Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: BZ WBK: piłka VASL lub Adidas Replika w prezencie do karty kredytowej Visa

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

12.06.2018

BZ WBK: piłka VASL lub Adidas Replika w prezencie do karty kredytowej Visa

Ostatnio zapanowała moda na promocje kart kredytowych.

Promocja Piłkarska Visa w BZ WBK
Tym razem swą propozycję z kartą w roli głównej przygotował Bank Zachodni WBK. Do wzięcia jest piłka VASL lub Adidas Replika. Warunki do spełnienia są banalnie proste.

Dla kogo promocja? By zdobyć piłkę VASL wyrobić należy kartę Visa Silver Akcja Pajacyk. Z tej propozycji skorzystać może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.05.2018 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w BZ WBK.

Jeśli chcesz zdobyć piłkę Adidas Replika niezbędne jest wyrobienie karty Visa Platinum. By załapać się na tę nagrodę, należy nie posiadać od 1.05.2018 r. głównej karty kredytowej World MasterCard lub Visa Platinum.

Nagroda. Piłka VASL została przez bank wyceniona - zgodnie z regulaminem - na 50 zł. Zaś wartość piłki Adidas Replika to 100 zł. Uczestnik promocji zdobyć może tylko jedną nagrodę.

Zasady promocji. By zdobyć nagrodę:
 • podpisz umowę o kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum;
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarza danych marketingowych przez bank;
 • wyślij formularz zgłoszeniowy na stronie promocji.

I to już wszystko! Dla otrzymania nagrody nie trzeba nawet wykonywać jakichkolwiek płatności kartą czy wykazywać się inną aktywnością. Powyższe warunki należy spełnić w okresie od 4.06. do 31.07.2018 r. Trzeba mieć jednak na uwadze, że pula nagród jest ograniczona. Przygotowano bowiem 7 400 piłek VASL i 900 piłek Adidas Replika. O przyznaniu nagrody będzie decydować kolejność przesłania formularza. Nagroda zostanie wysłana przez bank do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Do tego też momentu trzeba posiadać kartę wyrobioną w promocji.

Karta kredytowa w BZ WBK - prześwietlenie oferty


Opłata roczna w pierwszym roku posiadania karty Visa Silver Akcja Pajacyk to 90 zł, ale dość łatwo można jej uniknąć. Wystarczy by w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji banku o wydaniu karty rozliczone zostało na karcie min. 5 płatności. W kolejnych latach pojawi się już opłata miesięczna (7,50 zł). By jej uniknąć w każdym miesiącu wykonać będzie należało min. 10 płatności na dowolne kwoty.

Dla karty Visa Platinum obowiązują podobne zasady jeśli chodzi o opłatę roczną za pierwszy rok i opłatę miesięczną w kolejnych latach oraz warunki, których spełnienie zwalnia z tych opłat. W przypadku niespełnienia tych warunków spora jest różnica w wysokości opłat (roczna wynosi 500 zł, a miesięczna 42 zł). Dla posiadaczy karty Visa Platinum są jednak przewidziane dodatkowe przywileje (pakiet usług assistance i serwis concierge oraz członkostwo w programie Priority Pass, a więc dostęp do salonów VIP na lotniskach). Jak wynika z informacji uzyskanych na infolinii banku, by ubiegać się o tę kartę, wykazać należy miesięczny dochód na poziomie min. 10 000 zł.

⭐⭐⭐ - w ratingu ofert (czyli systemie ocen promocji bankowych dostępnym na blogu Bankobranie) powyższej promocji przyznaję 3 gwiazdki na 5 możliwych. Za plus uznać należy króciutki okres wykluczenia dla byłych klientów, a także prostotę warunków do spełnienia. Minusem jest jednak wartość nagrody (50 lub 100 zł). Inne banki przyzwyczaiły nas już do tego, że wyrobienie karty kredytowej niesie za sobą więcej korzyści. Wystarczy przypomnieć chociażby propozycje Citibanku, który daje 500 zł w bonach do Biedronki (dla tych, którzy sporo płacą kartą) lub do 400 zł w nagrodach pieniężnych do wydania na dowolny cel (ta promocja wymaga już mniejszej aktywności). A za takie kwoty piłek można kupić sobie zdecydowanie więcej 😉

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.


Przydatne dokumenty:

15 komentarzy:

 1. Coś w stylu pizza za założenie konta - jak to już jeden bank robił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki bank dawał pizzę???

   Usuń
  2. Jasnowidz? :) Właśnie opisałem promocję "Piłkarska strona Konta Jakie Chcę" z bonami do wykorzystania na Pyszne.pl.

   Usuń
  3. @Anonimowy, 13 czerwca 2018, 13:31 - Jaki bank dawał pizzę???

   Bank gospodarki żywieniowej :)

   Usuń
 2. Trochę bieda - piłka za kartę kredytową ;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak to jest że bank który robi całkiem dobre promocje dla kont nie potrafi zrobić lepszej promocji karty a tylko takie coś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się w 100%. BZ WBK mógłby wziąć przykład z Citibanku. Po kartę kredytową sięgnę dopiero gdy będzie min 300 zł. I tylko w gotówce. Względnie być może fajny bon typu Biedronka albo Allegro.

   Usuń
 4. Do 30-go czerwca jest jeszcze ta promocja:
  http://bankobranie.blogspot.com/2018/03/stowka-na-co-chcesz-od-bz-wbk-dla-mlodych.html
  Wygląda na to że się łączą. Ale to tylko dla studentów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dla mnie promocja ciekawe ze względu na krótką karencje, gdyż konto likwidowalem 3 m-ce temu i pewnie jakby dawali coś więcej to i karencję by wydluzyli

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale konto nie liczy się do karencji a tylko sama karta kred.

   Usuń
  2. Miałem na myśli kartę kredytową, zle napisalem. Konto mam dalej

   Usuń
 6. Jaki kurier wozi umowy?

  OdpowiedzUsuń
 7. Umowa zawarta 2 tygodnie temu a dziś taki SMS:

  Witamy,
  Wyslalismy do Panstwa pilke za udzial w promocji Pilkarska Visa. Przesylka powinna dotrzec w najblizszych dniach. Pozdrawiamy BZ WBK

  Szybko. Szacunek.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzisiaj zgłosiłem rezygnację z karty Visa Platinum. Dostałem na zatrzymanie moneyback 2% przez 4 miesiące. Max. 200 zł zwrotów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak złożyłeś wypowiedzenie? Promocję dostałeś od razu? Czy później ktoś dzwonił?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...