Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata Bezkonkurencyjna w Idea Banku: do 2,5% bez warunków

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

24.04.2017

Lokata Bezkonkurencyjna w Idea Banku: do 2,5% bez warunków

W Idea Banku pojawiła się lokata z promocyjnym oprocentowaniem.

Lokata Bezkonkurencyjna w Idea Banku
Tym razem na Lokacie Bezkonkurencyjnej zdobyć można do 2,5% w skali roku. Z oferty skorzystać może w praktyce każdy - lokatę mogą bowiem założyć zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. Nie ma też innych warunków do spełnienia - nie trzeba zakładać konta, ani korzystać z innych produktów banku.

[Aktualizacja w dn. 25.04. godz. 14:30: Lokata Bezkonkurencyjna została już wycofana z oferty - zaledwie po kilkunastu godzinach dostępności.]

Główne cechy Lokaty Bezkonkurencyjnej:

 • minimalna kwota: 500 zł 
 • maksymalna kwota: 1 000 000 zł 
 • okres lokaty: 1, 2 lub 3 miesiące 
 • oprocentowanie: (stałe) 
  • 2,5% w skali roku w przypadku okresu 1 miesiąca 
  • 2,4% w skali roku w przypadku okresu 2 miesięcy 
  • 2,25% w skali roku w przypadku okresu 3 miesięcy 
 • dostępność oferty: do odwołania (nie krócej, niż do 25.04.2017 r.) 
 • czas na wpłacenie środków: 2 dni kalendarzowe

Lokata Bezkonkurencyjna zakładana jest jako odnawialna. Trzeba jednak pamiętać, że po upływie umownego okresu odnowi się ona na warunkach standardowej oferty co oznacza - delikatnie mówiąc - słabe oprocentowanie. Warto więc zapisać sobie datę zakończenia lokaty i zaraz po odnowieniu ją zerwać. Ewentualnie w czasie trwania umownego okresu lokatę można zmienić na nieodnawialną składając taką dyspozycję w oddziale lub na infolinii banku.

Sposób otwarcia lokaty uzależniony jest od tego czy było Ci już dane być klientem Idea Banku. W przypadku posiadania jakiegokolwiek produktu (konta, lokaty) bank daje dostęp do bankowości internetowej. I właśnie w taki sposób, po zalogowaniu należy złożyć wniosek o lokatę.

Jeśli loginu do Idea Banku nie posiadasz, wówczas wniosek o lokatę należy złożyć na stronie internetowej banku. Na wskazany adres mailowy otrzymasz dane dot. wniosku - w tym numer rachunku, na który należy wpłacić zadeklarowaną kwotę. Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z oferty Idea Banku, koniecznie sprawdź ofertę powitalną dla nowych klientów. 

Idea Bank - lokaty na start 


W Idea Banku można też znaleźć jeszcze lepsze lokaty, które oferowane są jedynie nowym klientom - takim, którzy dotąd nigdy nie mieli z Idea Bankiem żadnej umowy, ani nie wnioskowali o jakikolwiek produkt. Mogą oni skorzystać z jednej z poniższych propozycji powitalnych: 
 • Lokata Happy - depozyt na kwotę od 1 000 do 10 000 zł. Oprocentowanie lokaty uzależnione jest od wybranego wariantu czasowego. Na okres 1 miesiąca wynosi 3% w skali roku, na 2 miesiące stawka wynosi 4% w skali roku, a w przypadku 3 miesięcy - 3,5% w skali roku. Złóż wniosek o Lokatę Happy 
 • Lokata Happy Pro - to propozycja dla większej kwoty (do 25 000 zł). Oprocentowanie dla tej 3-miesięcznej lokaty wynosi 3% w skali roku. Złóż wniosek o Lokatę Happy Pro

Zarówno Lokatę Happy, jak i Happy Pro można założyć bez otwierania konta i bez konieczności korzystania z innych produktów Idea Banku. Wraz z powitalną lokatą uzyskasz jednak dostęp do bankowości internetowej, a tam możliwość zakładania kolejnych lokat z oferty banku. 

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu. Zapisz się na bezpłatny newsletter (będziesz otrzymywać powiadomienia o nowościach na blogu - średnio co kilka wpisów):
Adres e-mail
Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Szkoda, że kolejność nie jest odwrotna, tzn 2,25 na 1 mies, a 2,5 na 3 mies.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obudzili się. Może jeszcze w śr-pt pojawi się coś lepszego??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po tym szybkim wycofaniu lokaty Bezkonkurencyjnej już raczej nie ma się czego spodziewać. Niestety.

   Usuń
 3. to juz wole piramidy finansowe jak skonczy sie eldorado w bzwbk

  OdpowiedzUsuń
 4. O dziwo lokata jeszcze jest dostępna. Ostatnio lokata w Idea Banku była dostępna kilkanaście godzin. Teraz widać że sporo osób kasę wpakowało niedawno w Nest Bank i pewnie już tak Bezkonkurencyjna nie idzie. I dobrze bo może w końcu podwyższą procent.

  OdpowiedzUsuń
 5. @Anonimowy25 kwietnia 2017 12:52, oj idzie idzie im Bezkonkurencyjna , a raczej już poszła. Już jej nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 6. Lokata nie jest już dostępna!
  Wyświetla się taka informacja wraz z opisem innych jakoby "atrakcyjnych" lokat tego banku.
  W związku z tym ,że sytuacja się powtarza, to wygląda mi na to, że ten bank w ten sposób używa stron takich jak ta (i paru innych dostępnych w internecie) do robienia sobie prawie darmowej reklamy i podwyższania ilości wejść na ich stronę.
  Nie jest to zarzut dla Bankobrania, tylko zarzut dla banku, który po raz kolejny robi pseudopromocję na parę lokat. Ponosi wtedy koszty podwyższonego nieco oprocentowania dla tych paru lokat jakie zostaną założone, ale reklama jaką uzyskuje w zamian kosztowałaby dużo więcej...
  Dlatego postuluję poprawienie tego wpisu przez Administratorów strony i podanie informacji, że po kilku godzinach promocja została odwołana.
  A swoją drogą co oznacza poniższy zapis w regulaminie?
  Czy nie powinno być raczej: Lokata obowiązuje co najmniej do końca dnia 24 kwietnia?? Przecież minutę po północy można ją odwołać!

  Oferta Lokaty na warunkach wprowadzonych niniejszym Regulaminem Lokaty obowiązuje od dnia 24 kwietnia 2017 r. do odwołania, jednak nie krócej niż do dnia 25 kwietnia 2017 r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety znów lokata szybko zniknęła. I faktycznie o ile kilka miesięcy temu tego typu promocje obowiązywały przez kilka dni (do tygodnia nawet) miały większy sens. Teraz bank bawi się w kotka i myszkę, rzucając promocje na kilkanaście godzin.

   Zapis z regulaminu "obowiązuje od dnia 24 kwietnia 2017 r. do odwołania, jednak nie krócej niż do dnia 25 kwietnia 2017 r." jest dość zręczny - wystarczy odrobinę zahaczyć o wspomniany dzień (tj. 25.04.) i już zapis jest spełniony. Co innego byłoby gdyby był zapis do końca dnia. No ale niestety nie jest.

   Stosowna informacja o wycofaniu lokaty już się pojawiła - aktualizowałem wpis.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...