Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher o wartości 200 zł na przejazdy z iTaxi za kartę kredytową Citibanku

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

5.07.2016

Voucher o wartości 200 zł na przejazdy z iTaxi za kartę kredytową Citibanku

Twórcy promocji w Citibanku mają nad czym pracować. Co rusz pojawia się nowa okazja do bankobrania.

itaxi citibank 200 zł voucher
Jak to bywa w tym banku, premiowane jest wyrobienie karty kredytowej. Promocje były już bardzo różne. Można było zdobyć tablet, telefon, voucher na zakupy, iPad, telewizor i inne nagrody. Teraz przyszedł czas na vouchery do wykorzystania na przejazdy z iTaxi.

Aby wziąć udział w promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher iTaxi na 10 przejazdów o wartości 20 pln każdy" należy:
  • w trakcie rozmowy z konsultantem banku złożyć wniosek o kartę Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity
  • dostarczyć do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania) 
  • zawrzeć umowę i aktywować otrzymaną kartę
  • w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa (data będzie widoczna w umowie, którą bank do Ciebie odeśle) co najmniej raz zalogować się w bankowości internetowej lub aplikacji banku
Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz voucher upoważniający do 10 przejazdów z iTaxi o wartości 20 zł każdy. Voucher ma być przekazany wiadomością w bankowości internetowej, którą bank prześle w drugim tygodniu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Voucher będzie można wykorzystać do końca 2016 roku. Na samą promocję można załapać się do 31.08.2016 r.

W zakresie wykorzystania vouchera ważna jest jeszcze jedna informacja:
"Voucher elektroniczny działa tylko w przypadku gdy płatność za kurs jest płatnością mobilną przez aplikację, tj. za pomocą karty płatniczej, kredytowej lub konta paypal"

Uwaga lojalka!


Regulamin promocji zobowiązuje do utrzymania karty przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy oraz do wykonywania miesięcznie co najmniej jednej transakcji. Może to być płatność na dowolną kwotę - nawet za skromne zakupy w postaci batonika lub gazety.

O spełnieniu tego warunku trzeba pamiętać, gdyż niewykonanie wymaganej transakcji w jakimkolwiek miesiącu oznaczać będzie karę w wysokości 200 zł.

Dla kogo promocja?


W promocjach Citibanku dość długa karencja to tradycja. Nie inaczej jest teraz. Udział w promocji może wziąć wyłącznie pełnoletnia osoba, która od 1.01.2014 r. nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibanku.

Karty kredytowe Citibanku - prześwietlenie oferty


Biorąc udział w promocji staniesz przed wyborem jednej z trzech kart. Najlepszym wyborem wydaje się bezwarunkowo darmowa karta Citi Simplicity. Więcej na jej temat pisałem tutaj (w momencie pojawienia się karty w ofercie banku) oraz we wpisie "Darmowa karta Citi Simplicity z prezentem: 400 zł do wydania na morele.net". I lekturę tegoż właśnie wpisu polecam osobom zainteresowanym kartą Citibanku. Wszak na tych samych warunkach zdobyć można nie 200, a 400 zł ;)

Poradnik dla osób które dotąd nie posiadały karty kredytowej: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Złóż wniosek i zdobądź voucher 200 zł na iTaxi

Dowiaduj się o wszystkich promocjach bankowych opisywanych na blogu. Zapisz się na bezwarunkowo bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...