Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program #Korzystaj - szczegóły dla zapisanych w tajemniczej promocji

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

12.04.2017

Program #Korzystaj - szczegóły dla zapisanych w tajemniczej promocji

Na skrzynki mailowe uczestników akcji przychodzą wiadomości informujące o szczegółach podwojenia korzyści dla osób uprzednio zapisanych.

Podwojenie korzyści w programie zakupowym Korzystaj
O tym, że zapisy "w ciemno" z dużą dozą prawdopodobieństwa dotyczyły programu zakupowego "#Korzystaj" w Raiffeisen Polbanku pisałem już w zeszłym tygodniu. Teraz mamy potwierdzenie tego faktu. Dowiadujemy się także co oznacza podwojenie korzyści.

Na początek przypomnienie. W ubiegłym miesiącu pojawiła się propozycja promocji, kuszącej podwojeniem korzyści dla tych, którzy do akcji zapiszą się przed jej startem. Tajemnicza promocja cieszyła się sporym zainteresowaniem. Nie ma się czemu dziwić - podobne akcje były organizowane już wcześniej i uczestnicy mogli być zadowoleni (np. dwa lata temu w zbliżony sposób można było załapać się na 3-miesięczną lokatę do 20 000 zł z oprocentowaniem aż 6% w skali roku!).

Zeszłomiesięczna subskrypcja do akcji okazała się przedbiegami do startu programu zakupowego "#Korzystaj", polegającego na zbieraniu punktów za różnego rodzaju aktywności (przede wszystkim związane jednak z zakupem nowych produktów w Raiffeisen Polbanku). Punkty te w dalszej kolejności wymieniać można na nagrody. Ile tych punktów można zdobyć na start oraz jakie aktywności są punktowane w kwietniu, a także ile w punktach "kosztują" nagrody pisałem już tutaj. Z ocenami programu wstrzymywałem się jednak do momentu upublicznienia szczegółów oferty dla osób wcześniej zapisanych. Dziś nadszedł mail:
mail dla zapisanych w akcji najnajlepiej.pl - podwojenie punktów
Z informacji zawartych w mailu wynika, że nagrodą jest "2 razy więcej punktów na start przez cały kwiecień". Wyliczmy więc ile tego może być?

Na start każdemu klientowi bank daje możliwość jednorazowego zdobycia nawet 45 punktów. Do tego dochodzą też punkty za aktywności wynagradzane wyłącznie w kwietniu. W tym przypadku pojawia się szansa na kolejne 70 punktów. W sumie można więc uzbierać nawet 115 punktów podstawowych, co przy podwojeniu dałoby już aż 230 punktów. Sporo, zważywszy na fakt, że 1 punkt = 1 zł na zakupy w sklepie (mniej więcej taki przelicznik należałoby stosować).

Ale we wszystkim najważniejszy jest zdrowy rozsądek. Najwyżej punktowane przez Raiffeisen Polbank są aktywności związane z zawieraniem umów i korzystaniem z produktów takich jak kredyt czy ubezpieczenia, które niestety kosztują. A punkty za to są marną rekompensatą. Niestety więc z punktu widzenia bankobiorcy realnym staje się zdobycie 30-40 punktów, co przy podwojeniu da 60-80 punktów. Z taką pulą można by kupić np. 3 bilety do kina sieci Cinema City (jeden "kosztuje" 22 punkty). Więcej o nagrodach pisałem w prześwietleniu programu zakupowego "#Korzystaj".

Przykładowe trzy bilety za konto (i dorzucone do tego różnego rodzaju aktywności) to profit mizerny (dopiero po podwojeniu punktów!). Oczekiwania bez wątpienia mogły i były większe. Rozczarowanie może być podwójne tak jak nęcąco brzmiały slogany o "podwojeniu korzyści". A fakt wysłania maila dopiero dziś (po kilkunastu dniach od startu programu "#Korzystaj") rozczarowuje tak samo (czyli podwójnie), gdy podwojenie punktów ma obowiązywać tylko w kwietniu... Klientom potencjalnie zainteresowanym udziałem w promocji zostawia się mało czasu. A znając z poprzednich promocji (delikatnie mówiąc) niesprinterskie tempo działania tego banku w procesie zawierania umów za pośrednictwem kuriera, niestety nie zdziwiłbym się gdyby niektórzy z otwarciem konta nawet do końca kwietnia nie zdążyli (nie mówiąc już o otrzymaniu karty).

Osobiście z promocji nie skorzystam. Podobnie nie uczyni tego moja żona, ani inni członkowie rodziny, którzy z nadzieją zapisali się do promocji.

Gwoli ścisłości, dla osób, które chciałby skorzystać z podwojenia punktów, dodam, że warunkiem jest rejestracja w programie z użyciem tych samych danych, które zostały wprowadzone przy okazji zapisu na stronie najnajlepiej.pl.

🔔 Korzystając ze sposobności dzisiejszego wpisu przypomnę jednak o promocjach, w których udział wziąć warto, bo korzyści są faktyczne i łatwo osiągalne:
 • 100 zł za Konto z Lwem w ING Banku Ślaskim - na promocję załapać się można wyłącznie do 14.04.2017 r. - choć kilkukrotnie pisałem o zawarciu umowy do tego czasu (co było interpretacją własną i asekuracyjną) okazuje się, że warunek przystąpienia zostanie spełniony przy wysłaniu wniosku we wspomnianym terminie. Ciągle jest więc szansa by skorzystać z tej okazji do bankobrania (więcej na ten temat piszę w aktualizacji wpisu)

Wiedz wszystko o tym, co w bankowych promocjach piszczy. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

12 komentarzy:

 1. Podzielam opinię. Duże rozczarowanie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tego maila mogli przysłać tak ok 28. kwietnia. Byłby większy dreszczyk emocji...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wszyscy by juz wtedy zapomnieli o tym podwójnym rozczarowaniu

   Usuń
 3. Offtopic ale nie mogę znaleźć. T-mobile usługi bankowe płaciło za polecenie karty kredytowej. Jest jeszcze taka promocja a jak tak to do kiedy trwa i ile może zarobić polecony i polecający?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualnie w T-Mobile Usługi Bankowe można zdobyć bon 200 zł do Tesco (piszę o tym tutaj), ale ta promocja nie łączy się z programem poleceń. Poprzednia promocja w ramach programu poleceń z korzyściami dla obydwu stron zakończyła się 28.02. (opis tutaj).

   Usuń
 4. A tak w ogóle to ten cały katalog nagród jest śmieszny. Tylko e-booki, audiobooki i jakieś rabaty i vouchery. Słabe to. Brak jakichkolwiek konkretów poza tymi biletami do Cinema City. Mogłyby być vouchery na stacje paliw, bony Sodexo albo doładowania. A tak to nie ma z czego wybierać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Raiffeisen totalna porażka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zrobili burzę nawet nie w szklance ale w łyżeczce wody. Słaba promocja.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe ile osób sprzedało dane osobowe za worek cebuli?

  OdpowiedzUsuń
 8. Chciałem zamknąć konto. 10.03. wysłana dyspozycja. Mam potwierdzenie przyjęcia. Dziś już maj. Konto nadal nie zostało zamknięte. Odradzam ten bank.

  OdpowiedzUsuń
 9. Na ten miesiąc jeszcze przelicznika nie ma. Może raczą podać w okolicy 30-go maja

  OdpowiedzUsuń
 10. zero dalszych wskazówek, punkty nie zostały podwojone

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...