Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Money mania: gwarantowane 560 zł i szansa na 1500 zł w konkursie za Konto 360° w Banku Millennium

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

18.04.2017

Money mania: gwarantowane 560 zł i szansa na 1500 zł w konkursie za Konto 360° w Banku Millennium

Wystartowała kolejna akcja popularnej i sprawdzonej akcji promocyjnej Money mania.

Money mania 10 - do 560 zł za Konto 360 lub 360 Student w Banku Millennium
Tym razem do zdobycia jest bogaty pakiet gwarantowany: nagroda pieniężna 100 zł na start, do 360 zwrotów za płatności kartą i BLIKiem oraz bon 100 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl. Ale to nie wszystko, bo w konkursie czekają też nagrody o wartości 1 500 zł. Szczęśliwcy na jednej promocji zyskać mogą więc ponad 2 000 złotych!

Dla kogo promocja? Udział w Money manii mogą wziąć osoby, które od 1.04.2015 r. nie mają zawartej umowy z Bankiem Millennium o usługi oraz nie są i nie były w tym czasie uprawnione do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku Millennium jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w tym banku. W skrócie: od 1.04.2015 r. nie masz z Bankiem Millennium żadnych relacji? Możesz uczestniczyć w niniejszej akcji.

Zasady promocji. Aby wziąć udział w Money manii 10 i zdobyć gwarantowane bonusy (nagrodę pieniężną 100 zł i bon 100 zł):
 • do 28.05.2017 r. zarejestruj się na stronie promocji i w dalszym kroku - klikając w przycisk "weź udział" na tej samej stronie:
  • wyraź zgodę na przekazywanie przez bank organizatorowi informacji niezbędnych do weryfikacji spełnienia warunków promocji
  • złóż wniosek o konto z kartą w Banku Millennium (wybrać można Konto 360° lub 360° Student), wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku 
 • do 31.05.2017 r. zawrzyj umowę z bankiem (można to zrobić za pośrednictwem kuriera lub w placówce Banku Millennium)
 • w czerwcu i lipcu - w każdym z tych dwóch miesięcy:
  • wpłać na konto (chociażby na chwilę) co najmniej 1 000 zł
  • wykonaj co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę (transakcje muszą zostać w tych miesiącach zaksięgowane; płatności można dokonać w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie)

Po spełnieniu powyższych warunków pozostanie jeszcze - najpóźniej do 31.07.2017 r. - uzupełnienie danych do wypłaty premii (podać będzie należało numer rachunku konta otwartego w Banku Millennium). 

Organizator promocji o przyznaniu premii ma poinformować mailowo do 10.08. - w wiadomości tej znajdzie się też bon o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl. Z kolei przelew nagrody w wysokości 100 zł ma być wykonany do 16.08.2017 r. Do tego też momentu należy posiadać konto otwarte w promocji Money mania 10. Co zrobisz z nim później? Wybór będzie należeć do Ciebie.

W graficznym uproszczeniu terminarz i przebieg promocji wyglądają następująco:
Terminarz promocji Money mania 10

Ważne wskazówki


▶ Jeśli brałeś/-aś już udział w poprzednich akcjach Money manii, w tej nie musisz się rejestrować - wystarczy się zalogować z wykorzystaniem dotychczasowych danych i złożyć wniosek.

▶ Umowę o konto zawrzeć można przez kuriera lub w placówce banku. Pamiętaj jednak, że wniosek musi być złożony na stronie promocji, a wizyta w oddziale będzie tylko jego finalizacją.

▶ Pamiętaj by adres mailowy użyty podczas rejestracji/logowania na stronie promocji był zgodny z podanym we wniosku o konto.

▶ Wpływ 1 000 zł może pochodzić z dowolnego źródła - nie ma wymogu by pochodził on np. od pracodawcy. Środki możesz więc przelać np. ze swego konta w innym banku i warunek będzie spełniony. Wpływ oznacza odnotowanie zasilenia konta wymaganą sumą, bez konieczności utrzymywania tych środków w Banku Millennium. W dowolnym momencie możesz je przelać lub wypłacić.

▶ Jeśli w promocji udział zechce wziąć także ktoś z Twych najbliższych to niezbędna będzie odrębna rejestracja. Z jednego profilu założonego w promocji można bowiem złożyć wyłącznie jeden wniosek o konto. Każda rejestracja wymaga podania innego adresu email.

