Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Używaj PeoPay i wygrywaj nagrody - konkurs z 1506 nagrodami dla klientów Pekao SA

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

8.07.2016

Używaj PeoPay i wygrywaj nagrody - konkurs z 1506 nagrodami dla klientów Pekao SA

Tablety Samsung, powerbanki i kubki termiczne czekają za używanie aplikacji PeoPay.

Na blogu dość często pojawiają się promocje związane z systemem płatności mobilnych BLIK, udostępnionym klientom przez siedem dużych banków. Do grona tego nie należy Pekao SA. Bank poszedł bowiem inną drogą i promuje swój system oparty o aplikację PeoPay. I dziś o konkursie "Używaj PeoPay i wygrywaj nagrody" skierowanym do klientó Pe
Na blogu dość często pojawiają się promocje związane z systemem płatności mobilnych BLIK, udostępnionym klientom przez siedem dużych banków. Do grona tego nie należy jednak Pekao SA. Bank poszedł bowiem inną drogą i promuje swój system oparty o aplikację PeoPay.

I dziś o konkursie "Używaj PeoPay i wygrywaj nagrody" skierowanym do klientów Pekao, trwającym w okresie od 1. do 31.07.2016 r.

Zgodnie z regulaminem udział w konkursie wziąć mogą:
"osoby fizyczne pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które zarejestrowały się w aplikacji PeoPay w trakcie trwania Konkursu oraz posiadają zdefiniowany rachunek do płatności w aplikacji PeoPay tj. Eurokonto"
Dalej dodatkowo należy zarejestrować udział w konkursie (już na tym etapie należy wskazać oddział banku, w którym odbierzesz nagrodę w razie wygranej) i wykonywać transakcje za pomocą aplikacji.

Nagrody rzeczowe trafią do osób, które wykażą się największą aktywnością, przy czym:
"Do Konkursu zaliczane są następujące transakcje, o wartości co najmniej 10 złotych każda, wykonane za pomocą aplikacji PeoPay w czasie trwania Konkursu: 
a) Płatności bezgotówkowe w punktach handlowo - usługowych i internecie wykonane w czasie trwania Konkursu, z tym, że jeśli w danym dniu Uczestnik za pomocą aplikacji PeoPay dokonał w danym punkcie (sklepie) jednej lub więcej płatności, to spośród tych płatności liczona jest tylko jedna płatność, 
b) Wypłaty z bankomatów, z tym, że spośród wszystkich wypłat z bankomatu/bankomatów dokonanych przez Użytkownika danego dnia za pomocą aplikacji PeoPay liczona jest tylko jedna wypłata bankomatowa dokonana w tym dniu,  
c) Przelewy między użytkownikami, z tym, że spośród wszystkich przelewów dokonanych przez Użytkownika danego dnia za pomocą aplikacji PeoPay liczony jest tylko jeden przelew dokonany w tym dniu"
Na podstawie liczby wykonanych transakcji bank sporządzi ranking i przydzieli nagrody według następującej kolejności:
 • 6 tabletów Samsung Galaxy Tab S2 9.7 o wartości 2 038 zł brutto każdy
 • 500 ładowarek z zewnętrznym akumulatorem (powerbanki) o pojemności 2200 mAh o wartości 35 zł brutto każda
 • 1000 kubków termicznych o wartości 25,83 zł brutto każdy
W rankingu uwzględnieni zostaną wyłączni ci uczestnicy, którzy wykonają w konkursie co najmniej trzy transakcje.

Do nagród bank dorzuca też dodatkowe nagrody pieniężne będące równowartością należnego podatku od nagród. Część ta nie jest przekazywana zwycięzcy, ale trafi do właściwego urzędu skarbowego.


Jeśli nie posiadasz konta w Pekao, ale w Alior Banku, BZ WBK, Getin Banku,  ING Banku Śląskim, mBanku, Millennium lub PKO BP (a więc w bankach udostępniających usługę BLIK), zainteresować może Cię wpis: 1000 punktów Vitay za każde 50 zł wydane BLIKiem na stacjach paliw Orlen (taka liczba punktów oznacza np. darmową kawę lub hot doga).

Polecane wpisy (najpopularniejsze w ciągu ostatnich 7 dni):
Bądź na bieżąco z bankowymi promocjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

5 komentarzy:

 1. Czyli że jeśli mam już u nich aplikację to nawet w konkursie udziału nie mogę wziąć? No to mam powód do tego co już rozważałem od jakiegoś czasu. W poniedziałek zamykam konto.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto w Pekao?? Czytelnik tego bloga?? Ciiiiiii, wstyd się przyznawać ;) Zamykaj czym prędzej.

   Usuń
 2. Nie polecam tego banku i ich wielce nagród do wygrania, zwykła ściema,zapis w regulaminie ,że nie mogą brać udziału w nim pracownicy, a 3 osoby co znam w nim wygrały nagrody , jedna nagrodą jest samochód dlatego pic na wodę a nie nagrody dla klientów...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. klienci w nagrode beda zasuwac na bank żeby były mniej wartościowe nagrody dla zasłużonych pracowników

   Usuń
 3. Wolę byle jakie nawet nagrody gwarantowane niż pościg za tabletem, a i tak pewnie dostałbym kubek. Dziękuję, postoję.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...