Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Citibank płaci nawet 400 zł za konto Citi Priority

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

7.04.2017

Citibank płaci nawet 400 zł za konto Citi Priority

Wystartowała kolejna promocja Citibanku. Tym razem nie jest związana z kartą kredytową, a z kontem osobistym. 

Do 400 zł premii z Kontem Citi Priority
Citibank do niedawna za skorzystanie z konta Citi Priority płacił 200 lub 300 zł. Teraz stawka została podbita i można uzyskać nawet 400 zł. Część tej kwoty wypłacana jest w formie bonusu na start, a część w postaci całkiem wysokich zwrotów za płatności kartą wydaną do konta.

Udział w promocji mogą wziąć osoby, które po 30.06.2016 r. nie posiadały konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (ani nie były współwłaścicielem bądź pełnomocnikiem do takiego konta). Okres karencji jest więc dość przyzwoity. Z promocji na szczęście nie są wyeliminowani posiadacze innych produktów w Citibanku. Jeśli więc np. masz kartę kredytową Citi to jak najbardziej możesz zostać uczestnikiem promocji konta (ba, będzie to nawet pewnie wygodniejszy sposób na uniknięcie opłaty za konto - ale o szczegółach za chwilę).

Aby wziąć udział w promocji "Do 400 zł premii z kontem Citi Priority":
 • do 30.06.2017 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy (w promocji udział biorą wyłącznie zgłoszenia wysłane w taki sposób)
 • najpóźniej do 31.07.2017 r. zawrzyj umowę z bankiem i aktywuj Konto Citi Priority

Warto dodać jeszcze, że liczba wniosków objętych promocją jest ograniczona do 1 000 sztuk i oferta banku zostanie wycofana w przypadku wykorzystania limitu.

100 zł na start


Premię w wysokości 100 zł otrzymasz jeśli do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym zawrzesz umowę o konto spełnisz warunki bezpłatnego prowadzenia konta. A spełnić należy jeden z poniższych warunków.
 • utrzymać na rachunkach w Citibanku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł lub 
 • otrzymać na konto środki tytułem wynagrodzenia w łącznej wysokości min. 5 000 zł i na koniec miesiąca posiadać jeden z produktów kredytowych (może to być np. karta kredytowa)

W przypadku pierwszego z warunków środki nie muszą znajdować się na nieoprocentowanym koncie osobistym, ale mogą też np. na koncie SuperOszczędnościowym (i to wydaje się najlepszym wyborem ze względu na oprocentowanie - bank oferuje stawkę 1,5% w skali roku dla kwoty do 20 000 zł - przy tym koncie warto jednak uważać na warunki - z opłaty w wysokości 15 zł zwalnia wpływ wynagrodzenia na konto osobiste w wysokości min. 3 000 zł; trzeba też pamiętać, że odsetki nie naliczą się za miesiąc w którym wypłacisz środki z konta oszczędnościowego - ewentualną wypłatę warto więc robić na początku miesiąca kalendarzowego).

Jeśli zaś chodzi o warunek drugi to pojęcie "tytułem wynagrodzenia" pojawia się w regulaminie, ale nie jest w żaden sposób uszczegółowione (brak definicji wyraźnie wskazującej np. źródło pochodzenia środków). Wymogu by wpływ pojawiał się od pracodawcy nie ma też w tabeli opłat i prowizji... co może napawać optymizmem - warunek ten spełnić dość łatwo 😉 Ażeby rozwiać wątpliwości dodam, że uczestnicy poprzednich promocji Citibanku już to przetestowali. Środki te nie mogą jedynie pochodzić z Twego innego rachunku prowadzonego w Citibanku.

Bonus 100 zł zostanie wypłacony na konto Citi Priority do 15. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania nagrody. 

Moneyback 6%


W promocji uzyskiwać można też zwroty za płatności kartą w wysokości 6% wydanej kwoty. Moneyback otrzymasz jeśli:
 • na Twym koncie zostanie zaksięgowana co najmniej jedna płatność kartą na łączną kwotę min. 50 zł

Wysokość ostatecznego zwrotu uzależniona będzie od sumy transakcji wykonanych kartą w danym miesiącu. W miesiącu można uzyskać do 50 zł (by "wycisnąć" cały zwrot wykonać będzie trzeba płatności na sumę min. 833,33 zł ).

Nagrodę w postaci zwrotu za płatności kartą uzyskasz za spełnienie warunków w ciągu sześciu kolejnych miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu w którym otwarto konto. Taki okres wypłat moneybacku oznacza możliwość zdobycia nawet 300 zł (dodatkowo do premii 100 zł na start).

Transakcje wykonywane kartą muszą spełniać poniższe kryteria:
"a) były transakcjami bezgotówkowymi, dokonanymi w punktach handlowo – usługowych lub przez internet,
b) zostały zaksięgowane na Koncie w danym miesiącu kalendarzowym, 
c) nie były transakcjami zwróconymi, 
d) nie były transakcjami hazardowymi"

Zwroty mają być wypłacane do 15. dnia roboczego miesiąca następującego po wykonaniu płatności (ważne by do tego momentu nie zamykać konta, ani nie składać wypowiedzenia). Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie wypłacane premie są wolne od podatku dochodowego.