▶ Bon w serwisie Wakacje.pl będzie można zrealizować w dość długim okresie - do 10.08.2018 r.

Nagroda dodatkowa dla 4 osób: 1 500 zł na Wakacje.pl


Jeśli w ramach Money manii chcesz zdobyć więcej, niezbędne będzie spełnienie jeszcze kilku warunków - poza wyżej wymienionymi:
 • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium
 • w czerwcu i lipcu 2017 r. - w każdym z tych dwóch miesięcy - wykonaj po min. 5 płatności BLIKiem na dowolną kwotę

Nagrody po 1 500 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl otrzymają 4 osoby, które spełnią powyższe warunki, przy czym pod uwagę przy przydzielaniu nagród będzie brana data pierwszej aktywacji, po dacie rozpoczęcia akcji. A wybrane zostaną osoby: 90-ta, 180-ta, 270-ta i 360-ta, która dokona takiej aktywacji wśród uczestników Money manii.

Do 360 zł od banku


Zyskaj 360 zł - 5 edycja
Udział w Money manii łączy się z bankową promocją "Zyskaj 360 zł - 5 edycja". Szczegółowo zasady tej akcji prześwietlałem tutaj - w momencie pojawienia się promocji. Dziś jednak przypomnę jej najważniejsze zasady. A osoba otwierająca Konto 360° lub 360° Student:
"(...) otrzymuje raz w miesiącu premię za płatności kartą lub płatności BLIK dokonane w ciągu kolejnych sześciu miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę"

Zwrot będzie naliczany w wysokości 2% od płatności kartą i 5% od płatności BLIKiem. Trzeba przy tym pamiętać, że suma miesięcznego zwrotu od transakcji kartą może wynieść maksymalnie 30 zł i taki sam limit zwrotu obowiązuje dla płatności BLIKiem. W każdym miesiącu może się więc uzbierać 60 zł, co w sumie przez okres 6 miesięcy najaktywniejszym w płaceniu kartą i BLIKiem da nawet 360 zł.

Zwrotem objęte są płatności kartą i BLIKiem wykonywane w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Warunkiem wypłacenia moneybacku za dany miesiąc jest zaksięgowanie na koncie uczestnika co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem, wpływy na sumę min. 1 000 zł (dot. tylko Konta 360º) oraz co najmniej jedno zalogowanie do aplikacji mobilnej.

Konto 360° lub 360° Student - prześwietlenie oferty


Na koniec pozycja tradycyjna. Przyglądam się ofercie konta, które należy założyć w promocji. Tu do wyboru mamy Konto 360° lub 360° Student.

W przypadku pierwszego z nich prowadzenie konta, posiadanie karty, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to do jakiego banku lub instytucji należą), a także przelewy złotowe Elixir zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej będziesz mieć za 0 zł jeśli w danym miesiącu na konto wpłynie co najmniej 1 000 zł i wykonana zostanie co najmniej jedna płatność kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę (jest to więc warunek idealnie pokrywający się z tym, który wymagany jest w promocji).

Z kolei Konto 360° Student to oferta skierowana do osób w wieku 18-26 lat (przy czym nie trzeba być studentem co mogłaby sugerować nazwa konta, a liczy się kryterium wiekowe). W przypadku tego rachunku wystarczy jedna płatność miesięcznie (na dowolną kwotę), dzięki czemu konto, karta, przelewy i wypłaty z bankomatów będą darmowe.

Otwierając konto (czy to 360° czy 360°Student) już w kwietniu, warunki zwalniające z opłaty za konto będzie trzeba wykonywać dopiero od czerwca (w niepełnym miesiącu oraz w drugim miesiąc - tj. w maju - konto będzie darmowe nawet przy nie braku wpływów i/lub płatności kartą).

