Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 10 zł rabatu na przejazdy z iTaxi dla posiadaczy kart Citibanku

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

18.07.2016

Do 10 zł rabatu na przejazdy z iTaxi dla posiadaczy kart Citibanku

Zamawiając taksówkę przez iTaxi i płacąc za przejazd kartą z logo Citibanku otrzymać możesz rabat do 10 zł.

itaxi rabat do 10 zł dla posiadaczy karty Citibanku
W ostatnim tygodniu brakowało okazji do zarobku, jakich oczekują bankobiorcy czyli z solidnymi gratyfikacjami, choć pojawiło się kilka ofert rabatowych. Po klikalności w te posty mogę przypuszczać, że tego typu propozycje cieszą się zainteresowaniem. Więc dziś o promocji dla posiadaczy kart Citibanku.

Trwa promocyjna ofensywa iTaxi we współpracy z bankami. Dopiero co pisałem o ofercie BZ WBK, dzięki której można otrzymać do 20 zł zwrotu za przejazd taksówką w wakacyjne weekendy, a także o voucherze 200 zł na przejazdy z iTaxi za wyrobienie karty kredytowej Citibanku, a tu czas na kolejną promocję.

Jeśli posiadasz taką kartę (np. jedną z kart kredytowych dostępnych w licznych promocjach Citibanku) to do 31.07.2016 r. zamawiając przejazd z iTaxi możesz otrzymać specjalny rabat. W przypadku zamówienia telefonicznego na hasło CitiSmile uzyskasz zniżkę w wysokości 5 zł (uwaga: rabat przez telefon obowiązuje tylko w poniedziałki, wtorki i środy). Korzystniej wypada zamówić taksówkę przez aplikację iTaxi.pl, gdzie po wpisaniu hasła Citi10 dostaniesz rabat w wysokości 10 zł. Kod zniżkowy w aplikacji ma być ważny do końca lipca, ale z rabatu można z skorzystać jednokrotnie. Hasło w przypadku zamówień telefonicznych można wykorzystywać wielokrotnie. Przejdź na stronę promocji.

Osobiście mnie bardzo rzadko zdarza  się korzystać z taksówek prywatnie. Jeśli to tylko możliwe wolę komunikację publiczną. Ale wierzę, że komuś z Czytelników ta wakacyjna promocja może się przydać np. przy transporcie na lotnisko przed podróżą na urlop.

A dla tych co wypoczywają nad polskim morzem, przypomnę o promocji BLIK, dzięki której można taniej zapłacić za ulgowe bilety do kina i drobną gastronomię w ramach Sceny Kulturalnej, która funkcjonuje w siedmiu nadmorskich miejscowościach (Jurata, Jastarnia, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Karwia, Łeba, Darłówko).

Polecane wpisy (najpopularniejsze w ciągu ostatnich 7 dni):
Adres e-mail
Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie przeglądem aktualnie dostępnych promocji dla klientów banków, przygotowanym w oparciu o własne obserwacje oraz informacje podsyłane przez Czytelników.

2 komentarze:

  1. Bankowcy pojechali na urlopy, sezon ogórkowy trwa. No cóż, czekamy na jakieś mięso :) Bo to tylko jakieś zakąski.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak, w wakacje takich głównym dań dla bankobiorców jest mniej. Miejmy nadzieję, że w sierpniu się to poprawi. Podobnie było w ubiegłym roku, choć nie chciałbym się tym sugerować, że będziemy mieli kalkę rok do roku. Bankowcy powyjeżdżali na urlopy, ale pewnie też zakładają, że spora część społeczeństwa każdego wakacyjnego tygodnia też na urlopach przebywa. Trochę dodatkowego czasu minie to może niektóre banki postanowią przesunąć okresy karencji? W kilku przypadkach by się to przydało ;)

      Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...