Konto Citi Priority - prześwietlenie oferty


Powyżej napisałem już o warunkach zwolnienia z opłat za prowadzenie konta. Czas jeszcze przyjrzeć się innym cechom tego rachunku. A są to:
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty (bez warunków)
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
 Złóż wniosek o Konto Citi Priority i zyskaj nawet 400 zł 


⭐⭐⭐⭐ - w ratingu ofert (systemie ocen promocji bankowych, dostępnym na blogu Bankobranie) powyższej promocji przyznaję 4 gwiazdki (na pięć możliwych). Jest to więc bardzo wysoka nota. Niewątpliwym plusem promocji jest niewyśrubowany okres karencji, a także możliwość wzięcia udziału w akcji również obecnych klientów (np. posiadających kartę kredytową). Moneyback w wysokości 6% naliczany w praktyce wszędzie (poza punktami związanymi z hazardem) też jest bardzo dobrą propozycją i zastępstwem dla tych, którzy już niebawem będą musieli się pożegnać z 5-procentowym zwrotem od T-Mobile Usługi Bankowe. Z racji wysokości premii (łącznie zebrać można nawet 400 zł) osobiście żałuję, że z założeniem konta w Citibanku nie wstrzymałem się do teraz, a wziąłem udział (a także moja żona) w poprzedniej edycji z premiami do 300 zł. Piątej gwiazdki w ocenie nie ma ze względu na wyśrubowane warunki zwolnienia z opłaty za prowadzenie konta. Pierwszy z nich (utrzymanie odpowiedniego salda) jest wygórowany przy - delikatnie mówiąc - nieoszałamiającym oprocentowaniu depozytów oferowanych przez Citibank. Drugi z warunków (wpływ i produkt kredytowy) jest już jednak prostszy. A jeśli nie masz jeszcze karty kredytowej to teraz jest dodatkowy argument by z niej skorzystać (łatwiej unikniesz opłaty za konto). Wyrobić można ją w jednej z poniższych promocji, w której otrzymasz:

Bądź na bieżąco z najlepszymi okazjami do zarobku na promocjach bankowych. Zapisz się na bezpłatny newsletter - to zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowościach, które wysyłam co kilka wpisów:
Adres e-mail
Przydatne dokumenty:

126 komentarzy:

 1. Oprócz karty kredytowej jaki jeszcze opłaca się wziąć produkt kredytowy najtańszy w utrzymaniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żaden bo tylko kartę Simplicity masz za darmo.

   Usuń
  2. "Motokarta" do pkt payback jest też darmowa, a można chociaż coś jeszcze skorzystać, jeśli ktoś nie łapie się na inną promocję ze względu na okres karencji.

   Usuń
  3. Fakt. Akurat teraz można na nią załapać się na promocję i friko.

   Usuń
 2. Ciekawe, że Citibank robi mega łatwe promocje kart kredytowych ale jeśli chodzi o konto to taka prościzna już nie jest.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy tylko ja odnosze wrazenie ze citibank nie jest dla osob zarabiajacych najnizsza krajowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Może już ze 2 lata temu czytałem, że zmienili strategię i ofertę kredytową chcą kierować masowo stąd karty kredytowe rozdają na lewo i prawo ale konta mają być głównie dla zamożnych.

   Usuń
  2. Wcale tak nie rozdają, zamożni też ich czasem nie interesują. Np: w przypadku spółki cywilnej wielkie oczy konsultantki widać było nawet przez telefon. Jak do tego doszło rozliczenie ryczałtem to nie mają takiego dochodu w systemie. Zmarnowane 40min na infolinii. Co ciekawe, banki nadal po macoszemu traktują ryczałt - gdybym miał takie koszty że opłacało by się płacić 19% od zysku, zamiast 8,5% od przychodu to bym przecież płacił :) Do 500+ liczą 20% kosztów przy ryczałcie, a jeśli jakiś bank w ogóle liczy ryczałt, to 20% zysku :)

   Usuń
 4. W lipcu 2016 zrezygnowałem z Simplicity. Nie łapię się na żadną promocję z kartą. Na koncie SuperOszczędnościowym mogę trzymać 20tyś. Pozostaje jeszcze 10 tyś. Gdzie je włożyć by nie tracić ani oprocentowania, ani premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zostaje konto oszczędnościowe 0,8%. Lokaty są jeszcze słabsze.

   Usuń
  2. Wariant z mrożeniem 30 k na tak niskim oprocentowaniu nie ma sensu. Kartę zamknąłem 1.07.2016. Trochę czasu już minęło, a za friko dla dla tej promocji wyrabiać KK byłoby głupotą. Gdybym zamknął w stycznie wyrobiłbym bez wahania. Fajna promocja dla posiadaczy KK. Poradźcie co zrobilibyście na moim miejscu? Z góry dzięki za rady.

