Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Citibank: 100 zł dla polecającego + 150 zł dla poleconego, który założy konto Citi Priority

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

18.10.2018

Citibank: 100 zł dla polecającego + 150 zł dla poleconego, który założy konto Citi Priority

Okazja na zarobek dla obecnych klientów Citibanku.

Program poleceń konta osobistego w CitibankuProgram poleceń umożliwia zgarnięcie 100 zł za rekomendację nowego klienta, który założy konto Citi Priority. W ramach programu nie są przewidziane dodatkowe bonusy dla polecanego, ale ten może zyskać 150 zł dzięki odrębnej promocji przewidzianej dla nowych klientów.

Dla kogo promocja? Jak to bywa z programami poleceń, wyróżnić należy dwie grupy uczestników: polecających i polecanych.

Polecający to posiadacz przynajmniej jednego z produktów Citibanku: konta osobistego lub karty kredytowej. 

Z kolei polecony to pełnoletnia osoba, która od 1.01.2017 r. nie posiadała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje również współposiadaczy i pełnomocników do konta).

Zasady promocji. By zyskać 100 zł za polecenie (jako polecający):
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy, w którym wskażesz osobę poleconą (będzie trzeba podać jej imię, nazwisko oraz numer telefonu) i zobowiąż się (zaznaczając oświadczenie) do poinformowania znajomego o fakcie wysłania polecenia.

Kolejne zadania będą już leżeć po stronie poleconego. A ten musi:
 • gdy skontaktuje się z nim konsultant Citibanku, złożyć wniosek o konto Citi Priority;
 • najpóźniej do 31.12.2018 r. zawrzeć z Citibankiem umowę o konto;
 • zgodzić się na ujawnienie tajemnicy bankowej polecającemu w celu otrzymania przez polecającego nagrody; 
 • do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarte zostało konto wykonać co najmniej 2 płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł (nie chodzi tu o wykonanie dwóch transakcji po min. 300 zł, ale minimum dwóch na taką sumę, a więc np. 100 + 50 + 150 zł) [warunek ten przypuszczalnie powinien zostać spełniony przez poleconego - jednak swe wątpliwości wyjaśniam nieco niżej];
 • także do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarte zostało konto, spełnić jeden z poniższych warunków:
  • zgromadzić średniomiesięczne saldo wynoszące min. 30 000 zł lub 
  • uzyskać na rachunkach w Citibanku saldo dzienne na poziomie co najmniej 5 000 zł.

Z dwóch warunków dotyczących salda zdecydowanie prościej będzie spełnić drugi. Dlaczego? Wyjaśniam:
"Średniomiesięczne saldo środków (...) wyliczane jest z sumy środków znajdujących się na wszystkich rachunkach Polecony prowadzonych przez Bank, których Polecony jest głównym posiadaczem. (...) Przy wyliczaniu salda, (...) nie są brane pod uwagę środki pochodzące z rachunków prowadzonych przez Bank [Citibank - przyp. Mr. Złotówa] dla klientów indywidualnych innych niż Polecony oraz z rachunków, których Polecony jest drugim lub kolejnym współposiadaczem" (pisownia oryginalna)

Zatem albo przez cały miesiąc polecony musiałby posiadać na rachunkach w Citibanku co najmniej 30 000 zł, albo np. przez pół miesiąca 60 000 zł. Z saldem dziennym (drugi warunek do wyboru) jest prościej, bo wystarczy tylko raz "przenocować" kwotę min. 5 000 zł i warunek będzie już spełniony. Tu do wyliczania salda również pod uwagę nie będą brane środki pochodzące z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych, ani takich, których polecony jest współposiadaczem, a zatem przelewu 5 000 zł nie można zrobić z takich kont.

