Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata Piłkarska Senegal w Credit Agricole z oprocentowaniem 3% do 10 000 zł

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

19.06.2018

Lokata Piłkarska Senegal w Credit Agricole z oprocentowaniem 3% do 10 000 zł

W Credit Agricole powraca promocja, którą poznaliśmy już podczas poprzedniego wielkiego turnieju piłkarskiego (Euro 2016).

Lokata Piłkarska Senegal 3% w Credit Agricole
Tym razem promocyjną Lokatę Piłkarską założyć można z okazji występów Polaków na Mundialu. Oprocentowanie na tym depozycie uzależnione było od tego, ile bramek strzelają Polacy i od wyniku meczu. Miało być pięknie. Ale za pierwszy mecz z Senegalem stawka pozostała na wyjściowym poziomie, czyli 3,0% w skali roku.

Na wstępie jednak ważna informacja. Z lokaty skorzystać mogą posiadacze konta osobistego w Credit Agricole. Jeśli takowego nie posiadasz, to jego otwarcie warto rozważyć nie tylko ze względu na lokatę, bo do wzięcia jest nawet 350 zł w premiach pieniężnych oraz 3% na koncie oszczędnościowym nawet do 100 000 zł.

Wyjściową stawką oprocentowania na Lokacie Piłakrskiej było 3% w skali roku. Wpływ na ewentualny wzrost oprocentowania - zgodnie z zapowiedzią banku - miał mieć wynik meczu Polska-Senegal oraz liczba bramek zdobytych przez polskich piłkarzy, zgodnie z następującymi zasadami:
"W przypadku zwycięstwa drużyny biało-czerwonych, bank podniesie oprocentowanie o 0,2 punktu procentowego za każdego gola Polaków. W przypadku remisu, każda polska bramka zwiększy oprocentowanie lokaty o 0,1 punktu procentowego, a jeśli spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem lub przegraną polskiej reprezentacji, klienci mogą wciąż liczyć na oprocentowanie w wysokości 3 proc.".

Wynik osiągnięty przez polski zespół sprawił, że główne cechy Lokaty Piłkarskiej Senegal wyglądają następująco:
 • oprocentowanie: 3,0% w skali roku (stałe);
 • min. kwota: 1 000 zł;
 • max. kwota: 10 000 zł;
 • okres depozytu: 60 dni

Lokatę założyć można w okresie od 19. do 23.06.2018 r. w bankowości internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej Credit Agricole. Wybrać należy lokatę terminową o stałej stopie procentowej na okres 60 dni.

Uczestnik promocji skorzystać może tylko z jednej Lokaty Piłkarskiej Senegal.


💡 Pamiętaj, że najlepsze propozycje dla oszczędzających możesz sprawdzać w - na bieżąco aktualizowanym - rankingu lokat bankowych. Do Twej dyspozycji jest także - niedawno opublikowany - ranking najlepszych kont oszczędnościowych.


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

14 komentarzy:

 1. Ciekawe czy będzie lokata Kolumbia i później Japonia? Bo na kolejne to już raczej liczyć nie można.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze spokojem. I tak więcej niż 3% nie będzie musiał dawać.

   Usuń
 2. No proszę - francuski bank daje 3% na lokacie, a Senegal to przecież dawna kolonia francuska ... no i mamy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Konto w CA jest darmowe pod warunkiem, że w miesiącu poprzednim zapewnimy wpływ 1000zł i wykonamy jedną płatność kartą. Czy to znaczy, że pierwszy miesiąc po założeniu konta zawsze jest płatny? bo przecież nie ma możliwości spełnić tych warunków

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W 1-szym m-cu nie ma obowiązku wpływu ani płatności - przerabiane osobiście!

   Usuń
  2. Za p-wszy miesiąc nie ma opłaty.

   Usuń
  3. jeżeli nie wykona się płatności kartą w piewrszym niepełnym miesiącu, a następnych miesiącach już tak to nie pobiorą żadnej opłaty?

   Usuń
  4. Nie pobiorą.

   Usuń
  5. Ale czy na pewno?

   Usuń
  6. A czy ten wpływ 1000zł musi być utrzymany przynajmniej jeden dzień na RORze czy od razu tego samego dnia można go przelać na KO? (chodzi oczywiście o spełnienie warunku darmowości konta i karty)

   Usuń
  7. Od razu można go przelać, wydać lub wypłacić. Ważne, że będzie odnotowany w historii (ale nie musi "nocować").

   Usuń
  8. Dziękuję

   Usuń
 4. Chyba poczekam na jakąś ofertę w €banku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eurobank został wystawiony na sprzedaż podobno zainteresowane są credit i millenium więc możliwe, że niedługo całkiem zniknie z Polski

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...