Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lubię to polecam - program poleceń w Banku Millennium

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

7.04.2017

Lubię to polecam - program poleceń w Banku Millennium

W nowej promocji banku zyskać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci.

Program Lubię to polecam w Banku Millennium
Programy poleceń z innych banków kojarzyć możemy z premiami pieniężnymi dla poleconego za otwarcie konta i dla polecającego za skuteczną rekomendację. W Banku Millennium do wyboru są bonusy: 4 bilety do kina sieci Multikino lub Helios, bon 80 zł do Empiku, zwrot za zakupy do 30 zł miesięcznie przez 3 miesiące albo lokata 4% w skali roku (do 10 000 zł).

[Promocja zakończona: Sprawdź kolejną edycję programu poleceń Banku Millennium]

Który z bonusów jest najlepszy? Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i oczekiwań. Ktoś kto lubi kino chętnie zgarnie bilety, a ktoś z oszczędnościami z chęcią przyjmie pewnie bardzo dobrze - jak na obecne czasy - oprocentowaną lokatę. Wartość nagród jest jednak różna: bilety do kina łatwo wycenić, tak samo jak bon do Empiku. W ramach moneybacku zdobyć można do 90 zł (ale wykazując się przy tym aktywnością w płaceniu kartą). Z kolei lokata da ok. 80 zł odsetek, ale zysk będzie jednak niższy, bo na lokacie w innym banku - choćby z oprocentowaniem 2% w skali roku - już będzie 40 zł odsetek od 10 000 zł, więc tym ekstra zyskiem będzie ledwie 40 zł.

Program "Lubię to polecam" trwa do 30.03.2018 r. - w tym czasie możliwa jest rejestracja w programie, polecanie i zawarcie umowy przez zaproszonego z wykorzystaniem kodu polecenia.

Zasady promocji dla zaproszonych


Zgodnie z regulaminem uczestnikiem programu "Lubię to polecam" - jako zaproszony - może być pełnoletnia osoba fizyczna, która:
"w ciągu ostatnich min. 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy, o której mowa w pkt. 3), nie była stroną żadnej umowy z Bankiem ani osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również nie była użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej"
 Dalej należy:
 • zawrzeć umowę o Konto 360° lub Konto 360° Student, podając przy tym kod polecenia (jeśli nie masz kodu możesz wniosek złożyć po tym linku - mój kod polecenia podstawi się automatycznie) 
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku i utrzymywać ją w czasie programu
 • zaakceptować regulamin i zarejestrować się w programie (stanie się to na etapie składania wniosku o konto w części "Oświadczenia")
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto wykonać płatności kartą i/lub BLIKiem (tak by w tym czasie transakcje zdążyły się zaksięgować) na sumę min. 360 zł (płatności mogą być wykonane zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie)

Zasady promocji dla obecnych klientów (zapraszających)


Zapraszać do promocji może obecny klient banku, posiadający już konto osobiste, jak i ten który dopiero jako zaproszony i założy Konto 360° lub Konto 360° Student w czasie trwania programu "Lubię to polecam" (zaproszony swój kod do polecenia otrzyma w trakcie rejestracji). Dokładniej osobą polecającą może być osoba, która:
"jest posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego w złotych w Banku (nie dotyczy klientów posiadających wyłącznie rachunek techniczny - Konto Techniczne - lub występujących wyłącznie jako pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również użytkownik jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej)"

Dalej trzeba:
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingu banku i nie wycofywać jej w czasie trwania programu 
 • zarejestrować się w programie poprzez bankowość internetową Millennet, aplikację mobilną, na infolinii lub w placówce Banku Millennium - wtedy SMSem otrzymuje się 8-cyfrowy kod polecenia, który należy podawać zapraszanym do promocji

Wybór nagród


Po spełnieniu warunków przez zaproszonego (w tym wykonaniu płatności kartą i/lub BLIKiem na sumę min. 360 zł) zaproszony, jak i zapraszający będą mieli 30 dni na wybór nagrody (można to zrobić w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, na infolinii lub w placówce banku). A zdecydować można się na jedną z poniższych opcji:
 • 4 kody wymienialne na bilety do sieci kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D) ważne przez 60 dni - nagroda ma być udostępniona elektronicznie w bankowości internetowej oraz przesyałana SMS w ciągu 7 dni od wyboru
 • bon o wartości 80 zł do wykorzystania w internetowym sklepie Empik.com - nagroda ma być udostępniona elektronicznie w bankowości internetowej oraz przesyałana SMS w ciągu 7 dni od wyboru
 • premia w wysokości 10% płatności za zakupy dokonywane kartą do Konta lub BLIKiem - zwrot ma być wypłacany za płatności wykonane w ciągu trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wyboru nagrody; maksymalnie zdobyć można 90 zł przy ograniczeniu miesięcznego zwrotu do 30 zł - zwrotem objęte będą płatności kartą i/lub BLIKiem wykonywane w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie zaksięgowane na rachunku w danym miesiącu kalendarzowym.

  W przypadku tej nagrody zwrócić uwagę należy na dwa ograniczenia:
  - uczestnik programu może jednocześnie korzystać z jednej nagrody w postaci premii dla wskazanego rachunku
  - ponowne wybranie nagrody w postaci premii możliwe jest dopiero po 10. dniu miesiąca następującego po okresie objętym poprzednią premią
 • 3-miesięczna lokata z oprocentowaniem 4% w skali roku dla kwoty od 500 do 10 000 zł

Wybór nagrody przysługuje tylko wtedy, gdy zaproszony do tego czasu nie zamknął konta lub nie złożył wypowiedzenia umowy o nie.