   Usuń
  3. moja mama trzyma 200k na koncie w pko bez zadnego oprocentowania i jest mega zadowolona i nie chce sluchac o czymkolwiek innym

   Usuń
 5. Jak wygląda zawarcie umowy? Kurier? Przelew?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie masz nic w Citi to kurier. A jak już masz bankowość internetową to wysyłasz formularz zgłoszeniowy. Oddzwonią by przyjąć wniosek, a umowę potwierdzisz w po zalogowaniu.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź :)

   Usuń
 6. Łącznie 5 tyś.. czyli 5 przelewów po 1000 zł z innego konta wystarczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe pytanie. Na logikę i zgodnie z dość chaotycznie napisanym regulaminem, nie powinno być problemu. Może starzy wyjadacze tej promocji z kontem coś dopowiedzą.

   Usuń
  2. Regulamin może do końca precyzyjny nie jest ale w TOIP już jest "wpływy na Konto Osobiste min. 5 000" więc liczba mnoga ;)

   Usuń
  3. "Aby nie płacić za prowadzenie konta wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków:
   Utrzymuj średnie saldo środków w wysokości min. 30 000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach), lub zasilaj konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 000 zł miesięcznie i posiadaj min. jeden wybrany produkt kredytowy (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny)."

   źródło: (na samym dole tej strony): https://online.citibank.pl/konta/citi-priority/konto-osobiste-citi-priority.html

   czyli w praktyce można mieć i wynagrodzenie 2.500zł, przelać je dwukrotnie na konto City Priority (w tą i z powrotem do/z innego banku) i minimum wpływów zapewnione :) tak na pocieszenie dla mniej zarabiających.

   Usuń
  4. Uuups... par. 29 Regulaminu konta:
   2. W przypadku gdy jako kryterium uprawniające do zwolnienia z Opłaty lub obniżenia opłaty przewidzianej w TOiP wskazuje się wpływ wynagrodzenia na Konto, rozumie się przez to wpływ wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, oraz innych świadczeń związanych z pracą, świadczenia pieniężnego z ubezpieczenia emerytalnego lub rentowego.

   3. W przypadku gdy jako kryterium uprawniające do zwolnienia z Opłaty lub obniżenia opłaty przewidzianej w TOiP wskazuje się sumę wpływów na Konto, nie uwzględnia się wpływów na Konto z rozwiązanych Lokat oraz wpływów z tytułu kredytu udzielonego w Banku."

   a w regulaminie oferty promocji 400zł jest: " otrzymał na Konto środki tytułem WYNAGRODZENIA w łącznej wysokości minimum 5000 zł".

   Usuń
  5. Ciągle jednak brak wskazania nadawcy. Gdyby był pracodawca lub ZUS to co innego. A tu mowa tylko ogólnie o wynagrodzeniu itp itd. Raczej chodzi o to by konto osobiste nie traktować jako firmowe.

   Usuń
 7. zlotowa nie narzekaj, masz 75zl zwrotu przy wydanych 3000zl, cash back na poziomie 25proc☺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyszło trochę w tylu "Czyjeś chwalicie..." ;) Źle ze "starą" promocją nie jest - wydać kartą trzeba mniej, no ale idą za tym mniejsze zwroty. W perspektywie przykręcenia moneybacku w TMUB wolałbym 6%.

   Usuń
 8. Wystarczy, że przeleję 30 tysi w danym miesięcu, a potem spowrotem przeleje na rachunek z którego robilem ten przelewem i juz spelnie pierwszy warunek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To byłby wpływ. I jakbyś trzymał 1 dzień to średniomiesięczne saldo wyniosłoby 1000 PLN. Musisz więc w codziennie mieć 30 tys. lub w miesiącu 30 dniowym na jedną noc wrzucić 900 tys. ;)

   Usuń

 9. Czy ta karta CitiSimpliciti jest zawsze darmowa? Tzn czy nie ma opłaty za wydanie i nie ponoszę żadnych kosztów jeśli w ogóle nie będę jej używał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zawsze, bez warunków. Leży i nic nie płacisz.

   Usuń
 10. https://online.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne.html a co z programem poleceń? Mozna łączyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dotyczy karty kredytowej a nie konta.

   Usuń
 11. a już sie cieszyłem ale karty kredytowej mi nikt nie da :( chyba że sami natretnie wydzwaniaja to tak to od razu na gebe

  OdpowiedzUsuń
 12. Rozumiem, że nie ma żadnej lojalki i że suma wpływów 5000 zł miesięcznie może być np. w dwóch przelewach po 2500 zł? W miesiącu otwarcia rachunku opłata za konto nie jest pobierana? Kiedy trzeba spełnić warunki, żeby załapać się na pierwszy moneyback? Jeśli konto otworzę w kwietniu, to już w kwietniu muszę wydać te ~800 zł kartą?

