Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: mBank: do 350 zł za eKonto

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

24.04.2017

mBank: do 350 zł za eKonto

Zwroty za płatności kartą, a do tego bonus na start czekają w nowej promocji mBanku.


Do 350 zł za eKonto w mBanku
mBank odpalił nową edycję promocji "Zyskaj z eKontem". Do zdobycia jest nawet 300 zł w postaci zwrotów za płatności kartą i/lub BLIKiem, które można zbierać przez 6 kolejnych miesięcy. A na start w bardzo prosty sposób zdobyć można bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem akcji może być osoba, która od 1.01.2016 r. nie była lub nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego (o numerze rozliczeniowym 1140 2004 albo 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku) w mBanku

Zasady udziału. Aby załapać się na promocję ze zwrotami należy:
 • we wniosku zaakceptować oświadczenia wskazane w części "Oświadczenia" 
 • zawrzeć umowę o konto (tylko indywidualne; w promocji udziału brać nie będą konta wspólne)

Dalej przyjdzie już spełniać warunki uzyskiwania gratyfikacji.

Zwroty za płatności kartą 


Oprócz nagrody gwarantowanej w postaci biletów do kina za otwarcie konta, możesz też zyskać moneyback. To 2-procentowy zwrot naliczany od płatności wykonywanych kartą i/lub BLIKiem. Miesięcznie można uzyskać do 50 zł zwrotu, a z racji faktu wypłacania moneybacku przez 6 miesięcy zebrać można nawet 300 zł (niemało jednak przy tym wydając).

Aby w danym miesiącu uzyskiwać zwrot należy:
 • wykonać płatności kartą i/lub BLIKiem na co najmniej 250 zł w punktach handlowo-usługowych (transakcji tych należy nie anulować - czyli nie zwracać zakupionego towaru - co najmniej do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania) 
 • zapewnić na konto jednorazowy wpływ kwoty min. 1 000 zł (nie może to być przelew z Twego innego rachunku w mBanku, ale więcej wymogów ani wykluczeń nie ma, więc przelew nie musi pochodzić od pracodawcy czy z innego określonego źródła, a może być Twym przelewem z konta w innym banku)
 • co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku (dostępnej na urządzenia z systemem Android oraz iOS)

Jeśli konto założysz np. w kwietniu to moneyback bank będzie naliczać za płatności wykonywane w maju, a pierwszy zwrot zostanie wypłacony do końca czerwca (za płatności wykonane w maju).


Premia 50 zł dla poleconego


W promocji możesz też zyskać dodatkowy bonus w wysokości 50 zł za otwarcie konta z polecenia (wykorzystując przy tym kod polecenia od obecnego klienta mBanku). Konto w mBanku posiadam i jeśli chcesz z polecenia skorzystać we wniosku możesz wpisać kod "bankobranie" (bez cudzysłowu) albo jeszcze łatwiej przejść do wniosku z automatycznie dodanym już kodem polecenia (uwaga: w tym przypadku otwieranym kontem jest eKonto w taryfie standard)

Aby otrzymać 50 zł:
 • we wniosku o otwarcie konta podaj kod polecenia
 • w okresie 60 dni od daty zawarcia umowy wykonaj co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty; transakcji tych należy nie anulować - czyli nie zwracać zakupionego towaru - co najmniej do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania)

Premię dla polecanego otrzymasz jednorazowo do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym spełnisz powyższe warunki.

Program poleceń mBanku


Otwierając konto w promocji można też dalej stać się polecającym. Program "PolecamBank" trwa do 31.08.2017 r. - przystąpić do niego można po zalogowaniu do bankowości internetowej mBanku w zakładce "Pasaż". Tam właśnie można wygenerować kod, służący do polecenia, który przekazać należy znajomemu. Premia w wysokości 100 zł za polecenie konta osobistego zostanie naliczona wyłącznie w przypadku założenia konta wraz z kartą płatniczą przez nowego klienta i wykonanie przez niego co najmniej 5 płatności kartą na dowolne kwoty w ciągu 60 dni od otwarcia konta.

Nowym klientem w myśl regulaminu programu poleceń jest osoba, która nie posiada obecnie w mBanku, ani nie posiadała po 31 grudnia 2009 roku żadnego produktu w mBanku. Okres ten jest więc szalenie długi (grubo ponad 7 lat dotąd nie było jeszcze okresem zastosowanym jako karencja przez jakikolwiek bank - poza sytuacjami w których bezwzględnie wykluczano wszystkich dotychczasowych klientów).

By uzyskiwać premie za polecenia aktywnością musi wykazywać się też osoba polecająca. W miesiącu poprzedzającym miesiąc wypłaty premii wykonać musi przelew z konta w mBanku na rachunek w innym banku lub wykonać co najmniej jedną płatność kartą, lub zapewnić wpływ na konto.

eKonto - prześwietlenie oferty 


W promocji mBanku ze zwrotami do 300 zł do wyboru mamy eKonto standard lub eKonto plus. Główna różnica między nimi to liczba bankomatów z których można gotówkę wypłacać bez prowizji (ale tylko w przypadku kwot od 100 zł).

eKonto z taryfą standard to:
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia) 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej 
 • 0/4 zł za kartę płatniczą - opłata nie jest pobierana jeśli miesięcznie wykonasz co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty) 
 • 0 zł za wypłaty min. 100 w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł)
I tylko powyższe konto założyć można z polecenia by zyskać dodatkowe 50 zł. Wniosek o eKonto w taryfie standard z kodem polecenia można złożyć tutaj.


