Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 20 zł za za bankowanie na smartfonie dla zaproszonych klientów Citibanku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

17.10.2018

Bonus 20 zł za za bankowanie na smartfonie dla zaproszonych klientów Citibanku

Obecni klienci banku w prosty sposób zyskać mogą 20 zł.

Zadanie jest łatwe: wystarczy zalogować się do bankowości internetowej na przeglądarce internetowej na telefonie. I to już wszystko. Poza tym, że trzeba otrzymać zaproszenie do promocji oraz się pośpieszyć, bo pula nagród jest ograniczona.

Dla kogo promocja? Z propozycji skorzystać mogą klienci posiadający konto osobiste lub kartę kredytową Citibanku (które zostały otwarte przed 18.10.2018 r.). Dodatkowym wymogiem jest to, by w ciągu 90 dni poprzedzających dzień rozpoczęcia promocji (a ta rusza 18.10.2018 r.) osoba taka nie logowała się do bankowości Citibank Online za pomocą przeglądarki na smartfornie, ani do aplikacji mobilnej dla klientów Citibanku.

No i podstawowe ograniczenie to wspomniane już zaproszenie do promocji, które bank kieruje mailami i SMSami do wybranych klientów.
💡 Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Citibanku, sprawdź jak zyskać 150 zł za konto i/lub 300 zł za darmową kartę kredytową Citi Simplicity.

Zasady promocji. By otrzymać bonus:
 • najwcześniej 18.10.2018 r. o godz. 10:00 (bo dopiero wtedy startuje promocja, a wpis na blogu publikuję z wyprzedzeniem) zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku z przeglądarki internetowej na telefonie (zatem nie chodzi tu o ściąganie aplikacji i o logowanie za jej pomocą, ale o skorzystanie z przeglądarki - np. Chrome, Opera czy Safari zainstalowanej na smartfonie).

I to tyle. Jeśli znajdziesz się w gronie 1 500 osób, które jako pierwsze spełnią powyższe warunki, to otrzymasz bonus w wysokości 20 zł. Nagroda trafi na Twe konto osobiste lub (jeśli nie posiadasz konta w Citibanku) na rachunek karty kredytowej w ciągu 15 dni roboczych po zakończeniu promocji. A ta ma być dostępna do 31.10.2018 r. Każdy uczestnik promocji uzyskać może tylko jeden bonus.

Przydatne dokumenty:

15 komentarzy:

 1. Zacznę tradycyjną wymianę komentarzy pod taką promocją. Klasycznie.

  U mnie zaproszenia brak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja mam takie: NIESPODZIANKA OD CITI SPECIALS: Koncert PINK w Warszawie!

   Przedsprzedaż biletów wyłącznie dla posiadaczy kart Citi Handlowy
   już od 18.10 od godziny 9.00. Tego konceru nie możesz przegapić!

   Usuń
  2. Spoko, u mnie też.

   Usuń
 2. A czy w poprzedniej edycji wypłacają już nagrody? Bo ja do tej pory nic nie dostałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, dostałem 11-go chociaż nawet nie ma smartka :)

   Usuń
  2. Ja jeszcze nie dostałem.

   Usuń
  3. Ja też dostałem 11-go, już nawet zapomniałem że przyznali :)

   Usuń
 3. Minęła 10:00, więc czas zacząć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dopiero teraz się zalogowałem. Ciekawe czy jeszcze się załapię.

   Usuń
 4. Próbne logowania można było sobie dzisiaj robić np. o godzinie 8 lub 9tej, bo regulamin mówi że... liczy się dzień poprzedzający, a nie godzina, dniem poprzedzającym była środa, Ci którzy logowali się w czwartek przed godziną 10 i później zaraz po godzinie 10 powinni dostać nagrodę

  w okresie 90 dni poprzedzających dzień rozpoczęcia Oferty nie zalogowały się do usługi bankowości elektronicznej / serwisu Citibank Online za pomocą przeglądarki internetowej na smartfonie ani nie zalogowały się do aplikacji mobilnej Citi Mobile,

  OdpowiedzUsuń
 5. Przecież w regulaminie jest zapis: "Oferta obowiązuje od 18.10.2018 r., od godziny 10:00 do 31.10.2018 r.", czyli należy się zalogować dzisiaj po 10:00.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeżeli zalogowałam się przed otrzymaniem SMS-a to będzie uznane?Przyszedł po 14:/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem przekonany czy tak przejdzie, ale jak wypłacą to się ucieszysz, jak nie, to nic nie miałeś i nic nie masz czyli żadna strata.
   Ja w poprzedniej edycji logowałem się w linka z sms-a i wypłacili bez problemu 20zł.

   Usuń
  2. Jeśli to jest zgodne z regulaminem, to może jeszcze dostaniesz.

   Usuń
  3. W sumie to nigdzie nie piszą że logowanie miało być po smsie, a tylko tyle że musisz mieć zaproszenie a logować się trzeba było od 10-tej. Może jesteś jasnowidzem ;)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...