Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz bonus 100 zł za Konto Proste Zasady w Getin Banku, 2 bilety do kina i do 250 zł za polecenia

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

7.06.2018

Odbierz bonus 100 zł za Konto Proste Zasady w Getin Banku, 2 bilety do kina i do 250 zł za polecenia

Wystartowała nowa promocja z gwarantowanymi bonusami pieniężnymi na sumę nawet 350 zł.

Bonus 100 zł za Konto Proste Zasady w Getin BankuTym razem w roli głównej występuje konto osobiste w Getin Banku - chyba po raz pierwszy dostępne w tego typu akcji promocyjnej z premią na start. Do wzięcia jest bonus 100 zł za spełnienie prostych warunków, a także premie za polecenia. To nagrody gwarantowane. Do tego jest też spora szansa na 2 bilety do kina Helios lub Multikino.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiadała konta osobistego w Getin Banku od 1.05.2017 do 4.06.2018 r.

Z udziału w promocji nie wyklucza posiadanie innych produktów banku (niepowiązanych z kontem osobistym). Jeśli więc w Getin Banku masz np. kredyt lub lokatę, to z niniejszej propozycji możesz skorzystać.

Nagroda. Do wzięcia w promocji jest gwarantowana premia pieniężna w wysokości 100 zł, która zostanie wypłacona na konto osobiste. Można więc przeznaczyć ją na dowolny cel (wydać, przelać lub wypłacić).

Dodatkowo zyskać można też premie po 50 zł za każdą skuteczną rekomendację konta w ramach towarzyszącego promocji programu poleceń. Zdobyć można maksymalnie 5 premii za polecenia, więc w puli jest nawet 250 zł (to również premie pieniężne wypłacane na konto). Łącznie w ramach promocji da się więc uzyskać do 350 zł (100 zł + 5 x 50 zł).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Konto Proste Zasady z Bonusem" i zdobyć gwarantowane 100 zł:
 • zarejestruj się na stronie promocji;
 • klikając w link otrzymany w wiadomości na adres mailowy podany podczas rejestracji, potwierdź udział w promocji;
 • do 2.07.2018 r. na stronie promocji złóż wniosek o Konto Proste Zasady w Getin Banku wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku (w tym za pomocą środków porozumiewania się na odległość i nie odwołuj zgody do 31.10.2018 r.); we wniosku pamiętaj podać ten sam adres mailowy co podczas rejestracji; 
 • najpóźniej do 17.07.2018 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto wraz z wydawaną do niego kartą;
 • w lipcu i sierpniu 2018 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 100 zł (sto złotych - to nie błąd; podkreślam ten fakt, bo większość banków wymaga jednak większych wpływów, a tu mamy bardzo małą kwotę);
  • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta i 1 płatność BLIKiem na sumę min. 150 zł (chodzi o łączną wartość wszystkich transakcji kartą i BLIKiem; transakcje można wykonywać w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie);

O przyznaniu premii organizator powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 8.10.2018 r. Wtedy też będzie należało zareagować na tę wiadomość i w ciągu 7 dni od jej otrzymania zalogować się na stronie promocji oraz uzupełnić dane do wypłaty premii (podać będzie należało numer rachunku konta otwartego w promocji). Wypłata premii ma nastąpić do 22.10.2018 r. (i do tego momentu nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia umowy).

Program poleceń konta w Getin Banku


Promocji "Konto Proste Zasady z Bonusem" towarzyszy program poleceń, dzięki któremu osoba polecająca zyskać może 50 zł za każde skuteczne polecenie. Osoba polecona może z kolei liczyć na gratyfikację wynikającą z otwarcia konta (bonus 100 zł; odrębnie będzie też mieć możliwość polecenia i zyskania do 250 zł).

Polecającym może być wyłącznie osoba, która uprzednio skorzysta z promocji "Konto Proste Zasady z Bonusem" i spełni warunki uzyskania swego bonusu 100 zł. Osoba polecona musi także spełnić warunki uczestnictwa w tej akcji (a więc te wymienione na wstępie niniejszego wpisu w częściach: "Dla kogo promocja?" i "Zasady promocji"). Polecenie odbyć się może wyłącznie w oparciu o link, który udostępniony jest dla uczestników promocji po zalogowaniu na stronie promocji. W tej promocji nie ma kodów polecenia (znanych z innych promocji tego typu).

