Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Alior Bank: karta kredytowa OK! z wysokim 5-procentowym zwrotem za płatności Google Pay lub Apple Pay (do 600 zł w rok!)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

24.10.2018

Alior Bank: karta kredytowa OK! z wysokim 5-procentowym zwrotem za płatności Google Pay lub Apple Pay (do 600 zł w rok!)

Ciekawą promocję karty kredytowej odpalił Alior Bank.

Karta kredytowa OK! z moneybackiem za płatności Google Pay i Apple PayDaje możliwość uzyskania wysokiego, bo 5-procentowego zwrotu za płatności - pod warunkiem podpięcia tejże karty i dokonywania transakcji za pomocą telefonu. Do zgarnięcia jest 600 zł w rok. A oprócz tego - za zakupy w wybranych sklepach - można jeszcze zyskać 300 zł.

Dla kogo promocja? Z propozycji skorzystać może osoba, która na dzień 14.10.2018 r. w Alior Banku nie posiadała żadnego rachunku karty kredytowej.

Nagrody. Zwrot będzie wypłacany na rachunek karty kredytowej. Spowoduje on spłatę ewentualnie wykorzystanego limitu bądź nadpłatę. W tym drugim przypadku pieniądze najlepiej wydać, wykonując płatności kartą (przelewy z karty, jak i wypłaty w bankomatach są niewskazane m.in. z powodu prowizji; więcej o zasadach korzystania z kart kredytowych przeczytasz tutaj).

Zasady promocji. By wyrobić kartę w promocji z moneybackiem:
 • do 31.01.2019 r. wypełnij formularz kontaktowy na stronie promocji;
 • na podstawie ww. zgłoszenia złóż wniosek i zawrzyj z bankiem umowę o kartę kredytową.

Zwroty za płatności Google Pay lub Apple Pay rozliczane mają być jedynie w 12 cyklach miesięcznych (które dla banku zgodne są z miesiącami kalendarzowymi), poczynając o 1. dnia kalendarzowego następującego po miesiącu wydania karty. By uzyskać zwrot w danym miesiącu, wydać należy co najmniej 100 zł. Na ostateczną wysokość moneybacku wpływ będzie miało jednak to, ile kartą wydasz, bo bank będzie zwracał 5% od sumy transakcji. Zatem jeśli wydasz 100 zł to otrzymasz wyłącznie 5 zł. Maksymalny miesięczny zwrot jaki można uzyskać (50 zł) wymaga więc wykonania płatności na sumę min. 1 000 zł. W 12-miesięcznym okresie promocji zgarnąć można więc nawet 600 zł. Wypłata zwrotów ma być realizowana do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji.

Zwrot 1% za płatności w wybranych miejscach


Moneyback 5% za płatności Google Pay lub Apple Pay to nie wszystko. Standardowo karta kredytowa OK! owocuje również zwrotem 1% za płatności w punktach handlowo-usługowych wybranych kategorii. Wymieniam je poniżej, w nawiasach podając kody MCC, czyli kody przypisywane terminalom płatniczym, które mają wskazywać na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy.

A są to:
 • sklepy odzieżowe (5651, 5611, 5699, 5641, 5621, 5631, 5691), papiernicze (5111), księgarnie (5942), sklepy AGD (5722), RTV (5732) i komputerowe (5045, 5072, 5251)
 • teatry i kina (7922, 7832), punkty gastronomiczne, restauracje, bary, kluby (5812, 5813, 5814)
 • hotele (7011), biura podróży (4722), kolej (4112)
 • salony piękności (7298) i fryzjerskie (7230)

O tym jakie kody MCC stosują największe sieci sklepów w Polsce dowiesz się z e-booka, który jest jednym z prezentów powitalnych dla osób zapisujących się na newsletter dla Czytelników bloga Bankobranie:


Zwrot 1% naliczany jest kwartalnie. Łącznie w takim okresie można zyskać do 75 zł, co w rok dać może maksimum 300 zł. Wypłata będzie realizowana na rachunek karty kredytowej.