[Moje - wspomniane już wyżej - wątpliwości dotyczące spełnienia warunku w postaci wykonania transakcji kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł są spowodowane tym, że dokładne zapisy w regulaminie promocji mogą sugerować, że te transakcje ma wykonać polecający, a nie polecony. A wygląda to tak:
"8. Polecający otrzyma Nagrodę (...), jeśli spełnione zostaną łącznie wszystkie następujące warunki: 
(...) 
e) nie później niż do 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto, Polecony spełni jeden z następujących warunków: 
i. zgromadzi i utrzyma na rachunkach w Banku średniomiesięczne saldo wynoszące minimum 30 000 PLN (...) lub 
ii. uzyska na rachunkach oferowanych przez Bank saldo dzienne na poziomie co najmniej 5 000 PLN (...).
f) nie później niż do 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto, dokona przy pomocy Karty Debetowej wydanej do Konta lub Nośnika Zbliżeniowego co najmniej 2 transakcji, które spełnią następujące kryteria: 
i. ich łączna kwota będzie wynosiła nie mniej niż 300 PLN (słownie: trzysta złotych), 
ii. będą to transakcje bezgotówkowe (tj. dokonane w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet), 
iii. nie będą transakcjami zwróconymi".

Zatem podpunkt 'e' wyraźnie wskazuje na to, że warunek dotyczący salda spełnić ma polecony. Podpunkt 'f' nie zawiera podmiotu (nie wskazuje czy chodzi o poleconego, jak to jest wyraźnie wskazane w podpunkcie 'e'), więc wydaje się odnosić do polecającego, który jest wskazany na samym początku (w punkcie 8). Jednak wymóg wykonania płatności kartą debetową wydaną do konta (i to do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto) nijak ma się do tego, że osobą polecającą może być osoba, która posiada konto osobiste lub kartę kredytową. Bo i owszem, kto ma konto i poleca, ten może 300 zł wydać, ale jeśli ktoś ma tylko kartę kredytową i zechce polecać (co może zrobić) to wtedy warunek z podpunktu 'f' go nie obowiązuje?

Możliwość polecania przy posiadaniu wyłącznie karty kredytowej potwierdza jeszcze jeden zapis z regulaminu:
"Nagroda zostanie przekazana (...) na rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Polecającego prowadzony w Banku w PLN, a jeśli Polecający takiego nie posiada, zostanie przekazana poprzez uznanie rachunku jego Karty."] 

Jeśli powyższe warunki zostaną spełnione to polecający otrzyma premię w wysokości 100 zł - zostanie ona wypłacona na konto (lub rachunek karty kredytowej, jeśli polecający nie posiada konta w Citibanku) do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania. Do tego momentu konto założone z polecenia nie może zostać zamknięte, ani nie może być złożone wypowiedzenie umowy. Polecający może uzyskać maksymalnie 10 nagród (każda po 100 zł), co oznacza możliwość zarobienia nie więcej niż 1 000 zł.

Program poleceń ma być dostępny do 31.12.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej ze względu na wyczerpanie puli nagród - bank przygotował się na maksimum 1 000 poleceń.

Program poleceń nie przewiduje dodatkowych gratyfikacji dla osoby poleconej. Ale ta mimo założenia konta z polecenia może wziąć udział w odrębnej promocji, dzięki której zyska do 150 zł. O tym, że jest to możliwe świadczy poniższy zapis z regulaminu programu poleceń:
"Oferta nie łączy się z innymi promocjami, konkursami i ofertami specjalnymi organizowanymi przez Bank dla Konta z wyłączeniem ofert Banku na powitanie związanych z kontami osobistymi"

Oczywiście dobrze, by polecony w rozmowie z konsultantem banku (gdy ten zadzwoni na podstawie zgłoszonego polecenia) wspomniał o promocji dla siebie, bo dołączenie do niej niekoniecznie musi odbywać się z automatu.

[Aktualizacja: I na zweryfikowanie czy osoba polecana łapie się na promocję (i jeśli tak to na jaką) warto szczególnie zwrócić uwagę. Jak słusznie zauważyli Czytelnicy, promocja z premiami 150 zł (dla osoby otwierającej konto) zawiera zapis o przystąpieniu do promocji za pomocą dedykowanej strony promocji. Jeśli nie ma od tego odstępstw, ani bank nie oferuje alternatywnej promocji dla osób otwierających konto z polecenia to powyższy, cytowany fragment z regulaminu może robić tylko pozytywne wrażenie, ale finalnie nic nie znaczyć. Jeśli z pierwszymi poleconymi osobami bank już się skontaktuje, dajcie proszę znać w komentarzach jak sprawa wygląda w praktyce.]