Polecać można najpóźniej do 2.07.2018 r. By otrzymać premię za skuteczne polecenie, osoba polecona musi spełnić wszystkie warunki, za które przysługuje bonus 100 zł (a więc w dużym skrócie: nie posiada konta od 1.05.2017 r., po rejestracji złoży wniosek o Konto Proste Zasady z kartą i wyrazi wymagane zgody, zawrze umowę i zapewni wpływy na konto oraz wykona płatności kartą i BLIKiem). Za polecenia zyskać można do 250 zł, co oznacza, że organizator zapłaci polecającemu maksymalnie za 5 skutecznych rekomendacji. Wypłata premii za polecenia nastąpić ma razem z bonusem 100 zł (do 22.10.2018 r.).

2 bilety do kin Helios lub Multikino za... 1 przelew


Getin Bank prowadzi też promocję, w której zdobyć można 2 bilety do sieci kin Helios lub Multikino. Na tę nagrodę (vouchery wymienialne na bilety) załapać się mogą osoby, które nie mają i dotąd nie miały jakiegokolwiek konta osobistego w Getin Banku od 1.06.2017 r. (okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku różni się zatem o miesiąc względem daty wyznaczającej karencję w promocji z premią 100 zł).

Zasady promocji są także bardzo proste. W okresie od 1.06.2018 r. do wyczerpania puli (w której jest jednak sporo, bo aż 35 000 voucherów) wystarczy zawrzeć umowę o Konto Proste Zasady i wykonać minimum jeden przelew za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej na dowolny rachunek (przy czym nie może być to przelew na konto tego samego posiadacza). Nagrody mają być przesłane wiadomością w bankowości internetowej w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków. Vouchery będzie można wykorzystać do 31.05.2019 r., wymieniając je na bilety 2D w sieci kin Helios lub Multikino.

Do 3,5% na koncie oszczędnościowym


Oszczędzających dodatkowo zainteresować może propozycja Getin Banku, dzięki której zagwarantować można sobie 3,5% nawet na cały rok (szczegóły znajdziesz tutaj) - to opcja dla kwoty do 10 000 zł, a dla większych środków (nawet do 200 000 zł) załapać się można na stawkę 3% w skali roku na 3 miesiące (o czym piszę tutaj).

Konto Proste Zasady - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta otwieranego w promocji to: 
 • 0 zł za otwarcie konta;
 • 0/8 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeśli:
  • posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia lub
  • w poprzednim miesiącu wykonana została co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wydawanej do konta;
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to do jakiego banku bądź instytucji należy urządzenie).


Przydatne dokumenty:

110 komentarzy:

 1. No i proszę! Getin dołączył do banków z promocjami z premią na dzień dobry!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starczy wyjadacze pamiętają moneybacki 10%. Ale bonusu nigdy chyba nie było.

   Usuń
  2. Później 5%. By dostać 100 zł wydać trzeba 2000 zł. Tu wystarczy 150 zł więc jakby moneyback 66% :)

   Usuń
  3. Szkoda, że nie zrobili duetu 100 zł za otwarcie + 5% zwrotu za zakupy.

   Usuń
 2. Jak wygląda otwarcie konta? Można przelewem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko kurier.

   Usuń
  2. A jaka firma kurierska?

   Usuń
  3. czy jezeli ma sie u nich dostep do bankowosci elektronicznej (wczesniej zakladane lokaty) to mozna Konto otworzyc takte bez koniecznosci wizyty w oddziale z zakladni wnioski ?

   Usuń
  4. @Anonimowy 7 czerwca 2018 19:05, z tego co pamiętam to TNT (zakładałem konto kilka miesięcy temu).

   @Anonimowy 7 czerwca 2018 22:43, by załapać się na premię 100 zł niezbędna jest rejestracja na stronie promocji i złożenie wniosku za jej pośrednictwem (nawet w sytuacji posiadania już dostępu do bankowości internetowej). Tylko w taki sposób złożony wniosek (z zawarciem umowy za pośrednictwem kuriera) kwalifikuje do promocji.

   Usuń
  5. Dziekuje. Szkoda bo maja tam wszystkie dane.Moze innym razem.

   Usuń
 3. Cz mając konto w Noble bank załapię się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W chwili obecnej to chyba już jedno i to samo. Getin Noble Bank więc raczej nie.

