Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: PKO BP: Konto dla Młodych z nagrodą rzeczową na wakacje

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

5.06.2018

PKO BP: Konto dla Młodych z nagrodą rzeczową na wakacje

Największy bank w Polsce odpalił kolejną promocję konta osobistego dla osób w wieku 18-26 lat.

Dmuchany materac lub sofa turystyczna za konto w PKO BP
Kto założy Konto dla Młodych i spełni banalnie proste warunki, ten otrzyma nagrodę rzeczową. Do wyboru jest dmuchany materac plażowy w kształcie flaminga lub laybag (turystyczna dmuchana sofa). Wartość każdej z nagród to ok. 95 zł.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba pełnoletnia, która nie ukończyła 26. roku życia oraz w okresie od 1.08.2017 do 31.05.2018 r. nie posiadała konta osobistego w PKO BP (w tym też Inteligo).

Nagrody. Do wyboru jest materac lub laybag. Nagrody wyglądają tak (na podstawie załącznika do regulaminu promocji):
Dmuchany materac plażowy w kształcie flaminga lub laybag (turystyczna dmuchana sofa) w promocji Konta dla Młodych w PKO BP

Dmuchany materac plażowy w kształcie flaminga waży 2,6 kg, a po napompowaniu ma długość 1,9 m. Maksymalne obciążenie to 100 kg. Laybag (turystyczna dmuchana sofa) waży 1,2 kg, a po napompowaniu osiąga wymiary 210 x 100 cm. Maksymalne obciążenie to 200 kg.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Bankowo epickie wakacje":
 • złóż wniosek o Konto dla Młodych wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych od banku za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz nie odwołuj tej zgody do dnia otrzymania nagrody; 
 • najpóźniej do 13.07.2018 r.:
  • podpisz umowę z bankiem;
 • do 27.07.2018 r. wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta (w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie) albo zbliżeniowo telefonem, która zostanie rozliczona w systemie banku.

Liczba nagród w promocji została ograniczona do 3 500 sztuk (bank ma do rozdania 2 000 materacy w kształcie flaminga i 1 500 sof laybag). O ewentualnym wyczerpaniu puli nagród przed terminem zakończenia promocji, bank ma poinformować na swej stronie.

Nagrody bank zamierza wysyłać w trzech etapach:
"I tura: w Okresie Promocji, do 6 lipca 2018 r. – dotyczy Uczestników Promocji, którzy spełnią warunki Promocji do 22 czerwca 2018 r. 
II tura: w Okresie Promocji, do 20 lipca 2018 r. – dotyczy Uczestników Promocji, którzy spełnią warunki Promocji do 6 lipca 2018 r. 
III tura: po zakończeniu Promocji, do dnia 10 sierpnia 2018 r. – dotyczy pozostałych Uczestników Promocji, którzy spełnią warunki Promocji (...)"

Paczki dostarczać ma firma Pocztex - o nadaniu przesyłki uczestnik promocji ma być informowany SMSem. Bank ma również wysłać wiadomość w poczcie dostępnej po zalogowaniu do serwisu bankowości internetowej (iPKO). Do momentu wydania nagrody przez bank nie zamykaj konta (ani nie przekształcaj go na konto innego typu), nie rezygnuj z wydanej do niego karty, ani nie wycofuj zgody marketingowej.

Konto dla Młodych w PKO BP - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta otwieranego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej;
 • 0 zł za wydanie karty;
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za użytkowanie karty nie jest pobierana w przypadku wykonania w ciągu miesiąca co najmniej pięciu płatności kartą na dowolne kwoty (od 4.08.2018 r. obowiązywać będą nieco inne zasady - celem uniknięcia opłaty wystarczy wykonać 4 płatności przy czym będą to mogły być płatności kartą i/lub BLIKiem);
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie.

Po złożeniu wniosku o konto skontaktuje się z Tobą konsultant banku celem potwierdzenia wniosku i umówienia wizyty kuriera. Ten dociera w ciągu kilku dni z umową oraz kartą do konta. Na potrzeby przyjazdu kuriera można wskazać inny adres niż adres zamieszkania czy korespondencyjny - dzięki temu możesz umowę podpisać np. w miejscu pracy lub na uczelni.


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie.

Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. A Mam Inteligo to już definitywnie umarło, czy jak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cisza. A w marcu upłynęła mi karencja 3 lata.

   Usuń
 2. Dobrze że flaming a nie inny żółty ptak. Bo byłoby niepoprawnie politycznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyżby gdzieś jakiś magazyn z dmuchanymi gadżetami plażowymi był do opróżnienia?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakże bym ja chciała taki materac. A tu lat już za dużo 😕

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja mam syna w odpowiednim wieku☺.Machniom?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...