Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Mam Inteligo XIII edycja. Czyli promocja w której bank płaci 100 zł za otwarcie konta i po 50 zł za polecenia

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

24.04.2017

Mam Inteligo XIII edycja. Czyli promocja w której bank płaci 100 zł za otwarcie konta i po 50 zł za polecenia

Po raz kolejny dostępny jest program poleceń Inteligo.

program poleceń mam inteligo XIII edycja - 100 zł za otwarcie konta Inteligo
A oznacza to tyle, że ponownie pojawiła się szansa na łatwy zarobek. Za otwarcie całkiem dobrego konta czeka premia 100 zł. Z kolei obecni klienci, jak również ci, którzy dopiero dzięki tej promocji staną się posiadaczami Konta Inteligo, mogą dalej zarabiać na polecaniu. Za każdą skuteczną rekomendację bank płaci 50 zł.

Program poleceń "Mam Inteligo" cieszy się sporą popularnością. To już jego 13. edycja. Nie ma się jednak czemu dziwić. Warunki są bardzo proste.

Aby zdobyć premię 100 zł:
 • złóż wniosek o konto - w polu "kod promocyjny" należy podać kod od obecnego klienta banku (wiarygodny kod polecenia uzyskasz tutaj
 • we wniosku wyraź zgody na przekazywanie materiałów marketingowych przez PKO Bank Polski 
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 200 zł oraz co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO o łącznej wartości min. 10 zł

I to już wszystko. Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł.

Ważne wskazówki


▶ Termin wypłaty premii. Program poleceń "Mam Inteligo" został podzielony na trzy etapy: 24.04.-23.05., 24.05.-22.06. oraz 23.06.-22.07.2017 r. Mają one znaczenie wyłącznie dla wyliczenia terminu, w którym bank wypłaci Ci premię. W ciągu 50 dni kalendarzowych od zakończenia danego etapu, bank dokona weryfikacji spełnienia warunków, a w ciągu kolejnych 44 dni nastąpi wypłata gratyfikacji. Okresy te są długie, ale... w praktyce w poprzednich edycjach promocji (przy tych samych zapisach w regulaminie) bank wypłacał nagrody zdecydowanie szybciej.

▶ Gdzie wykonać płatności? Płatności, które należy wykonać w promocji muszą być wykonane w punktach handlowo-usługowych. Dotyczy to zarówno transakcji kartą, jak i IKO. Możesz więc płacić np. w dowolnych sklepach, na stacjach paliw, w kinie, restauracji, u mechanika czy w kasie biletowej. Do sum, które należy wydać celem spełnienia warunków promocji nie wliczą się jednak płatności w Internecie.

▶ Płatności IKO. Transakcje przy użyciu aplikacji IKO oznaczają płatności z wykorzystaniem kodu BLIK. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z tego systemu płatności mobilnych, koniecznie przeczytaj poradnik: BLIK - płatności telefonem. Zalety i wady jakie ma Polski Standard Płatności. A jeśli nie kojarzysz punktów handlowo-usługowych honorujących tę formę płatności, zobacz gdzie płacić BLIKiem?

▶ Konto w PKO BP, a promocja Inteligo. Konto Inteligo jest prowadzone przez PKO BP. Jednak posiadanie innego konta w tym największym banku w Polsce (nawet jeśli masz je w chwili obecnej) nie wyklucza Cię z udziału w promocji Inteligo. Również w takiej sytuacji możesz zgarnąć 100 zł za założenie konta. Jeśli jednak chcesz je polecać (o szczegółach piszę nieco niżej) to niezbędne jest posiadanie/założenie konta właśnie w Inteligo.

▶ Warunkiem przystąpienia do promocji jest otwarcie konta najpóźniej do 22.07.2017 r. Zważywszy na fakt, że umowę zawrzeć można wyłącznie za pośrednictwem kuriera, uwzględnić trzeba czas na jego przybycie (najpóźniej właśnie do 22.07., bo data podpisania umowy = otwarcie konta). Spełnienie warunków uzyskania premii (tj. płatności kartą i IKO) może nastąpić po tej dacie.