  OdpowiedzUsuń
 13. Załózcie sobie kartę kredytową w promocji 23000 pkt Payback tj 230 zł np na tankowanie w BP.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. gdzie ta promocja na 23000 pkt payback?

   Usuń
  2. Promocję z punktami Payback opisywałem tutaj. Godna uwagi jest ona w przypadku osób, które karty kredytowej w Citibanku nie mają co najmniej od 1.10.2016 r. (to bardzo krótki okres karencji). Jeśli ktoś nie ma karty dłużej (od. 1.01.2015 r.) to wtedy pod uwagę można wziąć promocję w której zyskać można więcej (wspomniane vouchery 400 do Douglas, Mall.pl czy Morele.net).

   Usuń
 14. Witam

  Właśnie otrzymałem maila tytułem "Zmiana Regulaminu oraz Tabeli Opłat i Prowizji Kart Kredytowych". Nie wnikając w zmiany jakie wprowadzają od 31 maja 2017 r (m.in. usunięcie opłat za monity listowne itp - nic groźnego) - to chciałbym zapytać zorientowanych (najlepiej Mr Złotówę:) czy jeśli posiadam kartę Simplicity wziętą w promocji Malla pół roku temu (wymogiem jest przez 12 m-cy jedna operacja kartą) to jest szansa na "pozbycie się" jej w ramach prawa odmowy do nowych warunków? Czyli czy mógłbym nie zaakceptować zmian z nowym regulaminem i bezkarnie bez wypełniania warunków tamtej promocji zamknąć kartę?
  Z góry dziękuję za odp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz tak zrobić bez konsekwencji tylko powołaj się na powód: zmianę regulaminu i tabeli opłat.

   Usuń
 15. Wysyłają jakieś potwierdzenie rejestracji? Bo ja nic nie dostałem, ani maila​ ani smsa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma żadnego potwierdzenia. Oddzwaniają po kilku dniach. U mnie po tygodniu.

   Usuń
 16. Mam konto w Citi od dawna moje główne i awaryjne i w ogóle :) Teraz pytanie, ktoś próbował 'wbić' się w promocję? z tego co pamiętam takie myki przechodziły czasem,,, chyba w citi można było się 'wbić na promocję z aplikacją mobilną 'bez' zaproszenia,,, Szczególnie interesujący jest zwrot,,, 6pc? podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udział w promocji mogą wziąć osoby, które po 30.06.2016 r. nie posiadały konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku więc jakbyś chciał się wbić skoro konto masz?

   Usuń
 17. Czy te transakcje do cashbacku muszą być realizowane kartą płatniczą wydawaną do konta, czy mogą to być tylko transakcje opłacane kartą kredytową, np. Simplicity?
  I czy te 5000 wpływu może być moim przelewem z moje konta w innym banku, zaliczą to?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też podpisuje się pod pytaniem jak to z tymi płatnościami czy można to zrobić kk

   Usuń
  2. Również podbijam, czy da się przelać z konta osobistego w innym banku 5k z tytułem "Wynagrodzenie" i z powrotem przelać. Kowalski zrobił przelew wynagrodzenia sam sobie, niezłe jaja :D

   Usuń
  3. Te płatności z moneybackiem trzeba robić kartą do konta.

   Usuń
 18. Jak dla mnie, słaba promocja, zresztą kolejna w tym banku. Jako student karty kredytowej tu nie dostanę (aczkolwiek w takim BZ WBK wyrobili mi bez żadnego problemu), więc i w tej promocji z kontem nie miałbym jak spełnić warunków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No bo to bank dla zamożnych. A jak chodzi o kredytu czy nawet kartę kredytową to dochód wymagany jest. Wyjątek to chyba właśnie Bezet z kartą studencką. Też miałem. Ale jak skończysz studia i zaczniesz pracę to zaczną się przed tobą nowe perspektywy :-)

   Usuń
 19. czy konto superoszczednosciowe do tego rachunku jest darmowe ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli na konto osobiste wpłynie "wynagrodzenie" na min. 3000 to nie. No i trzeba też pamiętać że oprocentowanie nalicza się tylko w tych miesiącach w których nie było wypłaty z konta więc jeśli już zapadnie decyzja o wycofaniu tych 20 tys. to najlepiej to zrobić na początku miesiąca a nie na końcu. Ale kto kasę będzie tam trzymał dla salda to pewnie tak zrobi.

   Usuń
  2. czyli oprócz 30000 pln musze jeszcze zasilac co miesiac 3000 pln ? czy dobrze rozumiem ?

   Usuń
  3. Jak założysz superoszczędnościowe to tak.