Konto 360º i Konto 360º Student - prześwietlenie oferty


Pierwszy z rachunków przy spełnieniu prostych warunków (jedna płatność kartą na dowolną kwotę oraz wpływy na sumę min. 1 000 zł miesięcznie - mogą one pochodzić np. z Twego konta w innym Banku), co do warunków cenowych wygląda następująco:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za posiadanie karty
 • 0 zł za wypłatę gotówki we wszystkich bankomatach w Polsce

Przy niespełnieniu tych dwóch wspomnianych warunków opłaty wynoszą: 8 zł za konto, 7 zł za kartę oraz 0 zł za wypłaty w bankomatach Millennium, ale już 1 zł w bankomatach BZ WBK i Planet Cash oraz 5 zł w pozostałych urządzeniach. Bez warunków darmowe są przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej.

Z kolei Konto 360º Student - wbrew nazwie - nie jest oferowane wyłącznie studentom, ale ogólnie osobom w wieku 18-26 lat. Tutaj warunki zwalniające z opłat są jeszcze prostsze. Wystarczy jedna płatność kartą miesięcznie (na dowolną kwotę), by mieć darmowe konto, darmową kartę, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce bez prowizji i darmowe przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej.


⭐⭐⭐ - trzy gwiazdki (na pięć możliwych) w ratingu ofert to optymalna nota dla tej promocji. Z jednej strony mamy umiarkowany okres karencji (12 miesięcy), nagrody zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku z możliwością wyboru najbardziej każdemu odpowiadającej, ale jednak brakuje premii w postaci pieniężnej. Takową może być moneyback, ale on wymaga jednak dodatkowej aktywności i płacenia kartą (by uzyskać 90 zł trzeba wydać 900 zł). Konfrontując ten program poleceń np. z programem "Mam PKO" (szczegółowy opis tutaj) widać różnice - PKO BP płaci polecającemu 50 zł praktycznie za samo polecenie, a poleconemu daje 100 zł za wykonanie płatności na sumę zaledwie 210 zł.

Za podrzucenie informacji o programie "Lubię to polecam" dziękuję Czytelniczkom i Czytelnikom, którzy dość licznie podesłali informacje o nowej propozycji Banku Millennium.

Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu Bankobranie. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail
Przydatne dokumenty:

19 komentarzy:

 1. Nie wiem czy dobrze rozumiem więc zapytam. Założę konto z polecenia i dostanę nagrodę do wyboru. A jak dalej polecę kogoś to dostanę nagrodę do wyboru za polecenie i osoba zaproszona też dostanie nagrodę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak może to wyglądać. Ważne tylko by każdy spełnił swoje warunki.

   Usuń
 2. Czy jest jakaś lojalka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto należy posiadać (i nie składać wypowiedzenia) do momentu otrzymania nagrody (z biletami do kina lub bonem do Empiku). Przy nagrodzie w postaci zwrotów za płatności kartą zamykać konta, ani składać wypowiedzenia nie należy do wypłaty moneybacku. Także z kontem trzeba wytrwać do końca lokaty 4%.

   Usuń
 3. Czy promocje sie łącza??? Czy jak otworze konto z polecenia to tez będę miał zwroty za płatności karta lub blikiem ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez łączenia to program poleceń jest dobry dla tych co mało wydają kartą bo w promocji ze zwrotem trzeba się ostro kartą nawymachiwać.

   Usuń
  2. Z regulaminu "Lubię to polecam": "Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu, o ile regulamin właściwy dla danej promocji nie stanowi inaczej."

   Usuń
 4. Hmm... a chcialby ktos mi polecic ten bank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kod polecenia: 21696925 - wystarczy kliknąć tutaj (kod podstawi się automatycznie).

   Usuń
 5. Mr. Złotówa, dzięki za kod polecenia - konto już założone!

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy dobrze rozumiem, że zarówno osoba otwierająca konto, jak i osoba polecająca mogą wybrać jako nagrodę cashback i po spełnieniu warunków obydwie osoby przy płatności 300 zł swoimi kartami otrzymają 30 zł przez 3 miesiące? To byłoby 90 zł x 2, czyli dla małżeństwa aż 180 zł ekstra :) Dziękuję i pozdrawiam, Ania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. A wybór nagrody jest możliwy od razu po wydaniu kartą 360 zł, więc z moneybacku można korzystać już od następnego miesiąca.

   Usuń
  2. Przy czym działają bardzo szybko i ledwo polecony wyda 360 zł to od razu są powiadomienia o nagrodzie.

   Usuń
 7. Czy polecający (obecny klient banku) też musi dokonać płatności kartą w ciągu 30 dni na kwotę 360,00 zł ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziś wypłacono mi zwrot 10% oprócz dotychczasowych 2%. I na tych samych transakcjach wyłożony więc od 300 zł było 12% ☺

  OdpowiedzUsuń
 9. konto zamknałem 18,08 ,2016 , czy łapie sie na tą promocje jako osoba polecona ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziś wpadło 30 zł zwrotu. Szkoda że po raz ostatni.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...