[Aktualizacja 2: z doniesień Czytelników wynika niestety, że program poleceń nie łączy się z promocją z premiami do 150 zł za konto; skorzystać można więc albo z jednej, albo z drugiej opcji... więc wybór wydaje się oczywisty.]

Warunki promocji z bonusami do 150 zł dla osób otwierających konto Citi Priority opisałem szczegółowo tutaj.

Przydatne dokumenty:

48 komentarzy:

 1. Czy Citi ma opcję zawarcia umowy przez kuriera?

  OdpowiedzUsuń
 2. Osoba polecona powinna przez cały miesiąc posiadać na rachunkach w Citibanku co najmniej 30K ... nie jest to takie głupie, bo ich KO daje teraz 2,5%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to odrębna promocja. Więc albo 2,5% albo 150 PLN. Żadna alternatywa

   Usuń
  2. Po otwarciu ROR otwierasz KO - jak niby alternatywa?

   Usuń
 3. Mam wątpliwości co do łączenia tych dwóch promocji, proszę o ich rozwianie: Czy my mówimy o tym samym koncie, czy dwóch różnych?
  Polecenie dotyczy konta City Priority, a zwrot 150 zł - konta Internetowego City Priority.
  Czy chodzi o to samo konto, czy jednak dwa różne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto to ciągle Citi Priority. Tylko promocja nazywa się "Konto internetowe Citi Priority". Konta Internetowego Citi Priority nawet nie ma w TOiP.

   Usuń
 4. Jak dopiero wczoraj zawnioskowałem o konto i je założę to mogę być polecającym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma terminu od którego musisz być klientem Citi by polecać więc czemu by nie? :)

   Usuń
 5. czy osoba którą polecę, musi jeszcze gdzieś się samodzielnie zarejestrować by korzystać także z promocji "Odbierz 150 zł za darmowe konto internetowe Citi Priority", czy wystarczy moje zgłoszenie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecona osoba musi czekać na telefon z banku. Tam powinna wszystko załatwić i ustalić z konsultantem. Tak przynajmniej było w poprzedniej edycji.

   Usuń
  2. Tu mam właśnie wątpliwości, bo w obu regulaminach jest warunek rejestracji poprzez formularz, więc o ile dobrze rozumiem, aby skorzystać z obu promocji ja jako nowy Klient muszę wysłać formularz zgłoszeniowy o którym pisze Złotówa tutaj: https://bankobranie.blogspot.com/2018/10/odbierz-150-zl-za-darmowe-konto-citi-priority.html oraz osoba, która mnie poleca wypełnia osobny formularz, o którym jest mowa w tym artykule. Potwierdzi ktoś czy dobrze rozumiem :)? oczywiście jak dla mnie przy rozmowie telefonicznej oczywiście warto powiedzieć konsultantowi o obu promocjach :D

   Usuń
  3. Ja testuję dzisiaj tą opcję. Zarejestrowałam się jako Klient zainteresowany promocją oraz zostałam polecona (drugi formularz). Czekam na kontakt ze strony Citi - dam znać :)

   Usuń
  4. Ciekaw jestem jak poszło.

   Usuń
 6. Złotówa, cały p.8. dotyczy warunków do spełnienia przez poleconego - to dość oczywiste.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niekoniecznie. Spójrz na podpunkty a-b (dotyczą polecającego).

   O tym, że podpunkty od 'c' do końca dotyczą poleconego można przypuszczać, ale tylko w podpunktach od 'c' do 'e' jest dodane, że warunek ma spełnić polecony. W podpunkcie 'f' tej informacji brak.

