Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bilety do Cinema City za 10 zł dla płacących z Masterpass

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

19.06.2018

Bilety do Cinema City za 10 zł dla płacących z Masterpass

Kinomaniacy mogą załapać się na tańsze bilety.

By za wejściówkę na film 2D do sieci kin Cinema City zapłacić mniej, wystarczy wybrać odpowiednią formę płatności. Z elektronicznym portfelem Masterpass cena wyniesie 10 zł.

Wszystko co najważniejsze w tej promocji zostało już przeze mnie opisane na początku tego wpisu. Teraz jeszcze tylko kilka szczegółów.

Promocja dotyczy biletów kupowanych online i opłacanych za pomocą portfela Masterpass (czym on jest wyjaśniam nieco niżej). W jednej transakcji można zakupić maksymalnie 2 bilety promocyjne (po 10 zł każdy). Z promocji można skorzystać wielokrotnie, ale na jednego uczestnika obowiązuje limit dzienny - można dokonać do pięciu transakcji jednego dnia.

Promocja trwa od 15.06. do 28.12.2018 r., ale warto mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli biletów - przygotowano ich 51 000 sztuk.


Czym jest portfel Masterpass? Na blogu o tej usłudze pisałem już wielokrotnie, ale pokrótce przypomnę co najważniejsze - dla tych, którzy dotąd nie mieli okazji skorzystać z tej formy płatności.
💡 Portfel elektroniczny MasterPass to bezpłatna usługa dostarczana przez Mastercard, dzięki której dane z jednej lub wielu kart płatniczych można przechowywać w jednym miejscu. Gdy dany sklep umożliwia płatność za pomocą MasterPass, wystarczy zalogować się do portfela, wybrać kartę, którą chcesz zapłacić i transakcję zatwierdzić PINem. Nie ma już wtedy konieczności podawania danych z karty za każdym razem, gdy wykonujesz płatności. Instrukcję aktywowania i korzystania z portfela znajdziesz tutaj. W chwili obecnej portfel udostępniają: Bank Zachodni WBK, BGŻ BNP Paribas, Getin Banku, Idea Banku, Pekao, Raiffeisen Polbank oraz firma uPaid (korzystać mogą także klienci pozostałych banków).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Sylwii.

Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Kto by to przewidział: 10 zeta tu, 20 zeta z Apple ... z tego może uzbierać się nawet niezła sumka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Bank Pekao SA. Czyli ten z Żubrem.

   Usuń
  2. Wprawdzie obydwa są SA. Jeden to PKO Bank Polski SA, a drugi Bank Pekao SA.

   Usuń
 3. należy zaznaczyć że do każdego biletu kupionego przez internet dochodzi opłata 1,2 zł. Cena biletu 10 zł + 1,2 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co na szczęście nie zmienia faktu że promocja świetna. Dziś bilety kupione.

   Usuń
 4. promocja juz zamknieta, jest info na stronie cinema

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...