Oferta dla oszczędzających


Omawiając ofertę konta w Banku Millennium nie sposób przejść obojętnie wobec propozycji dla osób oszczędzających. Dodatkowym argumentem do skorzystania z Money manii może być bowiem Konto Oszczędnościowe Profit, na którym Bank Millennium daje oprocentowanie 2,5% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł (lokując dużą kwotę warto pamiętać o dziennym limicie przelewów zlecanych w bankowości internetowej Banku Millennium - przelać można maksymalnie 50 000 zł. Przy większej kwocie wypłatę trzeba więc rozłożyć na 2 dni). Na promocyjną stawkę można się załapać do 22.04.2017 r. (aktualnie) od 23.04. do 24.06.2017 r. Pierwsza wpłata środków na konto oszczędnościowe gwarantuje utrzymanie oprocentowania na wspomnianym poziomie przez okres 92 dni.

 Zarejestruj się w promocji i zdobądź 560 zł za konto w Millennium 

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu Bankobranie. Wypróbuj bezpłatny newsletter - to zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowościach, które wysyłam średnio co kilka wpisów na blogu:
Adres e-mail
Przydatne dokumenty:

138 komentarzy:

 1. Mogę poprzestać na 100 zł czy też muszę w tych zwrotach i płaceniu kartą i Blikiem brać udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybór należy do Ciebie. Możesz poprzestać na nagrodzie pieniężnej 100 zł i bonie 100 zł na wakacje.pl.

   Usuń
 2. Czy jest lojalka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto należy posiadać do momentu wypłaty nagrody. Później można z nim zrobić co się zechce ;)

   Usuń
  2. mam pytanie czy zawsze ty jestes jedna i ta sama osoba ktora zaraz na poczatku pyta "czy jest lojalka?" poimo ze wystarczy w 2 minuty przeczytac artykul na forum i wiesz wszystko?

   Usuń
  3. Kilka razy o to pytałem. Ale nie wiem czy jestem jedyny :)

   Usuń
 3. ▶ Bon w serwisie Wakacje.pl będzie można zrealizować w dość długim okresie - do 10.08.2017 r.

  Organizator promocji o przyznaniu premii ma poinformować mailowo do 10.08. - w wiadomości tej znajdzie się też bon o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl.

  Czytam to uważnie i jak by dla mnie ten termin na wykorzystanie bonu nie jest długi, a wręcz tragicznie krótki ponieważ jak otrzymam go 10 sierpnia to nie ma nawet dnia na jego wykorzystanie tylko kilka godzin. Beznadzieja... :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno być:
   ▶ Bon w serwisie Wakacje.pl będzie można zrealizować w dość długim okresie - do 10.08.2018 r.

   Błąd już poprawiłem. Czasu na wykorzystanie jest więc sporo :)

   Usuń
 4. Bon mozna wykorzystac do 2018 chyba wkradl sie blad.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ech szkoda, że wykluczenie takie długie bo konto zamknąłem w lipcu'15. No nic, trzeba czekać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wtedy założyć konto w Millenium ze samym zwrotem:
   http://bankobranie.blogspot.com/2017/02/do-360-zl-za-konto-360-lub-360-student-w-banku-millennium.html

   Usuń
 6. Witam, w jaki sposób można zrobić obrót kartą 1500 zł aby dostać 2% zwrotu z poprzedniej promocji millenium? Wiem tylko o zwykłych zakupach „spożywczych”, jednak wydać kwotę 1500 zł na spożywkę i inne zakupy bieżące aby dostać 30 zł nie jest zachęcające.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możliwości bez liku. Np. płacisz rachunki Sprytnym Billem, "kupujesz" na Allegro, robisz zakupy w sklepie który nie oddaje na kartę :)

   Usuń
 7. Co masz na myśli "kupujesz" na Allegro? Na Allegro są opłaty za wystawienie i prowizja od sprzedaży, które zjedzą większość lub cały zysk od banku z transakcji. Może jest jakiś sposób o którym nie wiem, proszę opisz go dokładniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież opłaty za wystawienie i prowizje od sprzedaży ponosi sprzedający, zatem jaki to ma wpływ na opłaty przez kupującego? Żaden!

   Usuń
  2. Nie mam na myśli kupowania na allegro - robienia normalnych zakupów tak jak w sklepie, tylko "kupowania" na allegro. Taki "" zapis to sugestia że jest jakiś sposób na wyciągnięcie od banku bonusu przez allegro w niekonwencjonalny sposób.

   Usuń
  3. A, sorry, już kumam :)

   Usuń
  4. kurcze.... ja nadal nie załapałam o co chodzi z tym "" na allegro. Czy ktoś mi podpowie?????? pls....