   Usuń
  2. Masz rację w punkcie 'f' nie wskazują jasno, że chodzi o poleconego. Mimo wszystko, nie wskazują też że może chodzić im o polecającego. Wydaje mi się że gdzieś zgubili słowo 'polecony' i tego też się trzymam przy spełnianiu warunków.
   Wczoraj żona wysłała wniosek o założenie konta city priority. Ja dzisiaj wypełniłem zgłoszenie polecające(mam rachunek w city gold). Mam nadzieję że nie ma żadnych przeciwskazań żeby żona skorzystała z promocji za otwarcie konta a ja dostał swoją działkę za polecenie. Wiem, kolejość zgłoszeń trochę kuleje ;)

   Usuń
  3. Wygląda na to, że Handlowy pozazdrościł Aliorowi trofeum w kategorii najbardziej niezrozumiałego regulaminu :)

   Usuń
  4. Złotówa, zgodzę się, że pkt 'f' faktycznie nie jest precyzyjnie napisany, ale jak już się wejdzie na stronę promocji, to wszystko ładnie tłumaczą w kolejnych krokach :)

   Usuń
  5. u mnie było tak, osoba złożyła formularz o konto, a ja ja poleciłam. Po 5 dniach zadzwonili z banku, nie meli mojego polecenia przy jej wniosku, nie szło niczego ustalić z tym konsultantem czy jest to polecenie, czy w ogóle nie ma, czy się nie podpięło pod ten formularz. Kazał mnie jako polecającej to wyjaśnić, zadzwoniłąm pani , że nie ma ŻADNEGO polecenia, napisała reklamację w moim imieniu i czekam.

   Usuń
 7. ja z innej beczki
  mam kk w citi
  -polecam konto zonie ( ja dostaje 100 pln jako polecajacy zona 150 pln jako polecona i konto jeszcze bieze udział w promocji 150 pln za wynagrodzenie )
  -zona otwiera konto i poleca mnie -(zona dostaje 100 pln jako polecajaca ja dostaje 150 pln jako polecony i konto bierze udział w promocji 150 pln za wynagrodzenie )
  dorze kombinuje
  czy to przejdzie ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za bardzo się rozpędziłeś. Ty dostaniesz 100 zł jako polecający ale już żona jako polecana nie dostanie nic. Zostaje jej 150 zł z promocji.

   Usuń
  2. Tylko ze ja konta nie ma tylko kk .myślałem ze w obie strony pójdzie

   Usuń
 8. czy tu nie wpisuje się tych kodów polecenia? A jeśli tak to skąd go wziąć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma żadnego kodu polecenia. Wszystko bazuje na formularzu zgłoszeniowym.

   Usuń
 9. Czy do kogoś już dzwonili? U mnie drugi dzień roboczy mija i dalej cisza(wiem że mają na to 5 dni, pytam z czystej ciekawosci czy zawsze sie tak ociagaja)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Różnie z tym bywa. Rzekomo zależy od zainteresowania. W innych promocjach Citka ja czekałem 1 dzień, a żona 5. Więc reguły żadnej nie ma.

   Usuń
  2. Ja składałem wniosek wczoraj wieczorem, a telefon od nich dostałem dziś ok. południa. Niestety ktoś się od razu wyłączył - głuchy telefon?

   Usuń
 10. też dwa dni u mnie minęły i cisza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzisiaj dzwonila Pani z city celem potwierdzenia wniosku, która twierdziła że dwie promocje nie łączą się że sobą..
   Nie rozmawiała ze mną tylko z żoną(która kiepsko ogarnia bankobranie)na szczęście ta poprosiła o ponowny kontakt w poniedziałek(z racji naszego jutrzejszego wyjazdu)

   Usuń
 11. ale to konto jest drogie - 30 zł, jeśli się nie ma karty kredytowej

  OdpowiedzUsuń
 12. Podbiję pytanie.
  Ktoś ma info o łączeniu tych dwóch promocji?
  Odzywali się w ogóle z City?
  Polecałem ojca 19 października w piątek czyli już kawał czasu minął, do dziś brak jakiegokolwiek odzewu.

