Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: T-Mobile Usługi Bankowe: voucher 250 zł na Fru.pl za kartę kredytową MasterCard Travel + zwrot za płatności kartą za granicą

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

27.04.2017

T-Mobile Usługi Bankowe: voucher 250 zł na Fru.pl za kartę kredytową MasterCard Travel + zwrot za płatności kartą za granicą

W ofercie banku pojawiła się nowa karta kredytowa, a wraz z nią promocje.

Voucher Fru.pl i moneyback - karta kredytowa MasterCard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe
Propozycja karty kredytowej MasterCard Travel - co sugerować może już nazwa - skierowana jest do osób podróżujących. Dzięki dodatkowym promocjom zyskać można voucher do wykorzystania w serwisie Fru.pl. Jest też promocja z 5-procentowym moneybackiem, ale tylko za płatności kartą wykonywane poza granicami Polski.

Poniżej tradycyjne prześwietlenie obydwu promocji oraz warunków cenowych dla karty kredytowej MasterCard Travel.

Voucher 250 zł do Fru.pl


Dla kogo promocja? Udział w promocji "Fru z Kartą Kredytową Mastercard Travel T-Mobile Usługi Bankowe" mogą wziąć wyłącznie osoby, które nigdy dotąd nie posiadały karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe.

Zasady promocji. Aby zdobyć voucher 250 zł do wykorzystania w serwisie Fru.pl:
 • zawnioskuj o kartę kredytową MasterCard Travel 
 • w kolejnym miesiącu po uruchomieniu karty wykonaj min. jedną transakcję bezgotówkową kartą na min. 300 zł (w regulaminie mowa o transakcji na minimalną kwotę, a nie o sumie płatności! Innymi słowy: trzeba zrobić większy jednorazowy zakup na kwotę co najmniej 300 zł). Płatność ta musi również zostać zaksięgowana w tym samym miesiącu

Voucher w postaci kodu zostanie przesłany przez bank do końca kolejnego okresu rozliczeniowego karty, następującego po okresie w którym zostały spełnione warunki uzyskania nagrody.

Jak to zazwyczaj bywa w promocjach T-Mobile Usługi Bankowe, w regulaminie i tej akcji znajdziemy sporo obostrzeń:
"Z promocji wykluczone są transakcje gotówkowe, przelewy z karty kredytowej oraz transakcje dokonane w punktach posiadających MCC (Merchant Category Code) równy: 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, 
- 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna)

Promocja ma być dostępna do 30.05.2017 r.


Zwrot 5% za płatności kartą za granicą


Dla kogo promocja? Z tej okazji do bankobrania skorzystać mogą osoby wnioskujące o kartę kredytową MasterCard Travel, które aktualnie nie posiadają i w ciągu 90 dni przed wydaniem karty nie posiadały żadnej karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe.

Zasady promocji. Bank będzie zwracać 5% wartości płatności kartą wykonywanych za granicą. Moneyback zostanie jednak naliczony wyłącznie od transakcji, której wartość wynosi min. 50 zł. Promocją objęte mają być wyłącznie płatności zaksięgowane w ciągu 12 miesięcy od uruchomienia karty. Miesięcznie będzie można zyskać do 100 zł, a przez cały okres promocji nie więcej niż 560 zł. Z racji miesięcznego limitu zwrotów udział w promocji raczej nie opłaca się dla osób raz w roku wyjeżdżających poza Polskę. Więcej zwrotów zdobyć mogą osoby wyjeżdżające wielokrotnie lub przez dłuższy czas mieszkające poza Polską (w przypadku tych ostatnich warto jednak postawić sobie pytanie czy wtedy bardziej opłacalne nie będzie płacenie gotówką w miejscowej walucie albo kartą miejscowego banku - pomijając wymianę walut).

Z naliczania zwrotów wyłączone są płatności kartą wykonane w punktach handlowo-usługowych, w których terminal płatniczy przypisany ma jeden z kodów MCC wymienionych w wyżej opisanej promocji z voucherem 250 zł na Fru.pl.

Na promocję z moneybackiem załapać się można do 30.04.2018 r.

