Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: BZ WBK płaci 20 zł za Przelew24 - promocja dla obecnych klientów banku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

4.04.2017

BZ WBK płaci 20 zł za Przelew24 - promocja dla obecnych klientów banku

Wystartowała kolejna promocja dla osób posiadających konto w BZ WBK. Aczkolwiek tylko dla zaproszonych.

Przelew24 się opłaca - promocja BZ WBK
Warunki promocji są proste. Wystarczy zrealizować płatność na kwotę co najmniej 100 zł za pomocą usługi Przelew24. I za to bank wypłaci bonus 20 zł. Są jednak jeszcze dwa dodatkowe warunki: trzeba otrzymać zaproszenie do promocji i załapać się do grona osób, które zakup wykonają najszybciej.

Aby wziąć udział w promocji "Przelew24 się opłaca" potrzebne jest zaproszenie od BZ WBK. Zgodnie z regulaminem uczestnikiem promocji jest:
"osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która posiada Konto [w złotych - przyp. Mr. Złotówa] oraz otrzyma informację o Promocji w usłudze bankowości elektronicznej BZWBK24 Internet w formie banera"
Jeśli więc jesteś wyróżnionym klientem i bank zaprosił Cię do promocji to aby zdobyć bonus 20 zł należy dokonać płatność na kwotę min. 100 zł korzystając z usługi Przelew24 w usłudze Zakupy mobilne w aplikacji BZWBK24 lub w internetowym sklepie albo serwisie aukcyjnym udostępniającym taką formę płatności.
💡 Przelew24 to uproszczona ścieżka płatności, gdzie po wyborze takiej formy finalizacji zakupu klient przekierowywany jest na stronę logowania do bankowości internetowej, a tam już dane do przelewu są podstawione i wystarczy jedynie autoryzować transakcję.
Promocja trwa od 3.04. (choć dopiero dziś bank poinformował o akcji na swym blogu) do 14.04.2017 r. Bonus przewidziany jest jednak tylko dla pierwszych 500 uczestników promocji, którzy spełnią warunki (tj. dokonają płatności). Jego wypłata ma nastąpić do 28.04.2017 r.

Tytuł promocji "Przelew24 się opłaca" jest prawdziwy... ale tylko dzięki tej promocji. Standardowo BZ WBK po zeszłorocznych zmianach w cenniku pobiera opłatę w wysokości 0,50 zł za realizację takiej płatności (dotyczy posiadaczy Konta Godnego Polecenia, 1|2|3 oraz Aktywni 50+). Jeśli więc nie ma bonusów to standardowo lepiej płacić kartą.

Bądź na bieżąco z okazjami do bankobrania. na Twitterze i polub na Facebooku:

32 komentarze:

 1. Gdzie da się zapłacić Przelewem24? Jakieś typy?

  OdpowiedzUsuń
 2. Widać, że przez opłatę Przelew24 nie ma wzięcia to teraz trzeba robić promocję. Nie zrozumiem bankowców.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko ładnie pięknie. Wziąłbym udział bardzo chętnie. Ale jeden szczegół jest. Baneru u mnie brak.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak wyglada takie zaproszenie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ma zadnego baneru, to jakaś ściema.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe czy chociaż te 500 osób baner zobaczyło bo u mnie w rodzinie na kontach banera brak.

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie również brak na 2 kontach w rodzinie.Czy wogule ktos z czytelników bankobrania dostał zaproszenie?

  OdpowiedzUsuń
 8. dopiero teraz pojawił mi się baner, po zalogowaniu na konto zamiast informacji o kontach najpierw była informacja o promocji.

  OdpowiedzUsuń
 9. U mnie za to pojawił się baner o zmianie autoryzacji koszyka przelewów. A poza tym nic o promocji :(

  OdpowiedzUsuń
 10. BZ WBK poraz kolejny daje 50 zł za założenie konta oraz 100 zł za jego polecenie w III edycji programu Polecaj Bank

  OdpowiedzUsuń
 11. Odpowiedzi
  1. A wcześniej płaciłaś z tych kont Przelewem 24?? Albo w ogóle coś kupowałaś w internecie?