   Usuń
  5. Ale masz też inne sposoby wymienione więc korzystaj.

   Usuń
 8. Z głupoty we wniosku zaznaczyłem ubezpieczenia. Wiem że nie są wymagane i mnie one są zupełnie niepotrzebne. Jak teraz z tego zrezygnować???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń na infolinię - wyłączą ci ubezpieczenia.

   Usuń
 9. Jak można sprawdzić kiedy zamknięte zostało konto??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W oddziale.

   Usuń
  2. No właśnie nie za bardzo. Byłem zapytać i mi powiedziano że konto było wcześniej otwierane internetowo i do momentu otwarcia nowego w oddziale nie są tego w stanie stwierdzić. Oczywiście się nie dałem omamić założeniem konta w oddziale bo koło nosa przeszłoby mi 200 zł więc muszę przeszukać stare papiery i może coś znajdę.

   Usuń
  3. Najlepiej prowadzić kalendarium w jakimś notesie lub excelu i problem zniknie. Przyda się na przyszłość zwłaszcza przy powracaniu do banków.

   Usuń
  4. Potwierdzam. Bez tego ani rusz!

   Usuń
 10. Żeby załapać się na 2%zwrot za płatność kartą trzeba wydać 1500 zł,zwrot będzie 30 zł oraz 600 zł blik-iem żeby dostać 30 zł czyli razem trzeba wydać 2100 zł.Przez 6 m-cy trzeba wydać 12600 zł żeby wypłacili premię w wysokości 360 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W nie jednym gospodarstwie domowym tyle się wydaje. A czasem nawet więcej. No a jeśli wydajesz mniej to dostaniesz mniej ale zawsze coś.

   Usuń
 11. Czy tę promocję można połączyć z promką "lubię to polecam" i założyć konto z czyjegoś polecenia po czym zgarnąć dwie nagrody czy one wzajemnie się wykluczają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Money mania nie łączy się ze wspomnianym programem poleceń. Wniosek w Money manii (by otrzymać nagrodę pieniężną 100 zł i bon 100 zł) musi być złożony po zalogowaniu na stronie promocji, a tam nie ma możliwości podania kodu polecenia.

   Usuń
 12. Jeśli podpisałem umowę dziś to znaczy że muszę dokonać wpłaty w maju i czerwcu czy dalej czerwiec i lipiec?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkich obowiązuje czerwiec i lipiec bez względu na datę zawarcia umowy.

   Usuń
  2. Ale ten bank szybko działa wczoraj wypełniony wniosek z rana, po 5 minutach dzwoni konsultant i umawia kuriera na dzisiaj który właśnie dostarczył umowę :) BGŻ BNP Paribas i Toyota Bank powinni się od nich uczyć bo w tych bankach czekałem przeszło 3 tygodnie na kuriera.

   Usuń
  3. Prawda. Robi wrażenie. Ale odnoszę wrażenie, że odkąd wycofano otwieranie kont przelewem to otwieranie przez kuriera przyspieszyło. Tak samo błyskawicznie miałem w ING.

   Usuń
 13. "przy czym pod uwagę przy przydzielaniu nagród (1500pln, przyp. mój) będzie brana data pierwszej aktywacji, po dacie rozpoczęcia akcji."
  Mój bezgraniczny optymizm pozwala mi liczyć na "loteryjną" nagrodę 1500pln.
  tylko nie wiem, kiedy się akcja rozpoczyna/rozpoczęła?
  Coś przeoczyłem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już się rozpoczęła. A liczy się kolejność kto kiedy aktywuje aplikację.

   Usuń
  2. Działa komuś ta aplikacja mobilna u mnie te kółko tylko się ładuje wczytuje cały czas i nic nie działa :/

   Usuń
  3. U mnie aplikacja działa bez zarzutu. Korzystam właściwie tylko z niej i płacę często Blikiem.

   Usuń
 14. Założyłem konto około 3 miesiące temu - czy mogę skorzystać z moneybacku za płatności kartą lub BLIKIEM?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak założyłeś w promocji jeśli wtedy była to tak. Ale to już pewnie byś jakieś zwroty dostawał.

