Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 50% zwrotu za zakup biletu na pociąg w aplikacji KOLEO dla płacących BLIKiem

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

27.04.2017

50% zwrotu za zakup biletu na pociąg w aplikacji KOLEO dla płacących BLIKiem

Z BLIKiem kolejny raz można oszczędzić. Tym razem przy okazji podróży pociągiem.

50 procent zwrotu za płatności BLIKiem za bilety w aplikacji KOLEO
Zasady promocji są dość proste. Uzyskane zwroty nie będą jednak do wykorzystania na dowolny cel, a wyłącznie na zakup kolejnych biletów poprzez KOLEO. Promocja obejmuje następujących przewoźników: Arriva RP, Koleje Małopolskie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, PKP Szybka Kolej Miejska (SKUM) w Trójmieście, POLREGIO oraz  Stowarzyszenie Kolejowych Przewozów Lokalnych.

Aby wziąć udział w promocji "50% z BLIK na KOLEO" i uzyskać zwrot wystarczy:
 • posiadać konto w KOLEO oraz zakupić bilet kolejowy za pośrednictwem strony koleo.pl lub aplikacji KOLEO (dostępnej tylko na urządzenia z systemem Android) za min. 1 zł 
 • za w/w zakup wykonać płatność z wykorzystaniem systemu BLIK 

Zwrot wyniesie 50% wartości biletu kosztującego od 1 do 30 zł (jeśli bilet będzie droższy otrzymasz maksymalnie 15 zł). Za jeden zakupiony bilet uzyskać można więc od 0,50 do 15 zł zwrotu. Łącznie w promocji możesz w ten sposób oszczędzić do 50 zł (taki jest bowiem limit zwrotów na jedno konto w KOLEO). Nagrody mają być przekazywane na konto w KOLEO najpóźniej w ciągu 14 dni po zakończeniu podróży, a otrzymane środki będzie można wykorzystać na zakup kolejnych biletów. 

Promocja ma być dostępna do 25.05.2017 r., aczkolwiek regulamin zastrzega możliwość jej wydłużenia lub wcześniejszego zakończenia (w przypadku wyczerpania puli środków przewidzianych na zwroty).
🔔 Przy okazji przypomnę, że możesz uzyskiwać 5% zwrotu (w formie pieniężnej i już do wykorzystania na dowolny cel) płacąc BLIKiem od Banku Millennium. Dodatkowo dzięki promocji Money Mania zyskasz 100 zł na start i bon 100 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl. Sprawdź szczegóły>>

W chwili obecnej z BLIKa korzystać mogą klienci następujących banków: Alior, Bank Millennium, BZ WBK, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, PKO BP (w tym Inteligo) oraz T-Mobile Usługi Bankowe. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z systemu płatności BLIK, przeczytaj poradnik: BLIK - płatności telefonem. Zalety i wady jakie ma Polski Standard Płatności.

na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

14 komentarzy:

 1. A za Koleje Mazowieckie nie zwracają? Szkoda :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielkopolskie tak samo. Ale na weekend majowy jadę do trójmiasta więc zwrot za SKM będzie jak znalazł :) Oby tylko przyznane zwroty szło wykorzystać na dowolne koleje a nie tylko na te kilka za które zwroty przyznają.

   Usuń
  2. Pytałam Koleo na fb. Odpowiedź:
   Środki które trafią na Twoje konto KOLEO możesz wykorzystać na zakup dowolnych biletów w naszym systemie lub przez aplikację

   Usuń
 2. Szkoda, że promocja nie obejmuje PKP Intercity, bo praktycznie tylko ich pociągami podróżuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety. Kiedyś Przewozy Regionalne miały Interregio - świetną alternatywę dla TLK bo nieraz tańsze, szybsze i wygodniejsze. Ale wycofali się. No i przez to pojeździć można sobie tylko na krótkich trasach. I tu w praktyce trudno wydać na 1 bilet więcej niż 30 zl.

   Usuń
 3. Bez InterCity i Przewozów Regionalnych promocja musi być niszowa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. POLREGIO = Przewozy Regionalne

   Usuń
  2. Ostatnio jechałem pociągiem jakoś z pół roku temu. To jeszcze były Przewozy Regionalne. Jak ci biedni klienci mają się w tym wszystkim łapać? Co chwilę zmiany. Chyba tylko po to by prezesi przyznawali sobie premie za zmianę wizerunkową.

   Usuń
 4. Szkoda że nie mają biletów okresowych :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy dotyczy to tez biletu na rower?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam, nie zauważyłem, że nawet nie ma możliwości kupna biletu rowerowego w aplikacji.

   Usuń
  2. Aj, jednak jest możliwość. Przepraszam za spam.

   Usuń
 6. Aj szkoda że zwrotu nie ma od razu bo by można drugi bilet kupić a tak niestety trzeba odczekać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe jak długo środki można wykorzystać? Ale skoro nic w regulaminie nie jest napisane to raczej bezterminowo?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...