100 zł także za konto firmowe Inteligo. Wyżej opisywane warunki dotyczą otwierania konta dla klientów indywidualnych. Jednak również osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą założyć konto firmowe i zyskać 100 zł. Warunek podstawowy jest identyczny: należy złożyć wniosek o konto z wykorzystaniem kodu polecenia. Nieco inne są jednak warunki uzyskania premii. Tutaj w ciągu 40 dni kalendarzowych od otwarcia konta należy wykonać w punktach handlowo-usługowych płatności kartą na łączną sumę min. 200 zł oraz co najmniej jeden przelew do ZUS zlecony w ramach konta przez bankowość internetową lub przez telefon z wykorzystaniem opcji "przelew do ZUS". W przypadku ofert dla przedsiębiorców nie ma co ukrywać, że są dostępne lepsze propozycje - możesz znaleźć je tutaj.

Dla kogo promocja? 


Aby skorzystać z polecenia i zgarnąć 100 zł za otwarcie konta należy spełnić wytyczne definicji "Nowego Klienta", przez którego bank rozumie: 
"osobę fizyczną, także tę prowadzącą działalność gospodarczą lub będącą wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o Nowe konto z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont Inteligo ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont Inteligo, złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont"

Masz konto w Inteligo? Jak polecać by zarabiać?


Jeśli już posiadasz konto w Inteligo (albo założysz je właśnie z polecenia w aktualnie trwającym programie poleceń), możesz też zarabiać na polecaniu kont. Aby mieć taką możliwość należy zarejestrować się na stronie maminteligo.pl, podając m.in. numer telefonu komórkowego, który będzie zgodny z numerem zarejestrowanym w banku (przy umowie o konto). Trzeba również wyrazić zgody na przekazywanie przez bank materiałów marketingowych oraz zaakceptować regulamin akcji. Po tych formalnościach zostanie Ci już polecanie konta - za każde skuteczne polecenie (a więc takie gdy polecony klient założy konto i spełni warunki promocji uprawniające do otrzymania premii) bank wypłaci Ci po 50 zł.

W 13. edycji programu "Mam PKO" przewidziano też nagrody dodatkowe dla osób najaktywniej polecających konta. Dla pierwszej trójki są to nagrody pieniężne wynoszące 1 000, 600 i 300 zł. 

Konto Inteligo - prześwietlenie oferty 


Główne cechy Konta Inteligo dla klientów indywidualnych to: 
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez żadnych warunków do spełnienia) 
 • 0 zł za przelewy złotowe Elixir zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej 
 • 0 zł za posiadanie karty płatniczej do konta (jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę co najmniej 100 zł; w przeciwnym wypadku opłata wynosi 4 zł)

  Ważne: okres rozliczeniowy dla karty płatniczej nie pokrywa się z miesiącami kalendarzowymi, ale jest liczony od dnia zawarcia umowy (od tego też dnia będziesz posiadać już kartę płatnicza, bo przywozi ją kurier).

  Po spełnieniu warunków promocji (czyli wydaniu kartą 200 zł) nic nie stoi na przeszkodzie by z karty zrezygnować (jeśli nie masz potrzeby korzystania z niej). Prawo do premii 100 zł za otwarcie konta i tak zachowasz. 
 • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach PKO BP i BZ WBK 

Otwierając konto Inteligo warto zwrócić uwagę na to, że bank włącza pakiet potwierdzeń SMS o transakcjach na koncie. Przez pierwsze dwa miesiące pakiet ten jest darmowy. Później miesięczna opłata wynosi 5 zł. Usługę można na szczęście wyłączyć. I warto zrobić to czym prędzej, by nie zapomnieć i nie ponosić niepotrzebnych kosztów. 

Jak wygląda otwarcie konta w Inteligo? Po złożeniu wniosku o konto, bardzo szybko (często w ciągu kilku-kilkunastu minut) skontaktuje się z Tobą konsultant z Inteligo. Podczas rozmowy potwierdzi dane i umówi kuriera (bo to jedyna opcja zawarcia umowy). Podczas rozmowy możesz wskazać inny adres do podpisania umowy niż ten podany we wniosku. Może więc to być np. Twoje miejsce pracy. 

Przed przybyciem kurierzy kontaktują się telefonicznie celem ustalenia dokładnej godziny przyjazdu. Po podpisaniu umowy, w ciągu kilku minut od wyjścia kuriera Twoje konto zostanie aktywowane. 

Płatności kartą wymagane w promocji będziesz mieć możliwość wykonywać już od dnia podpisania umowy. Kartę do konta przywiezie kurier i przekaże Ci wraz z umową.