   Usuń
 20. PYTANIE.
  Czy jeśli chciałabym zebrać tylko wisienkę w wysokości 100 zł mogę otworzyć konto bez wnioskowania o kartę debetową, a po wypłacie premii (w trzecim miesiącu) je zamknąć? Oczywiście w opcji z kk i wpływem 5 tys.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie nie widzę przeciwwskazań by skorzystać z samej stówki. A co do karty do konta to nawet jeśli ją zamówisz to nic za nią nie zapłacisz bo jest darmowa (i bardzo ładna).

   Usuń
 21. Przed chwilą na infolinii rozmówca poinformował mnie, że 5000 PLN miesięcznie musi być WYNAGRODZENIEM od pracodawcy. Konsultował odpowiedź z kimś jeszcze i ten ktoś potwierdził. Obaj się mylą, czy jest to promocja wyłącznie dla zamożnych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co miał powiedzieć? Ma napisane "wynagrodzenie" to mówi "wynagrodzenie". No ale skoro się pyta innego to jakieś wątpliwości miał co powiedzieć ;)

   Usuń
  2. Witam, z tymi wpływami nie do końca jak widzę jest wszystko jasne (w regulaminie inaczej napisane w TOP inaczej)ja też pytałem konsultanta przez infolinię i dostałem odpowiedź że może być dowolny wpływ tytułem wynagrodzenia (dwa razy się upewniałem ten dwa razy potwierdził) zapisałem sobie dane konsultanta i date korespondencji więc w razie czego mam nadzieję że się nie wyprą. No ale tradycyjnie okaże się już niedługo bo do 15 -go maja mają wypłacić 100 zł jeżeli nie wypłaca złożę reklamację.

   Usuń
  3. Niekoniecznie do 15. maja. Mają 15 dni ROBOCZYCH na wypłatę.

   Usuń
 22. Czy w pierwszym niepełnym miesiącu należy też zapewnić wpływ "wynagrodzenia"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak zapewnisz to dostaniesz nagrodę do 15-go po miesiącu w którym zrealizowano warunki promocji - proste jak chcesz dostać w maju to musisz spełnić warunki w kwietniu

   Usuń
  2. Do 15-go dnia roboczego, a nie kalendarzowego.

   Usuń
 23. Założyłam konto w kwietniu. Czy żeby bank nie pobrał żądnych opłat w kwietniu za konto muszę już wtedy spełnić te warunki bezpłatności konta? Czy w kwietniu jeszcze konto jest darmowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytałem o to konsultanta. Pierwszy miesiąc ma być darmowy bo jest niepełny.

   Usuń
 24. czy wyjaśniło się czy ten przelew na 5000 PLN może być z innego konta ? czy jednak musi być to wynagrodzenie wypłacone z konta firmowego przez pracodawcę ?? bo mam ochotę na tę stówkę :-)
  Czy dobrze rozumiem, że jeśli zawrę umowę jeszcze w kwietniu i jeszcze w kwietniu wpłynie to 5000 to do 15 dnia roboczego maja, otrzymam bonus w postaci 100 zł ??

  OdpowiedzUsuń
 25. Złożyłem wniosek jakiś czas temu, dzisiaj w końcu porozmawiałem z konsultantami - najpierw był telefon w sprawie konta, czekam na dokumenty, natomiast następny był w sprawie KK - konsultantka mocno upierała się, że karta Citi World jest lepsza niż Simplicity, bo daje możliwość rabatów i zaproponowała mi, że jeżeli zdecyduję się na World, to będę ją miał dożywotnio darmową - no to zgodziłem się, zobaczymy czy mówiła prawdę :)

  OdpowiedzUsuń
 26. żądają jakichś zaświadczeń przy zamawianiu karty kredytowej - teraz tak tam proponują jak opisane jest w poście powyżej ? "zaproponowała mi, że jeżeli zdecyduję się na World, to będę ją miał dożywotnio darmową "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy karcie kredytowej tak: zaśw. od pracodawcy albo wyciąg z konta.

   Usuń
 27. Czy do moneybacku zaliczają się płatności sprytnym bilem ?

  OdpowiedzUsuń
 28. Jak to jest z moneybackiem - po pierwszej płatności na 50 zł jest już czy dopiero jak będzie wpływ 5000 zł i po nim to ruszy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "...W promocji uzyskiwać można też zwroty za płatności kartą w wysokości 6% wydanej kwoty. Moneyback otrzymasz jeśli:

   spełnisz jeden z dwóch (wspomnianych wcześniej) warunków bezpłatności konta i

   na Twym koncie zostanie zaksięgowana co najmniej jedna płatność kartą na łączną kwotę min. 50 zł..."

   Usuń
 29. Czy płatności kartą wykonane w kwietniu
  a zaksięgowane 2 maja liczą się na maj czy na kwiecień?

  OdpowiedzUsuń
 30. Uwaga! poprawka do treści na temat bezpłatności konta i lokowania środków na koncie Superoszczędnośiowym. Żeby konto Superoszczędnościowe w City było bezpłatne wymagany jest wpływ wynagrodzenia min. 3tys. zł na konto osobiste, tutaj wysokość salda nie zwalnia z opłaty, która bez przelewu wynosi aż 15zł. Dziś potwierdzałam to podczas rozmowy z infolinią.Więc saldo powyżej 30tys.zł zwalnia tylko z opłaty za konto osobiste.

