Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher 300 lub 500 zł do wydania na Allegro w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

13.04.2017

Voucher 300 lub 500 zł do wydania na Allegro w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity

Citibank własnie odpalił kolejną promocję, w której sporo zyskać można dzięki wyrobieniu karty kredytowej.

Voucher 300 lub 500 zł do wykorzystania na Allegro w prezencie od Citibanku
Tym razem zdobyć można voucher o wartości 300 lub 500 zł do wykorzystania podczas zakupów na Allegro. Tego typu nagroda, - nieograniczona do jednego sklepu czy sieci jakieś marki - jest bardzo fajna, bo w największym polskim serwisie e-zakupów każdy może znaleźć coś dla siebie. Z wykorzystaniem nagrody nie będzie więc problemu 😉

Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji mogą być osoby, które ukończyły co najmniej 21. rok życia oraz od 1.01.2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej.

Zasady promocji. Aby skorzystać z akcji  "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl":
 • gdy zadzwoni konsultant banku złóż wniosek o kartę 
 • dostarcz do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania) 
 • zawrzyj umowę i aktywuj otrzymaną kartę
 • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zostanie wpisana w umowie odesłanej przez bank) co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku

Dalsze warunki do spełnienia są już zróżnicowane i zależą od tego na którą z nagród się zdecydujesz.

Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania na Allegro.pl otrzymasz jeśli do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonasz płatności kartą na sumę min. 500 zł. Płatności te można wykonać zarówno w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie (z podaniem danych z karty). Do transakcji tych nie zaliczą się wypłaty gotówki w bankomacie, ani przelewy z karty kredytowej.

Z kolei voucher o wartości 500 zł do wykorzystania na Allegro.pl trafi do każdego uczestnika promocji, który do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę:
"– złoży dyspozycję dokonania przelewu w ramach limitu Karty Kredytowej na kwotę, co najmniej 500 zł (a przelew taki nie będzie stanowił przelewu na opłacenie rachunków, [...]), rozkładanego na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort” lub 
– zawrze Porozumienie w zakresie Dodatkowego Limitu Kredytu do Umowy o Kartę Kredytową Citibank na kwotę, co najmniej 1000 zł, udzielanego w formie jednorazowego i nieodnawialnego przelewu rozkładanego na raty w Planie spłat ratalnych „Komfort” lub 
– dokona Kartą, kartą dodatkową wydaną do Karty lub nośnikiem zbliżeniowym transakcji na kwotę, co najmniej 500 zł i złoży dyspozycję rozłożenia tej kwoty na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”"

W wariancie, gdzie wartość vouchera jest wyższa trzeba niestety liczyć się z dodatkowym kosztem związanym z uruchomieniem systemu ratalnego. Umieszczona obok tabelka pokazuje możliwe opłaty. Za samo uruchomienie systemu ratalnego bank pobiera prowizję (może ona wynieść do 20% kwoty uruchamianej w spłatach ratalnych, aczkolwiek pracownicy infolinii informują o koszcie w praktyce niższym - wynosi on ok. 10%). Oprócz prowizji kosztem systemu ratalnego są też opłaty doliczane do comiesięcznych rat kapitałowych.

Wydanie nagrody 


Voucher zostanie przekazany w wiadomości przesłanej za pośrednictwem poczty wewnętrznej w bankowości internetowej Citibanku. Zostanie ona przesłana do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Voucher ma być ważny do 31.12.2017 r. Uczestnik promocji zdobyć może jeden voucher (o wartości 300 lub 500 zł). Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie nagroda w promocji wolna jest od podatku dochodowego.

Kto może wnioskować o kartę w Citibanku? 


Od osoby wnioskującej o kartę bank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata" 
Akceptowanymi przez bank źródłami dochodu są również: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego wymaganego dochodu.

Karta kredytowa w Citibanku - którą wybrać?


W regulaminie promocji bank nie precyzuje o jaką kartę kredytową wnioskować więc wyboru można dokonać samodzielnie. W ofercie Citibanku kart kredytowych jest jednak sporo. I choć niektóre z nich wiążą się np. z punktowymi programami lojalnościowymi to ze względu na opłaty nie ma co dłużej się nad nimi pochylać. Najlepszą opcją bezdyskusyjnie jest karta Citi Simplicity. To bezwarunkowo darmowa karta kredytową za którą bank nie pobiera opłat: ani za wydanie, ani za posiadanie. Jeśli więc wykorzystane z karty środki będziesz spłacać terminowo (w okresie bezodsetkowym) to nie zapłacisz odsetek, ani nie poniesiesz żadnych innych kosztów.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

 Złóż wniosek o kartę i zdobądź voucher na zakupy na Allegro 


Za podesłanie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie.

