Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij Premię z Bankiem Millennium: do 200 zł za Konto 360º lub Konto 360º Student

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

29.07.2016

Zgarnij Premię z Bankiem Millennium: do 200 zł za Konto 360º lub Konto 360º Student

W nowej promocji kont w Banku Millennium czeka premia pieniężna w wysokości 100 zł oraz bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Fly.pl.

zgranij premię z bankiem millennium ii edycja 200 zł
Warunki uzyskania bonusów są całkiem proste i jednocześnie pokrywają się z warunkami, których spełnienie zwalnia z opłat za konto i kartę. Dodatkowym argumentem do udziału w akcji dla osób oszczędzających będzie promocyjna oferta lokaty mobilnej oraz konta oszczędnościowego.

Aby wziąć udział w promocji "Zgarnij Premię z Bankiem Millennium - II edycja" (pierwsza odbyła się w czerwcu br.) i zdobyć 100 zł w gotówce oraz 100 zł do wykorzystania na Fly.pl:
 • najpóźniej do 14.08.2016 r. zarejestruj się na stronie promocji
 • za pomocą linku otrzymanego na mail podany podczas rejestracji przejdź na stronę akcji i złóż wniosek o konto w Banku Millennium (we wniosku pamiętaj wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i nie odwołuj jej przez cały okres promocji) 
 • wyraź zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi danych objętych tajemnicą bankową (wyłącznie tych niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków promocji i wypłaty premii) 
 • najpóźniej do 21.08.2016 r. zawrzyj umowę o konto 
 • spełnij warunki uzależnione od rodzaju otwartego konta: 
  • w przypadku Konta 360º: we wrześniu, październiku i listopadzie zasil konto kwotą po min. 1 000 zł i w każdym z tych miesięcy wykonaj co najmniej jedną płatność kartą na dowolną kwotę 
  • w przypadku Konta 360º Student: we wrześniu, październiku i listopadzie wykonaj po co najmniej jednej płatności BLIKiem i/lub kartą wydaną do konta
I tyle wystarczy by zdobyć nagrody. O ich przyznaniu organizator akcji powiadomi mailowo najpóźniej do 12.12.2016 r. i wtedy będzie niezbędne zalogowanie na stronie promocji i uzupełnienie danych do wypłaty premii - będzie należało podać numer rachunku konta otwartego w promocji w Banku Millennium (konto te należy posiadać do momentu wypłaty premii). Wypłata premii ma nastąpić w ciągu 14 dni roboczych od dnia powiadomienia o jej przyznaniu.

Bony Fly.pl mają być przekazane w formie elektronicznej za pośrednictwem maila najpóźniej do 30.12.2016 r.

Dla kogo promocja?


"Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które po 01.04.2015 r. dysponują lub dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w Banku oraz nierezydenci, pracownicy i współpracownicy Organizatora oraz członkowie ich najbliższych rodzin (małżonkowie, zstępni, wstępni, rodzeństwo), pracownicy i współpracownicy Banku biorący bezpośredni udział w przygotowaniu i obsłudze Promocji"
Poza powyższym uczestnikiem promocji nie może być również osoba, która już jest wnioskodawcą o którykolwiek produkt banku i jej wniosek jest w trakcie procesowania przez bank.

Oferta dla oszczędzających 


Dla osób posiadających oszczędności i szukających dobrego - jak na obecne czasy - oprocentowania, dodatkowym argumentem do założenia konta w Banku Millennium może być Lokata Mobilna oraz konto oszczędnościowe.

Lokata Mobilna to 3-miesięczny depozyt dla kwoty do 10 000 zł, który daje oprocentowanie od 3% do 3,25% w skali roku (wyższa stawka dostępna jest dla tych, którzy depozyt założą za pomocą aplikacji mobilnej w opcji rozszerzonej rzeczywistości - więcej na ten temat pisałem tutaj).

Z kolei na koncie oszczędnościowym można uzyskać 2,7% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł pod warunkiem wpłacenia "nowych środków" (w przypadku osób przystępujących do promocji wymóg ten zostanie spełniony "z automatu").