  OdpowiedzUsuń
 31. Ciągle nie mogę się doszukać czy wystarczy przelew z innego konta,zamiast wynagrodzenia żeby spełnić warunki.
  Czy KK którą trzeba posiadać do tego konta, można otworzyć w którejś z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 32. Z regulaminu oferty nijak mi nie wynika, aby do otrzymania moneybacku 6 % konieczne było spełnienie jeden z dwóch (wspomnianych wcześniej) warunków bezpłatności konta, moim zdaniem wystarczy aby na koncie została zaksięgowana co najmniej jedna płatność kartą na łączną kwotę min. 50 zł miesięcznie (pkt 6 regulaminu oferty), czy mam rację, czy też się mylę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja. Aczkolwiek warto spełnić ten warunek bo przy opłacie za konto moneyback byłby już zdecydowanie mniej efektywny.

   Usuń
  2. Na infolinii powiedziano mi, że aby nie płacić za konto wystarczą miesięczne wpływy ponad 5000 zł (zgodnie z tabelą opłat i prowizji) z dowolnych źródeł, nie muszą być z wynagrodzenia, co pozwoli na efektywne korzystanie z moneybacku ale bez nagrody 100 zł, natomiast aby uzyskać nagrodę 100 zł to wpływy ponad 5000 zł muszą być koniecznie z tytułu wynagrodzenia

   Usuń
  3. Rozumiem że w parze z produktem kredytowym ?

   Usuń
  4. Infolinia nie jest wyrocznią, zrozumcie to :)

   Usuń
 33. Orientuje się ktoś, jak wygląda sytuacja z kontem wspólnym? Czy jest możliwość założenia takiego typu konta i wzięcia udziału w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy sens spalić jedną duszyczkę po to by zakładać konto wspólne?? Lepiej założyć 2 osobne i zdobyć 800 zł.

   Usuń
 34. Mr. Złotówa, próbuję od rana złożyć wniosek o konto z Twojego formularza zgłoszeniowego i cały czas mam komunikat, że wystąpił błąd i mam spróbować później. Czy wszystko jest ok z tą promocją ? Nie sądzę aby pula 1000 wyczerpała się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za sygnał. Faktycznie pojawia się komunikat "Wystąpił błąd podczas wysyłania wniosku. Spróbuj jeszcze raz później". Raczej nie z powodu wyczerpania puli. Wysłałem zgłoszenie problemu, ale na efekty będzie trzeba pewnie zaczekać do poniedziałku.

   Usuń
  2. Dzięki za szybką odpowiedź. Przy okazji zapytam. Jeżeli wniosek złoże w poniedziałek 22.05, czy zdążę otworzyć konto do końca maja ? ( mam w Citi KK )
   Chciałbym zdążyć z " Wynagrodzeniem " żeby już w czerwcu wpadła promocyjna stówka na konto :-)

   Usuń
  3. Jak masz kartę kredytową to powinna być uproszczona (a więc i szybsza) ścieżka: telefon z banku, potwierdzenie dyspozycji i umowa do zawarcia w bankowości internetowej (wszystko odbędzie się bez kuriera). Do 31.05. powinno się więc udać.

   Usuń
  4. @ Mr.Złotówa dziękuję bardzo.

   Usuń
  5. Formularz już działa. Przed chwilą udało się wysłać.

   Usuń
 35. Otrzymałem już 100 zł premii za otwarcie konta Priority w ramach obecnej promocji. Potwierdzam nie musi to być wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę. W moim przypadku przelałem 5 tys. zł z konta obcej osoby w innym banku, w tytule przelewu wpisując wynagrodzenie za miesiąc X i przeszło. Nie wierzcie co mówią konsultanci na infolinii i na chacie, gdy ja pytałem się na początku to zostałem poinformowany, że kategorycznie przelane musi być wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę i że oni to weryfikują bo przelewy z zakładów pracy mają jakiś specjalny prefix (wtf??) czy coś takiego.

  OdpowiedzUsuń
 36. Ja też potwierdzam, wystarczy przelać, nawet ze swojego konta w innym banku,5000 z tytułem "wynagrodzenie". Zrobiłem​ tak jeszcze w kwietniu i stówka wpadła 19 maja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za info bo właśnie otworzyłem to konto w celu zwrotu za płatności a tu widzę że 100 zł jeszcze wpadnie jak zrobię przelew z tytułem wynagrodzenie :) Pisaliście tylko w tytule "wynagrodzenie" czy dodawaliście co w stylu "wynagrodzenie za miesiąc .... "

   Usuń
  2. Ja wpisałem to drugie.

   Usuń
 37. A płatności sprytnym billem wchodzą w zwroty, ktoś to już testował ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wchodzą.

