlowy

  Dzięki Mr. Złotówa za informację o tej kampanii :)

  OdpowiedzUsuń
 45. Czy do transakcji bezgotówkowych (3000 zł, żeby dostać smartfona) wliczają się płatności sprytnym bilem?

  OdpowiedzUsuń
 46. Dziś przyjechał kurier z telefonem.

  OdpowiedzUsuń
 47. U mnie umowa podpisana we wrześniu, w październiku wszystkie płatności, w listopadzie wiadomość i dziś kurier z paczką w której piękny telefonik :) Super!

  OdpowiedzUsuń
 48. Ja również potwierdzam spełnienie wszystkich warunków, tak jak Pani Agnieszka powyżej. Wczoraj kurier przyniósł telefon i to wszystko bez zapowiedzi, bez telefonów z banku itp. Po prostu dostarczony został na adres korespondencyjny. Polecam :) Dziękuję Mr. Złotówka :)

  OdpowiedzUsuń
 49. Ile trzeba wydawać miesięcznie, żeby wniosek był pozytywnie rozpatrzony? Ja chyba podałam za małe wydatki z konta bo odpowiedź była negatywna ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma czegoś takiego jak minimum. Bardziej już jest maksimum jeśli wydajesz więcej niż zarabiasz. A uwierz mi, że są tacy co tak deklarują. Przyczyn negatywnego rozpatrzenia może być wiele: wysokość dochodów vs koszty utrzymania i obciążenia kredytowe; dotychczasowa historia kredytowa; scoring. Ciężko wywróżyć bez wskazania powodów przez bank.

   Usuń
 50. Tato ma emerytury 2700. powiedział ze wydaje 600 zł i niestety odp. była negatywna. Nie miał do tej pory nigdy kredytu - czysty jak zła. I niestety nie udało mu się :(

  OdpowiedzUsuń
 51. a czy opłaty w punkcie opłat agencja opłat za mieszkanie i prąd wliczają się do tych 3000 tyś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, mogą być. Bo generalnie płatności kartą nie są wykluczone a jedynie przelewy.

   Usuń
 52. Korzystałem z promocji z Tabletem. Dostałem tablet TB3-710, a gdy chciałem zamknąć kartę dostałem z Citi SMS-a ze jak nie zamknę karty to dostaje 200 zł. Potem zadzwonili i i dostałem ciekawa ofertę. Za zakupy od 6 grudnia do 31 stycznia dostaje 10% zwrotu za zakupy, ale max 200 zł. Kasę wpłacą w lutym. Potem mogę zamknąć kartę albo czekać na nową ofertę od Citibanku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to się rozkręcili bo kilka miesięcy temu zatrzymywali zwrotem 50 zł.

   Usuń
 53. W moim LGK8 przy operowaniu palcem po wyświetlaczu słychać w słuchawkach stuki (raz na początku i raz chwilę potem, mimo wyłączonych wszystkich ustawień dźwięków). Też tak macie, czy tylko mój egzemplarz ma tą wadę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie 2 telefony w rodzinie działają bez zarzutu. Złóż reklamację.

   Usuń
  2. Tylko jeszcze gdzie reklamować...? Do Citibanku? Bo "LG Electronics Polska" będący serwisem gwarancyjnym, zapytany o te stuki, bezceremonialnie odpowiedział: "dźwięk włączania i wyłączania się głośników w słuchawkach i jest to normalne działanie słuchawek". Jeśli u Ciebie przez słuchawki nie słychać tych stuków, to mam dodatkowy argument, ale może da się reklamować z kimś innym niż tym mówiącym, że czarne jest białe.

   Usuń
  3. Z regulaminu: "Nagroda objęta jest 24 miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie protokołu wydania sprzętu z magazynu, który będzie zamieszczony razem z urządzeniem w przesyłce. Wszystkie pytania dotyczące warunków gwarancji producenta powinny być kierowane do LG Electronics Polska poprzez infolinię 801 54 54 54, bądź stronę internetową www.lg.com/pl/wsparcie"

   Usuń
  4. Rzecz właśnie w tym, że "LG Electronics Polska" wcześniej powiedział już, że stuki są ok. I kto jak kto, ale akurat oni bez wątpienia doskonale wiedzą, że wiele innych egzemplarzy tych stuków nie mają. Owszem można im o tym "przypomnieć", i mieć nadzieję, że wtedy uznają wadę, ale chyba skuteczniej byłoby poprosić o to jakąś większą instytucję, która ich zdyscyplinuje, i pomyślałem że Citibank w trosce o swoją markę mógły upomnieć ich, żeby sobie nie lecieli w ch.

