Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nadmorska Scena Kulturalna: rabaty z BLIKiem

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

14.07.2016

Nadmorska Scena Kulturalna: rabaty z BLIKiem

Ruszyła kolejna promocja BLIK. Tym razem nie ogólnopolska, ale w wybranych miejscowościach nad Bałtykiem.

scena kulturalna blik promocje zniżki
Podobno na polskim wybrzeżu tłumy. Są więc tam pewnie i Czytelnicy bloga. Jeśli na plaży znajdujecie czas by zajrzeć na Bankobranie (w co gorąco wierzę) to przydać się Wam mogą informacje o promocjach dzięki którym mniej wydacie płacąc BLIKiem.

Promocje dotyczą Sceny Kulturalnej, czyli cyklu imprez, które dostępne są w siedmiu nadmorskich miejscowościach: Jurata, Jastarnia, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Karwia, Łeba, Darłówko. Można tam wybrać się m.in. na seans filmowy, jak i skorzystać z drobnej gastronomii. I tych właśnie opcji dotyczą rabaty od BLIKa.

Korzystając z BLIKa w namiotach Sceny Kulturalnej zapłacisz:
  • 10,90 zł za bilet ulgowy do kina (zamiast 15,90 zł)
  • 6,99 zł za dużą kawę Costa (zamiast 9,99 zł)
  • 10,99 zł za Kokos RiRi  (zamiast 15,99 zł)
Powyższe promocje mają obowiązywać do 31.08.2016 r.

Bądź na bieżąco z bankobraniem: 

Dla jadących na urlop autem lub już wracających opłacić może się tankowanie na stacjach Orlen. W ramach programu lojalnościowego Vitay za każde 50 zł płatności BLIKiem otrzymasz 1000 punktów promocyjnych. A tyle wystarcza już na skorzystanie z darmowej kawy lub hot-doga.

Płacenie BLIKiem wyróżnione jest również w promocji mBanku, gdzie za transakcje wykonywane właśnie za pomocą systemu płatności mobilnych bank zwraca 4%. Łącznie w promocji "Zyskaj z eKontem" czeka nawet 500 zł (za aktywne korzystanie z konta, aplikacji, karty i/lub BLIKa).

Na koniec jeszcze informacja dla osób chcących płacić BLIKiem i szukających miejsc, gdzie tego typu forma płatności jest akceptowana. Choć to dobra wiadomość głównie tylko dla mieszkańców Łodzi i okolic. Od 12 lipca w biletomatach łódzkiej komunikacji miejskiej można płacić BLIKiem.

Jeśli dotąd nie było Ci dane płacić telefonem przeczytaj wpis: BLIK. Zalety i wady jakie ma Polski Standard Płatności. Aktualnie z BLIKa korzystać mogą klienci Alior Banku, BZ WBK, Getin Banku, ING Banku Śląskiego, wspomnianego już mBanku oraz Millennium i PKO BP.


Polecane wpisy (najpopularniejsze w ciągu ostatnich 7 dni):
Lubisz promocje bankowe? Nie chcesz by jakakolwiek z nich umknęła Twej uwadze? Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...