Czy promocje z voucherem i moneybackiem łączą się?


W regulaminie pierwszej z promocji znaleźć można zapis:
"Promocja nie łączy się z innymi Promocjami (np. bon, wiosenne porządki) dotyczącymi Kart"
A w regulaminie drugiej:
"Promocja nie łączy się z innymi Promocjami dotyczącymi Kart"

Jednak informacje na stronie banku sugerują co innego. Podobnie konsultanci banku. Na infolinii otrzymałem informację, którą potwierdza też Czytelnik zgłaszający promocję do publikacji na blogu, ale i uprzednio rozmawiający z konsultantem banku na czacie. Promocja z voucherem ma się łączyć z moneybackiem. Choć oczywiście byłbym w tej kwestii jeszcze ostrożny i zachowawczo podchodził do przekazu z T-Mobile Usługi Bankowe. Niejednokrotnie doświadczyliśmy już różnorakich interpretacji regulaminów - szczególnie dowiodła tego promocja z bonusem 50 zł za wpływ wynagrodzenia (w komentarzach pod wpisem znaleźć można chronologię wydarzeń - od zmian interpretacji regulaminu, poprzez wycofywanie się banku rakiem z promocji, po bezpodstawną zmianę regulaminu w trakcie trwania promocji! Ostatecznie bank wypłacał premie zgodnie z pierwotnymi założeniami, ale dopiero po reklamacjach i walce klientów o przysługujący bonus).

Karta kredytowa MasterCard Travel - prześwietlenie oferty


Standardowe warunki cenowe karty wyglądają następująco:
 • 0 zł za wydanie karty 
 • opłata roczna za wznowienie karty: 
  • 0 zł w przypadku wykonania w ciągu 12 miesięcy transakcji kartą na sumę min. 15 000 zł lub 
  • 35 zł w przypadku wykonania w ciągu 12 miesięcy transakcji kartą na sumę min. 7 500 zł, lub 
  • 70 zł w przypadku nie spełnienia jednego z powyższych warunków 
 • 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie jest pobierana pod warunkiem wykonania i rozliczenia min 4 transakcji bezgotówkowych (na dowolne kwoty) w danym okresie rozliczeniowym karty

Jednakże w chwili obecnej mamy też dostępną promocję, która osobom zawierającym umowę o kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe do 30.11.2017 r., daje:
"- Zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę do 31.12.2017 roku, niezależnie od liczby transakcji bezgotówkowych dokonanych w miesiącu kalendarzowym, 
- Zwolnienie z opłaty za wznowienie Karty kredytowej na drugi rok użytkowania, niezależnie od łącznej kwoty rozliczonych transakcji"

I regulamin tej promocji zawiera zapis zapis, że "Promocja nie może być łączona z innymi promocjami i ofertami specjalnymi Banku", ale z doniesień Czytelników, którzy wnioskowali o kartę kartę kredytową w promocji z kartą podarunkową do Tesco wynika, że także promocja zwalniająca z opłat ich obejmuje.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Ja złożyłem wniosek o kartę kredytową na początku kwietnia (przez system bankowości internetowej) - by otrzymać bon 200zł do tesco. Wniosek w systemie widać ale nikt nie raczył się ze mną skontaktować. Rozumiem więc że bonu do tesco już nie otrzymam. Zaj*****ie [edyt. Mr. Złotówa] tmobile usługi bankowe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bank, który robi promocje chyba tylko po to by wszyscy myśleli jacy są fajni a robi tylko pod górkę z wnioskami, regulaminami, zasadami i wszystkim co możliwe. Nie łapię się w sumie, ale nawet gdybym się łapał to bym podziękował.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przecież to istny wał! Dają 5% zwrotu za płatności zagraniczne? Ale zapomnieliście napisać, że przy najgorszym z chyba wszystkich banków spreadzie - 15%!

  OdpowiedzUsuń
 4. 300 zł jednorazowo?? Tyle od dawna nie wydałem. Bank od rezerwy do pełna to u mnie ok. 250 zł. A dokupować niczego na stacji się nie opłaca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kup kartę paliwową. Wydasz jednorazowo a później zrealizujesz ją na raty.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...