  OdpowiedzUsuń
 13. Po ponownym poleceniu, dziś zadzwonili i okazało się że te promocje nie łączą się ze sobą (można wybrać tylko jedną z nich), więc chyba okazja do zamknięcia. :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy, 7 listopada 2018, 20:15 - "te promocje nie łączą się ze sobą"

   Które promocje? Czy mając konto Priority nie można dostać nagrody za polecenie konta Priority nowemu klientowi?

   Usuń
  2. Anonimowy7 listopada 2018 23:45, nie łączy się 100 zł za polecenie + 150 zł dla polecanego. Więc nowy klient może założyć konto albo z polecenia i nie zyska nic (a polecający 100 zł) albo bez polecenia i zarobi 150 zł. Tak twierdzą konsultanci oddzwaniający na wniosek. Ale to w ogóle mija się z regulaminami.

   W regulaminie programu poleceń:
   "Oferta nie łączy się z innymi promocjami, konkursami i ofertami specjalnymi organizowanymi przez Bank dla Konta z wyłączeniem ofert Banku na powitanie związanych z kontami osobistymi"

   W regulaminie promocji z premią 150 zł:
   "Oferta nie łączy się z promocjami, konkursami i ofertami specjalnymi organizowanymi przez Bank dla Konta, z wyłączeniem ofert Banku związanych z polecaniem klientom kont osobistych"

   Masa tu niedomówień. Coś się zepsuło w Citibanku. Promocji kart kredytowych brak. A w regulaminach promocji z kontem tylko jakieś niejasności i nieścisłości.

   Usuń
  3. @W_W, 8 listopada 2018, 11:03

   Dzięki bardzo za te cytaty z tych dwóch regulaminów. Ja z definicji nigdy nie traktuję zbyt poważnie tego co słyszę na infoliniach, ale tu najwyraźniej mamy do czynienia z zanegowaniem zapisów z ich własnych regulaminów.

   Gdy dostanę telefon z ich infolinii z podobna informacją o wykluczaniu się obu promocji, to zamierzam zacytować oba powyższe zapisy oraz zapytać o podstawy regulaminowe tego rzekomego 'wykluczania się' obu promocji - pażiwiom, uwidim :)

   Usuń
  4. @Anonimowy, 7 listopada 2018, 20:15

   Czy podawali jakiś zapis regulaminowy na podstawie którego te promocje się wykluczają?

   Usuń

  5. W_W, 8 listopada 2018, 11:03 - Coś się zepsuło w Citibanku?

   Będący dotychczas jednym z najdroższych ROR-ów na rynku Priority obecnie ma do końca 2020 r. bardzo ciekawe warunki:
   - 0 zł za prowadzenie konta
   - 0 zł za kartę wydawaną do konta
   - 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie

   oraz 150 zł na start za spełnienie wyjątkowo łatwych warunków!

   Usuń
 14. Złotówa, piszesz że "bank przygotował się na maksimum 1000 poleceń" i na samej górze Twojego opisu tej promocji widnieje "aktywna promocja" - czyżby nie wykorzystano jeszcze puli poleceń?

  W kwestii warunków:

  "8. Polecający otrzyma Nagrodę opisaną w pkt 14 poniżej, jeśli ...
  f) nie później niż do 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto, dokona ... co najmniej 2 transakcji ... ich łączna kwota będzie wynosiła nie mniej niż 300 PLN"

  Czy to nie sugeruje warunku dla polecającego? W podpunkcie e) jest wyraźnie napisane "Polecony" ... co o tym sądzisz?

  Z mojego doświadczenia wiem, że kontakt poprzez bankowość z ich ludźmi jest na tyle powolny, że można sobie darować tą formę, a informacjom infolinii uzyskanym przez telefon po prostu nie ufam (to również z doświadczenia) ... czy wiadomo coś więcej o tym warunku od czasu gdy powstał ten wątek, tj. od 18 października?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie oferty (https://www.online.citibank.pl/formularz/konta/citi-priority/polec-konto-citi-priority/) jest diagram krok-po-kroku, który jest dość klarowny:

   Krok 1
   Wypełnij formularz i wskaż przyjaciela, któremu chcesz polecić konto.

