Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bony o wartości nawet 200 zł do sklepów Douglas i Ania Kruk za Konto Jakie Chcę w BZ WBK + 300 zł w gotówce za zapewnienie wpływów

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

12.06.2018

Bony o wartości nawet 200 zł do sklepów Douglas i Ania Kruk za Konto Jakie Chcę w BZ WBK + 300 zł w gotówce za zapewnienie wpływów

Wystartowała kolejna promocja konta osobistego w BZ WBK.

Tym razem do zdobycia są bony o łącznej wartości nawet 200 zł, które wykorzystać można w sklepach z biżuterią Ania Kruk i perfumeriach Douglas. A za zapewnienie wpływów na konto niezmiennie do wzięcia są też bonusy pieniężne na sumę aż 300 zł.

Dla kogo promocja "Kobieca strona Konta Jakie Chcę-edycja II" (z bonami)? Z propozycji skorzystać może osoba pełnoletnia, która w ciągu 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o konto nie posiadała (ani nie współposiadała) konta osobistego (w PLN) w BZ WBK.

Nagrody. Bank ma do rozdania nagrody w postaci bonów. Na start (za samo otwarcie konta) jest bon o wartości 50 zł do sklepów Ania Kruk oraz (jeśli się pośpieszysz i konto założysz podczas wideorozmowy z doradcą banku) bon 50 zł do sklepów Douglas. A za spełnienie prostych warunków (płatności kartą) dodatkowo czeka nagroda w postaci bonu o wartości 100 zł do sklepów Ania Kruk.

Z kolei w drugiej promocji z premiami za wpływy na konto nagrody są w formie pieniężne. Nagrody będą wypłacone na konto, więc wykorzystać można je na dowolny cel (wydać, przelać lub wypłacić).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zdobyć nagrody:
 • złóż wniosek o konto na stronie promocji;
 • najpóźniej do 30.06.2018 r. zawrzyj umowę o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą Dopasowaną, wyrażając przy tym zgody na marketing drogą elektroniczną i telefoniczną;

Za powyższe otrzymasz bon o wartości 50 zł do sklepów Ania Kruk. Gdy zdecydujesz się na zawarcie umowy podczas wideorozmowy z doradcą banku to otrzymasz jeszcze bon o wartości 50 zł do perfumerii Douglas. O ile pula bonów do sklepów Ania Kruk jest dość duża (bank przygotował 900 bonów po 50 i 900 bonów po 100 zł, o których będzie za chwilę) to celem załapania się na bon do Douglas trzeba się pośpieszyć - tu bank ma do rozdania 125 sztuk nagród.

Ale bon 50 zł do sklepów Ania Kruk (i ewentualnie bon 50 zł do perfumerii Douglas) to nie wszystko. Jest jeszcze do wzięcia drugi bon do sklepów Ania Kruk, ale już o wartości 100 zł. By go otrzymać:
 • do 31.07.2018 r wykonaj płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem na sumę min. 150 zł.

Bony na zakupy w sklepach Ania Kruk zostaną przekazane drogą mailową do 20.08.2018 r, i mają  być ważne do 30.11.2018 r. Z kolei bony do Douglas zostaną wysłane listem poleconym, także do 20.08.2018 r. Te bony mają być ważne bezterminowo.

Bonusy za wpływ wynagrodzenia na konto w BZ WBK


Bony za otwarcie konta i spełnienie prostych warunków to jednak niejedyna gratyfikacja do wzięcia. Są też bonusy za zapewnienie wpływów na konto.

Dla kogo promocja? Z tej okazji do bankobrania skorzystać może osoba, która od 1.01.2018 r. nie otrzymuje wynagrodzenia na jakiekolwiek konto osobiste (w PLN) w BZ WBK, a także w okresie przystąpienia do promocji otworzy Konto Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną oraz podpisze umowę o dostęp do bankowości BZWBK24 (jeśli takowego dostępu jeszcze nie ma).

Nagroda. W tej akcji bank przygotował 6 bonusów po 50 zł każdy (co łącznie dać może nawet 300 zł).

Zasady promocji. By otrzymywać bonusy:
 • do 30.09.2018 r. w bankowości internetowej (po zalogowaniu: TWOJE SPRAWY => Przenieś do nas wynagrodzenie) lub za pośrednictwem infolinii BZ WBK złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę; 
 • najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po złożeniu w/w dyspozycji, zapewnij na konto wskazane w dyspozycji wpływy wynagrodzenia w wysokości min. 1 500 zł.