   Usuń
 15. Uprzejmie proszę o udzielenie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania ??
  Czy po zarejestrowaniu się na stronie promocji MoneyMania 2017 wniosek o konto 360 wraz z kartą składam również przez stronę MoneyMania ?? czy wchodzę na normalną stronę banku Millenium ?
  Czy podczas rejestracji na stronie MoneyMania oprócz kwadracika o zapoznaniu się z regulaminem muszę OBOWIĄZKOWO zaznaczyć te kolejne 3 kwadraty ??(o przetwarzaniu danych, zgodzie na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną oraz zgodzie dotyczącej marketingu bezpośredniego ) ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kliknięcie we wniosek o konto musi nastąpić ze strony Money manii (po rejestracji) - to warunek uczestnictwa w promocji.
   Przy rejestracji wymagane jest zaznaczenie wszystkich kwadracików (inaczej zarejestrować się nie da - strona nie przepuszcza dalej).

   Usuń
 16. Ten minimalny wpływ 1000 zł. jako jeden z warunków zwalniający z opłat za konto to musi być przelew ? czy można np. wpłatomatem potraktować te konto ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być wpłatomat, jak i wpłata w kasie.

   Usuń
  2. A czy wpływ/wpłata musi być jednorazowa na 1 tys. zł czy może być suma?

   Usuń
  3. Z opłaty zwalnia suma.

   Usuń
 17. "Po spełnieniu powyższych warunków pozostanie jeszcze - najpóźniej do 31.07.2017 r. - uzupełnienie danych do wypłaty premii (podać będzie należało numer rachunku konta otwartego w Banku Millennium)."

  Gdzie/ w jaki sposób uzupełnić te dane? Można już teraz to gdzieś podać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie promocji (po zalogowaniu) pojawi się taka możliwość ale to zapewne w lipcu. Uczestnicy promocji pewnie jeszcze dostaną maila od organizatora. Przypomnienie pojawi się też na blogu.

   Usuń
  2. Ponawiam pytanie - jak mam się zarejestrować? Wszystkie warunki zostały spełnione. Maila nie dostałem.

   Usuń
  3. Też nie mam maila. Ale znając życie to pewnie dopiero będzie

   Usuń
 18. No proszę. 2,5% utrzymane. Czekałem co Millennium zrobi z tym oprocentowaniem i utrzymał. Więc mają mnie i otwieram konto.

  OdpowiedzUsuń
 19. Dodatkowo można: otworzyć konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 2,5% i zasilić je na 45 dni otrzymanym w promocji debetem bez opłat wstępnych i zerowym oprocentowaniem plus zapisać się do programu poleceń i wyciągnąć np. dodatkowe 10% zwrotu za płatność kartą max. 3x30zł. za każdego poleconego. Trochę gimnastyki i pilnowania tego okresu 45 dni nieoprocentowanego debetu, ale jeśli się ma tylko jedno konto do wyciśnięcia to....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jaki limit. Przy jakimś dużym się opłaca ale przy kilku tysiącach to gra raczej nie warta świeczki.

   Usuń
 20. Najbardziej spodobał mi się kontakt ze strony banku. Telefon od Pani z banku w ciągu dosłownie 30 sekund od złożenia wniosku. I to rozumiem, a nie jakieś 3 tygodnie jak w Paribasie i jeszcze pisanie reklamacji za każdym razem...

  OdpowiedzUsuń
 21. Sprawdźcie sobie mOkazje bo pojawiła się u mnie taka w której zwracają 30 zł za wydanie 30 zł. Tylko do 31.05 więc warto ją łapać bo to dodatkowy bardzo łatwy zysk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za info. Potwierdzam! U mnie też była taka mOkazja

   Usuń
  2. mOkazje to czasem nie jest mBank ? bo temat jest o banku millennium...

   Usuń
  3. Racja, moja pomyłka. Oczywiście chodzi o mBank

   Usuń
 22. czy pula wniosków się już skończyła ? bo zarejestrowałem sie na stronie promocji i nie przyszedl link aktywacyjny

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji nie ma limitu wniosków promocyjnych, więc akcja nie skończyła się przedwcześnie. Ale faktem jest, że chwilowo nie przychodzą maile z linkiem aktywacyjnym. Przed chwilą zgłosiłem to do organizatora.

   Usuń
  2. Już chyba wszystko powinno działać. Maile przyszły z opóźnieniem. Mam nadzieję, że i u Ciebie mail z linkiem aktywacyjnym już będzie.

