Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon Sodexo 100 zł za Konto Firmowe Godne Polecenia w BZ WBK

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

11.06.2018

Bon Sodexo 100 zł za Konto Firmowe Godne Polecenia w BZ WBK

Bank Zachodni WBK zaserwował kolejną promocję konta.

Bon Sodexo 100 zł za Konto Firmowe Godne Polecenia w BZ WBKTym razem nie jest to jednak konto osobiste, ale rachunek dla firm. W prosty sposób do wzięcia jest nagroda w postaci bonu Sodexo o wartości 100 zł. Promocji konta firmowego w BZ WBK nie pamiętam, więc z okazji warto skorzystać - tym bardziej, że jest ona dostępna tylko przez 5 dni. By uzyskać nagrodę, w praktyce wystarczy samo otwarcie konta!

Dla kogo promocja? Udział w akcji "Konto Firmowe Godne Polecenia z bonem Sodexo" wziąć może osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą.

Nagroda. Bank rozdaje bony Sodexo o wartości 100 zł. Bonem tym można płacić w wielu punktach handlowo-usługowych (m.in. w sklepach sieci Auchan, Biedronka. Carrefour, Intermarche, Kaufland, Lidl, Piotr i Paweł oraz Tesco). Jeśli zakupy zrobisz np. na kwotę 110 zł to wtedy przekazując sprzedawcy bon o wartości 100 zł, dopłacisz już tylko 10 zł.

Zasady promocji. By otrzymać nagrodę:
 • zawnioskuj o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z wydawaną do niego kartą (MasterCard Business Debit lub VISA Business Electron) oraz dostępem do bankowości internetowej BZWBK24 Mini Firma;
 • do 15.06.2018 r. zawrzyj umowę z BZ WBK (na potrzeby promocji możliwe jest to wyłącznie za pomocą przelewu weryfikacyjnego z konta w innym banku lub podczas rozmowy wideo z doradcą banku - w tym ostatnim przypadku opcja jest niedostępna dla użytkowników przeglądarki Internet Explorer);
 • wyraź zgodę na kontakt telefoniczny, jak i drogą elektroniczną w celu marketingowym.

I to już wszystko. Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz nagrodę. Bank wyśle do Ciebie bon za pośrednictwem kuriera (zapewne po to by przesyłka dotarła bardzo szybko, bo bony są ważne do 30.06.2018 r.).

Promocja dostępna jest wyłącznie w okresie od 11. do 15.06.2018 r. Dodatkowo ograniczona została pula nagród (do 150 sztuk bonów o wartości 100 zł każdy). O przyznaniu nagrody decyduje czas spełnienia powyższych warunków (choć nie zdziwię się, jeśli pula jednak nie wyczerpie się przed czasem, bo jednak zainteresowanie promocjami dla firm jest o wiele mniejsze niż w przypadku akcji skierowanych do klientów indywidualnych).

Konto Firmowe Godne Polecenia - prześwietlenie


Główne cechy konta otwieranego w promocji to:
 • 0/25 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie zostanie pobrana, jeśli wykonasz przelew składki do ZUS w wysokości min. 200 zł;
 • 0 zł za przelewy internetowe do ZUS i US oraz za pierwsze 15 przelewów internetowych (PLN) w miesiącu kalendarzowym; opłata za kolejne przelewy wynosi 1 zł (pamiętaj jednak, że miesięcznie otrzymasz pakiet wyłącznie 5 darmowych SMSów służących do autoryzacji transakcji; za każdy kolejny SMS w miesiącu kalendarzowym bank pobierze opłatę w wysokości 0,20 zł);
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie zostanie pobrana jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz płatności na sumę min. 400 zł (z wyłączeniem transakcji typu Quasi Cash, a więc takich, które pozwalają na łatwą wymianę transakcji na gotówkę - np. w kasynach czy zakładach bukmacherskich).

W przypadku promocji dla przedsiębiorców pamiętać należy, że kwestia opodatkowania zdobytych premii wygląda zupełnie inaczej, niż w przypadku promocji dla klientów indywidualnych. Nagroda jest przychodem z tytułu prowadzonej działalności, więc niezbędne jest rozliczenie podatku i ten obowiązek leży po stronie przedsiębiorcy).

Przydatne dokumenty:

34 komentarze:

 1. Jak mam KJC to jestem wykluczony czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Nie ma wykluczeń.

   Usuń
  2. Zespół_BZWBK14 czerwca 2018 12:59

   Potwierdzamy - posiadając Konto Jakie Chcę również możesz wziąć udział w promocji. Zachęcamy! :)

   Usuń
 2. Śmiechu warta promocja. Znajdźcie mi przedsiębiorcę, który założy konto, tylko po to, żeby zgarnąć 100 zł w bonach sodexo! Śmiechu warte raz jeszcze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyobraź sobie że przedsiębiorca potrzebuje założyć konto. I ma do wyboru konto bez promocji. I to samo konto ze "śmiechu wartą" promocją. Jeśli Ty byś wybrał pierwszy wariant to nie tykaj się prowadzenia działalności gospodarczej.