   Usuń
 4. "Nagrody mają być przesłane wiadomością w bankowości internetowej w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków" - co za powiew świeżości w porównaniu np. do oferty WuBeKu z punktami Payback, gdzie zaden uczetsnik nic nie wie ani w trakcie akcji, ani po jej zakończeniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy tą promocję można połączyć z kontem oszczędnościowym 3,5%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzałem u organizatora, że promocja łączy się z bankową promocją z biletami do kina. Nie ma więc przesłanek by nie można skorzystać także z promocji 3,5% na koncie oszczędnościowym. Oczywiście po spełnieniu warunków tamtej promocji. Zainteresowanych odsyłam do opisu tutaj.

   Usuń
 6. A bilet jaki będzie? Helios czy Multikino? Można sobie jakoś wybrać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Uczestnik nie ma możliwości wyboru sieci kin"

   Usuń
  2. Czyli będą wysyłać losowo? Helios lub Multikino a więc co się trafi?

   Usuń
  3. Na to wychodzi. W dużych miastach są obydwa kina więc żaden problem.

   Usuń
  4. Zgodnie z adresem zamieszkania będzie dobierana najbliższa placówka banku, a z niej najbliższy punkt kino - z tego co zrozumiałem ;)

   Usuń
 7. Nie ma żadnych wykluczeń ka kody mcc?

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak mam już tam konto to mogę polecać czy nie ma szansy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecać może wyłącznie osoba która założy konto w powyższej promocji.

   Usuń
  2. A czy można polecać jeszcze przed zawarciem umowy czy trzeba czekać i dopiero wtedy polecać?

   Usuń
 9. czy osoba polecona również dostaje 100 zł na start po spełnieniu w/w warunków ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, osoba polecona też dostanie 100 zł. Spełnienie warunków dla uzyskania 100 zł za otwarcie konta przez osobę poleconą jest zresztą wymogiem dla uzyskania premii 50 zł przez polecającego.

   Usuń
 10. Po wykonaniu płatności muszę kartę nadal posiadać czy mogę ją zamknąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta jest darmowa a niezbędna do tego by nie było opłaty za konto. Trzeba wykonać 1 transakcję w miesiącu.

   Usuń
 11. Które zgody marketingowe we wniosku są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą składałem wniosek. Na moje 2 wystarczą ale zawsze dla spokoju zaznaczam wszystkie. U mnie nigdy z tym nie było dyskusji i premie były wypłacane bezproblemowo i na czas. A jak mam zamknąć konto to przedtem jeszcze wszystkie te zgody wycofuję.

   Usuń
 12. Przy ostatnim kroku wniosku przy podawaniu danych wyrzuca mnie ze strony. Ma ktoś taki problem? Próbowałem w różnych przeglądarkach i to samo. AdBlock wyłączony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wszystko działało. Przeglądarka Chrome.

   Usuń
 13. Jak zaznaczyłem "trzy zgody" to poszło..

  OdpowiedzUsuń
 14. Płatności to mają być 5 x kartą na 150 zł i 1 x blik na 150 zł czy wystarczy 5 x karta + 1 x blik = min 150 zł?

  OdpowiedzUsuń
 15. Zgodnie z regulaminem: "...wykonać co najmniej pięć płatności kartą do Konta oraz jedną płatność Blikiem za pośrednictwem Konta na łączną kwotę minimum 150 zł..."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak ktoś ma kartę, to po co mu jeszcze jakiś blik? Nie rozumiem ...

   Usuń
  2. Musisz zapłacić jeszcze blikiem ponieważ chcą, abyś zainstalował ich aplikację mobilną na smartfonie.

   Usuń
  3. Wiem że na Allegro i na stacjach Shell można płacić Blikiem. Już tam płaciłem. Ale gdzie jeszcze się da? Tak by kasjer ogarniał.

   Usuń
  4. Wujek google nie gryzie:-)
   http://bankobranie.blogspot.com/p/gdzie-placic-blikiem.html?m=1

   Usuń
 16. Niestety, ale finalizacja wniosku złożonego w promocji jest możliwa tylko za pośrednictwem kuriera, a to oznacza niebezpieczeństwo dla naszych danych osobowych. Dlatego nie skorzystam. Narażać bezpieczeństwo danych osobowych (a czymś takim jest zaangażowanie w podpisywanie umowy kuriera) dla 100 zł to słabe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez przesady. Takimi samymi dysponuje przychodnia, urzędy, banki (bo czym różni się np pracownik oddziału od kuriera?), uczelnia, pracodawca. I równie dobrze tam każdy kto ma dostęp do danych i też może je wynosić. Nie dajmy się zwariować.

