Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: PROMOCJA WZNOWIONA: bonusy do 250 zł (+ 100 zł w bonach na zakupy) za konto w BGŻ BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

8.10.2018

PROMOCJA WZNOWIONA: bonusy do 250 zł (+ 100 zł w bonach na zakupy) za konto w BGŻ BNP Paribas

Ostatnia promocja darmowego Konta Optymalnego cieszyła się bardzo dużym wzięciem.

Na tyle dużym, że pula wniosków objętych promocją została wyczerpana w nieco ponad tydzień (choć dostępność akcji była przewidziana na miesiąc)! Ale dziś napłynęły dobre wieści: organizator postanowił wznowić promocję. O ile promocyjna pula została zwiększona? Tego nie wiemy. Zatem nie pozostaje nic innego, jak tylko się pospieszyć.

Okazja właściwie jest podwójna. Bo we wznowionej promocji "Korzystnie w koncie" czekają bonusy pieniężne o wartości 250 zł, a dodatkowo załapać można się również na akcję banku ("Kupuj mobilnie"), w której do wzięcia są bony po 50 zł do Biedronki i Allegro. Łącznie można więc zyskać nawet 350 zł i to w całkiem prosty sposób z bezwarunkowo darmowym kontem.

Dodam, że w promocji "Korzystnie w koncie" (z bonusami na sumę 250 zł) nie jest limitowana pula nagród, a pula rejestracji! To oznacza, że każdy kto zdąży zarejestrować się na stronie promocji (i później oczywiście spełni pozostałe warunki promocji), ten zaklepie sobie nagrody za konto. Gdy ta pula rejestracji się wyczerpie, na stronie promocji pojawi się komunikat o zakończeniu akcji (tak jak to zdarzyło się w weekend i było jeszcze dziś w godzinach przedpołudniowych, a więc przed wznowieniem promocji). Nie ma więc ryzyka, by ktoś kto się zarejestruje, ale nie zdąży np. zawrzeć umowy o konto przed zakończeniem promocji, nie miał otrzymać nagrody. Czas na to bank daje odrębny - umowę można podpisać nawet do 16.11.2018 r.

Przejdź do szczegółowego prześwietlenia promocji >>

8 komentarzy:

 1. No to tym razem szczęście się do mnie uśmiechnęło. Już bez zwłoki wniosek wysłany

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzedniej promocji dawali 300 zł premii więc wtedy szczęscia byłoby jeszcze więcej ;)

   Usuń
 2. Jeżeli wniosek żłozyłam 5.10 ale bank go weryfikuje, to biore udział w promocji ? Czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będziesz. Każdy kto się zarejestował to się łapie :)

   Usuń
 3. Niestety ale pula promocyjnych rejestracji chyba znowu się wyczerpała...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. I mam info od organizatora, że tym razem definitywnie.

   Usuń
 4. A czy wiadomo kiedy bank wypłaca premię za aktywację aplikacji GOmobile?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pierwszym wpisie o promocji jest informacja na ten temat. Przytoczę:

   "O przyznaniu pierwszego z bonusów (50 zł) organizator powiadomi Cię mailowo do 17.12. Wtedy to będzie należało zareagować na tę wiadomość i do 27.12. po zalogowaniu na stronie promocji uzupełnić dane do wypłaty (podać będzie należało numer rachunku konta założonego w promocji). Wypłata nagrody nastąpi do 31.12.2018 r."

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...