Karta kredytowa OK! w Alior Banku - prześwietlenie oferty


Główne cechy karty kredytowej wyrabianej w promocji to:
 • 0 zł za wydanie karty; 
 • 0/10 zł - opłata miesięczna nie jest pobierana w przypadku wykonania płatności kartą na sumę min. 600 zł w okresie (uwaga!) od ostatniego dnia poprzedniego cyklu rozliczeniowego do przedostatniego dnia bieżącego cyklu rozliczeniowego;
 • 10 zł - opłata za wznowienie karty na kolejny rok;
 • okres bezodsetkowy: do 59 dni; 
 • RRSO: 15,2% (wyliczony na podstawie przykładu reprezentatywnego dla karty z limitem 4 800 zł; pamiętaj jednak, że to tylko symulacja; trzymając się zasady spłacania wykorzystanej kwoty w okresie bezodsetkowym, a także unikając opłat można czerpać korzyści w postaci moneybacku, bez zbędnych kosztów).

💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z płatności telefonem, sprawdź jak korzystać z Google Pay oraz Apple Pay (to przygotowane przeze mnie krótkie instruktaże z najważniejszymi informacjami).


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikom: Tomkowi i Krissowi.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


108 komentarzy:

 1. Mam karty kredytowe w PKO, Citi, ING i mBanku. Czy ma zdolność kredytowa podoła kolejnej karcie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy24 października 2018 15:12
   Spytaj o to bank czyli w tym wypadku Alior Bank. To udzielający kredytu jest od oceny Twojej zdolności kredytowej a nie czytelnicy bloga.

   Usuń
  2. Spoko, to była jedynie ironia :)

   Usuń
 2. Ciekawe co z klientami TMUB?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z propozycji skorzystać może osoba, która na dzień 14.10.2018 r. w Alior Banku nie posiadała żadnego rachunku karty kredytowej.

   Usuń
  2. Na infolinii twierdzą że nie. Wysłałem zapytanie mailowe. Zobaczymy jaka będzie odpowiedź.

   Usuń
  3. To znaczy że klienci TMUB nie łapią się na promocje ?

   Usuń
  4. @Ba S, 24 października 2018, 20:17

   Odpowiedzi nawet na najprostsze pytania zajmują im teraz do 5 dni roboczych, a temu co odpiszą i tak za bardzo nie można ufać - taki klimat :)

   Usuń
  5. Coś w tym jest. Ja wczoraj wysłałem zapytanie. Odpowiedź miała być do 8 godzin. Przynajmniej takie info jest na stronie banku. Czekam już 24 i cisza.

   Usuń
  6. Inna opcja to telefon na infolinię, ale nie dość, że wymaga to sporej dozy cierpliwości, to jeszcze w kwestiach promocji internetowych dochodzi częsty brak wiedzy ich 'konsultantów' :)

   Usuń
  7. Zona czekała aż 20 dni na potwierdzenie złożenia dyspozycji zamknięcia konta - to chyba rekord>

   Konto oczywiście nie było zamknięte na czas i konieczna była reklamacja!

   Usuń
  8. @Anonimowy, 25 października 2018, 12:39

   Ciekawe czy już zdążyli odpisać ... ja wysłałam dyspozycję zamknięcia mojego konta 22.10 i do dziś cisza:

   "Dzień dobry, chciałabym zgłosić dyspozycję zamknięcia mojego Konta Jakże Osobistego o numerze: ** **** w trybie regulaminowym, tzn. 30-dniowym.
   Jednocześnie proszę o potwierdzenie przyjęcia niniejszej dyspozycji.
   Dziękuję."

   Usuń
  9. Ja w przypadku opieszałości zazwyczaj w reklamacji załączam:

   Proszę o bezzwłoczną korektę tego stanu rzeczy skutkującej zamknięciem w/w kont zgodnie z regulaminową datą.

   Nadmieniam, że w przypadku niespełnienia tego warunku będę zmuszony do poinformowania odpowiednich organów finansowych o tym fakcie.

   PS. Jakim cudem niektóre banki w Polsce, jak np. Alior, mając tak groteskowo długi okres 30 dni na zamknięcie konta notorycznie się z tym spóźniają?

   Usuń
  10. Niestety TMUB są odrzucani z promocji - właśnie mi podziękowano za zainteresowanie, ale nie są zainteresowani, aby skorzystał z promocji :(

   Usuń
 3. Czy trzeba zakładać/posiadać konto w Aliorze??