   Usuń
  5. Trochę późno piszę, ale co tam - Odpowiedź serwisu "dźwięk włączania i wyłączania się głośników w słuchawkach i jest to normalne działanie słuchawek" sugeruje że piszą o czym innym (efekt podłączania słuchawek). Czy na pewno serwis dostał informacje że podczas przesuwania palcem po ekranie słuchawki wydają dźwięki?? Bo włączanie i wyłączanie słuchawek nie ma z ta wadą nic wspólnego i nawet nie powinno być wspomniane w opisie problemu jako wprowadzające w błąd. A dodatkowo wiadomo - serwis z natury odrzuca jak najwięcej reklamacji, więc przy nieprecyzyjnym opisie mogli dać taką odpowiedź.

   Usuń
  6. W hałaśliwym Saturnie na egzemplarzu wystawowym dało się usłyszeć głośniejszy z tych dwóch stuków, który występuje 3 sekundy po, więc jestem skłonny uwierzyć, że wszystkie egzemplarze albo jakaś partia dla polskiego trzeciego świata jest walnięta, więc w ramach tych odrzutów można to nazwać "normą".
   Ale teraz na dodatek zauważyłem, że ten egzemplarz dla większości z kilku testowanych simkart nie obsługuje 3g i lte, więc raczej czeka go rozpoczęcie pingponga z owym serwisem-mówiącym-że-jest-ok.
   Dziwny ten citibank, że swoje produkty promuje odpadami, ale w sumie w Polsce to wcale nie jest rzadkie.

   Usuń
 54. ktoś już dostał informacje w tym miesiacu? 15 grudnia i żadnego info że się załapałem na telefon

  OdpowiedzUsuń
 55. 1. Czy zwroty na kartę wykluczają z promocji, czy po prostu są odliczane z sumy 3000zł?
  2. Czy wykonane przelewy za opłaty domowe wykluczają z promocji, czy tylko odliczane są potem do sumy 3000zł?

  Regulamin p.IV 2. b) i c)
  2. Transakcje, o których mowa w ust 1 lit b) powyżej muszą spełniać następujące kryteria:
  b) nie będą przelewami z  Rachunku Karty, w  tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego Warszawie S.A.,
  c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ani zwroty, ani przelewy za opłaty nie wykluczają z udziału promocji.

   Jednak transakcje zwrócone na kartę, traktowane są tak jakby ich nie było (w kontekście sumowania płatności kartą na sumę min. 3 000 zł).
   Z kolei przelewy nie zaliczają się do wymaganej sumy 3 000 zł, która to pozwala spełnić warunki promocji i otrzymać nagrodę.