Na promocyjną stawkę oprocentowania można załapać się do 20.08.2016 r., a oprocentowanie 2,7% jest gwarantowane przez bank na okres 92 dni (liczony od dnia pierwszej wpłaty).

Konto 360º lub Konto 360º Student - prześwietlenie oferty


Konto 360°: konto i karta płatnicza będą za 0 zł jeśli co miesiąc zapewnisz wpływ na min. 1 000 zł (może być to także przelew z Twego konta w innym banku), a kartą wykonasz co najmniej jedną płatność na dowolną kwotę (warunki te idealnie pokrywają się z zasadami promocji, w której czeka premia 100 zł i bon na Fly.pl).W przypadku niespełnienia któregoś z warunków, opłata miesięczna za konto wyniesie 8 zł, a za kartę 7 zł.

Dzięki karcie zyskasz bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą. Do karty dołączone jest ubezpieczenie "Pakiet Bezpieczeństwa", które kosztuje 3,99 zł miesięcznie, ale jest to na szczęście ubezpieczenie dobrowolne i można je wyłączyć na infolinii banku.

Drugim z ubezpieczeń jest "Pakiet Bardzo Pomocny" (obejmuje assistance domowe i medyczne) który na pierwsze 12 miesięcy prowadzenia konta otrzymasz za darmo. Później - jeśli nadal zechcesz z niego korzystać (bo również jest to ubezpieczenie dobrowolne) - opłata miesięczna wyniesie 4,98 zł.

Konto 360° Student: to propozycja dla osób w wieku 18-26 lat (to kluczowe kryterium; wbrew nazwie nie trzeba być studentem!).

Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe, ale w pozostałym zakresie zasady dotyczące karty i ubezpieczeń są identyczne z opisanymi powyżej dla Konta 360°. Jedna płatność kartą na dowolną kwotę miesięcznie sprawi, że nie poniesiesz żadnych opłat za posiadanie plastiku (jeśli transakcji nie wykonasz, opłata wyniesie 4 zł).

Po złożeniu wniosku o wybrane konto, umowę zawrzesz za pośrednictwem kuriera lub podczas wizyty w oddziale banku (w tym przypadku chodzi o miejsce podpisania umowy; do promocji kwalifikują wyłącznie wnioski złożone w opisany powyżej sposób).

Przydatne dokumenty:

45 komentarzy:

 1. No i to jest dobra opcja jako alternatywa do BZ WBK z którym zamierzam się pożegnać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam dość daleko do najbliższego oddziału Millenium. To nie jest przeszkodą skoro bankomaty są darmowe wszystkie. Rzadko zresztą z nich korzystam. Umowę zawrę kurierem. Ale pytanie jest następujące. Gdy kiedyś jednak postawię zamknąć konto to czy można to zrobić w Millenium na odległość?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz nawet w bankowości internetowej :)

   Usuń
  2. Wszystkie sposoby są możliwe. Oddział, list, infolinia lub Millenet czyli bankowość internetowa.

   Usuń
 3. Konto w Milennium założyłem kilka miesięcy temu też w promocji. Jestem z niego zadowolony i choć raczej skaczę z kwiatka na kwiatek i szukam różnych promocji to zostawiłem je sobie jako główne. M.in. z powodu lokaty mobilnej i k.oszczędn.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To 4% na kontach w BZWBK nie są lepsze od lokaty mobilnej od "k.oszczędn."? Do tego dostęp do środków masz bez ograniczeń (jak to zwykle bywa przy "k.oszczędn.").

   Usuń
  2. Ale nie pisałem, że tych 4% na Godnym Polecenia jest gorsze i nie mam. Mam też :) No ale tamto konto jako główne jest, a właściwie od 1.08 będzie gorsze.

   Usuń
 4. 01.04.2015 - 16-to miesięczna perspektywa wsteczna. Cóż, na razie się nie łapię, bo "raptem" w maju zeszłego roku zamknąłem rachunek. Przyjdzie poczekać. A nóż w lipcu 2017 roku będą mieli coś ciekawego, jak BZWBK zresetuje fajne warunki (darmowość karty i 4%-we konta).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety mnie też to blokuje :( Konto zamknięte w kwietniu ub.r.