   Usuń
  3. tak email przyszedł ze sporym opóźnieniem ale niestety nadal nie można się zarejestrować ponieważ po kliknięciu w link aktywacyjny wyskakuje komunikat:

   Aktywacja konta
   Proces rejestracji NIE został zakończony.
   Wystąpił błąd.

   i tak niestety od wczoraj :/ chciałem napisać do moneymanii o tym problemie ale na stronie promocji nie ma żadnej zakładki kontakt. Mr.Złotówa posiadasz do nich jakiś kontakt ? można prosić ?

   Usuń
  4. Wczoraj też dostałem mail z opóźnieniem ale dziś właśnie przed chwilą po linku aktywacja przeszła:
   "Aktywacja konta
   Gratulujemy, rejestracja przebiegła poprawnie.
   Twoje konto jest aktywne, możesz się zalogować."

   Usuń
  5. Kontakt do Money manii: wydawca@firma.money.pl

   Usuń
 23. Czy mogę z konta oszczędzającego przelać JEDNORAZOWO po tych promocyjnych 92 dniach oprocentowania 2,5% na ROR kwotę np. 90 tys. (wiem, że jest limit 50 tys. dziennie, ale czy dotyczy też przelewów wewn. własnych)? Bo drugi i kolejny przelew w m-cu jest za 7,5zł a nie chcę trzymać 40tys. na słabym procencie po przelaniu 50 tys. na ROR czekając do kolejnego m-ca kalendarzowego by uniknąć opłaty 7,5zł... Może ktoś testował przelewy powyżej 50 tys. między własnymi rachunkami?...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wewnętrzne możesz. Zrobiłem tak że jednego dnia 100 tys. z oszczędnościowego na osobiste. Potem 50 tys. tego dnia do innego banku a drugie 50 tys. na lokatę 1-dniową i następnego dnia znów 50 tys. do drugiego banku.

   Usuń
 24. Na swoim koncie na stronie Money Mania jest dział MOJE DANE i tam jest pusta rybryka do wpisania nr konta w banku Millenium, rozumiem że to jest ta pozycją którą należy uzupełnić do 31 lipca aby otrzymać premię 100 zł ???

  OdpowiedzUsuń
 25. Razem z kontem bank otwiera konto oszczędnościowe? Nie przypominam sobie żebym o nie wnioskowal.. jeśli odstąpię od umowy o konto oszczędnościowe premia nadal zostanie wypłacona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od razu otwierając wniosek masz "Konto 360° z darmowym kontem oszczędnościowym". Ale można zamknąć bez konsekwencji dla promocji. Choć z drugiej strony skoro nic nie kosztuje i nic nie wymaga to szkoda zachodu ;)

   Usuń
 26. Czy płatności z kodem 4900 są akceptowalne w promocji "Zyskaj 360 zł - 5 edycja" ? Bo widzę taki warunek: "Zwrotem objęte są płatności kartą i BLIKiem wykonywane w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie."
  A ogólnie to chciałbym pochwalić Millenium bo niedawno złożyłem wypowiedzenie rachunku a tu wczoraj mi zaproponowali wznowienie rachunku i dodatkowo zwroty do 60 zl przez 6 m-cy (karta + Blik). Więc jak się domyślam chodzi o wspomnianą wyżej promocję. Stąd moje pytanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro wykluczeń brak to są akceptowane wszystkie.

   Usuń
 27. Czy transakcje z konta prywatnego (karty) na konto prywatne za pomocą SP są doliczane do cashbacku? Bo opłaty rachunków jak czytam są, a czym się różni opłata rachunku np. za prąd od zwykłego przelewu na inne konto - tu trzeba podać nr konta i tu.

  OdpowiedzUsuń
 28. Witam , dlaczego ja nie widzę żadnego przycisku "weź udział "

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie piszą o przycisku "weź udział" ale w praktyce jest "wyślij wniosek"

   Usuń
 29. Czy płatność kartą i jej zaksięgowanie na koncie musi być w tym samym miesiącu aby można było otrzymać zwrot? Taki zapis jest chyba w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
 30. Chciałem zalogować sie do moneymanii w związku z ofertą banku Millenium360/560,ale jest to niemożliwe,korzystałem już wczesniej z ich promocji.Nie mogę też się ponownie zarejestrować .Co jest grane?Jak wypełnić wniosek?Prosze o pilną podpowiedż z uwagi na termin.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też miałem problem. Zarejestrowałem się na inny adres mailowy.

