Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zwrot 30 zł dla klientów UPC za płatności dowolną kartą MasterCard

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

2.04.2017

Zwrot 30 zł dla klientów UPC za płatności dowolną kartą MasterCard

Ruszyła kolejna promocja dla posiadaczy karty z logo MasterCard.

Tym razem propozycja skierowana jest do klientów UPC - dostawcy usług (Internetu, telewizji i telefonu). Za włączenie automatycznego opłacania faktur za pomocą dowolnej karty MasterCard i realizację tych płatności w prosty sposób zyskać można 30 zł.

Aby skorzystać z promocji "Zyskaj nawet 30 zł zwrotu za e-płatności automatyczne kartą MasterCard za rachunki UPC Polska" i uzyskać tytułowe zwroty wystarczy:
 • w panelu "MojeUPC eBOK" na stronie UPC aktywować automatyczną płatność z kartą MasterCard za rachunek wystawiony na rzecz uczestnika promocji przez UPC 
 • zrealizować transakcje w ramach automatycznej płatności z kartą MasterCard (transakcje te mogą być wykonywane do 31.12.2017 r.) za rachunki o wartości min. 5 zł

Za zrealizowaną płatność w danym miesiącu, organizator promocji wypłaci bonus w wysokości 5 zł. Jego przelew ma nastąpić na rachunek powiązany z kartą, którą została wykonana płatność. W promocji udziału niestety nie bierze wykonanie automatycznej płatności za rachunek inicjujący, co oznacza, że za pierwszą transakcję wykonaną, np. w kwietniu jeszcze bonusu nie dostaniesz, ale dopiero za tę automatycznie zrealizowaną w maju. Wypłata zwrotów (po 5 zł każdy) następować ma najwcześniej po 48 godzin od realizacji płatności. W promocji uzyskać można maksymalnie 30 zł.

Zgodnie z regulaminem promocja ma trwać do 29.06.2017 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu indywidualnych numerów klientów (2 500 sztuk) nadawanych przez UPC osobom, które aktywują usługę płatności automatycznej z kartą MasterCard.

Operatorem płatności jest BM.PL - firma znana m.in. z realizacji przelewów ekspresowych między bankami. Z podobnych promocji jak ta powyższa dla abonentów UPC, także ze zwrotami do 30 zł skorzystać mogli już abonenci Play oraz klienci innogy Polska.

Nie jestem klientem UPC, więc nie mam możliwości samodzielnego zweryfikowania aktywacji usługi płatności automatycznych. Aczkolwiek z przejrzanych przeze mnie informacji na stronie internetowej UPC nie wynika, by za korzystanie z automatycznych płatności kartą była pobierana jakakolwiek opłata. Konsultanci infolinii również informują o tym, że za aktywację oraz korzystanie z usługi nie ma opłat.

Ostatnia z ważnych informacji: jeśli usługę za którą dokonasz płatności masz zarejestrowaną na firmę to pamiętaj, że uzyskany zwrot będzie stanowić przychód z działalności gospodarczej i uwzględnić go będzie trzeba w rozliczeniu podatkowym.

🔔 Korzystając ze sposobności dzisiejszego wpisu przypomnę, że nadszedł najkorzystniejszy, a jednocześnie i już prawie ostatni moment, w którym można załapać się na promocję ING Banku Śląskiego, który płaci 120 zł za Konto z Lwem Direct. Moment jest najkorzystniejszy bo czas od założenia konta do wypłaty premii jest w tej chwili najkrótszy, a ostatni bo choć promocja trwa do 14.04.2017 r. to na uwadze trzeba mieć fakt, by do tego momentu zawrzeć umowę a możliwe jest to wyłącznie za pośrednictwem kuriera.

Za podrzucenie informacji o promocji UPC dziękuję Czytelnikowi lub Czytelniczce podpisanemu/podpisanej JSA. Jeśli i Ty znasz jakąś promocję bankową, a nie została ona jeszcze prześwietlona na blogu Bankobranie, napisz za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt (wystarczy krótka notka lub link do strony promocji).

Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu.  na Twitterze i polub na Facebooku:


Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie efektem obserwacji rynku i ofert promocyjnych oferowanych nie tylko przez banki, ale i instytucje uczestniczące w procesie płatności bezgotówkowych.

