Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów Banku Pekao: 150 zł do Empik.com lub H&M za aktywację i polecanie aplikacji PeoPay

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

23.10.2018

Promocja dla klientów Banku Pekao: 150 zł do Empik.com lub H&M za aktywację i polecanie aplikacji PeoPay

Drugi co do wielkości bank w Polsce postanowił ponownie promować swą aplikację PeoPay.

Promocja aplikacji PeoPay dla klientów Banku Pekao S.A.Na klientów Banku Pekao czekają e-karty o łącznej wartości nawet 150 zł do realizacji w sklepach H&M lub na Empik.com. Nagrodę częściowo można zgarnąć za aktywację i płatności aplikacją, a reszta przysługuje za polecanie aplikacji innym użytkownikom.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć mogą osoby pełnoletnie, które posiadają lub dopiero założą konto osobiste w PLN w Banku Pekao (z wyjątkiem Eurokonta OK, Uczeń, Junior, Hipoteczne Plus) oraz korzystają z bankowości Pekao24.

Nagrody. Do wzięcia w promocji są 2 e-Karty o wartości 25 zł każda (odpowiednio za aktywację i płatność za pomocą PeoPay) - to nagrody wyłącznie dla osób, które jeszcze nigdy nie korzystały z PeoPay.

Dodatkowo można zgarnąć do czterech e-Kart o wartości 25 zł, każda za polecenia. Polecać mogą już zarówno nowi, jak i dotychczasowi użytkownicy PeoPay.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji jako nowy użytkownik i zgarnąć 2 e-karty o wartości 25 zł każda, w okresie promocji (od 23.10. do 31.12.2018 r.):
 • zarejestruj się na stronie promocji; (uzupełnione tam dane, jak numer telefonu i adres mailowy, muszą zgadzać się z tymi, które masz już podane w banku); już na tym etapie musisz wybrać która nagroda Cię interesuje, a więc czy mają to być bony do Empik.com czy do H&M;
 • aktywuj aplikację PeoPay (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS) - chodzi tu o pobranie i pierwsze logowanie do aplikacji (za to otrzymasz pierwszą e-kartę o wartości 25 zł);
 • w dowolnym sklepie stacjonarnym wykonaj płatność zbliżeniową na kwotę min. 10 zł poprzez aplikację PeoPay lub Apple Pay albo w dowolnym sklepie internetowym za pomocą usługi Masterpass na kwotę min. 10 zł (za to otrzymasz kolejną e-kartę o wartości 25 zł; warunkiem jej uzyskania jest też spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody);

Nagrody za spełnienie warunków wyżej opisanych należeć się będą wyłącznie osobom, które do 23.10.2018 r. nie logowały się do aplikacji PeoPay.

e-Karty za polecenia 


Zarówno nowi, jak już obecni użytkownicy aplikacji PeoPay (którzy korzystali z niej jeszcze przed startem promocji) teraz mogą też zdobyć e-karty (o wartości 25 zł) za polecenia.

By móc polecać, niezbędne jest uzyskanie kodu polecenia - organizator promocji ma go przesłać mailem najpóźniej w ciągu 3 dni od rejestracji na ww. stronie promocji. By zgarnąć e-kartę za polecenie (otrzyma ją tylko osoba polecająca), osoba polecająca musi wykonać dowolną operację w aplikacji PeoPay, a osoba polecana musi podać kod polecenia podczas swej rejestracji w promocji oraz aktywować aplikację PeoPay.

E-karty do internetowego sklepu Empiku mają być ważne do 30.04.2019, a e-Karty do H&M (zarówno do sklepów stacjonarnych, jak i internetowego) wykorzystać będzie można do 30.09.2019 r.

Osoba polecająca może zgarnąć maksymalnie 4 e-Karty.

Nagrody będą wysłane mailem w ciągu 21 dni roboczych od daty spełnienia wszystkich warunków uzyskania danej e-karty.


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Rafałowi.

Przydatne dokumenty:

40 komentarzy:

 1. ile kosztuje to konto i jak z najmniejszymi stratami się z niego wycofać po uzyskaniu kuponów?

  OdpowiedzUsuń
 2. Konto zakładałem. Nic nie dostałem.
  Wiele lat korzystam z usług Pekao. Żadnych korzyści.
  Nowa promocja. Nie dla mnie.

  Tak wygląda historia moja i Pekao

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są ludzie, szczególnie starsi z wymaganiami w stosunku do banków bazujących na czasach PRL-owskiego PKO, którzy przez lata dopłacają do ROR w Pekao SA lub PKO BP :)

   Usuń
  2. Konto Przekorzystne.

   0/6 zł - miesięczna opłata za prowadzenie konta;
   0/3 zł - miesięczna opłata za kartę;
   0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
   0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24

   Usuń
  3. Miesięczne opłaty za konto i kartę nie będą pobierane jeśli w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty zasilisz konto kwotą min. 500 zł i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją mobilną PeoPay.