   Usuń
  2. Zrobiłem to samo.Dzieki.

   Usuń
 31. Witam od kiedy można uzyskać cacback za BLIK od maja czy dopiero w czerwcu. CHce tera zrobić płatność.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za niepełny miesiąc nie. Dopiero za pierwszy pełny

   Usuń
  2. Przyszedł zwrot za maj czyli niepełny miesiąc a jednak.

   Usuń
 32. Wiadomo kiedy będą wypłacać premie za płatność kartą i blikiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca miesiąca.

   Usuń
  2. czyli za maj wypłacą do końca czerwca tak?

   Usuń
 33. Jak wygląda zwrot za polecenie konta? Przyszła mi informacja że mogę wybrać nagrodę nagrody to bilety do kina , bon do empiku, zwrot za BLIK i lokata na 4% - do wybrania jedna z tych nagród czy to są dodatkowe nagrody oprócz tych 50 zł za polecenie. Troszkę zwariowałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji mBanku było dodatkowe 50 zł za otwarcie konta z polecenia. Tutaj (konto w Millennium) mamy do wyboru jedną ze wspomnianych przez Ciebie nagród (uzupełnię tylko, że zwrot to 10% - także za płatności kartą). Czas na premię w Money manii dopiero przyjdzie (uzupełnienie danych w lipcu, wypłata w sierpniu).

   Usuń
  2. Dziękuję, która wypada najlepiej w przeliczeniu na zł?ile miesięcy obejmuje zwrot 10% za płatnosći - nie moge się doczytać.

   Usuń
  3. czy przy wyborze 10% zwrotu za płatnośći jest to dodatkowa kwota 30 zł , bo i bez tej nagrody dostaj się zwrot do kwoty 30% czy to się sumuje czy jest jedna kwtoa 30 zł max?

   Usuń
  4. jakie 30%???
   W nagrodę za polecenie zwrot - 10% do 30 zł i tak przez 3 miesiące. Jak wydasz kartą np. 300 zł to oddadzą Ci 6 zł + 30 zł.

   Usuń
  5. A, no i tak przez 3 kolejne miesiące.

   Usuń
  6. nie o to pytam. JUz zakładając konto mam 30 zł ze zwrotów, czy te 30 zł które mogę uzyskać w ramach nagrody za polecenie jest dodatkową opcją? czyli 30 zł z promocji za założenie konta i 30 zł za polecenie ?

   Usuń
 34. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "w każdym z dwóch kolejnych miesięcy, to jest w czerwcu i lipcu 2017 roku, zasilić nowo otwarte Konto kwotą co najmniej 1 000 zł" więc jak ogólnie jest "zasilić" to każdy sposób dozwolony ;)

   Usuń
 35. z datą 10/07 ale już dziś pojawiło się 2x30 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wpadło jeszcze 30 zł z moneybacku 10% za polecenie więc 3x30 zł :)

   Usuń
 36. Jak uzupełnić dane jak link nie działa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://moneymania.pl/edycja10 działa

   Usuń
 37. Czy na uzupełnienie numeru konta należy czekać na mail ze strony organizatora, czy wystarczy zalogować się na stronie moneymania.pl w dowolnym momencie i wpisać numer ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Należy uzupełnić dane do 31.07. Mail powiadamiający o przyznaniu nagrody (wraz z bonem do Wakacje.pl) będzie przesłany do 10.08. Wcześniej żaden nie jest przewidywany. Więcej na temat uzupełnienia danych piszę tutaj.

   Usuń
 38. Czy zakładając konto trzeba było wyrazić WSZYSTKIE zgody marketingowe? czy tylko zgodę na przetwarzanie danych osobowych?

  chyba nie zaznaczyłem tych zgód na otrzymywanie informacji handlowych poprzez aplikację i telefon ... ;/ czy jeśli teraz je włączę to bonus wpadnie, czy przepadło ... ?

  OdpowiedzUsuń
 39. Czy otrzymaliście już bon z wakacje.pl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Nie ma żadnej wiadomości z tego banku.