Bądź na bieżąco z promocjami.  i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

46 komentarzy:

 1. Czy przyjazd kuriera coś kosztuje? Bo w opłatach widzę 30 zł za to.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier z umową przyjeżdża na koszt banku. Przytoczona opłata z tabeli opłat i prowizji jest opłatą za usługę opcjonalną - dostarczenie karty przez kuriera. Odbywa się to wyłącznie na wyraźne życzenie klienta. Standardowo bank karty wysyła pocztą (bez opłat dla klienta).

   Usuń
 2. Tego mi było trzeba. Jeszcze tylko pytanie czy jest jakieś zobowiązanie do trzymania karty i płacenia nią przez jakiś czas po otrzymaniu nagrody? Bo kojarzę takie coś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po otrzymaniu nagrody z kartą możesz zrobić co zechcesz. Nie ma obowiązku jej utrzymywania, a już tym bardziej wykonywania jakichkolwiek płatności. Takie zobowiązania bywały w niektórych wcześniejszych promocjach Citibanku (aczkolwiek rzadko). W tej promocji nie ma :)

   Usuń
 3. Voucher do wykorzystania jednorazowo za całą sumę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Voucher wydawany jest w formie kodu, który wpisuje się w polu "masz kod rabatowy". Można go więc wykorzystać jednorazowo (podczas zakupu jednego przedmiotu, jak i wielu w koszyku).

   Usuń
  2. mozesz sobie za niego kupic kilka kart podarunkowych i po problemie kiedy bedziesz potrzebował korzystasz

   Usuń
 4. Idea daje zajączka na 3% :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tiaaa.... Ale Prima Aprilis już było.

   Usuń
 5. Co do tego systemu ratalnego Komfort to przy 500 zł maksymalna prowizja wyniesie 100 zł. Jeśli spłaci się powiedzmy dwie raty i później całość to koszt powinien wynieść 40 zł. Zarobek na czysto z vouchera 500 zł wyniesie przyzwoite 360 zł. Minimum tyle bo liczę na niższa prowizję za uruchomienie. Zachodu ciut więcej bo to telefon trzeba wykonać i te raty rozłożyć ale może być warto.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedy mogę spodziewać się kontaktu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W innej promocji czekałem ponad tydzień.

   Usuń
  2. To różnie bywa. Bo do mnie zadzwonili następnego dnia.

   Usuń
 7. A jaki dokument dochodowy musi przedstawić emeryt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Decyzja o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty
   Odcinek emerytury/renty (za jeden z ostatnich 3 m–cy)
   PIT–40 za ostatni rok podatkowy (akceptowany przez cały rok
   kalendarzowy)
   Wyciąg z rachunku bankowego z minimum jednym wpływem z tytułu
   emerytury/renty w ostatnich 3 m–cach
   Wyciąg z rachunku obowiązkowy dla emerytury zagranicznej

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że wystarczy jeden z powyższych dokumentów czy jednak wszystkie?

   Usuń
  3. Jeden. Jaki ma być mówi konsultant w rozmowie. U moich dziadków u jednego była decyzja o przyznaniu/waloryzacji emerytury, a u drugiego wyciąg z konta wystarczył.

   Usuń
 8. Witam bywaczcie , ze podłączam się tutaj ale mam taki problem z CIty. Zapłaciłam 200 euro kartą, przeliczyłam i po kursie NBP że to kwota ok 857 zł tymczasem city zaksięgowało mi 900 zł. Czy to legalne, że narzucają sobie taki kurs??? Napisałam reklamację ale nei wiem czy to da jakiś skutek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływ na to ma opłata za przewalutowanie 5,8% od transakcji.

   Usuń
 9. Czy moneymania 10 jeszcze śmiga? Bo z tego co pamiętam miała być do końca marca, adostałem wczoraj info na maila o tej promocji. Ktoś coś wie czy została przedłużona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprzednia akcja z kontem w BGŻ BNP Paribas została zakończona. Dziś wystartowała edycja z kontem w Banku Millennium - prześwietlenie promocji można znaleźć tutaj.

   Usuń
 10. Czy koniecznie trzeba wstępne formalności załatwiać za pośrednictwem konsultantów, a nie można bezpośrednio od razu w oddziale banku, aby być uczestnikiem tej promocji ?? Zdecydowanie w wielu przypadkach by to usprawniło i przyśpieszyło cały proces...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udział w promocji i procedowanie wniosku możliwe jest tylko według opisanego procesu (wniosek online => kontakt konsultanta => wizyta kuriera).

   Dostępność niektórych promocji tylko i wyłącznie przez Internet oraz z wykorzystaniem obsługi pomijającej oddziały jest dość powszechne. Chodzi o koszty. Obsługa call center i przyjazd kuriera jest dla banku tańszym wariantem (więc może sobie pozwolić na fundowanie nagród). Z kolei oddziały mają na celu realizację innych zadań: obsługę obecnych klientów i aktywne pozyskiwanie nowych (ale nie tych, którzy zostali zachęceni promocją).

   Proces z wnioskiem telefonicznym i kurierem też może być sprawny i szybki (bez dojazdu do placówki, bez oczekiwania w kolejce; z kolei kuriera można umówić w inne miejsce niż adres zamieszkania czy korespondencyjny - może to być np. miejsce pracy jeśli tam jest możliwe jego przyjęcie).