   Usuń
 5. Lokata Mobilna to 3-miesięczny depozyt dla kwoty do 10 000 zł, który daje oprocentowanie od 3% do 3,25% ... znowu te sam szmonces - po 3 mies. odsetki to jedynie 60,75 ... czy oni na głowy poupadali? Smartek, apka i taki marny efekt!

  OdpowiedzUsuń
 6. - Czy można otworzyć konto przelewem? A jeśli tak to czy nie ma przy tym akcji jak w promocji Idea Banku?
  - Czy po spełnieniu warunków można bez problemu zastrzec kartę przez serwis transakcyjny?

  OdpowiedzUsuń
 7. Aha jeszcze jedno, byłbym zapomniał :) Czy konto Student jest darmowe do 26 roku życia włącznie? Tzn. jak teraz mam 24 i pół, to czeka mnie jeszcze 1,5 roku darmowości, czy 2,5 roku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmiany po ukończeniu 26 roku życia, a co do pytań wyżej to we wniosku dostępne są tylko 2 opcje zawarcia umowy (kurier lub oddział). Po spełnieniu warunków promocji kartę można zastrzec. Ale sprawdza się to w przypadku Konta 360º Student (bo samo konto będzie już darmowe bez warunków). A w przypadku Konta 360º warunki (wpływ 1000 zł i 1 płatność kartą) trzeba spełniać łącznie. Więc jeśli nie będzie karty to bank pobierz opłatę za prowadzenie konta (8 zł).

   Usuń
  2. Karte trzeba miec ale nie trzeba z niej korzystac wystarczy platnosci robic Blikiem, zeby nie pobrali za konto.

   Usuń
  3. Dzięki bardzo. Btw. w artykule masz ciągle:

   "Po złożeniu wniosku o wybrane konto, umowę zawrzesz za pomocą przelewu weryfikacyjnego z konta w innym banku lub podczas wizyty w oddziale banku."

   Więc warto byłoby poprawić :)

   Usuń
  4. Słusznie. Już poprawione. Aktualnie umowę można zawrzeć wyłącznie za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku.

   Usuń
 8. Do końca sierpnia można jeszcze otwierać konto 360 z użyciem kodu z polecenia. Można wtedy otrzymać 60 zł, a polecający 100zł - niestety nie można już polecać, ale każdy kto ma kod od polecającego może skorzystać. I tu nasuwa się pytanie - czy można to połączyć z obecną promocją Bankiera tzn. czy we wniosku otwartym ze strony promocji jest miejsce na wpisanie kodu polecenia?

  OdpowiedzUsuń
 9. Hej Mr. Złotówa czy ten kupon na fly.pl można opchnąć np. na Allegro? Niezbyt mi leży taka forma nagrody, a szkoda żeby się zmarnował. Dodatkowo można by przytulić trochę dodatkowej kasy, sprzedając kupon np. za 3/4 lub 1/2 wartości ciągle trochę grosza by wpadło. W regulaminie widzę, że kupony nie są imienne, ani też nigdzie nie jest wprost napisane że zakazane jest ich odsprzedawanie. Czy na pewno nic tego nie zabrania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet w regulaminie mamy zapis "Kupony nie są imienne i mogą być przekazywane innym osobom" więc nie ma przeszkód ;) Można je sprzedać. Na Allegro pewnie też (jeśli regulamin tego nie zabrania).

   Usuń
 10. Jak wygląda u nich zamknięcie konta? Da się telefonicznie albo przez serwis transakcyjny?

  Czy wcześniej warto zastrzec kartę żeby nie pobrali czasem opłaty? Da się to zrobić przez ST? Słyszałem że jak się zastrzeże przez net to automatycznie wysyłają nową, nie da się tak po prostu zrezygnować, to prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz telefonicznie, możesz też w serwisie.
   Co do zastrzegania karty to nie wiem. Jeśli z automatu wznawiają to może lepiej zastrzec na infolinii z zaznaczeniem braku wznawiania.