   Usuń
  2. Ja nie dostałam jeszcze żadnego maila a dzisiaj już 10 sierpień

   Usuń
 40. Czy ktoś dostał już informację od organizatora?

  OdpowiedzUsuń
 41. 10-ty jeszcze potrwa do 23:59 więc spokojnie. Warto przyzwyczaić się że takie rzeczy robią na ostatnią chwilę.

  OdpowiedzUsuń
 42. właśnie doszło.

  OdpowiedzUsuń
 43. Ja już mam 😃😃

  OdpowiedzUsuń
 44. Niedobrze. U mnie nadal nic a przecież wszystkie warunki spełniłem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój błąd. Było w spamie. Nie pomyślałem o tym na początku.

   Usuń
 45. Do mnie mail dotarł. Polecam sprawdzić folder SPAM

  OdpowiedzUsuń
 46. sprawdzajcie w spamie czy czasami nie ma tam tego maila, ja tak mialem

  OdpowiedzUsuń
 47. W spamie sprawdź. Zobacz też jaki masz status na stronie moneymanii, powinien być status "Przyznana premia"

  OdpowiedzUsuń
 48. Do mnie voucher doszedł i kod już sprzedany na olx za 50 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szybko udało Ci się sprzedać... ja wystawiłem 5 bonów za 200zł o wartości 500zł i cisza żadnego zainteresowania :/

   Usuń
  2. Spróbuj może osobno sprzedać. Do mnie kupiec dzwonił po 2h od wystawienia i pytał czy mam wiecej.

   Usuń
  3. masz może do niego kontakt ?

   Usuń
 49. Premia na koncie.

  OdpowiedzUsuń
 50. Hura!!! Dziś wpadła stówa!

  OdpowiedzUsuń
 51. A u mnie kasy jeszcze niet, choć voucher i info dostałem.

  OdpowiedzUsuń
 52. świetna promocja voucher na czas, premia 100zł przed czasem. Nie trzeba było pisać żadnych reklamacji jak w przypadku mBank i Agory obyło się bez żadnych problemów inne banki powinny brać przykład z Millennium :)

  OdpowiedzUsuń
 53. Dziś mamy 17 a ja dalej bez kasy, choć do wczoraj był termin. Ktoś wie kogo konkretnie pytać co się stało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie przelew już był kilka dni temu. Pisz więc reklamację.

   Usuń
  2. U mnie to samo. Jakiś konkretny adres reklamacji obowiązuje?

   Usuń
  3. W panelu Moneymani albo moneymania@firma.money.pl

   Usuń
 54. Witam, na konto wpadło 100 zł, czyli spełniłam warunki moneymanii, natomiast nie dostałam maila z info o przyznanym voucherze na wakacje.pl. Czy jest jakiś numer telefonu pod którym można złożyć reklamację? Czy tylko mailowo? Wysłałam maila na reklamacje-mania@firma.money.pl ale cisza, nikt nie odpisał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie 'maniacy' są na wakacjach :)

   Usuń
  2. U mnie voucher był w mailu z 10 sierpnia.

   Usuń
 55. Voucher przesłali, ale kasy na konto nie! Znów trzeba reklamować!

  OdpowiedzUsuń
 56. Dziś wpadło 2x30 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co tak późno, u mnie wczoraj wpadło :) 10 dnia miesiąca płacą

   Usuń
  2. Hm, ja dostałem dzisiaj.

   Usuń
 57. Nagroda dodatkowa dla 4 osób: 1 500 zł na Wakacje.pl czy coś juz wiadomo o tych nagrodach ???

  OdpowiedzUsuń
 58. Jeszcze pytanie do konta oszcz Profit. DO kiedy jest oprocentowanie promocyjne? i co to są środki nowe ? czy jeśli wypłacę i potem wpłacę to będą środki nowe???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co o tym mówi regulamin?

   Usuń
  2. Oprocentowanie promocyjne obowiązuje przez 92 dni od momentu pierwszej wpłaty "nowych środków".

   W aktualnej promocji oprocentowania konta oszczędnościowego Profit celem wyliczenia "nowych środków" odnieść się należy do salda z końca dnia 26.08.2017 r.

   Usuń
  3. W aplikacji jest czat. Zawsze tam pytam jakie środki są "stare". Można zrobić screenshota więc jest dowód w razie czego ;)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...