   Usuń
 56. Ja złożyłem wniosek kartę za pośrednictwem kuriera w ub. tygodniu. Troszkę mnie zdziwiło to, że wstępnie przydzielony limit jest ponad 10-krotnie wyższy niż chciałem i nie można go obniżyć. Od Konsultanta dowiedziałem się, że można to zrobić później konfigurując kartę (jak ją już będę miał w ręku) poprzez WWW.
  Na start został ustawiony limit w kwocie wynikającej z maksymalnego limitu mojej zdolności kredytowej z bazy BIK. Wtedy nie wiedziałem gdzie jest kruczek – o tym później.
  Dodatkowo oprócz limitu Konsultant zaproponował mi gotówkę na dowolny cel (w moim przypadku była to naprawdę spora sumka) i moim zdaniem był to kredyt bardzo atrakcyjnych warunkach (spłacanych poprzez rachunek z karty). Stąd jak najbardziej zdecydowałem się również i na tą dodatkową gotówkę przelewaną na wskazany przeze mnie rachunek bankowy.
  Kilka dni potem zgłosił się kurier z umową, sprawdził dowód osobisty i poświadczył za zgodność, ponadto dostarczyłem wyciągi bankowe dokumentujące przelewy pensji.
  Dwa dni temu skontaktował się Citi z prośbą o dosłanie dodatkowych dokumentów – m.in. oryginału (papierowego) zaświadczenia z zakładu pracy o dochodach oraz oryginału (papierowego) zaświadczenia z ZUS o niezaleganiu ze składkami. Powiem szczerze, że mnie to dość mocno zdenerwowało – domyślam się, że konieczność dostarczenia takich dokumentów wynikała z wysokiego limitu kredytowego jaki ustawił Citi (a którego w takiej wysokości nie chciałem). Stąd oczywiście zrezygnowałem z karty i wspomnianego kredytu.
  I BARDZO DOBRZE SIĘ STAŁO !!!
  Jak podzieliłem się tą przygoda ze znajomym bankowcem, to ten mi wyjaśnił w czym rzecz i że powinienem się cieszyć, że tak to się skończyło.
  To to co mnie spotkało to znana praktyka Citi - jego zdaniem dlatego Citi na karcie ustawia maksymalny limit kredytowy wynikający z BIK, aby zablokować posiadaczy takiej karty kredytowej przed ewentualnym skorzystaniem z innych produktów kredytowych (u konkurencji). Pośrednio w ten sposób skazując go wyłącznie na Citi. Wtedy nawet tak popularne zakupy na x rat 0% w sklepach mogłyby nie być możliwe – pozostawałaby tylko karta Citi.
  Dla Citi rośnie wtedy prawdopodobieństwo, że klient nie będzie spłacał całości zadłużenia na karcie i pojawi się zadłużenie oprocentowane.
  Moim zdaniem nie dość, że użytkownik karty staje się swego rodzaju niewolnikiem Citi (tracąc pewną wolność w zakresie możliwych opcji kredytowych na przyszłość) – to jeszcze rośnie szansa, że będzie go to kosztowało więcej.
  Oczywiście wiem, że później można limit karty obniżyć – ale na bazie tego co napisałem wcześniej, osobiście nie mam pewności, czy Citi w takim przypadku dokonałby odpowiedniej korekty w BIK. Jedynym pewnym wyjściem wydaje się w takim przypadku zrezygnowanie w ogóle z karty kredytowej (zamknięcie rachunku). Z tym, że wtedy może to już nie być takie łatwe, jeżeli w międzyczasie zadłużyliśmy się na karcie na tyle, że nie jesteśmy w stanie spłacić jej za jednym razem. Dodatkowo taka rezygnacja może być jeszcze trudniejsza, jeżeli, nie daj Boże, zdecydowaliśmy się na dodatkową gotówkę. Moim zdaniem Citi zarzuca tutaj niezłą sieć na swoich klientów - i w moim przekonaniu takie działania są nie do końca etyczne. Zatem PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH przed pochopnym skuszeniem się na „DARMOWY” telefon, który wcale nie musi się okazać taki darmowy. Celem niniejszego przydługiego tekstu nie jest zniechęcenie potencjalnych klientów na ten produkt (który dla sporej części klientów, mimo tego co napisałem i tak może być atrakcyjny), ale podkreślenie, jak bardzo ważne jest wcześniejsze dokładne przyjrzenie się temu, na co chcemy się zdecydować, zanim podejmiemy decyzję.
  Mam nadzieję, że Ci co doszli do tego miejsca wybaczą mi taki długi elaborat, jak również docenią jego przesłanie i nie będą żałować wysiłku włożonego w czytanie.
  Pozdrawiam
  Piotr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pracowałem kiedyś w call center innego banku i sprzedawałem karty kredytowe. Im wyższy limit kredytowy na karcie, tym wyższą mieliśmy prowizję. Może podobnie jest w Citi? U nas było jednak proponowanie klientowi i sugerowanie zalet wyższego limitu, ale bez wciskania bo rozmowy były gęsto odsłuchiwane i nikt nie odważył się klienta ściemniać. Więc chyba trafiłeś na ściemniającego. Jak ja brałem kartę od Citi konsultant proponował mi limit 10 tys. ale nie wciskał. Wziąłem 6 tys. bo wiedziałem, że wyższego nie potrzebuję. Jak później chciałem wziąć kredyt hipoteczny to obniżyłem sobie limit karty, bo nie chciałem z niej rezygnować. I wiem, że BIK zaktualizowany został od nowego miesiąca więc robią jak należy.

   Co do polityki angażowania klientów to w sumie każdy bank najchętniej dawałby klientom możliwego maksa. By ich do siebie przywiązać. A sam ze swej pracy pamiętam takich klientów którzy zarzekali się, że np. karta albo debet im niepotrzebny, że mała kwota starczy a potem brali większy i całą sumę potrafili wykorzystać. Więc się nie ma co dziwić bo dla banku to biznes. Ale zawsze jednak wybór klienta ile chce z tego korzystać, a ile nie. Jeśli jest bystry to wyda te 3 tys., spłaci bez odsetek, żadnych opłat nie poniesie i telefon będzie mieć za darmo. A potem z karty zrezygnuje.

   Usuń
  2. Witam

   Otóż nie się z przedmówcą, który przestrzegał aby nie skusić się na darmowy telefon. Jeżeli przestrzega się terminów spłaty to nie zapłaci się ani grosza.
   Opiszę dla zainteresowanych na swoim przykładzie jak wyglądał proces przyznania karty Citi.
   Na początku października złożyłem wniosek o kartę. Na telefon od konsultanta czekałem około tygodnia. Wyciągi z konta potwierdzające wpływy wysłałem mailem.
   Już w połowie pażdziernika otrzymałem kartę. Wyłącznie płaciłem kartą Citi, żeby spełnić warunki promocji. 14 grudnia w serwisie citi, czyli po dwóch miesiącach otrzymałem wiadomość o przyznaniu nagrody. Co ciekawe zaliczone zostały płatności z października, chociaż w regulaminie jest zapis, że liczą się płatności od następnego miesiąca kiedy wydano kartę. W piątek otrzymałem kurierem telefon. Telefon lg k8 jest telefonem dla mało wymagających. Jak na obecne standardy ma mało pamięci ram 1,5 GB i mało pamięci wewnętrznej 8 Gb. Ma dosyć atrakcyjny wygląd. Wadą jest, że wymaga kart nanosim (co wyklucza korzystanie z aero2). W sklepie na pewno bym tego modelu nie kupił, ale za darmo można brać.