   Usuń
  2. PS. Poza tym Getin nie żąda ksera dowodu osobistego.

   Usuń
  3. Tak to prawda, Getin nie żąda ksera dowodu i za to olbrzymi plus dla niego.

   Natomiast co do kurierów, to bym im nie ufał. Ile to się słyszy o kradzieżach kurierów? Ponadto czym innym jest pracownik banku, który ma dostęp do danych, ale w jego przypadku każdy ruch w kartotece klienta jest odnotowywany przez system informatyczny. A nad kurierem jaka jest kontrola? Żadna.

   Usuń
  4. Ale co z tego że kontrolowany? Przecież nie musi mailem tych danych nigdzie wysyłać. Może spisać, skserować albo zdjęcie zrobić. Żadna jest różnica.

   Usuń
  5. Nawet gdyby kurier rzeczywiście zrobił odbitkę czy fotokopie czyjegoś dowodu to niby co ma się stać?

   Usuń
  6. Ludzie to jednak maja paramoje... i co ten kurier zrobi z Twoja podpisana umowa? Najlepiej siedziec w domu i z nikim nie rozmawiac, a pieniadze trzymac w materacu :D

   Usuń
  7. Ale co to za lęki? Skoro żadnego ksera DO kurierowi się nie daje.

   Usuń
 17. Szybko działają. W piątek wniosek i telefon. Dziś już umowa podpisana.

  OdpowiedzUsuń
 18. Jak wygląda kwestia opłat za kartę wydawaną do tego konta. Przez jaki okres jest ważna i co z ewentualną opłatą za wydanie kolejnej lub dezaktywację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta wydawana jest za 0 zł. Nie ma też opłat za jej posiadanie, dezaktywację ani za wznowienie (jaka ważność? Pewnie 3-4 lata czyli standardowo, jak to w bankach bywa).

   Usuń
 19. A czy do płatności BLIKiem zalicza się wypłata pieniędzy w bankomacie za pomocą BLIK? Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o płatności kartą i BLIKiem, a więc o transakcje bezgotówkowe. Wypłata BLIKiem jest transakcją gotówkową i nie zaliczy się.

   Usuń
 20. Zeby sie zalapac na promocje trzeba zamowic jeszcze blika? Czy wystarczy wydac 150 zl karta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. BLIK nie zamawia dodatkowego zamawiania. To funkcja dostępna w aplikacji. Jest niezbędny, bo jedna płatność (wśród tych na sumę 150 zł) musi być wykonana BLIKiem.

   Więcej na temat korzystania z BLIKa piszę tutaj.

   Usuń
 21. Cy jesli założę konto i zarejestruję się w promocji, a potem polecę konto narzeczonemu i spełnimy wszystkie warunki promocji to ja otrzymam 100 zł za założenie konta + 50 za polecenie, a on otrzyma 100 zł za otworzenie z polecenia i 100 zł? Czy jemu będzie przysługiwał tylko jeden bonus 100 zl?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A za co miałby dostać te drugie 100?? Dostanie tylko raz. A Ty 100 (za konto) + 50 zł (za polecenie).

   Usuń
  2. Za to, że założył konto w danej promocji. W mbanku się obie nagrody sumowały, więc nie wiem skąd zdziwienie.

   Usuń
 22. Ile sie czeka na dostep do konta przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałem maila z loginem i sms z hasłem chyba po 2 dniach od wizyty kuriera.

   Usuń
 23. Czy otrzymaliscie ostatnimi dniami bilety? Wydaja je nadal?

  OdpowiedzUsuń
 24. Przelew w niedziele wykonany i właśnie przed chwilą dotarla wiadomość na skrzynke w apce z kodami do kina, takze jeszcze rozdaja :-)

  OdpowiedzUsuń
 25. Jak jest z poleceniami? Osoba polecona musi kliknąć w mój link polecający ale wtedy jest przerzucana na główną stronę BONUSA i nie odnajduję tak odniesienia do mojego polecenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tylko to kliknięcie wystarczy.