Jeśli chcesz uzyskać wiarygodny kod polecenia do Inteligo, skorzystaj z poniższego formularza (kod prześlę Ci maksymalnie w ciągu 24 godzin):

Przydatne dokumenty: 

62 komentarze:

 1. Czyli nawet jak mam konto w PKO to mogę teraz założyć Inteligo i te 100 zł dostanę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Posiadanie konta w PKO (wcześniej lub nawet teraz) nie eliminuje z udziału w "Mam Inteligo" - można założyć konto (spełniając pozostałe warunki) i zyskać 100 zł.

   Usuń
  2. ale posiadanie konta w PKO eliminuje z zarabiania na poleceniach tak ?

   Usuń
  3. Posiadając konto tylko w PKO BP nie można być polecającym w programie "Mam Inteligo". Jeśli jednak założysz konto Inteligo to możesz się zarejestrować w "Mam Inteligo" i też polecać - choćby już w tej edycji.

   Usuń
 2. Czy po wydaniu tych 200 zł kartę trzeba utrzymać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin tego nie wymaga (i potwierdza to też praktyka z poprzednich edycji).

   Usuń
 3. Czyli nawet jak mam PKO i założę Inteligo z polecenia bankobranie moge zyskac stowke i potem dalej polecac konto Inteligo ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, po założeniu konta w Inteligo możesz je dalej polecać i zarabiać po 50 zł (a osoby polecane po 100 zł).

   Usuń
 4. Moge założyć konto indywidualne i firmowe ? tzn za oba dostanę premię ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Wymagają skanu albo ksero dowodu osobistego?

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety, w poprzedniej edycji sam skorzystałem z promocji, jak również wykorzystałem chyba wszystkie możliwości polecania wśród znajomych...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba więc pozyskiwać nowych znajomych ;)

   Usuń
 7. Czy można podać inny numer telefonu do kontaktu, a inny do aktywacji IKO?

  OdpowiedzUsuń
 8. Telefon jakieś 2-3 minuty po wysłaniu wniosku. Kurier umówiony do pracy bez problemu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w Inteligo nie trzeba czekać na telefon tyle co w Citibanku. Dzwonią od razu. Citibank po ponad tygodniu. Albo nawet i nie.

   Usuń
 9. Matko w maju to wysyp promocji już nie nadążam z zakładaniem kont :D no to lecimy z kolejnym wnioskiem :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Aż szkoda, że już nie mam komu polecić :(

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam aplikację IKO dla konta w PKO. Jak ją teraz przepiąć na Inteligo? Czytałam tu kiedyś instrukcję ale wtedy nie była mi potrzebna a teraz nie mogę znaleźć :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz usunąć aplikację, w iPKO usunąć powiązane urządzenie, pobrać IKO raz jeszcze i powiązać z Inteligo.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
 12. poleciłam w poprzedniej edycji komuś konto, wiem ze dzwonili z banku ale nie doszło w końcu do podpisania umowy, czy teraz ta osoba może założyć to konto i dostanie premię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jesli wniosek nie jest jeszcze rozpatrywany (pytanie ile go rozpatrują?) to może.

   Usuń
 13. Jak długo czekaliście na aktywację konta po podpisaniu umowy u kuriera? U mnie był dziś rano i do tej pory ani sms, ani emaila z banku. Konto nadal nie jest aktywne.

  OdpowiedzUsuń
 14. czy po zamknięciu karty konto staje się całkowicie darmowe ?

  OdpowiedzUsuń
 15. Tak, jak zamkniesz kartę konto będzie darmowe. Mnie do wpłat, wypłat, płatności wystarczy blik.

  OdpowiedzUsuń
 16. Czy można po otrzymaniu premii 100zł od razu zrezygnować z konta??

  OdpowiedzUsuń
 17. A kiedy można spodziewać sie wypłaty premii? Warunki spełniłem juz tydzien temu a premii nie widać. w PKO była błyskawicznie...

  OdpowiedzUsuń
 18. jak zamknąć kartę ? wystarczy ją tylko zastrzec w bankowości internetowej ? będzie to równe z zamknięciem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy zastrzec. Bez wniosku nie wyślą nowej.

   Usuń
 19. Tak. Po zamknięciu karty konto będzie bezpłatne.