   Usuń
  2. A ich karty kredytowe też można płacić sprytnym billem i czy też liczą się do transakcji jeśli chodzi o 1000 zł do zrobienia w ich promocji.

   Usuń
 38. Jak złożyłem wniosek pod koniec maja nawet karta do konta już przyszła, którą aktywowałem ale jeszcze nie mam podpisanej umowy o konto bo jak się loguję to karta aktywna rachunek do karty zablokowany jeszcze, więc kurier pewnie przyjedzie na dniach i zapewne konto aktywne na początku czerwca będzie. Więc jak liczyć płatności za zwrot czy będą w lipcu za czerwiec czy dopiero w sierpniu za lipiec i nie ma potrzeby wydawania 833,33 zł w czerwcu ?

  OdpowiedzUsuń
 39. Witam Mr. Złotówa mam takie pytanko będę opłacał wyjazd córy na obóz do Chorwacji wykupiony w biurze podróży czy przelew przez internet na konto biura podróży będzie zakwalifikowany jako płatność za którą przysługiwać będzie moneyback ? Jeśli nie to może wiesz jak zrobić taką wpłatę żeby ta kwota zaliczyła się do moneybacku byłbym wdzięczny za poradę bo automatycznie jednym przelewem miałbym załatwioną całą kwotę jaką trzeba wydać na pełny moneyback za czerwiec 😉 pozdrawiam i czekam na odpowiedź 😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli wykonujesz przelew wpisawszy 26 cyfr numeru konta biura podróży albo płatność wykonujesz przez pay by link czyli skróconą ścieżkę przelewu gdy logujesz się a dane do przelewu (numer konta, tytuł przelewu itd.) są już podstawione to nie będzie płatność kartą = moneybacku brak.

   Zwrot naliczany jest wyłącznie przy płatnościach kartą - w Internecie z podaniem danych z karty (numer, data ważności, kod CVC).

   Usuń
  2. Witam Mr. dzięki za pomoc pozdrawiam ;-)

   Usuń
 40. Pytanie dla tych co mają konto otwarte od samego początku promocji. Czy w miesiącu otwarcie robili płatności kartą i czy w następnym miesiącu był zwrot za te płatności kartą. Regulamin mówi że zwrot za płatności kartą w miesiącu następnym po otwarciu. Ale wiem że niektóre banki od razu liczyły np BPH.
  Otworzyłem konto na samym początku czerwca i szkoda czekać cały miesiąc jeśli by zwrócili za płatności czerwcowe. Zawsze to o miesiąc szybciej wszystko będzie :)

  OdpowiedzUsuń
 41. Pod koniec kwietnia otwarte konto, spełniony warunek wpływu 5 tyś i dziś premia na koncie. Mam pytanie. Moneyback wypłacają w połowie następnego miesiąca po spełnieniu warunków promocji, czy raczej na koniec ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzedniej promocji wypłaty ok. 20-25-go. Podejrzewam że może być podobnie.

   Usuń
  2. U mnie za poprzedni miesiąc już wpłynęło :)

   Usuń
 42. Czy jak na stronie banku nadal jest aktywny ten formularz, to oznacza że nie została wyczerpana pula 1 000 wniosków i śmiało mogę brać udział w promocji? Nie chcę zostać na lodzie, że założę konto a bank nie wypłaci premii ponieważ limit się wyczerpał.

  OdpowiedzUsuń
 43. Czy jak na stronie baanku formularz jest nadal aktywny, to oznacza że pula 1000 wniosków nie została wyczerpana?

  OdpowiedzUsuń
 44. Czy wpływ 5000 zł wystarczy zrobić w pierwszym miesiącu aby otrzymać 500 zł, czy biorąc udział w moneybacku każdego miesiąca trzeba zasilać konto kwotą 5 tyś ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie masz salda 30k to wpływ musi być co miesiąc + produkt kredytowy

   Usuń
 45. Czy kwota zasilająca konto 5 tyś musi być wpłatą jednorazową czy sumą miesięcznych wpłat ?

  OdpowiedzUsuń
 46. Czy przy tym koncie korzystanie z wplatomatu Euronetu jest bezpłatne i czy te wpłaty wliczną się do 5 tyś zwalniających z oplat za konto ? I jeszczejedno. Jeżeli całe 5 t yś wplacę we wplatomacie ,oczywiście zrobię transakcje bezgotówkowe to przez tę formę zasilenia konta dostanę moneyback?

  OdpowiedzUsuń
 47. Podbijam pytanie-czy za wpłaty we wpłatomatach Euronetu płaci się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpłaty wliczają się do wymaganych 5 tys. - pamiętam jak o to pytałem. No ale czy będzie to traktowane jako wynagrodzenie? Wątpię i nie sprawdzałem.