   Usuń
 11. Mam pytanie o zamykanie konta w Millennium (bralam udzial w poprzedniej promocji). Zlozylam wniosek w bankowosci internetowej 27 lipca; pojawil sie komunikat, ze zostanie zamkniete 27 sierpnia. W lipcu spelnilam warunki wymagane do tego, zeby konto bylo darmowe. Czy w sierpniu tez mam na nie przelac 1000 zl i zrobic jedna platnosc, czy oplata za konto i tak sie juz nie zdazy naliczyc? Czy ktos to moze sprawdzil?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W okresie wypowiedzenia raczej już nie, bo kiedy mieliby pobrać opłatę? Już po zamknięciu konta?

   Usuń
 12. Konto otwarte 02.08.2016 – to pierwszy przelew i 1 transakcja ma być dopiero we wrzesniu??- czy juz promocja obowiązuje od sierpnia ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od września dopiero. W sierpniu nic robić nie musisz

   Usuń
 13. Zamierzam otworzyć konto w ramach tej promocji - chcę żeby kurier przyjechał z umową do podpisu do pracy bo rzecz jasna w domu mnie nie będzie. Czy podczas zakładania konta jest opcja wpisania adresu do podpisania umowy muszę adres do pracy wpisać jako główny/korespondencyjny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po złożeniu wniosku zadzwoni do Ciebie konsultant banku. Wtedy można wskazać inny adres dla kuriera np. do Twej pracy.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Można podać odrębny adres.

   Usuń
 14. Mam pytanie. Czy po zapewnieniu wpływu na konto tego 1000 zł i po jednej płatności kartą mogę resztę środków pozostałych na koncie przelać na swój główny rachunek spełniając warunek promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się to, by takie środki wpłynęły. I nawet tego samego dnia można je wypłacić :)

   Usuń
 15. Jak to jest z wpłatami, kluczowe dla mnie jest to żeby były wpłatomaty, czy do konta 360 student jest możliwość wpłaty przez wpłatomat(darmowe rzecz jasna)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Millennium ma wpłatomaty. Wpłaty oczywiście darmowe.

   Usuń
  2. Millenium ma swoje wpłatomaty, ale jest ich niewiele i wyłącznie w większych miastach. Za inne wpłatomaty trzeba płacić. To było powodem mojej rezygnacji z usług tego banku.

   Usuń
 16. Ktoś już dostał e-mail?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie brak. Pewnie jutro.

   Usuń
  2. Właśnie przyszedł mail, uzupełniłem, czekam na wypłatę. Kopiując numer konta do schowka wklejcie go gdzieś wcześniej i usuńcie spacje, bo w polu do podania numeru konta obetnie nadmiarowe cyfry.

   Usuń
  3. Zgodnie z przewidywaniami ;) Dziś wyszły maile do uczestników. O finalizacji promocji piszę tutaj.

   Usuń
 17. Po @ z informacja o premii - moge zamknac juz konto??? bez ukrytych kosztów ??? realizacji wypłaty 100zł( do 14 dni roboczych) wypowiedzenie umowy do konta 1 m-c ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Millenium potrafi nie czekać do końca wypowiedzenia i konto zamknąć wcześniej. Niech się z wypłatą premii opóźnią i będzie niepotrzebny lament. Zasady uniknięcia opłat za konto nie są jakieś hardcorowe więc lepiej zaczekaj z wypowiedzeniem.

   Usuń
  2. Konta - Wnioski - Zamykanie konta

   Dziwię się, bo to jedno z lepszych kont na rynku!

   Usuń
 18. Poproszę o pomoc. Jak zamknąć konto przez bankowość internetową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konta - Wnioski - Zamykanie konta

   Dziwię się, bo to jedno z lepszych kont na rynku!

   Usuń
  2. Jestem za granicą. Jest mi zbędne.

   Usuń
  3. @Anonimowy, 8 października 2017, 19:28
   Dzięki serdeczne!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...