  OdpowiedzUsuń
 4. Mr. Złotówa, od niedawna korzystam z bankobrania i wiele jeszcze muszę nauczyć się . Mam pytanie w jaki sposób płacić GP w internecie i czy w ogóle jest taka możliwość ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak jakiś sklep honoruje Google Pay to możesz płacić. Generalnie chodzi jednak o płacenie zbliżeniowo. Można też w apce Allegro

   Usuń
  2. dziś jak wszedłem na PAYU to miał możliwośc GP (wchodziłem przez komputer) więc raczej tak można wykorzystać :)

   Usuń
  3. W internecie można płacić kartą, którą i tak musisz posiadać do usługi Google Pay. To oznacza, że bank wciąż może pobierać opłaty za kartę, którą jest podłączona do tej usługi. To, że nasza karta jest w telefonie jako wirtualny numer, nie oznacza, że nie ponosimy żadnych kosztów za jej używanie - problem nie istnieje przy płatności HCE. To w zasadzie przekreśla przyszłość Google Pay jako formy płatności.

   Dodatkowo trzeba też uważać, która karta jest ustawiona jako domyślna - debetowa czy kredytowa - bo może się okazać, że w konkretnej sytuacji chcieliśmy użyć innego "plastiku" niż ten ustawiony domyślnie - bałagan i tyle!

   Usuń
  4. Skoro i tak muszę posiadać kartę, to po co miałbym sobie jeszcze komplikować życie z jej rejestracją na Google Play? Mój kumpel czasem płaci zbliżeniowo zegarkiem i jest z tym jeszcze więcej zawracania głowy, nie wspominając nawet o jego koszcie!

   Usuń
  5. Usługą GP można płacić w sklepach internetowych, w których płatności obsługiwane są przez serwisy Przelewy24, Tpay.com i PayU. Znacznie prościej i taniej jest użyć KK albo płatności Blik, gdyż do GP potrzebny jest smartek z modułem NFC.

   Usuń
  6. No ale jak nie masz NFC to ciągle możesz płacić GP. Ale tylko w wybranych apkach i w necie przy wspomnianych serwisach (choć dotąd wiedziałem tylko o PayU)

   Usuń
 5. czy transakcje typu sprytny bill się wliczane czy wykluczone z cash backu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Sprytnym możesz podpiąć kartę ale chyba nie da rady GP ani AP

   Usuń
  2. Cash back to usługa bankowa, dzięki której posiadacz karty płatniczej może pobrać gotówkę podczas dokonywania zakupów w sklepie.

   Usuń
  3. Alior konsekwentnie myli pojęcia i pisze o cashbacku zamiast o moneybacku.

   Usuń
  4. Dokładnie, zwroty za płatności kartą to nie gotówka wypłacana z kasy sklepowej. Czy to kogoś dziwi? Alior jest de facto w dużym stopniu spółką skarbu państwa :)

   Usuń
  5. a gdzie Alior w tej promo napisal "cashback"?

   Usuń
  6. Ala jak nie sprytny to mamy Pocztę :)

   Usuń
 6. W regulaminie promocji jest napisane
  1. Promocja dotyczy wyłącznie Płatności dokonywanych z użyciem Karty Kredytowej.
  Nie ma tam mowy o płatnościach Google Pay lub Apple Pay

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niżej masz komentarz w tej sprawie. Muszą być płatności Google lub Apple Pay.

   Usuń
 7. W regulaminie promocji nie ma mowy Google Pay lub Apple Pay
  Jest napisane:
  1. Promocja dotyczy wyłącznie Płatności dokonywanych z użyciem Karty Kredytowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zauważ, że "Płatności" zapisano wielką literą, a więc te mają swą definicję (§3 regulaminu):
   "Płatność - transakcja bezgotówkowa Kartą Kredytową objęta Promocją, za którą uznaje się płatność za pomocą Apple Pay lub Google Pay"

   Usuń
  2. Kto tam pisze te regulaminy? To nie pierwszy raz, że trzeba je tłumaczyć z polskiego na nasze :)

   Usuń
  3. Masz rację. Przeoczyłem :)

   Usuń
  4. To haczyk na który łatwo się złapać. Dobrze że są tacy którzy potrafią to wyłapać. Dzięki Złotówo!

   Usuń
  5. Definicje sa po to na poczatku, aby bylo latwiej, chyba ze czytasz regulaminy od konca ;)

   Usuń
 8. Jak ma być tyle problemów co z kontem to ja podziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słuszna decyzja, gdyż bez wątpienia problemów z tą promocją bezie sporo.

   Po aż tylu zmianach jakie nastąpiły w tym banku obecnie tam panujący bałagan nikogo nie może nawet dziwić!

   Usuń
  2. Korzystałem kilka razy z alior i bez problemów (rachunek oszczędnościowy). Mój ojciec ma tam konto firmowe + prywatne od lat i też nigdy żadnych problemów.