   Usuń
  2. Ważne by na stronę promocji osoba polecona trafiła po unikalnym linku osoby polecającej. To, że strona wygląda później jak strona dla osoby wchodzącej bez polecenia, nie ma już znaczenia. U organizatora promocji odnotuje się co ma się odnotować :)

   Usuń
 26. Mam pytanie na temat konta oszczędnościowego 3,5% do 10 tys. zł. Planuję założyć "Konto Proste Zasady" na początku lipca, przelać na nie 10 tys. zł ze swojego konta w innym banku, a następnie przelane pieniądze wpłacić na konto oszczędnościowe. Czy w ten sposób uzyskam oprocentowanie 3,5% dla wpłaconych 10 tys. zł na konto oszczędnościowe od dnia wpłacenia środków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Mógłbym prosić jeszcze o informację jakie są ustawione domyślne limity przelewów jednorazowych jak i dziennych na "Koncie Proste Zasady" oraz czy można je zmienić (podwyższyć) za pomocą bankowości internetowej lub ew. na infolinii?

   Usuń
  2. Na pewno da się zrobić przelew wychodzący na 200 tys. bo robiłem i raczej jest ustawiony domyślnie bo nic zmieniać nie musiałem.

   Usuń
  3. Domyślnie jest 200 000 zł jako limit transakcji i limit dzienny (i to maksymalny limit). Można je zmienić w bankowości internetowej: Ustawienia => Kanały dostępu => Limity.

   Usuń
  4. Złotówa, mylisz się - tego maks. limitu 200K nie zwiększą nawet w oddziale dla klientów Noble VIP.

   Usuń
  5. Nie napisałem, że można ustawić wyższy limit. Na to, że 200 000 zł to max wskazuje dopisek w nawiasie ;)

   Usuń
  6. To i tak 10 razy więcej niż w Eurobanku oraz 4 razy więcej niż w Millennium!

   Usuń
 27. Mam konto w Getin i chciałabym polecić je znajomemu. Proszę powiedzieć gdzie
  "znajdę" swój unikalny link osoby polecającej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po zalogowaniu na stronie promocji należy wybrać PROGRAM POLECAJĄCY i tam będzie dostępny link służący do polecania.

   Polecać mogą wyłącznie uczestnicy promocji, którzy konto w Getin Banku założą właśnie w tej promocji. Jeśli konto zostało otwarte wcześniej to nie ma możliwości polecania.

   Usuń
 28. Zakładam konto w czerwcu, w czerwcu nie dokonuję płatności ani kartą ani blikiem. W lipcu płacę już normalnie kartą (i w kolejnych miesiącach też). Czy z powodu nie spełnienia warunku bezpłatności konta w czerwcu pobrana zostanie opłata 8 zł w miesiącach kolejnych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za p-wszy miesiąc gdy opłaty nie będzie.

   Usuń
 29. Szybko działają. Wczoraj rano wniosek, a dziś już kurier ma być. Jeśli liczy się pierwsze wrażenie to już na plus ;)

  OdpowiedzUsuń
 30. Jak dziś złożę wniosek o konto to nie zdążę skorzystać z promocji za polecacie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. W regulaminie jest taki zapis:
   "Uczestnik może rozpocząć aktywny udział w Programie Polecającym jeszcze zanim sam spełni wszystkie warunki uprawniające do otrzymania Bonusu, jednakże nie jest możliwe otrzymanie Premii dodatkowej bez ich spełnienia przez Uczestnika zgodnie z Regulaminem"

   Usuń
  2. Czy ten zapis nie odnosi się TYLKO do pkt. 7, a więc:

   "7. W razie niespełnienia przez Uczestnika warunków uprawniających do otrzymania Bonusu, Uczestnikowi nie przysługuje prawo do Premii dodatkowej
   Uwaga: Uczestnik może rozpocząć aktywny udział w Programie Polecającym jeszcze zanim sam spełni wszystkie warunki uprawniające do otrzymania Bonusu, jednakże nie jest możliwe otrzymanie Premii dodatkowej bez ich spełnienia przez Uczestnika zgodnie z Regulaminem."

   Ja ten zapis rozumiem w ten sposób, że Uczestnik musi spełnić wszystkie warunki promocji, które organizator zweryfikuje przed wypłatą bonusu. Jeżeli warunki zostaną spełnione to uczestnik otrzyma zarówno bonus 100 zł jak i premię 50 zł za polecenie, a jeżeli nie to nie dostanie ani bonusu ani premii. Natomiast polecać konto można przed spełnieniem warunków?

   Usuń
 31. robiłam przelew 28 czerwca, czy ktoś po tym terminie dostał bony do kina?