   Usuń
 3. Czy wchodzi w grę otwarcie konta w placówce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek objęty promocją musi zostać sfinalizowany (zgodnie z regulaminem) za pomocą przelewu lub podczas wideo rozmowy.

   Usuń
 4. Szkoda czasu dla 80zł (zysk po opodatkowaniu)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hm, z wideorozmową to całe 15 minut!

   Usuń
 5. Zwracam na uwagę, że w momencie otrzymania bonu przedsiębiorca uzyskuje pozostałe przychody z działalności gospodarczej. Dla zdecydowanej większości oznacza to opłacenie podatku od otrzymanego bonu. (18%/19%/32%)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znasz przedsiębiorcę który płaci na zasadach ogólnych, przekracza limit i pozwala sobie na podatek 32%??? Wątpię czy tacy są. Kto ma wysokie dochody bierze liniówkę.

   Usuń
  2. Tak, zmam i to wielu:
   - osoby, które zapomniały zmienić formę opodatkowania
   - osoby, które osiągnęły nieplanowana dodatkowe dochody
   - osoby, które utraciły w ciągu roku prawo do wspólnego rozliczenia mąż/żona.
   - osoby, które NIE WIEDZIAŁY!!!, że istniej podatek liniowy!!!! ( tak - to prawda - NIE WIEDZIAŁY - i płaciły wedle stawik 32%)!!!

   Usuń
  3. To wszystko co piszesz nie najlepiej świadczy o przedsiębiorczości tych osób. Ich strata. Aż dziw że przy takiej "bystrości" są w stanie osiągnąć podstawę obliczenia podatku która wpakowuje ich do drugiego progu.

   Usuń
 6. czy w pierwszym, niepełnym miesiącu trzeba spełniać warunki bezpłatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zespół_BZWBK14 czerwca 2018 12:58

   Nie trzeba spełniać warunków bezpłatności. Pozdrawiamy i zachęcamy do wzięcia udziału w promocji. :)

   Usuń
 7. Jak zaksięgować taki dochód? Przecież to nie środek płatniczy ale dochód w naturze czy coś. Nie ma to rynkowej wartości 100 zł

  OdpowiedzUsuń
 8. i jakim dokumentem potwierdzić otrzymanie takiego dochodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest taka pozycja w KPiR w stylu bodajże INNE. Ja tam przynajmniej wpisywałem zawsze premie bankowe.

   Usuń
  2. Kiedyś w promocji Citi u mnie wystarczył kwit z MOPS-u :)

   Usuń
  3. Kolumna inne tak, ale obok jest kolumna z dowodem księgowym. Co z tym :)

   Usuń
  4. Dowodem wewnętrznym z podpiętym potwierdzeniem otrzymania przelewu. Pozycja pozostałe przychody w KPiR.

   Usuń
  5. Ale jie dostaniesz żadnego przelewu tylko przesyłkę listową :) Przecież o tym jest cały czas mowa że to nie jest nagroda pieniężna.

   Usuń
 9. Po dwóch dniach od rejestracji cisza. Dostałem smsa że mi potwierdzą, ale nic. Jutro zadzwonie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzy dni od rejestracji. Sprawdzałem dzisiaj telefonicznie. Awaria systemu. Trzeba czekać. Jak długo nie wie nikt. Trochę słabo im wyszło jak na promocję dla przedsiębiorców, bo od razu na wejściu zonk :(

   Usuń
 10. Ciekawe czy to konto można później przekonwertować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zespół_BZWBK14 czerwca 2018 12:57

   Po dostaniu nagrody możesz przekonwertować konto. Pozdrawiamy. :)

   Usuń
  2. O co chodzi z konwersją? Czy można zmienić konto firmowe na osobiste?

   Usuń
  3. No dobra, odpowiem sobie sam, już uzyskałem odpowiedź na czacie z konsultantem. Nie ma możliwości zmiany konta firmowego na osobiste.

   Usuń
 11. Jak znajdujecie osoby do polecania kont, tylko wśród znajomych, rodziny? Czy moze są jakieś inne sposoby na polecanie kont?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy w BZ WBK nadal nie ma możliwości zamknięcia konta zdalnie bez wizyty u notariusza, czy może coś się w tej kwestii zmieniło?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii można zamknąć od stycznia.

   Usuń
  2. Można zamknąć przez tzw. wideo-rozmowę :)

   Usuń
  3. W tym momencie na infolinii i przez wideo-rozmowę można zamknąć konto osobiste. W przypadku firmowego odsyłają do oddziału.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...