  OdpowiedzUsuń
 20. Witam. Czy jeśli założę dwa konta - osobiste i firmowe to otrzymam premię za każde konto z osobna?

  OdpowiedzUsuń
 21. Koleżanka ma konto w Inteligo, jak może mi polecić konto, żeby otrzymała 50 zł za polecenie? Generuje się jakiś kod polecający w bankowości internetowej czy jak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale przecież zostało to opisane.

   Usuń
 22. moge otworzyć takie konto.
  za kod polecający i wyjaśnienie jak działa to polecanie kont.
  ktoś coś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z opisem w powyższym prześwietleniu promocji.
   W skrócie: otwierasz konto podając kod polecenia, w ciągu 30 dni wydajesz kartą min. 200 zł, a IKO (BLIKiem) min. 10 zł. I już :) Czekasz na wypłatę premii 100 zł.

   Jeśli chcesz polecać - to tak jak we wpisie - po otwarciu konta (jeśli dopiero teraz je założysz) rejestrujesz się na stronie promocji Mam Inteligo i możesz polecać konto podając kod polecenia (czyli de facto numer telefonu). Jeśli osoba przez Ciebie polecona założy konto podając przy tym Twój kod polecenia i spełni warunki uzyskania swej premii 100 zł to i Ty otrzymasz 50 zł za polecenie.

   Usuń
 23. DLACZEGO JAK PODAM WSZYSTKIE DANE Z DOWODU I CHCE PRZEJŚĆ NA KOLEJNĄ STRONE WYŚWIETLA SIĘ KOMUNIKAT:
  Nie znaleziono strony o podanym adresie.

  Przepraszamy. Strona, której szukasz nie została odnaleziona. Prawdopodobnie została
  skasowana, zmieniono jej nazwę albo została czasowo usunięta.

  Sprawdź poprawność adresu lub zajrzyj na stronę startową naszego serwisu inteligo.pl.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek składasz na telefonie czy na komputerze? Jeśli to pierwsze to ostatnio problem ten zgłosił mi jeden z Czytelników (wysłałem informację do banku). Jeśli jednak na komputerze to dotąd nikt jakichkolwiek przeszkód nie zgłaszał (być może to więc jakiś chwilowy problem).

   Usuń
 24. Dziś wpłynęła premia 100 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I ja melduję otrzymanie premii 😊

   Usuń
 25. Jak dezaktywować "pakiet potwierdzeń SMS o transakcjach na koncie", o którym jest mowa w artykule (koszt 5 zł po 2 miesiącach)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dane i ustawienia > Ustawienia > Powiadomienia

   Usuń
  2. Ja wyłączyłem na infolinii.

   Usuń
 26. Poleciłem konto i w piątek został złożony wniosek. Do dziś nie widzę tego polecenia w panelu. Kiedy się pojawi??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktualizują z dużym opóźnieniem. Jakoś 2-3 tygodnie.

   Usuń
 27. Dziś wpadła premia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I u mnie też. 2x50 zł za polecenia.

   Usuń
 28. A jak to jest z zamykaniem konta? Nie robią problemu z podpisem? Po wysłąniu wypowiedzenia dostaje się jakąś odp zwrotną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie robią problemu. Potwierdzenia nie dostałem (BTW chyba żaden bank takiego nie wysyła).

   Usuń
 29. Tak sobie patrzę po dłuższym czasie, do spełnienia warunków promocji potrzebne jest zapłacenie poprzez kod BLIK, czy jakkolwiek przez aplikację IKO? Zapłaciłem kartą, a potem przez IKO (karta podpięta pod apkę). I coś mi się wydaje, że skoro w historii płatności jest tylko płatność kartą, to promocja mnie minęła? :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. powinna być płatność blikiem. Opis "ZAKUP W TERMINALU-KOD MOBILNY"

   Usuń
 30. Dziś wpadły premie i za otwarcie konta z polecenia i za polecenia!

  OdpowiedzUsuń
 31. Dzis dostalam premie a umowe podpisalam 24.05

  OdpowiedzUsuń
 32. Do kiedy trzeba założyć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. By załapać się na promocję konto musiało zostać otwarte do 22.07.2017 r.

   Usuń
 33. Liczy się data podpisania umowy czy złożenia wniosku?

  OdpowiedzUsuń
 34. Czy zdażyło się komuś, że nie otrzymał on 100 zł bonusu?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...