20 komentarzy:

 1. Rewelacja! Mam ustrzeloną całą trójkę. Play, Innogy i teraz UPC!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy z kartą Simplicity z Citi Banku można wziąć udział w tej promocji? Aby przelewy z karty były bezpłatne trzeba to zgłosić przez infolinię Citi.
  Mr Złotówa jak to technicznie rozwiązać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta Citi Simplicity jest kartą MasterCard, a żadna nie jest wykluczona, więc można też nią płacić.

   Tego typu płatność (gdzie są podawane dane z karty - m.in. jej numer) nie jest przelewem ale transakcją bezgotówkową jak np. płatność na Allegro kartą przez PayU. Tym samym nie trzeba też obawiać się prowizji (bo takie są pobierane za przelewy), a płatność (jako transakcja bezgotówkowa) objęta jest okresem bezodsetkowym).

   Usuń
  2. Instrukcja aktywacji płatności automatycznej kartą - pkt 2.:
   https://pytania.upc.pl/?q=fact_1006857

   Usuń
 3. Przeszukałem ebok upc 5 razy i nie ma tam takich opcji. Może jest przy opłacaniu rachunku ale ten wystawiają dopiero w połowie miesiąca a nie mam zaległych nie opłaconych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Instrukcję podlinkowałem wyżej.

   Usuń
 4. A prowizja za płatność kartą za upc jest 1zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się wydaje, że jest taka prowizja

   Usuń
 5. czy rejestracja karty debetowej jest bezpieczna i jaka pewność że dane nie wyciekną (również dane dotyczące rodzaju płatności czyli informację o to kto płaci za telewizję kablową )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Strona jest szyfrowana a z tego co wiem dane tokenizowane. Nikt tych danych nie trzyma w Excelu. Idąc tropem obaw o to w ogóle by nie można płacić kartą w internecie ;)

   Usuń
 6. na razie opłata Płatność manualna lub automatyczna (z wyłączeniem płatności do Dostawcy Innogy oraz Vectra) 1.00 PLN 0.00 PLN* gwiazdka to promocja do odwołania czyli np od maja może się skończyć

  OdpowiedzUsuń
 7. https://bm.pl/#!/cennik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za Play jest 1 zł miesięcznie. Innogy za darmo.

   Usuń
 8. przy innogy nie ma złotówki opłat

  OdpowiedzUsuń
 9. Zaznaczyłem podczas płatności w UPC pierwszą opcję (czyli ze zwrotem 30zł), podałem maila, pozniej zostałem przekierowany na stronę BM gdzie dokonałem płatności.

  Wszystko fajnie, ale nie dostałem żadnego potwierdzenia że płatność cykliczna została uruchomiona! Całość wyglądała jak pojedyncza płatność kartą. Takie potwierdzenie dostawałem przy okazji uruchamiania takiej płatności w Play.

  W ustawieniach płatności na stronie UPC również nie ma takiej informacji, jedynie:

  Forma rachunku: e-Rachunek
  Metoda płatności: Wpłata własna

  Mieliście podobnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OK, po dłuższym czasie otrzymałem dwa maile o tytułach:

   "Włączenie płatności automatycznej dla UPC Polska Sp. z o.o."

   oraz:

   "Bierzesz udział w promocji ,,Zyskaj nawet 30 zł za e-płatności automatyczne kartą Mastercard za rachunki UPC""

   Więc informacja jest wprost, trzeba tylko na nią trochę poczekać.

   Usuń
  2. W UPC jeszcze tego nie robiłem bo nie mam rachunku do opłacenia ale w Playu tak wyglądało. Płatność jak każda inna. Za miesiąc zapłaciło się samo.

   Usuń
 10. Sama automatyczna płatność to fajna i wygodna usługa. Zostanę póki będzie za darmo.

  OdpowiedzUsuń
 11. "a najwcześniej po 48 godzin od realizacji płatności"

  Siuper, czyli mam czekać maksymalnie nieskończoność? 8 dni już czekam odkąd dostałem email "Bierzesz udział w promocji ,,Zyskaj nawet 30 zł..."

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy w czasie korzystania z promocji można zmienić podpiętą kartę płatniczą?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...