   Usuń
  3. Ja jestem klientem Alior od lutego 2010 roku i mogę jedynie potwierdzić poważna zniżkę jakości oferty, a ich BOK to zwyczajnie nieporozumienie (kompetencje, czas reakcji, etc.) - to co się tam od jakiegoś czasu (circa 1,5 roku) tam dzieje nie wróży tej firmie nic dobrego na przyszłość!

   Usuń
  4. Od 15 dni bezskutecznie czekam na potwierdzenie przyjęcia dyspozycji zamknięcia konta, które złożyłem w bankowości. Wygląda na to, że Alior najwyraźniej próbuje pobić własne rekordy!

   Usuń
 9. Jestem klientem TMUB. Czy mogę skorzystać z tej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz konto to na pewno możesz. Ale jak masz kartę kredytową to tu miałbym pewną wątpliwość

   Usuń
 10. Gdy zapłace kartą kredytową poprzez Google Pay, w sklepie w którym mozna uzyskać też zwrot 1% połączy sie z tym standardowym zwrotem 5% i łącznie będzie 6% ?
  Czy 1% uzyskamy w sklepach okazując tylko fizycznie karte a nie piorzez Google Pay .....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda na to że zwroty powinny się łączyć.

   Usuń
  2. Co konkretnie o tym świadczy?

   Usuń
 11. Revoluta można doładować przez GP, ciekawe czy są wykluczenia kodów mcc, bo jak nie ma to jedna z łatwiejszych promocji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczonych MCC. Co w promocjach Aliora jest chyba bez precedensu.

   Usuń
  2. Do momentu zablokowania. Revolut już reaguje na robienie z niego skarbonki. I zapoznaj się, co zrobisz z pieniędzmi na zablokowanym koncie.

   Usuń
  3. nie siej paniki w cale tak nie jest poza tym zawsze mogę zacząć płacić z salda jakie uzbieram na revolut w przyszłości

   Usuń
  4. Ja właśnie doświadczyłem zablokowania konta Revolut i musiałem się mocno tłumaczyć na czacie w jaki mcelu korzystam z Revolut. Dostałem ostrzeżenie za przelew środków z karty kredytowej na inne konto - jest to niezgodne z regulaminem Revolut. Każda kolejna próba powtórzenia takiej transakcji skończy się całkowitym zablokowaniem konta.

   Usuń
  5. Za który z kolei przelew z kk zablokowali Ci konto Revolut? Duże kwoty przelewałeś?

   Usuń
  6. no właśnie ja tez się tego obawiam, na https://www.cashless.pl/4835-blokowanie-kont-Revolut napisane że jest to niedozwolone, lepiej chyba sprytnym płacić (zlotowa jak coś to usuń link jak nie można linkować)

   Usuń
  7. nie sprytny a żabka miało być

   Usuń
  8. jedna kartą 9x20zł +1800zł a drugą 2100zł. Dostałem informacje, ze kolejne takie dzialanie skonczy sie dezaktywacja konta. Miesiac pozniej przelw zrobilem juz z karty platniczej, konto zostalo znow zablokowane. W celu weryfikacji musialem wyslac zdjecia wszystkich kart jakimi dokonalem tranzakcji na Revolut do tej pory. Po czym musialem wyjasnic jaki byl cel mojej ostatniej tranzakcji karta platnicza. To tez zostalo uznane za zabronione i kolejna taka proba skonczy sie deaktywacja. Tak wiec chyba koniec z bankobrania przez Revolut na moim koncie

   Usuń
 12. Posiadam kartę kredytową i konto T-Mobile Usługi bankowe. Czy promocja będzie dla mnie dostępna?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czyli za wszystkie zakupy płacąć aplikacją mobilną bede mial zwrot 5 procent jeśli dobrze rozumiem? Czy te zakupy można robić tylko zbliżeniowo do 50 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko zależy od ustawień karty.

   Usuń
  2. Zbliżeniowo zapłacisz ileś tam tysiecy po prostu powyżej 50 zeta wprowadzasz pin/wzór

   Usuń
  3. Czy chodzi o PIN nadany do plastiku?

   Usuń
  4. Ale karta się przecież nie płaci tylko telefonem, prawda?

   Usuń
  5. Do usługi Google Pay i tak musisz wyrobić kartę, co oznacza, że bank wciąż może pobierać opłaty za kartę, którą jest podłączona do tej usługi.

