Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: mBank: eKonto z premią do 160 zł

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

29.06.2018

mBank: eKonto z premią do 160 zł

W nowej promocji eKonta w mBanku do wzięcia są gwarantowane bonusy na sumę nieco wyższą niż w poprzedniej akcji.

eKonto z premią do 160 zł w mBanku
Tym razem można zyskać 160 zł. Większość z tej kwoty to bonusy za wykazanie się aktywnością - wystarczy wykonywać po kilkanaście płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Dodatkowa dycha przysługuje za oszczędzanie.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała (ani nie współposiadała) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 (to cyfry z miejsc od 3. do 10. w 26-cyfrowym numerze konta).

Nagroda. W promocji zdobyć można 160 zł. Premie wypłacane są na konto w mBanku, więc można je przeznaczyć na dowolny cel (wydać, przelać lub wypłacić).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "eKonto z premią - I edycja":
 • do 19.08.2018 r. zawnioskuj o konto (eKonto w taryfie standard lub eKonto w taryfie plus - różnice między nimi opisuję nieco niżej) wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą i zawrzyj umowę:
 • przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych (zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji), w każdym tych z miesięcy: 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem w punktach handlowo-usługowych (od tego ile ich wykonasz zależeć będzie wysokość Twego bonusu);
  • zapewnij wpływ na kwotę (jednorazowo) min. 1 000 zł (może to być dowolny wpływ - także z Twego konta w innym banku; do zrealizowania warunków promocji nie zaliczą się przelewy z Twych innych rachunków w mBanku); 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku;

Wysokość miesięcznego bonusu - jak już wspomniałem - zależy od liczby płatności kartą i/lub BLIKiem. I tak możesz uzyskać:
 • 10 zł jeśli wykonasz co najmniej 5 transakcji;
 • 20 zł jeśli wykonasz co najmniej 10 transakcji lub 
 • 30 zł jeśli wykonasz co najmniej 15 transakcji.

Bonusy będą wypłacane przez 5 kolejnych miesięcy. Zatem łącznie zarobić można do 150 zł. Pierwszym miesiącem za który otrzymasz premie będzie miesiąc następujący po miesiącu przystąpienia do promocji. Przykładowo więc, jeśli konto otworzysz w lipcu to do zwrotów będą liczyć się transakcje z sierpnia, a pierwszy bonus wpłynie we wrześniu.

Bonus wypłacany będzie do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełnisz warunki promocji. W promocji udział biorą wyłącznie konta indywidualne (w przypadku konta wspólnego bank premii nie wypłaci). Do naliczania bonusów kwalifikują się transakcje nie zwrócone (do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania).

Dodatkowy bonus 10 zł za wpływ na rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele - zgodnie z regulaminem - otrzymasz, jeśli:
"do końca miesiąca następującego po miesiącu od otwarcia rachunku eKonto promocyjne otworzysz rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele i wykonasz na nim minimum jedną transakcję"

Wypłata tego bonusu nastąpi do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu pierwszego wpływu.

💡 Przypomnę, że osoby posiadające iPhone'a mogą też zyskać dodatkowy bonus 20 zł za 2 płatności z Apple Pay.

Konta w mBanku - prześwietlenie oferty


By załapać się na promocję mBanku należy założyć eKonto, które dostępne jest w taryfie standard lub plus.

Szczegółowo warunki eKonta w taryfie standard wyglądają tak:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków do spełnienia); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0/4 zł - opłata za kartę nie jest pobierana jeśli danym miesiącu wykonasz co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty);
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł).

Z kolei główne cechy eKonta w taryfie plus to:
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli na konto zapewnisz wpływ w wysokości co najmniej 1 000 zł miesięcznie (może to być również przelew z Twego konta w innym banku); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0/4 zł - opłata za kartę nie jest pobierana jeśli danym miesiącu wykonasz co najmniej 5 płatności kartą (na dowolne kwoty);
 • 0 zł za wypłaty kartą min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

10 komentarzy:

 1. Czy jeżeli miałem konto w mbanku po 1.01.16 ale o innych numerach rozliczeniowych to mogę wziąć udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdzie te czasy gdy na promocji mBanku szło ugrać ponad 600zł ? Teraz tylko 160zł ....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt. Ale tam trzeba było sporo machać kartą po kilka tysięcy miesięcznie żeby całość zdobyć.

   Usuń
  2. Ja co miesiąc kupowałem i potem oddawałem telewizor w MediaMarkt albo Saturnie ... łezka się toczy :)

   Usuń
 3. "Udział w akcji wziąć może osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała ..." - a to uparte szczwane lisy - czekamy dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dlaczego tylko 3 gwiazdki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W skrócie: długi okres wykluczenia dla byłych klientów, wysokość premii (były promocje z wyższą pulą bonusów), no i jednak nie tak mało transakcji do wykonania.

   Usuń
 5. Czy to konto mogą założyć tylko dorośli czy młodzież też? I ewentualnie od którego roku życia?

  OdpowiedzUsuń
 6. A mi się udało jeszcze zgarnąć powerbank:D

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...