Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: BZ WBK: konto dla studenta z premią 100 zł (i dodatkowo 300 zł za wpływy)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

14.06.2018

BZ WBK: konto dla studenta z premią 100 zł (i dodatkowo 300 zł za wpływy)

Ofensywa BZ WBK z promocjami konta trwa w najlepsze.

Konto Jakie Chcę dla studenta w BZ WBK z premią 100 zł
Tym razem propozycja skierowana jest dla młodych (w wieku 18-26 lat). Jak to bywa w promocjach skierowanych do tej grupy klientów, warunki do spełnienia są banalnie proste. Gwarantowana premia pieniężna wynosi 100 zł. Osoby zakładające konto w promocji mogą też skorzystać z akcji w której bank płaci nawet 300 zł za zapewnienie wpływów.

A przypomnę, że w chwili obecnej Konto Jakie Chcę można też założyć w alternatywnych promocjach, w których bank jako nagrodę przygotował bony o wartości 150 zł do wykorzystania na Pyszne.pl lub bony na sumę 150 zł do sklepów Ania Kruk i bon 50 zł do perfumerii Douglas. Z tych propozycji mogą też korzystać studenci (dłuższy jest jednak okres wykluczenia dla byłych klientów, gdyż wynosi 12 miesięcy, a poniżej mamy o wiele krótszą karencję).

Dla kogo promocja z premią pieniężną 100 zł (dla studenta)? Udział w akcji może wziąć osoba pełnoletnia, która nie ukończyła jednak 26. roku życia, posiada status klienta, a także od 1.01.2018 r. nie posiada w BZ WBK jakiegokolwiek konta osobistego prowadzonego w PLN.

Nagroda w wysokości 100 zł to premia pieniężna, którą bank wypłaci na konto. Środki te można więc wykorzystać na dowolny cel (wydać, przelać lub wypłacić).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Konto Jakie Chcę dla studenta" i zgarnąć bonus 100 zł:
 • do końca czerwca 2018 r.:
  • na stronie promocji złóż wniosek o Konto Jakie Chcę oraz
  • zawrzyj z bankiem umowę o konto oraz wydawaną do niego Kartę Dopasowaną (Visa lub Mastercard) albo mobilną kartę debetową oraz o dostęp do bankowości internetowej (jeśli takowego jeszcze nie posiadasz);
 • w miesiącu podpisania umowy o konto lub w miesiącu kolejnym wykonaj min. 5 płatności Kartą Dopasowaną lub Mobilną kartą debetową (na dowolne kwoty).

I to już wszystko (tak proste promocje są najlepsze 😉). Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Dodatkowe 300 zł za wpływy wynagrodzenia


Z tej propozycji skorzystać może osoba, która od 1.01.2018 r. nie otrzymuje wynagrodzenia na jakiekolwiek konto osobiste (w PLN) w BZ WBK, a także w okresie przystąpienia do promocji otworzy Konto Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną oraz podpiszę umowę o dostęp do bankowości BZWBK24 (jeśli takowego dostępu jeszcze nie ma). Wszystko więc idealnie pokrywa się z warunkami uczestnictwa w promocji z premią 100 zł za otwarcie konta.

By otrzymywać bonusy:
 • do 30.09.2018 r. w bankowości internetowej (po zalogowaniu: TWOJE SPRAWY => Przenieś do nas wynagrodzenie) lub za pośrednictwem infolinii BZ WBK złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę; 
 • najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po złożeniu w/w dyspozycji, zapewnij na konto wskazane w dyspozycji wpływy wynagrodzenia w wysokości min. 1 500 zł.

Bank będzie weryfikować spełnienie tych warunków przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych (począwszy od miesiąca, w którym wpłynie wynagrodzenie) i za każdy ten miesiąc do wzięcia będzie bonus w wysokości 50 zł. Wypłata bonusów ma następować do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wpłynie wynagrodzenie.

Skoro przewija się już pojęcia 'wynagrodzenia' to czas wyjaśnić, czym ono dla banku jest. A zgodnie z regulaminem to:
"jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne w oddziałach lub wpłatomatach banku"

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty


Konto osobiste w BZ WBK, które należy założyć na potrzeby promocji, w wariancie gdy posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia, wygląda następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej (od 8.08.2018 r. darmowe będą również przelewy natychmiastowe);
 • 0 zł za wydanie i wznowienie karty (jeśli posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia);
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną (do wyboru jeden z poniższych wariantów): 
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty lub 
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania płatności kartą na sumę min. 500 zł lub 
  • 3 zł bez warunków (ta opłata ustawiona jest jako standardowa; za miesiąc w którym zawrzesz umowę opłata nie zostanie jednak pobrana; zmiany wariantu dokonać możesz w bankowości internetowej - zmiana będzie obowiązywać od kolejnego miesiąca kalendarzowego);
 • 0 zł za wypłaty gotówki z wszystkich bankomatów w Polsce.