   Usuń
 14. gg Ponowię dwa pytania:
  1. Jak z płatnościami Sprytnym Billem? Jeśli piszecie, że Nie ma wykluczonych MCC to chyba Sprytny jest dopuszczalny?
  2. Mam w Tmobile kartę kredytową (oprócz debetowej). Czy to skreśla mnie z możliwości udziału w kredytowej Aliora?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Czy w Sprytnym zapłacisz Google Pay albo Apple Pay??
   2. Raczej nie powinno. Umowa w końcu jest z T-Mobile Usługi Bankowe. Kiedyś w promocji T-MUB był zapis, że nie można mieć konta w Aliorze ogólnie. Ale tu w tej promocji nic takiego nie ma.

   Usuń
  2. KK w TMUB wyklucza z Promocji. Konsultant zapytany o to powiedział, że "wydaje mu się, że nie wyklucza". Poprosiłem o czytelne stanowisko Banku, a nie co "mu się wydaje". Oddzwonił po kilku godzinach z informacją, że to wyklucza.

   Usuń
  3. Odpowiedź negatywna jest w tym przypadku bezpieczna i dlatego takiej udzielił :)

   Nigdy nie ufaj temu co usłyszysz na infoliniach w kwestii ofert internetowych!

   Usuń
 15. Jeszcze jedno zwróciło moją uwagę:
  W reklamie Aiora zwrot jest określony na 300zł/rok:
  "Karta kredytowa Mastercard® OK!
  Płać kartą kredytową OK! w wybranych punktach handlowo-usługowych
  i ciesz się zwrotem do 300 zł rocznie!"
  W informacji na Bankobraniu jako 50x12=600.
  Czy na stronie Aliora piszą tylko o zwrocie 1% 4 kwartały po 75zł=300 a nie wspominają o 12 miesiącach po 5%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to kliknij sobie w link do strony promocji albo otwórz regulamin. Masz wszystko jak kawa na ławie.

   Usuń
  2. Dzięki za dobrą 'radę' :)

   Usuń
 16. Czy płacąc w hotelu dostane łącznie 6 % zwrotu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Nie ma nigdzie informacji o wzajemnym wykluczaniu się promocji. Tylko będą różne terminy wypłaty zwrotu.

   Usuń
 17. Jakby ktoś przechodził już wniosek to jakie dokumenty żąda bank??

  OdpowiedzUsuń
 18. Aby podpisać umowę karą mi jechać 60km do najbliższego oddziału. Żaden mail, żaden kurier. U siebie w mieście mam tylko placówkę partnerską. Bez sensu.

  OdpowiedzUsuń
 19. Dostałem mailową odpowiedź z banku że posiadanie karty kred. TMUB wyklucza z promocji :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli można spytać: po jakim czasie odpowiedzieli?

   Usuń
 20. Przez rok w każdym miesiącu trzeba wydać minimum 600 zł. Bardzo duże wymagania w porównaniu z innymi ofertami/promocjami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale dzięki wydaniu tych 600 zł już będziesz mieć 30 zł z powrotem :)

   Usuń
 21. Jak sprawdzić miesiąc wydania karty (pytam bo MoneyBack ma być naliczany w następnym miesiącu po wydaniu karty)? Mailowo otrzymałem informację że umowę zawarłem 29.10 ale na kartę jeszcze czekam (aktywacja nastąpi więc w listopadzie).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się z tematem, bo mam identycznie. Co to znaczy "Premia rozliczana jest maksymalnie w 12 kolejnych Cyklach Promocyjnych, poczynając
   od 1 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wydania Karty Kredytowej." Konto otworzyłem w październiku, karta przyszła na początku listopada i wtedy też została aktywowana. Czy w listopadzie bedzie naliczany moneybac czy dopiero od grudnia?

   Usuń
  2. Jak masz kartę wydaną przez bank w listopadzie to zwroty będziesz mieć za miesiące od grudnia br. do listopada 2019.

   Usuń
 22. jeżeli obawiacie się o zablokowanie konta Revolut z powodu przelewania środków z konta karty to jest na to sposób:
  1. Zasilamy konto Revolut kwotą 1000 zł
  2. Kartą Revolut opłacamy jakiś "rachunek" na kwotę 999,03 zł (pozdro dla kumatych ;D) poprzez aplikację Sprytny Bill
  3. Z konta revolut schodzi 1000 zł (0,97 zł to prowizja dla Sprytnego Billa)
  4. Na czysto mamy 49,03 zł moneyback od Aliora
  5. I tak co miesiąc...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cześć,
   czy "jakiś rachunek" może to być rachunek osoby fizycznej? nie ma z tym problemów?

