Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do darmowej karty Citi Simplicity bon 400 zł na zakupy dla domu i ogrodu na nexterio.pl

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

5.07.2016

Do darmowej karty Citi Simplicity bon 400 zł na zakupy dla domu i ogrodu na nexterio.pl

Nowa promocja karty kredytowej Citibanku. Tym razem z bonem na zakupy online.

voucher 400 zł nexterio.pl zaupy dla domu i ogrodu do karty Citi Simplicity Citibank
W obecnej promocji samodzielnie możesz zdecydować o tym co sobie kupisz. Za wyrobienie karty i zalogowanie do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku otrzymasz voucher o wartości 400 zł na zakupy w nexterio.pl.

Po akcjach w których bank wybierał prezenty i serwował konkretny gadżet (zazwyczaj tablet lub telefon) do karty, teraz w Citibanku przyszedł czas na bony zakupowe. Niedawno opisywałem promocję, w której można zdobyć bon o wartości 400 zł na zakupy w sklepie morele.net. Teraz czas na bon dzięki któremu można zrealizować zakupy w sklepie z wyposażeniem domu i ogrodu, AGD, oświetleniem i narzędziami.

Aby wziąć udział w promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu Nexterio.pl o wartości 400 pln" należy: 
 • gdy zadzwoni konsultant Citibanku, złożyć wniosek o kartę (jaką wybrać, podpowiadam nieco niżej) 
 • dostarczyć do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania) 
 • zawrzeć umowę i aktywować otrzymaną kartę
 • w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa (data będzie widoczna w umowie, którą bank do Ciebie odeśle) co najmniej jeden raz w zalogować się w bankowości internetowej lub aplikacji banku
I tyle wystarczy by uzyskać prawo do nagrody. Voucher o wartości 400 zł otrzymasz w wiadomości w bankowości internetowej Citibanku w drugim tygodniu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków akcji. Voucher będzie można wykorzystać do 30.11.2016 r. podczas dowolnych zakupów na nexterio.pl o wartości co najmniej 401 zł.

Prawda, że proste? Ale trzeba zwrócić na jeszcze jeden warunek z regulaminu:
"Dodatkowo klient zobowiązany jest do dokonywania przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o Kartę minimum jedną transakcję miesięcznie przy użyciu Karty"
Tym zapisem bank chce uniknąć sytuacji, w której niektórzy klienci rezygnowaliby z karty zaraz po otrzymaniu nagrody. Zachęca też do korzystania ale stawiany wymóg nie jest wyśrubowany. Wystarczy tylko jedna płatność kartą miesięcznie, a sama karta Citi Simplicity jest przecież bezwarunkowo darmowa. Więc jeśli wykorzystane środki z karty (po każdej płatności) będziesz spłacać terminowo w okresie bezodsetkowym to nie zapłacisz odsetek, ani nie poniesiesz innych kosztów. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Niezrealizowanie płatności kartą w którymkolwiek miesiącu skutkować będzie regulaminową karą, która wyniesie 200 zł. Promocja potrwa do 30.09.2016 r. Pula nagród nie jest limitowana. Nagrody w ramach promocji - zgodnie z informacjami w regulaminie - zwolnione są z podatku.

Dla kogo promocja? 


Udział w promocji mogą wziąć wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, które co najmniej od 1.01.2014 r. nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku.

Standardowo od wnioskodawcy o kartę w Citibanku wymagane również jest spełnienie poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata" 
Złóż wniosek o kartę i zdobądź 400 zł na zakupy

Karta kredytowa Citibanku - prześwietlenie oferty


Strona z formularzem kontaktowym sugeruje wybór kart: World MasterCard lub Citi Simplicity. Pierwsza z nich kosztuje jednak aż 18 zł miesięcznie (wiąże się ona z programem lojalnościowym, ale przelicznik punktów nie należy do najkorzystniejszych). Comiesięczny wydatek 18 zł za posiadanie karty jest więc zbyteczny, zważywszy na to, że karta Citi Simplicity jest darmowa.

Kredytowa karta Citi Simplicity wydawana jest za 0 zł. Jak już wspomniałem, bank nie pobiera też opłat za jej posiadania (bez warunków do spełnienia).

Wnioskując o kartę w Citibanku uważać należy jednak na opłatę za możliwość korzystania z CitiPhone (czyli z infolinii banku), która wynosi 6 zł miesięcznie. Z opłaty tej można jednak... łatwo zrezygnować. W bankowości internetowej Citibanku wystarczy wysłać krótką wiadomość: "Rezygnuję z usługi CitiPhone".

Złóż wniosek o kartę i zdobądź 400 zł na zakupy

13 komentarzy:

 1. Bon 400 zł na zakupy dla domu i ogrodu na nexterio.pl? Dlaczego nie :)

  A jeśli ktoś nie kupił jeszcze domu, to ludzie z CitiGroup czekają z ofertami kredytowymi - jesień 2008 się już nie powtórzy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Co promocja Citi to otwieram ją z nadzieją że karencja może się zmieniła... i zawsze to samo rozczarowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślisz, że to działanie celowe?

   Usuń
 3. Wydaje mi się, że bank nie zmieni karencji do czasu aż promocje nie będą przynosić efektów które sobie zakładają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pytanie: żona jest na macierzyńskim, czy w takim wypadku może wnioskować o kartę? I czy wtedy bank bierze 3 ostatnie wpływy zasiłku macierzyńskiego z zusu? Czy jest też potrzebne zaświadczenie od pracodawcy? Był ktoś z Was w podobnej sytuacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do dochodu, to najlepiej zapytać podczas rozmowy z bankiem. Dochody można podać drukując przelewy ze swojego rachunku bankowego.

   Usuń
 5. CZy ktoś już dostał bon? Ja grzecznie czeka i sprawdzam wiadomości w zakładce. Pusto...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W 2 tygodnie to w 2 tygodnie. Czyli będzie pewnie tak 13-go a może nawet i 14-go. To samo było z voucherami morele.net

   Usuń
  2. Dziękuję. Szkoda, u mnie nadal brak. Może 14, ale późnymi godzinami

   Usuń
  3. Hej. 15 września, jest voucher :)

   Usuń
  4. Mam voucher.

   Usuń
 6. Hej, dostał już ktoś voucher w listopadzie, bo ja się spodziewam, ale na razie nie ma?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...