Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bilety do kina Helios za darmowe konto w Nest Banku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

11.04.2017

Bilety do kina Helios za darmowe konto w Nest Banku

Wystartowała kolejna promocja konta osobistego w Nest Banku. Tym razem do zdobycia są dwa bilety do kina Helios.

Bilety do kina Helios za konto w Nest Banku
Sama nagroda nie powoduje zbierania szczęki z podłogi, ale na pewno jest miłym, dodatkowym bonusem do otwieranego konta, które daje też możliwość założenia promocyjnej lokaty 4%. A dobra oferta depozytowa tego banku - na obecne czasy i na tle konkurencji - nie kończy się tylko na tej lokacie.

Współorganizatorem promocyjnej akcji z Nest Kontem jest Agora. Aby wziąć udział w promocji "Nest Konto BILETY HELIOS" należy:
 • najpóźniej do 28.04.207 r.:
  • złożyć na powyższej stronie wniosek o Nest Konto, wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych banku i przesyłanie informacji handlowych (to zgody nr 5 i 6)
 • zawrzeć umowę z bankiem i nie korzystać z uprawnienia do odstąpienia od niej w terminie i warunkach określonych przez prawo (w skrócie chodzi o to by z konta nie zrezygnować w ciągu 14 dni) 
 • w ciągu 60 dni od złożenia wniosku o konto wykonać płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 150 zł

Rozstrzygnięcie promocji ma nastąpić do 18.07.2017 r. Do tego czasu organizator promocji na maile uczestników ma wysłać dwa vouchery wymienialne na dwa bilety do kin sieci Helios. Vouchery mają być ważne przez okres sześciu miesięcy. 

Ważne wskazówki


▶ Pula nagród w promocji została ograniczona do 500 sztuk pakietów po dwa bilety każdy. Organizator dopuszcza możliwość zwiększenia puli do 700 nagród, ale nie wyklucza również możliwości przedterminowego zakończenia promocji w razie wyczerpania limitu biletów (w przypadku wcześniejszego zakończenia akcji stosowny komunikat ma się pojawić na stronie promocji, a możliwość złożenia kolejnych wniosków ma być zablokowana)

▶ Na jeden adres mailowy w promocji zarejestrować się można tylko jeden raz i złożyć wniosek o jedno konto. Jeśli udział w promocji zechce wziąć także ktoś z Twych najbliższych, wówczas musi się zarejestrować odrębnie (z wykorzystaniem innego adresu mailowego)

Dla kogo promocja?


Udział w promocji mogą wziąć osoby, które:
"na dzień złożenia Wniosku [w promocji - przyp. Mr. Złotówa] (...) nie posiadają (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą) i nie posiadały (samodzielnie lub wspólnie z inna osobą) rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego oferowanego dotychczasowo przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi), jak również nie złożyły wniosku o taki rachunek, który jest w trakcie rozpatrywania przez Partnera"
A prościej: jeśli posiadasz lub kiedykolwiek było Ci dane posiadać konto osobiste w Nest Banku lub wcześniej w Banku Smart, BIZ Banku lub FM Banku to na tę promocję niestety się nie załapiesz.

Nest Konto - prześwietlenie oferty


Zasady prowadzenia konta w Nest Banku są wybitnie klarowne: 
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez dodatkowych wymogów typu wpływ wynagrodzenia itp.) 
 • 0 zł za dostęp do bankowości internetowej 
 • 0 zł za internetowe przelewy złotówkowe (zlecane przez bankowość internetową) 
 • 0 zł za wydanie karty i jej posiadanie 
 • 0 zł za wypłatę we wszystkich bankomatach w Polsce (bez względu na to do jakiego banku lub instytucji taki bankomat należy) 
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wszystkich wpłatomatach sieci Euronet w Polsce

Osoby otwierające konto w Nest Banku mogą też skorzystać z promocyjnej lokaty powitalnej. Na trzy miesiące można ulokować kwotę do 10 000 zł na depozycie oprocentowanym na poziomie 4% w skali roku. Lokatę można otworzyć w ciągu 30 dni od otwarcia konta. Przy większej kwocie zainteresować Cię może, opisywana wczoraj, 2-miesięczna lokata na "nowe środki" dająca 2,6% w skali roku (lokata wycofana z oferty) A to jeszcze nie wszystko, bo niezmiennie jest dostępny też sposób na oszczędzanie, który owocuje coroczną, premią (nawet do 30%) - więcej na ten temat tutaj.