   Usuń
  4. czy tu o te płatności to chodzi płatnośc telefonem czy może być blik, bo nie bardzo kumam

   Usuń
  5. Blik to jedna z metod płatności telefonem :)

   Usuń
  6. @W_W, 23 października 2018, 21:32 - "0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24"

   Kiedyś mieli karty zdrapki z kodami ... wychodzi na to, że to to konto jest korzystne ale dla banku :)

   Usuń
 3. A jeśli kiedyś (parę lat temu) miało się jedynie prepaid peopay? Wtedy nie było trzeba zakładać żadnego konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale korzystałeś z PeoPay więc nie.

   Usuń
 4. Czyli jak na starym telefonie miałam aplikacje a teraz nie mam to jak pobiorę kod polecający i np mąż który aplikacji nie miał zainstaluje ją z mojego kodu i zrobi płatność telefonem to dostaniemy w sumie 3 bony po 25zł? Dobrze rozkminiam? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. to tylko się upewnię. Inteligo to nie Pekao i się nie łapie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Inteligo to PKO BP (ze skarbonką), a Pekao to inny bank (ten z żubrem).

   Usuń
 6. Płatności BLIK łapią się do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie do tej :)

   Usuń
  2. Tylko płatności zbliżeniowe lub Masterpass.

   Usuń
  3. A w prosty sposób można otworzyć regulamin i korzystając z funkcji Ctrl+F wyszukać frazę "BLIK". Wszystko byłoby jasne.

   Usuń
 7. W związku z decyzją UOKiK dostałam aneks. Chodzi o nieprawidłowe poinformowanie o podwyżce opłat w latach 2014-2015.
  "Bank informuje Państwa o możliwości zawarcia bezpłatnego aneksu do umowy rachunku bankowego. Przez zawarcie aneksu potwierdzone zostaną warunki wykonywania umowy rachunku bankowego obowiązujące na dzień zawarcia aneksu. W przypadku, gdy aneks nie zostanie zawarty będą obowiązywały klauzule modyfikacyjne w brzmieniu sprzed daty dokonania zmian."
  Czyli jeśli podpiszę aneks to potwierdzę podwyżkę a jeśli nie podpiszę będzie mnie obowiązywała taryfa sprzed podwyżki w 2014? Coś mi tu nie pasuje

  OdpowiedzUsuń
 8. skąd wziąć ten kod polecenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chcesz skorzystać z promocji jako nowy użytkownik PeoPay to kod polecenia nie jest Ci potrzebny, bo nie daje żadnych korzyści osobie polecanej. Możesz zarejestrować się bez.

   Jeśli chcesz polecać i potrzebujesz kod to otrzymasz go mailem od organizatora w ciągu kilku dni.

   Usuń
 9. dzięki za odpowiedź, właśnie chcę polecić, zarejestrowałam się, mail przyszedł ale bez kodu. Skoro ma być w ciągu kilku dni to czekam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cyt. z regul.:
   "Uczestnik po wypełnieniu i zatwierdzeniu Formularza otrzyma od Hypermedia w ciągu 3 dni na swój adres e-mail podany w Formularzu kod alfanumeryczny(tzn. kod złożony z liter i cyfr),służący do polecenia aktywacji Aplikacji PeoPay innej osobie."

   Usuń
 10. Co to znaczy płatności zbliżeniowe jak tutaj nic nie ma w tej aplikacji o płatności zbliżeniowe? Jest przelew skanowanie oraz blik proszę o jasne doprecyzowanie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz płacić Google Pay albo Apple Pay. I jest Masterpass

   Usuń
 11. czy jestem ślepa czy tego nie ma?
  do kiedy dadzą te bony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I dotąd nikt nie zapytał ;) Nagrody będą wysłane mailem w ciągu 21 dni roboczych od daty spełnienia wszystkich warunków uzyskania danej e-karty.

   Usuń
 12. witam czy jesli nie posiadam nfc w telefonie by móc spełnic warunek płatnosci to czy mogę zainstalować aplikacje u kolegi i dokonac płatności?

  OdpowiedzUsuń
 13. czy dostał ktoś nagrodę za aktywację aplikacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie jeszcze nie ma ale zostało kilka dni do terminu.

   Usuń
 14. co to oznacza "dowolna operacja"?

  OdpowiedzUsuń
 15. mija już miesiąc i nic nie dostałem. gdzie można dzwonić by upomnieć się o swoje????

  OdpowiedzUsuń
 16. Ja też już ponad miesiąc czekam i brak bonów???

  OdpowiedzUsuń
 17. Ktoś dostał te bony czy to jakieś oszustwo??

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy ktos dostał bony?? Bo ja ciągle dostaje odpowiedź, prosze jeszcze o chwile cierpliwości, trwa to już półtorej miesiąca...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie mam. Żenujące. Już napisałem reklamację do banku że ta ich firma od tej promocji to się kompromituje.

   Usuń
 19. Pierwszy bon otrzymałem szybko. Drugiego, pomimo upływu 21 dni roboczych nie otrzymałem. Napisałem reklamację, gdzie podałem transakcję wymaganą do otrzymania bonu, łącznie z numerem referencyjnym transakcji i po jednym dniu przysłali drugi bon.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...