Z kolei eKonto z taryfą plus to: 
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0/5 zł - opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli na konto zapewnisz wpływ w wysokości co najmniej 1 000 zł miesięcznie (może to być również przelew z Twego konta w innym banku) 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej 
 • 0/4 zł za kartę płatniczą - opłata nie jest pobierana jeśli miesięcznie wykonasz co najmniej 5 płatności kartą 
 • 0 zł za wypłaty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł)

Złóż wniosek o eKonto w taryfie plus. Choć eKonto w taryfie plus prześwietlam raczej tylko dla zupełności opisu dostępnych wariantów (w tym przypadku nie uzyskasz bowiem 50 zł za otwarcie konta z polecenia, co jest możliwe przy wyżej opisanym eKoncie w taryfie standard).

[Aktualizacja w dn. 24.04., g. 17:12: Ps. Z otwieraniem konta nie ma się co spieszyć - promocja "trochę" potrwa, a kto wie czy w międzyczasie nie pojawi się coś ekstra jeszcze dodatkowo.]

Nie przegap promocji bankowych opisywanych na blogu. na Twitterze oraz polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

19 komentarzy:

 1. Po 6 miesiącach mozma zamknac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy posiadanie konta do momentu wypłaty premii (zwrotu). Później można z nim zrobić co się zechce, a więc i zamknąć.

   Usuń
 2. "By uzyskiwać premie za polecenia aktywnością musi wykazywać się też osoba polecająca. W miesiącu poprzedzającym miesiąc wypłaty premii wykonać musi przelew z konta w mBanku na rachunek w innym banku lub wykonać co najmniej jedną płatność kartą, lub zapewnić wpływ na konto"

  nie bardzo rozumiem żeby dostać 100zł za polecenie to osoba którą poleciłem musi wykazać się tą aktywnością na koncie czy to ja muszę wykazać się tą aktywnością ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I polecający i polecony.

   Polecany by dostać 50 zł za otwarcie konta:
   - podaje kod polecenia
   - wykonuje 5 płatności kartą

   Polecający by dostać 100 zł za skuteczne polecenie:
   - musi wykonać przelew lub zapewnić wpływ, lub wykonać min. 1 płatność

   Usuń
 3. 31 grudnia 2009 roku... zaszaleli z tym. Ale rozumiem że to tylko w kontekście premii dla polegającego za nowego klienta a nie premii dla poleconego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to w kontekście wypłaty premii dla polecającego za polecenie nowego klienta jest tak długa karencja. W kontekście premii 50 zł dla poleconego karencja jest krótsza (od od 1.01.2016 r.).

   Usuń
 4. Mam konto w Orange finanse.przejrzałem nr.konta i widzę ze lapalbym sie na to ale....2% zwrotu....? Kiepsko

  OdpowiedzUsuń
 5. 2% od 250 tj 5 zł jak to jest z tym zwrotem??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak liczysz. By uzyskać jakikolwiek zwrot trzeba wydać min. 250 zł (przy tej kwocie zwrot wyniesie 5 zł). Jeśli wydasz np. 600 zł to moneyback wyniesie 12 zł. Miesięcznie można zyskać do 50 zł (aby tyle dostać trzeba - jak wspomniałem w prześwietleniu - wydać niemało, bo 2500 zł).

   Usuń
 6. Orange Finanse dyskwalifikuje mnie z promocji? Niby to Orange, ale przecież prowadzony przez mBank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałam odpowiedź na mCzacie: "Nie ma żadnych trudności dla klientów Orange Finanse aby skorzystali z rachunku i promocji w mBanku."

   Usuń
 7. Założyłam to konto z Pana polecenia (wpis "bankobranie" w odp.rubrykę). Czy automatycznie otrzymam 50 (po spełnieniu warunków)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, po spełnieniu warunków (opisanej aktywności) premia powinna trafić na Twe konto :)

   Usuń
 8. czy to powszechne że spozniaja sie z wyplata bonusow za polecenie?

  OdpowiedzUsuń
 9. W sierpniu wykonałam płatność 2500 za wczasy, spełniłam też pozostałe warunki, a premia nie przyszła. Czy mam składać reklamację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie do końca września. Zawsze jest wypłacana do miesiąca po miesiącu w którym się płaci.

   Usuń
  2. Celem przestępców jest przede wszystkim przechwycenie numeru telefonu i danych do logowania. Będąc w posiadaniu przedmiotowych informacji, oszuści bez problemu mogą zlecić przelew na swój rachunek i przekierować wiadomość SMS z hasłem autoryzacyjnym na podstawiony numer telefonu.

   W sytuacji, kiedy klient ma jakiekolwiek podejrzenia, że jego telefon został zainfekowany, powinien bezzwłocznie zmienić hasło do serwisu transakcyjnego mBanku, przywrócić ustawienia fabryczne w telefonie oraz zmienić PIN do aplikacji mobilnej mBanku.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...