   Usuń
 12. Otrzymaliście już premię ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No w sumie zapomniałem o tym że do dziś. Dzięki za przypomnienie ale nie ma :( Jutro leci reklamacja.

   Usuń
  2. też nie ma, pierwszy raz tak nieładnie robią...

   Usuń
 13. U mnie baner był, skorzystałam, zakup na allegro... zaglądam dziś i zwrotu nie ma, ale jest opłata za przelew24 -0,50zł... w dodatku nie mogę wysłać reklamacji przez wiadomości bankowe... nie działa jak należy. W BGŻ BNP też mnie ożnęli na 10 zł, normalnie co miesiąc pisanie reklamacji zajmuje mi naprawdę sporo czasu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nikt nie dostał. Ja spełniłem warunki od razu więc powinienem się załapać. Ale niestety 10 zł brak. Reklamację wysłałem i zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.

   Usuń
  2. Pytanie kiedy spełniłeś warunki i kiedy w ogóle ci się baner pojawił bo wychodzi na to że nie wszystkim pojawił się od razu. A to byłoby nie fair ze strony banku jeśli rzucali klientom banery dopiero wtedy gdy już pula była wyczerpana.

   Usuń
 14. Ale robią w kulki klientów... Przecież powinno być to tak skonstruowane, ze jeśli jest limit 500 bonusów, to już po jego przekroczeniu automatycznie powinna wyświetlać się informacja o jego zakończeniu. Ale gdzież tam... kolejnych 1000 klientów płaci przelewem 24 w nadziei na załapanie się na promocje, a potem zamiast bonusu ma opłatę za przelew... Pomnożyć przez ilość naiwniaków i mają z nawiązką na wypłatę bonusów dla szczęśliwców...
  Żenada!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słabo to wygląda jeśli tak by miało być że wszyscy są zrobieni w balona.

   Usuń
 15. Nie lubię takich promocji bo w sumie nie ma podstaw do reklamacji. Zawsze mogą odpisać żeś się ofiaro losu nie załapał bo byłeś nr 501. I nic nie udowodnisz.

  OdpowiedzUsuń
 16. Dostałam odpowiedź na reklamację, że dzięki wspaniałomyślności kogoś tam, opłata za przelew 24 jest mi zwrócona na konto ;D O braku wypłaty premii 20 zł nie wspomniano ani słowem... Zatem dalej drążę temat i liczę na 2dyszki :D

  OdpowiedzUsuń
 17. Co wam odpisali w reklamacjach? Mi napisali, że 4 kwietnia pula była wyczerpana ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi jeszcze nic. Ale ja loguję się codziennie no więc jeśli baner pojawia się 6-go to sobie w kulki lecą.

   Usuń
  2. Może i była wyczerpana, ale żadnej informacji na stronie nie było, zatem setki klientów kupowało z nadzieją, że jednak się załapią. To moim zdaniem nieuczciwa praktyka banku, bo w ten sposób, każdemu można wcisnąć, że pula się skończyła, ale takowej informacji nie było!

   Usuń
 18. 4 kwietnia skończyła się pula, a 7-ego wyświetlił się baner. Niezła manipulacja i gra nie fair. Lipa straszna. Dali ciała w bzwbk strasznie. A teraz udwodnij, że się cokolwiek wyświetliło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a mi odpisali tak:

   Szanowny Panie,

   odpowiadając na zgłoszenie dotyczące promocji Przelew24 się opłaca informuję, że rozpatrzyliśmy je pozytywnie.


   Nagrodę 20 zł przekażemy na Pana konto do 15.05.2017 r.

   w reklamacji napisałem że od razu jak pojawił się baner to zrobiłem przelew, zasugerowałem też że chyba nie dali mi zaproszenia do promocji w której pula nagród była już wyczerpana.

   Udało się powodzenia

   Usuń
  2. No to jest nadzieja. Ja jeszcze czekam na odpowiedź

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...