We wniosku wystarczy wybrać Nest Konto (czyli konto osobiste prowadzone w PLN; wszystkie inne opcje: konto Nest Oszczędności czy konta walutowe są dobrowolne i nie musisz ich zaznaczać). 

Konto w Nest Banku można założyć na jeden z dwóch sposobów: 

 • przelewem weryfikacyjnym z konta, które posiadasz w innym banku - w tym przypadku ważne by dane przy przelewie idealnie zgadzały się z tymi podanymi we wniosku o konto 
 • za pośrednictwem kuriera - wybierając tę opcję już we wniosku możesz wskazać adres miejsca podpisania umowy także inny niż zamieszkania czy korespondencyjny (możesz więc wskazać np. miejsce swej pracy)

19 komentarzy:

 1. Szkoda że karencja bezwzględna nawet przy takiej nagrodzie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Śmieszne tym bardziej że np. Citibank płaci 400 zł a karencja mniej 9 miesięcy.

   Usuń
 2. Nest to zbyt świeży bank by mógł sobie pozwolić na to co Citi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może ale voucher do Rossmann za 100 zł już dawali.

   Usuń
  2. I promocja trwała niecałe półtora dnia ;)

   Usuń
 3. Wreszcie coś dla fanów Heliosa. Choć trzeba przyznać dość skromna nagroda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwne by było gdyby Agora dawała bilety do innego kina ;)

   Usuń
 4. Miłe zaskoczenie. Konto otwarte przelewem już po 10 minutach. W czasach gdy większość wymaga procesu z kurierem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam ,ile takich kont mogę otworzyć ? piszesz że na jeden adres e-mail jedno konto czyli jeśli posiadam 4 e-maile mogę założyć 4-ry konta osobiste na swoje nazwisko ? dobrze rozumiem ? pozdrawiam D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uczestnik może zdobyć tylko jedną nagrodę (2 bilety).

   Usuń
  2. Chyba w żadnej promocji dotąd takie multiplikowanie na maile nie było możliwa. Jeden klient = jedno uczestnictwo = jedna nagroda.
   Sam zapis o tym, że uczestnik nie może mieć konta do tego sprowadza. Jak już jedno założysz to w myśl tego zapisu kolejne nie ma sensu. Idealnie w tej samej sekundzie dwóch lub więcej założyć się nie da.

   Usuń
  3. dzięki ,teraz wszystko jasne nawet o tym nie pomyślałem że jeżeli założę jedno to jestem już ich klientem ;-) pozDrawiaM

   Usuń
 6. Dostał ktoś już bilety?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam jak narazie skoñczylo sié na obietnicy Rozstrzygnięcie promocji mialo nastąpić do 18.07.2017 r. Do tego czasu organizator promocji na maile uczestników ma wysłać dwa vouchery wymienialne na dwa bilety do kin sieci Helios.
   Niestety nie ma ani e-maila ani biletów :-(
   Maøo tego otwieralem te konto z polecenia za co przewidziane bylo 50 pln. i tez nic nie dostalem :-(

   Usuń
  2. Mr.Zlotówa co Ty na to ? ja tez nic nie dostalem :-(

   Usuń
  3. Dziś niczego się nie dowiem bo weekend, ale w poniedziałek dopytam u organizatora.

   Usuń
  4. Bilety już powinny być rozesłane. W sytuacji ich braku niezbędne będzie indywidualne zgłoszenie reklamacji na adres: kontonest@bankzpremia.pl

   Usuń
 7. Nie ma biletów ani 50 pln za otwarcie z polecenia :-( czy ktos z Was cokolwiek otrzymal w tej promocji od Nesta ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzisiaj otrzymałem wiadomosc ze reklamacja została odrzucona i jakiś bełkot, ze nie ma takiego wniosku w ich systemie, koniec i kropka !

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...