   Usuń
  2. To jest jedna "strona medalu"...a z drugiej POWINNA być opcja swobodnego wyboru formy uczestnictwa w promocji, związana ze "zwykłą" wizytą w oddziale.
   Ale mówi się "trudno" i czeka się dalej na "łaskawy" telefon konsultanta.

   Usuń
 11. Co w sytuacji, gdy z różnych przyczyn, często niezależnych, nie odbiorę w danym momencie telefonu od konsultanta, czy jest ponawiana ze strony banku próba nawiązania kontaktu, czy trzeba ponownie złożyć akces za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego ??

  Ktoś z Państwa "spotkał" się z taką sytuacją, i jak została rozwiązana ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwonią do 3 razy. Jak tyle nie odbierzesz to wyślij kolejne zgłoszenie.

   Usuń
 12. Vouczery z ostatniej promocji do mall jeszcze nie przyznane,a już następna akcja.

  OdpowiedzUsuń
 13. Dłuuugo "każą" sobie czekać na telefon,cisza totalna, a jutro stuknie tydzień od zgłoszenia przez stosowny formularz :(

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam, karta Simplicity, czy obniżenie kwoty limitu kredytowego,do najniższego możliwego progu 4 tysiące złotych, samodzielnie za pośrednictwem Cityonline, jest obłożone jakąś opłatą / prowizją, czy też jest to usługa "gratisowa" ??
  Dziękuję uprzejmie za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 15. "Prowizja za Transakcję gotówkową przy użyciu Karty oraz przelew z Rachunku Karty - 6% wartości transakcji,nie mniej niż 10 zł."

  Czyli jak wykonam przelew dowolnej kwoty w ramach przyznanego limitu z rachunku karty za pośrednictwem Citibank Online, na swoje macierzyste konto to mnie będzie dotyczyć ta opłata ??

  A jak rozumieć tą pozycję z tabeli opłat i prowizji..."Opłata za wykonanie przelewu
  bezgotówkowego poprzez Citibank Online - Bez opłat", to zupełnie "coś innego", niż przelew na swoje konto ??

  Dziękuję uprzejmie za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Z karty kredytowej nie opłaca się przelewać ani wypłacać w bankomacie. W każdym banku. Kartą kredytową należy płacić (transakcje bezgotówkowe).

   Te darmowe przelewy to taki ewenement w Citi ale dot. chyba tylko usługi płacenia za rachunki z tego co tłumaczył mi konsultant.

   Usuń
 16. Witajcie, jesli teraz w maju 2017 podpisze umowę o wydanie karty Simplicity to kiedy muszę ją używac, aby załapac się na bon 300 zł? (w jakim miesiącu muszę wydać te 500 zł) Kiedy rezygnować z karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pierwsze odpowiedź masz w tekście co trzeba zrobić "do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę ". A na drugie pytanie to po otrzymaniu bonu możesz z karty zrezygnować.

   Usuń
 17. Długo czekaliście, od chwili podpisania umowy, na "dostawę" karty ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie minęły ze 2 tygodnie zanim dostałem

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź...no to sporo czekania.

   Usuń
 18. "– złoży dyspozycję dokonania przelewu w ramach limitu Karty Kredytowej na kwotę, co najmniej 500 zł (a przelew taki nie będzie stanowił przelewu na opłacenie rachunków" czyli zaplaci sie prowizje od tego jakas? Bo mi konsultant na etapie skaldania wniosku cos wsppminal o przelewie, a dzis na konto wplynela kasa z kart. Czy jest to spelnienie warunku pomocji? Sprawdzilem tez historie i zadnej prowizji nie mam naliczonej.

  OdpowiedzUsuń
 19. Po rozmowie telefonicznej z konsultantem, wypełnieniu wniosku o kartę, dwukrotnym wysłaniu przeze ze mnie mailem dokumentów....cisza! Bank twierdzi że nie dostał moich dokumentów...czyżby voucherowa promocja się przestała im kalkulować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie to samo, 19 maja dokumenty wysłane do tej pory cisza.
   Na jaki adres wysłałaś (-eś) dokumenty na formularz@citi.com?

   Usuń
  2. Dokładnie na taki adres.
   Udało mi się podpisać umowę, po dwukrotnym kontakcie w mojej sprawie za pośrednictwem konsultanta online na stronie banku.

   Usuń
 20. Ja spełniłem wszystkie warunki i czekam już od maja na voucher 500zł, pisałem do citibanku to odpisali że zgodnie z umową mają 3 miesiące, które to mijają 1 sierpnia, bardzo skrupulatnie wykorzystują zapisy w umowie widzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam podobnie. Jak dostaniesz wpisz proszę info tutaj...

   Usuń
  2. Dzisiaj dostałem

   Usuń
 21. o -super ze dostales- a kiedy zawarles umowe jesli wolno zapytac?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...