   Usuń
 48. Mam już kartę SimpliCity. Umowę o konto mam do zatwierdzenia w bankowości internetowej. Jednak wśród dokumentów, które muszę zaakceptować, by konto zostało aktywowane, nie mam regulaminu promocji. Dzwoniłem ponownie do konsultantki i twierdzi, że tak ma być. Po zaakceptowaniu promocji w kolejnym dniu roboczym mam otrzymać maila z informacją i regulaminem promocji. Czy ktoś może potwierdzić, że tak rzeczywiście jest?

  OdpowiedzUsuń
 49. Od kiedy nalicza się moneyback? Jeśli konto założone w czerwcu, to pierwsza wypłata w lipcu (za płatności w czerwcu), czy w sierpniu (za płatności w lipcu)?

  OdpowiedzUsuń
 50. Wyskakuje znów ten komunikat co pod koniec maja, tj.: "Wystąpił błąd podczas wysyłania wniosku. Spróbuj jeszcze raz później."

  Mr. Złotówa: podziałaj Pan, bo chcę odpalić promocję korzystając z Twojego linka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy problem był ale okazało się, że chwilowy. Miejmy więc nadzieję, że tym razem jest podobnie. W weekendy nie raz trwają różne prace na systemach w bankach i być może rykoszetem odbija się to też na formularzu o konto. Sprawę zgłaszam do banku.

   Usuń
  2. OK już działa, udałosię :)

   Usuń
 51. Mam pytanie do tych co praktykowali już zwrot za płatności sprytnym billem. Czy muszą być wymagane płatności w punktach stacjonarnych. Czy taka jedna płatność na kwotę 900 zł sprytnym bilem naliczy mi zwrot 50 zł ? Mam do zapłaty czesne za szkołę i zrobię to jedną płatnością kartą.
  Ktoś to próbował już z pozytywnym efektem ?

  OdpowiedzUsuń
 52. Dziś 6 lipca dostałem 100 zł na start za spełnienie warunków w czerwcu oraz 50 zł też dziś przelali za zakupy. Dodam że przelew zrobiłem 5k sam z innego konta tytułując jak wcześniej użytkownicy zalecali "wynagrodzenie za miesiąc ....." a płatności to zapłaciłem polisę oc za auto. Teraz będę płacił prąd i rachunki za mieszkanie aby przez kolejny 5 miesięcy zyskać 5 x 50 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam
   Kolego - jak płaciłeś polisę OC za auto ? Czy za pomocą Sprytnego ....
   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Podczas rozmowy telefonicznej podawałem numer karty. Niby bezpieczne połączenie, aczkolwiek tą kartę mam do płacenie za media więc przelewam ile mam zapłacić i płacę. Pieniądze tam nie leżą to nawet jak by ktoś znał numer karty nie zapłaci bo kasy nie ma :)

   Usuń
 53. Niby nie miałem do tej pory wątpliwości, ale już sam nie wiem, czy dobrze rozumuję... Są jakieś konsekwencje jeśli zrezygnuję z produktu kredytowego przed zakończeniem 6 miesięcy od podpisania umowy, oczywiście oprócz utraty możliwych premii z tego tytułu?

  OdpowiedzUsuń
 54. Jeżeli wyślę dyspozycję zamknięcia konta z tej promocji i wypłacę 30 tys. które gwarantowało konto darmowe, to za ostatni miesiąc zostanie pobrana opłata 25 zł?

  OdpowiedzUsuń
 55. Złożyłem wypowiedzenie, po kilku dniach zaproponowali przez pół rok zwrot 6% za płatność kartą max 50 zł miesięcznie.No cóż zostałem z nimi dalej:) Do lipca co najmniej.

  OdpowiedzUsuń
 56. Zrezygnuj też z karty kredytowej. Też coś Ci zaproponują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak zamkną ją a jest potrzebna do bezpłatnego konta i przelew 5000 zł.
   Jak bym wiedział że nie zamkną i coś zaproponują to bym tak zrobiła ale pewnie w lipcu już na debetówce nic nie dadzą i wtedy może przy zamykaniu kredytowej coś zaproponują.

   Usuń
  2. Wypowiedzenie do 30 dni. Jak nie zadzwonią w ciągu powiedzmy 21 dni to wycofaj wypowiedzenie. No albo zaczekaj. Jak wolisz.

   Usuń
 57. Mr Złotówa, brałem udział w tej promocji, a po wypowiedzeniu zaproponowali mi zwrot przez pół roku 6%. Oczywiście zostałem. Mam pytanie w związku z uruchomieniem w Citibanku Android Pay. Czy płatności poprzez Android Pay będą traktowane jak płatności plastikową kartą i wliczą się do moneybacku, a ja otrzymam 50 zł premii ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie się liczyć bo to będzie jak normalna płatność kartą tylko że przez Android Pay.

   Usuń
  2. Próbowałeś płacić Android Pay i dostałeś zwrot? Ja za transakcję w lutym przez Android Pay nie dostałem zwrotu. Za płatności fizyczne karta(w internecie też) dostałem.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...