  OdpowiedzUsuń
 32. Mam problem. W lipcu mam wykonanych 6 płatności: 4 kartą i 2 blikiem. Nie wiem jak mogłem nie zauważyć... Czy skreśliłem sobie szanse uzyskania premii jeżeli w sierpniu wszystkiego dopilnuje ?

  OdpowiedzUsuń
 33. dostał ktoś meila? podobno dziś rozsyłali..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem maila. Rachunek uzupełniony.

   Usuń
  2. Moi rodzice dostali emaile. Ja jeszcze nie? Jak myślicie pisać reklamację?

   Usuń
  3. Ja dostałem, żona nie.

   Usuń
  4. Maile mają być do 8.10 więc dziś wysłana reklamacja będzie bezzasadna. Może wysyłają transzami.

   Usuń
  5. U mnie wszystko gra. 3 osoby, wszyscy dostali maile.

   Usuń
 34. Odpisali ze jesli sie nie dostalo to trzeba reklamacje zlozyc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słuszna rada :)

   Usuń
  2. Wie ktoś gdzie znajduje się numer umowy lub wniosku? Nie widzę go na umowie, a jest niezbędny do złożenia reklamacji

   Usuń
  3. U mnie też brak, choć warunki spełnione. Reklamację złożyłem.

   Podali mi numer umowy na infolinii i upierali się, że jest w prawym górnym rogu umowy, choć mam przed sobą umowę bez numeru.

   Usuń
  4. Jeśli w nr umowy wpisałem nr konta to błąd? Wysłać jeszcze raz reklamacje? Jak ona ma wyglądać?

   Usuń
  5. Ja dosłałem numer wniosku.

   Usuń
  6. Jest sporo numerów do identyfikacji klienta: wniosku, umowy, konta, loginu/CIF czy PESEL nie wspominając nawet o nazwisku :)

   Usuń
 35. Miałem takie przypuszczenia, że Getin nie zawiedzie moich oczekiwań i przytnie w wała. Czas rozpatrywania reklamacji to 30 dni! Czyli de facto trzeba trzymać konto przynajmniej o 1-2 miesiące dłużej, żeby dostać swoje pieniądze z bonusa. Nigdy więcej nie będę brał udziału w promocjach tego banku, bo wygląda na to, że wypłacili bonus tylko nie wielkiej grupce klientów!

  OdpowiedzUsuń
 36. Dzisiaj dostałem na konto bonus :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Czy ktos dostal odpowiedz na reklamacje w ogole? 5 listopada mija miesiac u żony (brak bonusu za otwarcie konta) i i mnie (brak bonusu za polecenie) po naszych reklamacjach i cisza... Najgorsze jest to ze nie ma zadnego potwierdzenia nawet zlozenia tych reklamacji :-/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niewątpliwie to musi być frustrujące, ale Getin raczej nigdy nie słynął z 'gorliwości' w korespondencji (zresztą Handlowy czy Alior również!) i to chyba się jeszcze długo nie zmieni, bo ich obecna sytuacja finansowa nie wróży zwiększenia ilości pracowników BOK.

   Ja zapewne będę to przerabiał za miesiąc - smutne, ale przystępując do tej promocji miałem wrażenie, że jest ona zbyt łatwa, żeby wszystko poszło jak po maśle :)

   Usuń
 38. Wczoraj dostałam odpowiedź od organizatora promocji i moja reklamacja została rozpatrzona pozytywnie. Złożyłam reklamacje 10.10.W ciągu 14 dni maja zostać przelane środki na konto. Mąż tego samego dnia złoży reklamacje a odpowiedzi jeszcze nie ma. Dodam że dostałam tylko bonus 100 zł, a za polecenie jeszcze nie, będzie to osobno rozpatrywane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy wpisywalas w tym formularzu numer wniosku/umowy? Mi konsultant getinu odpisal ze ich umowy nie maja numerow wiec wpisalem tam po prostu pesel i opisalem syruacje w reklamacji...

   Usuń
  2. W formularz wpisałam nr konta bo również od konsultanta otrzymałam informację, że umowa nie ma numeru.

   Usuń
 39. Dzis po chyba rowniutkim miesiacu odpisali zarowno mi jak i żonie ze reklamacje zostaly pozytywnie rozpatrzone i zeby podac imie i nazwisko oraz nr konta w getinie do przeleania bonusow. W ciagu 14 dni maja wplynac na konta.

  OdpowiedzUsuń
 40. Reklamacja uznana więc premia w końcu ma być.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...