Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Konto za ZERO" w PKO BP z premią 100 zł, czas uzupełnić dane!

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

6.07.2016

Uczestniku promocji "Konto za ZERO" w PKO BP z premią 100 zł, czas uzupełnić dane!

Przed uczestnikami promocji pozostał ostatni etap.

finalizacja promocji konto za zero premia 100 zł pko bp
Finalizacja udziału w akcji dotyczącej Konta za Zero w PKO BP polega - jak to bywa w promocjach tego typu - na uzupełnieniu danych do wypłaty premii.

O zasadach udziału w promocji oraz warunkach do spełnienia pisałem w momencie pojawienia się tejże okazji do bankobrania (tutaj). Dziś przypomnę to co najważniejsze. A należało:
  • w okresie od 26.02. do 31.03.2016 r. złożyć wniosek o Konto za Zero w PKO BP (wyrażając przy tym wymagane zgody) 
  • w ciągu 30 dni od wysłania wniosku zawrzeć umowę 
  • w ciągu kolejnych 20 dni wykonać w punktach handlowo-usługowych płatność lub płatności za pomocą aplikacji IKO (BLIKiem) na sumę co najmniej 10 zł
Do 25.06.2016 r. organizator akcji (wydawca serwisu Bankier.pl) mailowo miał powiadomić uczestników promocji (którzy spełnili powyższe warunki) o przyznaniu premii. Od tego momentu, przez okres 14 dni roboczych, czyli nawet do 14.07.2016 r. dano uczestnikom czas na uzupełnienie danych (w tym numeru rachunku konta otwartego w promocji) niezbędnych do wypłaty premii. Z uzupełnieniem danych nie ma jednak co zwlekać, bo i wypłata premii ma nastąpić do 14.07.2016 r.

Warto jednak dodać, że część uczestników promocji maile dostała sporo przed terminem, a niektórzy otrzymali już nawet premie :) Informacja dla tych, którym mail umknął, a 14 dni roboczych już upłynęło. Dane można ciągle uzupełnić.

Co zrobić gdy nie dotarł mail?


Jeśli nie masz wiadomości informującej o przyznaniu premii, sprawdź jeszcze różne zakładki swej poczty. Zdarzają się  niestety sytuacje, że tego typu maile wpadają do folderów typu "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty", "zakupy" lub "inne". Jeśli i tam oczekiwanej wiadomości nie ma, możesz spróbować zalogować się na stronie promocji (jeśli nie pamiętasz hasła to możesz je zmienić tutaj). Jeśli będzie tam możliwe uzupełnienie danych, domniemać można, że pojawił się problem z dostawą wiadomości - Twój operator skrzynki pocztowej mógł uznać ją za spam.

Jeśli jednak danych uzupełnić nie możesz, a masz pewność co do spełnienia wszystkich warunków promocji, niezbędne będzie zgłoszenie reklamacji. Zgodnie z regulaminem akcji:
"Reklamacje należy składać drogą mailową z adresu mailowego Uczestnika, który został wykorzystany w procesie rejestracji na Stronie Promocji, na adres e-mail Organizatora: kontakt@zgarnijpremie.pl. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Komisję Promocji w ciągu 14 (czternastu) dni od dnia jej otrzymania. Powiadomienie o rozstrzygnięciu nastąpi pocztą, na adres podany przez Uczestnika Promocji, składającego reklamację"

Na czym zarobić teraz?


Promocji bankowych mamy obecnie całkiem sporo. Podobnie jak w wyżej opisanej promocji PKO BP, taki i w promocji Inteligo można zgarnąć 100 zł za otwarcie konta z polecenia (oprócz tego trzeba wydać 10 zł za pomocą IKO oraz 200 zł kartą). Co ważne, w promocji Inteligo możesz wziąć udział bez względu na swój udział w promocji PKO BP :) Poza tym w Inteligo można też zarabiać z polecania - za każdą skuteczną rekomendację otrzymasz 50 zł.

Bonus 100 zł czeka również w nowej, już 7. edycji Money Manii. Wystarczy założyć konto oszczędnościowe ZOŚKA PRO (z oprocentowaniem do 3% w skali roku) i jednorazowo zasilić je kwotą 1 000 zł. Warto się również pośpieszyć, bo pula bonusów jest mocno ograniczona.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

2 komentarze:

  1. No proszę jak profesjonalnie przeprowadzona promocja. Część dostała premie przed czasem, nikt nie pisze, że maila nie dostał. Brawo! Więcej takich promocji. Też jestem usatysfakcjonowany współpracą :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A to kuriozalnie bank polski i na dodatek państwowy :)

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...