Do promocji z premią 100 zł kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. Wtedy umowę o konto zawrzeć można na jeden z trzech sposobów:
 • przelewem weryfikacyjnym z własnego konta posiadanego w innym banku (aczkolwiek tu pamiętaj, że przelew taki może być tylko z wybranych banków; są to: Alior Bank, Bank Pekao, Bank Spółdzielczy we Wschowie - Net Bank, Eurobank, mBank, Raiffeisen Polbank, T-Mobile Usługi Bankowe; w dodatku takie konto w jednym z tych banków musiało być otwarte w inny sposób niż za pomocą przelewu);
 • za pośrednictwem kuriera - we wniosku wskazać możesz inny adres dla kuriera niż Twój adres zamieszkania czy korespondencyjny; tej opcji zawarcia umowy nie wybieraj pod koniec czerwca, bo pamiętać trzeba, że umowa o konto musi być zawarta do 30.06.2018 r.;
 • podczas wideorozmowy z konsultantem banku (opcja jest niedostępna dla użytkowników przeglądarki Internet Explorer).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie.

Przydatne dokumenty:

28 komentarzy:

 1. Czy wpływy z wynagrodzenia są wymagane dla premii 100 zł? Czy mogę ją zdobyć bez tych wpływów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, wpływ wynagrodzenie jest potrzebny dla promocji z bonusami na sumę 300 zł (6 x 50 zł). W samej promocji z premią 100 zł (w skrócie): otworzyć konto i wykonać 5 płatności.

   Usuń
 2. Jak firma kurierska jeździ z umowami?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy kurierzy z umowami jeżdżą w godzinach popołudniowych (np. 17-19) oraz czy kurier wykonuje jakiś skan dowodu osobistego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jak się z kurierem dogasza. U mnie kurier inPostu zawsze bez problemu przyjeżdża po 18-tej. Skan załączasz we wniosku. Nie musisz dawać ksera kurierowi.

   Usuń
  2. Zgodnie z prawem żaden bank nie może żądać przekazywania fotokopii dowodu tożsamości osobom trzecim!

   Usuń
  3. Miało być dogadasz a nie dogasza. Słownik :(

   Usuń
  4. @Anonimowy, 14 czerwca 2018, 22:13

   To by oznaczało, że niemal każdy bank działający w Polsce łamie w tym aspekcie prawo :)

   Usuń
  5. Jeśli bank ma podpisaną umowę i kurier działa w imieniu banku zapewne podpisując odpowiednie kwity na zachowanie tajemnicy bankowej itd to czemu nie? Rozmawiałem kiedyś z jednym kurierem to mi tłumaczył że miał szkolenie w banku i do tego jeszcze podpisywał umowę z różnymi zobowiązaniami. Mówił mi m.in o tym że jak coś zrypie w umowie w stylu zabraknie parafki lub coś to kary ma w wysokości kilku dniówek. O jakiejś klauzuli poufności nie rozmawialiśmy ale podejrzewam że też pewnie ma.

   Usuń
  6. Jeśli kurier dostarczy niekompletny wniosek do banku, to co? Dostaje karę w wysokości kilku dniówek? A ja myślałem, że klient ma z tym później trochę zawracania głowy :)

   Usuń
  7. Ja polecam wideorozmowę. Miałem wcześniej pory ale fajna opcja.

   Usuń
  8. Osobiście bałbym się przekazywać ksero dowodu kurierowi po obserwacjach jak podchodzą oni do swojej pracy.

   Usuń
 4. Do kiedy bank wypłaci ta premie w wysokosci 100 zl? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania 5 płatności.

   Usuń
 5. mozna to konto połączyć z poleceniem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bo we wniosku ze stówą nie ma pola na kod polecający.

   Usuń
 6. Czy jako wpływ z wynagrodzenia można potraktować przelew z własnego konta w innym banku / przelew od kogoś z rodziny? :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poczytaj komentarze pod innymi wpisami. Zwłaszcza pod tym o promocji z 300 zł za wynagrodzenie. Temat przerabiany wielokrotnie.

   Usuń
 7. Pytanie ogólne: czy zasilenie konta Revolut za pomocą karty bankowej liczone jest jako płatność kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, czy złożenie dyspozycji o przeniesieniu wynagrodzenia musi odbyć się z pomocą banku czy mogę samodzielnie to zrobić u pracodawcy ?

   Usuń
  2. Musi iść przez bank. Innymi słowy bank musi wysłać listem dyspozycję. Ale równolegle może też złożyć sam.

   Usuń
  3. Po co składać dyspozycję u pracodawcy samemu skoro bank i tak musi wysłać ją listem? Tak tylko pytam :)

   Usuń
  4. Na wysłanej dyspozycji przez bank nie będzie podpisu wnioskodawcy. Mało gdzie takie coś akceptują.

   Usuń
  5. Dokładnie tak. W opisie transakcji jest napisane: płatność karta i odbiorca Revolut.
   Pozdr

   Usuń
 8. Czy w przypadku promocji 100zł wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy ktos dostal premie bo ja niestety nie dostalem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie dostałem, będę pisać reklamacje.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...