   Usuń
 57. "Troszkę mnie zdziwiło to, że wstępnie przydzielony limit jest ponad 10-krotnie wyższy niż chciałem i nie można go obniżyć. Od Konsultanta dowiedziałem się, że można to zrobić później konfigurując kartę (jak ją już będę miał w ręku) poprzez WWW."

  Gdzie to się ustawia w Citibank Online bo nie widzę? Kartę już używam od miesiąca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Przez www" to pewnie skrót myślowy. Ja złożyłem wniosek (nie reklamację!) o obniżenie limitu z 8000 do 2000 i w ciągu 5 dni obniżyli (dostałem odpowiedź na wniosek i zauważyłem to w konfiguracji karty).

   Usuń
 58. 17 grudnia i też jeszcze nie mam informacji o przyznaniu telefonu podobnie jak powyżej Zre.
  Dostał już ktoś informację w tym miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
 59. rozumiem, że po otrzymaniu nagrody mogę zwrócić te transakcje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A gdzie jest tak długi czas na zwrot? Zalando?
   Nie planuję większych wydatków w tym kwartale, trudno będzie nazbierać 3000zł

   Usuń
  2. W Zalando do 100 dni.

   Usuń
  3. Hmm, a nie będzie wtedy problemów w zalando? W przypadku płatności kartą zwracają na to samo konto. Jak to wygląda ze zwrotami, gdy karty (konta) już nie ma?

   Usuń
  4. A jakby tak kupić takie karty podarunkowe, np. do tesco albo do rossmana i zapłacić za nie tą kartą, to takie karty do tesco lub rossmana są ważne bardzo długo (rok lub nawet 2). Wtedy na spokojnie można by wydawać sukcesywnie tę kwotę przez rok lub 2.

   Usuń
 60. Czy jezeli aktualnie jestem na maciezynskim po ustaniu zatrudnienia tzn. Zus wyplaca mi maciezynski po tym jak skonczyla mi sie umowa po porodzie, i wysokosc macieżyńskiego jrst wyliczona z zarobkow z 12 miesiecy przed porodem to moge wnioskowac o karte kredytowa?

  OdpowiedzUsuń
 61. W związku ze stukami w słuchawkach przy operowaniu palcem po wyświetlaczu (np. przy dotknięciu trójkąta-cofnij) przy wyłączonych dźwiękach (o czym pisałem kilka wpisów wyżej 6. grudnia) udałem się do Saturna, i tam na udostępnionym egzemplarzu mimo hałasu słychać było głośniejszy ze stuków (drugi, który występuje 3 sekundy po dotknięciu wyświetlacza). Wyżej ktoś napisał, że w jego dwóch egzemplarzach to nie występuje, więc przypuszczam, że albo to jest kwestia jakiejś partii tego modelu, albo jest jednak na tyle ciche, że nie zauważył tego. Może ktoś jeszcze sprawdzi u siebie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze jest też przetestować słuchawki z różnymi impedancjami - w innym telefonie miałem mnóstwo szumów i dziwnych dźwięków na słuchawkach z małą impedancją. Zgodnie z moimi przewidywaniami - po podłączeniu słuchawek chyba 22kohm szumy i dziwne dźwięki znikły.

   Usuń
  2. Stuki najwyraźniej są efektem niedopracowanego włącznia i wyłączania modułu słuchawek. Próbowałem też innymi słuchawkami (teraz widzę, że mają impedancję 16 omów), ale to niewiele zmieniło.
   Teraz na dodatek widzę, że w tym lg-szrocie tylko z jedną kartą sim działa poprawnie - z pozostałymi czterema nie widzi 3g i lte.

   Usuń
 62. Zrobiłem chyba błąd, podając numer telefonu i e mail. Trzeba było sobie zakupić osobną kartę i stworzyć zastępczy e-mail.
  Jeszcze konsultant nie zadzwonił ws karty, a już zasypano mnie reklamami. Na pewno stamtąd, gdyż zwracają się imiennie!! Jeśli nic z tego nie będzie, to tylko stracę (czas i nerwy).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale przecież nawet nie trzeba wyrażać zgody na marketing. Możesz ją wycofać.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...