   Usuń
  2. Przelew z kart kredytowej na konto Revolut jest zabroniony i konczy sie ostrzezeniem a pozniej dezaktywacja konta.

   Usuń
  3. A czy nie jest to tak że aby zyskać 5% moneyback należy dokonać płatności zbliżeniowo przez GP? Czy aby na pewno taka płatność za rachunek 999 zł poprzez SB będzie honorowana przez alior?

   Usuń
 23. Czy ktoś dostał już zwroty za płatności? Czy wszystko jest ok, czy są problemy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czekam na zwrot za listopad. Mają czas do końca miesiąca.

   Usuń
 24. Czy kartę można podpiąć pod telefon np. męża? Mój nie ma NFC. Czy nr telefonu pod ktory podpina się kartę może być inny niż ten który podaje podczas rejestracji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Numer telefonu nie ma tu nic do rzeczy - najlepszy dowód, że podczas płacenia telefon może być wyłączony. Moduł NFC w smartku działa dokładnie tak samo jak karta, którą emuluje - tzn. jedynie biernie 'odbija' sygnał z terminala POS.

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję za wyjaśnienie.

   Usuń
 25. Zamiast 50 zł naliczyli mi 7. Żenada. Reklamacja poszła.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie trochę lepiej bo zamiast 50 zł naliczyli 9,22zł Również reklamacja wysłana.
   Ponadto mi naliczyli za niepełny okres rozliczeniowy za Kartę Kredytową 10zł. Karta aktywowana 10.11.18r. Mój pierwszy pełny okres rozliczeniowy od 21.11.18r do 20.12.18r. Tymczasem u mnie w historii Karty - Data operacji - 20.11.2018r. Opłata za korzystanie -10zł.
   Chyba,że zgodnie z regulaminem ???

   Usuń
  2. Właśnie odkryłem że mnie również skasowali za pierwszy niepełny okres, wbrew regulaminowi. Poszła reklamacja.

   "Opłaty za karty kredytowe pobierane są za nieaktywne i aktywne karty, za pełen okres rozliczeniowy, najwcześniej w terminie 30 dni od daty wydania karty, chyba że Klient nie miał możliwości jej aktywowania."

   Usuń
 26. Jestem po rozmowie z konsultantem Aliora, nie zaliczają płatności dokonanych Google Pay na Allegro. Reklamacja złozona, czekam na decyzje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widzę, że u mnie nie zaliczono płatności Google Pay za rachunek poprzez Blue Media oraz wpłat na Revolut.

   W regulaminie nie znalazłem żadnych wykluczeń.

   Usuń
  2. Moją reklamację uwzględnili i brakującą kwote wypłacili. Reklamacja dotyczyła platnosci na Allegro przez Google Pay.

   Usuń
 27. Nie wypłacili mi ani mojej żonie żadnego zwrotu, Revolut, Allegro, wszystko zostało pominięte. Reklamacje złożone!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jak płaciłeś na Revolut?? Jak to trzeba Apple lub Google Pay??

   Usuń
  2. Można doładować konto reva przez Google Pay, normalnie masz tą opcję.

   Usuń
 28. Czy Alior uznaje płatność GPay na R jako bezgotówkową? Nie chciałbym niepotrzebnie odsetek płacić :-)

  OdpowiedzUsuń
 29. Karta aktywowana 20 listopada za okres do 15 grudnia zaliczonych potrąceń miałam na kwotę 970 zl 14 stycznia naliczyli mi teraz sie trzymajcie 0.24 zl😁

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest dodatkowy zwrot 1% za wybrane transakcje: sklepy odzieżowe, papiernicze, księgarnie, sklepy AGD, RTV i komputerowe, teatry i kina, punkty gastronomiczne, restauracje, bary, kluby, hotele, biura podróży, kolej, salony piękności i fryzjerskie.

   Usuń
 30. Dostałem 50zł za apple pay :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 31. Mam zwrot za grudzień uwzględniający płatność telefonem w sklepie naziemnym i zasilenie Revolut z Google Pay, nie uwzględniono płatności Blue Media. Poszła reklamacja.

  OdpowiedzUsuń
 32. W ciągu ilu dni kontaktuje się bank? Ponieważ przed wczoraj złożyłem wniosek i do tej pory cisza.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...