Bank będzie weryfikować spełnienie tych warunków przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych (począwszy od miesiąca, w którym wpłynie wynagrodzenie). I za każdy ten miesiąc do wzięcia będzie bonus, który bank będzie wypłacał do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wpłynie wynagrodzenie. A skoro przewija się już pojęcia 'wynagrodzenia' to czas wyjaśnić, czym ono dla banku jest. A zgodnie z regulaminem to:
"jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne w oddziałach lub wpłatomatach banku"

Konto Jakie Chcę - prześwietlenie oferty


Na koniec czas przyjrzeć się szczegółom oferty konta otwieranego w promocji. Jego główne cechy to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej (i uwaga - bardzo dobra wieść: od 8.08.2018 r. BZ WBK udostępni możliwość wykonywania przelewów natychmiastowych za 0 zł bez limitów!); 
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po upływie terminu ważności dotychczas używanej karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana);
 • opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną (do wyboru jeden z poniższych wariantów):
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności na dowolne kwoty lub
  • 0/5 zł - opłata nie jest pobierana w przypadku wykonania płatności kartą na sumę min. 500 zł lub 
  • 3 zł bez warunków (ta opłata jest ustawiona jako standardowa, jednak za miesiąc w którym otwierasz konto nie będzie ona pobrana - wtedy możesz ją zmienić na jeden z powyższych, bardziej Ci odpowiadających wariantów, który będzie obowiązywać od miesiąca kolejnego);
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów BZ WBK; 5 zł za każdą wypłatę kartą z innego bankomatu w Polsce lub bez opłat w przypadku wykupienia pakietu za 7 zł miesięcznie (w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe).

Po złożeniu wniosku internetowego, umowę o konto można zawrzeć na jeden z poniższych sposobów:
 • przelewem weryfikacyjnym z własnego konta w innym banku -  w tym przypadku ważne jest, by dane przy przelewie (imię, nazwisko i adres) zgadzały się z tymi, które zostały wpisane przez Ciebie we wniosku (w taki sposób bank weryfikuje bowiem tożsamość). Przelew może być wykonany jedynie z wybranych banków (Alior Bank, Bank Pekao, Bank Spółdzielczy we Wschowie - Net Bank, Eurobank, mBank, Raiffeisen Polbank, T-Mobile Usługi Bankowe) i w dodatku tożsamość klienta w tamtym banku musi być zweryfikowana (nie otworzysz konta przelewem z banku, w którym konto zostało przez Ciebie założone przelewem);
 • za pośrednictwem kuriera - we wniosku o Konto Jakie Chcę wskazać możesz inny adres dla kuriera, niż Twój adres zamieszkania czy korespondencyjny - dzięki temu umowę podpiszesz np. w miejscu pracy lub na uczelni. Po podpisaniu dokumentów, w ciągu 2-3 dni otrzymasz wiadomość zwrotną z banku powiadamiającą o uruchomieniu konta i z danymi do logowania;
 • podczas weryfikacji w rozmowie wideo z doradcą banku (funkcjonalność ta nie jest dostępna dla użytkowników przeglądarki Internet Explorer).

Przydatne dokumenty:

13 komentarzy:

 1. Co można kupić za 200 zeta w sklepach z biżuterią Krukówny i perfumeriach Douglas, to chyba każdy wie, ale ta premia za wynagrodzenie to hoho!

  Ciekawe czy zaświadczenie o dochodach z MOPS-u przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepsze jest to ,że bonów do Ani Kruk nie można łączyć, a z urzędu możesz dostać 10% na zakupy, więc bardziej opłaca się przy zakupach powyżej 500 złotych (to jednak biżuteria i troszkę kosztuje) wpisać kod o -10% ;) , który otrzymasz bez zakładania konta

   Usuń
 2. Jak mam KK w BZWBK to mogę skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, bo wyklucza tylko konto (teraz lub w ostatnich 12 mies.)

   Usuń
  2. Zespół_BZWBK14 czerwca 2018 11:56

   Jak najbardziej możesz skorzystać z promocji, ponieważ warunkiem jest jedynie nieposiadanie konta osobistego (w PLN) w BZ WBK teraz lub w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Zachęcamy :)

   Usuń
 3. Witam
  Wpływ wynagrodzenia? Przelew od męża nie przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://bankobranie.blogspot.com/2018/04/promocja-dla-obecnych-klientow-bz-wbk-300-zl-za-wynagrodzenie.html

   Usuń
  2. spróbować możesz :)

   Usuń
 4. Jak długo trzeba utrzymywać konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do otrzymania nagrody/premii za wpływy.

   Usuń
  2. Zespół_BZWBK14 czerwca 2018 12:56

   Konto trzeba utrzymywać do otrzymania nagrody za wpływy. Pozdrawiamy. :)

   Usuń
 5. Przez to ze są 2 oddzielne bony nie mozna ich wykorzystać podczas jednych zakupów, czyli min 2 produkty, jeden - 50 zł, a przy kolejnych zakupach - 100 zł. Jak dla mnie słaba promocja, raczej napedzanie klientow do sklepu.Jeszcze jedna wazna rzecz zakupy z bonami tylko przez sklep internetowy gdzie przesyłka darmowa od 150 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można zamówić z odbiorem w sklepie. Wtedy bez opłat bez względu na wartość zamówienia.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...