Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Głośnik JBL FLIP 3 jako gwarantowany prezent do darmowej karty Citi Simplicity

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

26.06.2018

Głośnik JBL FLIP 3 jako gwarantowany prezent do darmowej karty Citi Simplicity

Citibank nie ustaje w serwowaniu kolejnych promocji.

Głośnik JBL FLIP 3 za kartę kredytową Citibanku
Tym razem za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie prostych warunków do wzięcia jest głośnik JBL FLIP 3 (o wartości 359 zł).

Dla kogo promocja? Z propozycji skorzystać może osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.06.2015 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej z logo Citi.

Nagroda. Główne cechy głośnika (za stroną promocji) to:
Moc głośników (sumaryczna): 16 W 
Pasmo przenoszenia (min.): 85 Hz 
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz 
Stosunek sygnału do szumu: 80 dB 
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth 
Złącza: 3,5 mm minijack, microUSB 
Zasilanie: Akumulator wbudowany 
Pozostałe parametry: - Odporność na zachlapanie - Akumulator: Litowojonowy (3,7 V, 3000 mAh) - Czas ładowania baterii: 3,5 h przy 5 V, 1 A - Czas odtwarzania muzyki: do 10 godzin (różni się w zależności od ustawień głośności i treści audio)

Zasady promocji z głośnikiem JBL FLIP 3. By wziąć udział w promocji i zdobyć gwarantowaną nagrodę;
 • do 4.09.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę Citi Simplicty;
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (o tym jak to zrobić poinformuje Cię konsultant banku w trakcie w/w rozmowy);
 • najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz w egzemplarzu odesłanym przez bank):
  • zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku oraz
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 1 000 zł (może być to jedna lub wiele transakcji - ważne by łącznie wydać wspomnianą kwotę; płacić można w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

O przyznaniu nagrody Citibank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Nagroda zostanie przesłana kurierem w ciągu 30 dni od powyższej wiadomości.

Kwotę wykorzystaną z karty kredytowej (wskutek płatności wykonanych na potrzeby promocji) spłać jeszcze w okresie bezodsetkowym. Dzięki temu oddasz taką samą kwotę, jaka została przez Ciebie wydana. Choć na stronie promocji znajdziesz informację, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj, że ta informacja pojawia się tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie opiera się na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz wspomnianej spłaty w okresie bezodsetkowym, bank nie naliczy bowiem odsetek, ani jakichkolwiek opłat. Więcej na temat zasad działania karty przeczytasz w mym poradniku: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Karta kredytowa w Citibanku - prześwietlenie oferty 


Karta Citi Simplicity wydawana jest za 0 zł. Bank nie pobiera też opłat (ani miesięcznej, ani rocznej) za jej użytkowanie (bez warunków). Po wykonaniu transakcji na potrzeby promocji, karty nie musisz więc używać, a i tak za nią nic nie zapłacisz. Pamiętaj jednak, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacaj karty (o więcej niż 200 zł), a także nie korzystaj z dodatkowych produktów jak karta dodatkowa czy naklejka zbliżeniowa, bo na potrzeby promocji nie są one wymagane, a mogą kosztować.

Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Mogliby ten 2015 rok w końcu zmienić.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Citibank nie ustaje w serwowaniu kolejnych promocji" - to prawda, jednak oferują wciąż jedno i to samo!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na wysyp na allegro z tej promocji, chętnie bym kupił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wątpię w wysyp. Większość pewnie woli brać 4 stówy.

   Usuń
 4. w zeszłym tygodniu zgłosiłam się przez ten ich formularz - nikt się nie odezwał do dziś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie dzwonili po 2 dniach. Może wyślij formularz jeszcze raz.

   Usuń
 5. Witam otrzymal ktos ju glosnik?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...