Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: BZ WBK: dodatkowe premie w programie "Polecaj Bank" uatrakcyjniają promocję konta

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

11.04.2017

BZ WBK: dodatkowe premie w programie "Polecaj Bank" uatrakcyjniają promocję konta

Dzięki programowi poleceń BZ WBK za otwarcie konta w tym banku zyskać można już nie 150, a 200 zł.

Program poleceń BZ WBK - polecaj bank
W ostatnim czasie banki rozpędziły się w odpalaniu nowych programów poleceń lub ich kolejnych edycji. Tym razem Bank Zachodni WBK udostępnił akcję, w której - co jest rzadkością - polecający dostaje więcej niż polecany. Odpowiednio są to premie w wysokości 100 i 50 zł. Ale polecony otwierając konto może to połączyć z inną promocją banku i zdobyć w sumie nawet 200 zł.

Zanim przejdę do omówienia szczegółów kumulacji promocji, prześwietlę sam program poleceń BZ WBK.

Polecaj bank


Osoba polecona - dla której przewidziano bonus 50 zł za otwarcie konta lub wyrobienie karty kredytowej - może wziąć udział w programie, jeśli konta albo karty kredytowej w BZ WBK nie posiada co najmniej od 15.03.2017 r. Aby zarobić należy:
 • najpóźniej do 31.12.2017 r. złożyć wniosek o konto lub kartę kredytową, wpisując we wniosku kod polecającego - jeśli takiego nie posiadasz, możesz wpisać mój kod: 1002096747
 • we wniosku pamiętaj wyrazić wymaganą zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i podaj numer telefonu komórkowego do kontaktu; poza tym nie wyrażaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych
 • w przypadku wnioskowania o konto (Godne Polecenia, 1|2|3 lub <20)- do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu złożenia wniosku: 
  • zawrzeć umowę o konto
  • wykonać płatności kartą wydaną do konta lub BLIKiem na sumę min. 200 zł (płatności te muszą zostać zaksięgowane w miesiącu wykonania)
 • albo w przypadku wnioskowania o kartę kredytową:
  • zawrzeć umowę o kartę w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy oraz wykonać płatności kartą kredytową na sumę min. 200 zł (płatności te muszą zostać zaksięgowane w miesiącu wykonania)

Bonus zostanie wypłacony do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji (płatności na sumę min. 200 zł). Do tego czasu należy posiadać produkt otwarty w programie poleceń.

Aby móc polecać i za każdą skuteczną rekomendację uzyskać 100 zł musisz być klientem BZ WBK i posiadać dostęp do bankowości internetowej BZWBK24, bo właśnie tam można przystąpić do programu poleceń (zakładka "Polecaj bank") i wygenerować kod polecającego. Osoba polecająca musi też wyrazić (o ile wcześniej tego nie uczyniła) zgodę na przekazywanie informacji handlowych (zgodę możesz sprawdzić w bankowości internetowej: "Ustawienia" => "Moje dane"), mieć podany numer telefonu komórkowego do kontaktu oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych przez bank.

Regulamin programu "Polecaj Bank" nie zawiera wykluczeń łączenia z innymi promocjami, a to sprawia, że otworem stoi droga do zdobycia:

150 zł za konto osobiste


W promocji "Aktywnie z kontem BZ WBK" bank płaci do 150 zł za otwarcie konta i korzystanie z karty płatniczej. Wypłata bonusów rozłożona jest na pięć, comiesięcznych transz po 30 zł każda. Na akcję załapać się można do 30.06.2017 r. W innym wpisie szczegółowo opisuję warunki prowadzenia kont w BZ WBK. Sprawdź szczegóły>>

200 zł za kartę kredytową


To już opcja dla tych, którzy założą konto osobiste w BZ WBK i w odpowiednim czasie zdecydują się na dorzucenie do tego karty kredytowej. W promocji "200 zł na Dzień dobry" (dostępnej do 31.07.2017 r.) za wykonanie kilku płatności na dowolne kwoty otrzymasz bonus w wysokości 200 zł. Sprawdź szczegóły>>
💡 Pozostając w temacie programów poleceń przypomnę, że trwa już ostatni etap programu poleceń "Mam PKO". A to oznacza, że zostało już niewiele czasu by zawnioskować o konto i załapać się na całkiem łatwą do zdobycia premię w wysokości 100 zł (dla poleconego).