   Krok 2
   Jeśli Twój przyjaciel nie posiada konta w Citi Handlowy, zadzwonimy do niego i zbierzemy wymagane informacje do zawarcia umowy o konto osobiste Citi Priority.

   Krok 3
   Twój znajomy, do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od otwarcia konta, powinien dokonać 2 transakcji na łączną kwotę minimum 300 zł oraz:
   - zapewnić średniomiesięczne saldo wynoszące minimum 30 000 PLN, lub
   - uzyskać saldo dzienne na poziomie co najmniej 5 000 PLN na rachunkach Banku

   Krok 4
   Otrzymasz 100 zł w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków przez Twojego przyjaciela.

   PS. Średnie saldo 30K lub saldo dziennie 5K zwalnia od 30 zł miesięcznej opłaty za konto.

   Usuń
  2. W poprzednich edycjach, gdy pula się wyczerpywała to bank kończył promocję. A strona obecnej edycji ciągle działa, więc wszystko wskazuje, że i ta pula jest dostępna.

   Co do tego warunku z podpunktu 'f' to robię dość długi wywód w opisie promocji (w kwadratowym nawiasie; zaczyna się od słów "Moje - wspomniane już wyżej - wątpliwości dotyczące spełnienia warunku w postaci wykonania transakcji kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł są spowodowane tym, że...").

   Zgadzam się z tym, że w podpunkcie 'e' mamy "Poleconego", a w podpunkcie 'f' brak podmiotu, więc powinniśmy odwołać się do samego początku punktu 8, a więc "Polecający (...)".

   Tylko, że w tym podpunkcie 'f' jest jeszcze mowa o tym, że te płatności trzeba wykonać kartą debetową... a przecież Polecający nawet nie musi mieć konta (bo zgodnie z wcześniejszymi wytycznymi wystarczy konto lub karta kredytowa).

   Usuń
  3. Złotówa, Twoje argumenty są logiczne i tu rzeczywiście musi chodzić o poleconego.

   Ciekaw jestem co sądzisz o rzekomej kolizji obu promocji, tzn. polecenia i otwarcia konta Priority.

   Usuń
 15. Czy warunek uzyskania salda dziennego na poziomie co najmniej 5000 PLN na rachunkach oznacza jedynie 'przenocowanie' kwoty 5 tys. zł?

  To byłoby bajecznie proste w porównaniu z warunkiem utrzymania na rachunkach średnio-miesięcznego salda min. 30 tys. zł.

  OdpowiedzUsuń
 16. to moje pierwsze konto w tym banku. Czy ktoś podpowie na jakie opłaty uważać?
  słyszałem o czymś takim jak cityphone za 6zł, czy to prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to prawda :)

   Usuń
  2. Tak, CitiPhone jest płaty ale pytają o to podczas wniosku telefonicznego i mówią że kosztuje. Poza tym nie ma też co brać naklejki zbliżeniowej bo płatna. W karcie zbliżeniowość oczywiście darmowa.

   Usuń
 17. Ta promocja nie ma sensu, gdyż daje jedynie 100 zeta, a 150 idzie przytulić za złożenie konta w innej promocji ze znacznie łatwiejszymi warunkami:

  https://bankobranie.blogspot.com/2018/10/odbierz-150-zl-za-darmowe-konto-citi-priority.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, ale tu chodziło o możliwość rzekomego połączenia obu promocji ale niestety okazało się, że te promocje się wykluczają.

   Ja zostałem polecony po czym złożyłem swój wniosek o konto w w/w promocji za 150 zł i w efekcie do dziś nie aktywowali mi konta, gdyż - jak myślę - anulowanie polecenia zostało źle zrobione i najwyraźniej moja podpisana i dostarczona umowa została przez nich zignorowana - porażka to mało powiedziane!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...