Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Karta Citi Simlicity z prezentem: 400 zł do wykorzystania w sklepie Empik.com

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

19.07.2016

Karta Citi Simlicity z prezentem: 400 zł do wykorzystania w sklepie Empik.com

Te wakacje zdecydowanie należą do Citibanku. Wystartowała kolejna już promocja jego karty kredytowej.

voucher na zakupy do sklepu empik.com promocja Citibank Citi simplicity
Tym razem za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty kredytowej Citi Simplicity do zdobycia jest voucher o wartości 400 zł, który będzie można zrealizować podczas zakupów w internetowym sklepie Empiku.

Do promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu empik.com o wartości 400 pln" można przystąpić do 30.09.2016 r. Zasady udziału i warunki uzyskania nagrody są takie same jak w bliźniaczo podobnych promocjach karty Citi Simplicity z voucherem 400 zł do Morele.net (sklepu z komputerami, sprzętem RTV i AGD), jak i z voucherem 400 zł do Nexterio.pl. Należy:
  • gdy zadzwoni konsultant banku złożyć wniosek o kartę (najlepiej Citi Simplicity - nieco niżej piszę dlaczego właśnie o nią) 
  • dostarczyć do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania) 
  • zawrzeć umowę i aktywować otrzymaną kartę 
  • w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa (data będzie widoczna w umowie, którą bank do Ciebie odeśle) zalogować się min. jeden raz w bankowości internetowej lub aplikacji banku
I za spełnienie tych prostych warunków już uzyskasz nagrodę. Voucher o wartości 400 zł trafi na Twą skrzynkę z wiadomościami w bankowości internetowej Citibanku w drugim tygodniu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków promocji.

W tej promocji wymagane jest jednak utrzymanie karty i wykazanie się pewną aktywnością przez dłuższy okres. W regulaminie mamy bowiem następujący zapis:
"Dodatkowo klient zobowiązany jest do dokonywania przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o Kartę minimum jednej transakcji miesięcznie przy użyciu Karty. Od spełnienia tego warunku nie zależy otrzymanie vouchera do sklepu empik.com W przypadku niedokonania tych transakcji nagrodzony Uczestnik zapłaci Bankowi karę umowną w wysokości 200 zł (dwieście złotych)"
Taką lojalkę na szczęście można jakoś przeżyć ;) Wszak wystarczy wykonywać tylko jedną płatność miesięcznie - w dodatku na dowolną kwotę. Poza tym w przypadku terminowego spłacania wykorzystanych środków z karty, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów, bo karta jest darmowa.

Nagrody w ramach promocji - zgodnie z informacjami w regulaminie - zwolnione są z podatku. Środków z vouchera (ważnego do 30.06.2017 r.) nie trzeba wykorzystywać podczas jednych zakupów. Niewykorzystane środki zostaną przypisane do konta w sklepie internetowym Empik.com i będzie można nimi opłacać zakupy w przyszłości.

By nie przegapić żadnej promocji: 

Dla kogo promocja?


Nic nowego - jak zawsze w promocjach Citibanku mamy do czynienia z dość długą karencją. W tym przypadku udział w akcji mogą wziąć osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2014 r.

Standardowo od wnioskodawcy o kartę w Citibanku wymagane jest też spełnienie poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; 
dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata"

Złóż wniosek o kartę w promocji z voucherem do Empik.com 

Karta kredytowa Citibanku - prześwietlenie oferty 


Wnioskując o kartę w promocji możesz wybrać jedną z kart: Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity.

Pierwsze dwie charakteryzują się połączeniem z programami lojalnościowymi, gdzie przelicznik zdobywania punktów/mil względem wartości nagród w mej ocenie do najkorzystniejszych nie należy. Pamiętać też trzeba, że karty te kosztują aż 18 zł miesięcznie, a opłaty można uniknąć dopiero po wykonaniu płatności na sumę 4 000 zł w miesiącu. Kredytowa karta Citi Simplicity wydawana jest za 0 zł. Bank nie pobiera też opłaty rocznej, ani miesięcznej za jej posiadanie. Więcej o karcie pisałem tutaj - w momencie jej pojawienia się w ofercie banku.

Wyrabiając którąkolwiek z kart kredytowych Citibanku warto zwrócić uwagę na kuriozalną opłatę... z której można jednak zrezygnować. To opłata za dostęp do usługi CitiPhone (6 zł miesięcznie). Aby ją wyłączyć wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać wiadomość o treści "Rezygnuję z usługi CitiPhone". I to wszystko.


Pozostając w temacie kart kredytowych Citibanku, dodam, że oprócz wspominanych już promocji z voucherami (Morele.net oraz Nexterio.pl) do wzięcia czeka też telefon LG K8 LTE (o wartości 549 zł) lub voucher 200 zł na przejazdy z iTaxi. A i jest też propozycja dla obecnych posiadaczy karty kredytowych Citibanku w postaci ultrakrótkiego programu poleceń.


Polecane wpisy (najpopularniejsze w ciągu ostatnich 7 dni):
Lubisz promocje bankowe? Polub Bankobranie:

1 komentarz:

  1. A to są jeszcze osoby, które mogą mieć kartę ale jeszcze jej w Citibanku nie mają lub w ostatnim czasie nie miały??? ;)

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...