Za podrzucenie informacji o programie poleceń BZ WBK dziękuję Czytelnikowi Dawidowi.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

33 komentarze:

 1. Świetny zapis o karencji. Jej praktycznie brak. Ale nie łapię się na 150 zł gdzie karencja dłuższa więc dla samych 50 zł konta otwierać się nie opłaca. Poczekam dalej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy jak założę konto z polecenia to mogę dalej polecać?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest nieposiadanie konta lub karty kredytowej w BZ WBK po 15 marca 2017 roku. Jeżeli z żoną mamy KGP od 01.2016 to nie mogę brać udziału w promocji i polecić żonie KK ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie możesz. A właściwie to polecić możesz ale premii nie będzie ;)

   Usuń
 5. Z tymi promocjami można jeszcze połączyć promocję 200zł za kartę kredytową i zyskać jeszcze więcej :) Mr.Złótówa jeśli podpiszę umowę o konto np 15 kwietnia to czy w pierwszym niepełnym miesiącu korzystania z konta też muszę zapewnić wpływ 1000zł i dokonać 5 płatności kartą aby nie ponieść regulaminowych kosztów za korzystanie z konta ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kieedy spełniać warunku tu jest to wyraźnie wyjaśnione: http://bankobranie.blogspot.com/2017/03/aktywnie-z-kontem-bz-wbk.html
   Konto jest darmowe bez wpływów.

   Usuń
 6. Zastanawiam się czy skorzystać z promocji teraz czy jeszcze poczekać.. może trafi się coś lepszego:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze kombinujesz - właśnie teraz dają 10 zł za doładowanie telefonu za 50 zł :)

   Usuń
 7. Ciekawe czy mogę sam siebie polecić, przy braniu karty kredytowej? Mam konto w BZ WBK, ale karty kredytowej to nie mam..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No na pewno nie. Choćby z tego powodu że polecać może osoba która ma BZWBK24 czyli ma konto albo kartę. A poleconą osobą nie może być osoba która ma konto lub kartę. Jedno z drugim się wyklucza.

   Usuń
 8. Czyli że jak jestem polecony+"Aktywnie z kontem...", to wystarczy w pierwszym miesiącu 5xtransakcja=200zł, a w następnych jakiekolwiek 5?

  OdpowiedzUsuń
 9. Lokata opłaca się najmniej. Najlepsze są bilety lub bony do Empiku. Moneyback też godziwy no ale trzeba trochę jeszcze do tego wydać.

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy mogę polecić 17 latka i 13 latka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. REGULAMIN: Osoba Polecona – pełnoletnia osoba fizyczna

   Usuń
 11. A czy mogę polecić osobie, która ma już w banku konto walutowe? Tzn. wiem, że polecić mogę ale czy na premie się załapiemy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eliminuje konto w PLN. Walutowe nie.

   Usuń
 12. Witam.

  Ktoś mnie poleca, zgarnia dla siebie dolę. Ja mogę dostać kasę oddzielnie za karte debetowa/otwarcie konta i oddzielnie za kredytową i spełnienie warunków, czy łącznie tylko max 150 lub 200 pln i wszystko?

  OdpowiedzUsuń
 13. Zakupy na allegro blikiem tez sie licza?

  OdpowiedzUsuń
 14. Komuś wypłacili już premie z programu Polecaj Bank? Założyłem konto w drugiej połowie kwietnia podając kod Złotówy. Warunki spełnione w maju. Dziś mają ostatni dzień by wypłacić Złotowie 100 zł a mi 50 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam i jak rozwiązała się sprawa z tą premia? Również czekam na nią a tu już koniec miesiąca i ciągle nic :-(

   Usuń
 15. Dziś wypłacili premie. Zatem i Złotowa 100 zł przytulił :)

  OdpowiedzUsuń
 16. o której był przelew?

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie dostałem przelewu... pora na reklamacje..

  OdpowiedzUsuń
 18. Odpowiedzi
  1. Też nie dostałam ale z tego, co widzę to za poprzedni miesiąc zapłacili 5 dni później, bo 5 lipca. Ja się jeszcze wstrzymam z reklamacją kilka dni.

   Usuń
 19. Odpowiedzi
  1. 3 sierpnia wypłacili poleconemu 50 zł. Natomiast ja, jako polecający stówki nie dostałem do dziś. Czy ktoś też tak miał?

   Usuń
  2. Mnie za polecenie wypłacili też dopiero 3.08

   Usuń
 20. Czy mogę założyć Karę Kredytową z twojego polecenia i nią wykonać płatności na 200 aby otrzymać 50zł z polecenia i 200 za KK? a konto 1/2/3 chcę pózniej bo chcę to konto bez karty debetowej.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...